Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A tam marudzicie ja tam uwielbiam nocki w pracy cisza spokój, nikogo nie ma w moim przypadku i sobie nawet piwko walnę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to słusznie zauważył Jagoda ..."żeby w życiu do czegoś dojść trzeba zapierdalać"..

Jak się spotkamy niedługo liczę na tony śmiechu jak zwykle.

Ps.Już wiem skąd Twój nick Shatan.Lubisz siedzieć pod ziemią :biggrin:

Pod ziemią nie ma nic przyjemnego i czegoś co można polubić :P Widoczność na 20 cm bo wszędzie pył, spadające kamienie, straszny hałas i szczury mutanty :biggrin: A mój nick wzioł się z czegoś innego... Szatan to moje nazwisko, dość nietypowe ale bardzo łatwe do zapamiętania i wszędzie gdzie nie pódję rozpoznają mnie :) Grałem wczoraj jedną mapke metro 1500 ticketów... przez początek nie umiałem nikogo zabić, teraz jest to jakoś cięższe (albo tak mi się wydaje) i przez całą mape latały tylko ku**y

Edytowane przez Shatan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mam takie wrażenie, ale to może te znerfione bronie to powodują :) Dlatego wczoraj jeździłem AMTRAC'iem całą mapę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battlelogu pojawiło się dużo ciekawych informacji. Zróbcie sobie dużą kawę i przeczytajcie proszę co tam nabazgrałem, bo trochę tego jest m.in. to, że odchodzę z plutonu... Oto ten wpis, który najpierw pojawił się na Battlelogu.

OK. Zrobiłem wszystko, co zaplanowałem, teraz czas na komunikat. Postanowiłem odejść z PS3S na czas nieokreślony. Wpływ na to miało wiele czynników m.in. notorycznie spóźniający się okres. Dlatego zostaję z Wami jeszcze przez tydzień i liczę, że przez ten czas ustalimy kto po mnie przejmie schedę. Czy będzie to jedna osoba, czy kilka. Czekam na zgłoszenia. Jeśli masz odpowiednio dużo czasu, willę z basenem i ciśnienie krwi w normie - to to jest stanowisko dla Ciebie! Dla Wybrańca/Wybrańców szykuję szereg upominków i niespodzianek. Na początek czerwoną pigułkę, po zażyciu której nie będzie już odwrotu. Następnie konto na Sympatia.pl, nieograniczony dostęp do Viagry i innych używek oraz upojną noc z Anną Grodzką. Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś!

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i remanent w plutonie stał się faktem :thumbsup: A co do Twojego odejścia to "Nie z nami takie numery Brunner!".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odkryłem,że mam jedno jądro!!!

Dodatkowo zaczynają rosnąć mi cycki na plecach a w uszach wyrastają mi kępy włosów :o ---panowie to wszystko zaczęło się po wprowadzeniu tego "mega-pacza"!!!!

Maktos coś podobnego???

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odkryłem,że mam jedno jądro!!!

Dodatkowo zaczynają rosnąć mi cycki na plecach a w uszach wyrastają mi kępy włosów :o ---panowie to wszystko zaczęło się po wprowadzeniu tego "mega-pacza"!!!!

Maktos coś podobnego???

Zawsze jak przeczytam jakiś Twój post to od razu mam lepszy humor :ok:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz jesteśmy elitą :D 46 legendarnych żołnierzy 7mej dywizji SS gotowych do boju!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Po zrobieniu porządeczku czas iść dalej, czyli pogadajmy o kobie... serwerze. :D Dziś, lub jutro chciałbym wynająć dziw... serwer no, co jest ze mną?! :D Na 1 dzień, a gdy skończy się jego ważność, to przedłużyć o kolejne 24h. Ilu z Was będzie grało dziś, jutro i pojutrze? Na ile osób mógłbym liczyć. Jeśli wszystko nam się spodoba, to zaczniemy zbiórkę na trzy miesiące. Fajsoon proponował założyć jakieś konto, ale pomyślałem, że nie ma to sensu, gdyż naliczane są tam zawsze jakieś irytujące opłaty, więc wpłacajcie po prostu na moje konto podając nick z PSN, czy Batteloga. Zbierzemy listę chętnych (liczę na wszystkich tak naprawdę) wtedy koszty będą śmieszne i... może wykupimy dwa serwery? PS. Jeśli chodzi o poprzedni wpis, to liczyłem na większe żniwa, ale... i tak nie jest źle. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro bede grac od 23 - koncze zmiane a pozniej mecz United :) Do soboty bede codziennie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lMERATORE_PL

Wydaje mi się, że na razie 1 serwer starczy. Jak na razie nie mamy ani jednego serwera, a i tak jest spoko (ale oczywiście z własnym serwerem będzie jeszcze lepiej :) )

Co do tej ustawki to mogę grać codziennie od 20.30 do 22.30 :banana:

Edytowane przez Mation
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem gotowy do boju, nawet dziś wieczorem jak będziecie coś grać to wbije do Was. Ja mogę wpłacić kase na serwer ale to dopiero 6tego kwietnia, bo :

4f6844e803d58278a23f540f7493c576.jpg?1333054526

Generalnie pomysł z dwoma serwerami bym sobie odpuścił, może kiedyś w przyszłości jak ten pierwszy się sprawdzi można dokupić drugi i wtedy na jednym serwie leciał by podbój a na drugim rush... a konta bankowego nie widzę sensu żeby specjalnie zakładać dla serwera, bo co to za różnica jak przeleje Ci na konto które będzie się różnić tylko cyframi na rachunku. chyba że chcesz zebrać kase i spierd&lić na Majorke to musisz mieć konto fałszywe hehehe :banana: :banana:

Edytowane przez Shatan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że na 2 serwery to dużo kasy, to jeszcze kto by na nich grał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ci, którzy wpłaciliby kasę na serwer, a nie mogli w danej chwili grać na tym pierwszym przed nadkomplet, ale to raczej mało prawdopodobne. Nawet w święta nie ma jakiegoś szaleństwa. Akcja ruszyła, info na Battlelog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jeszcze ma zamiar wynająć serwer proponuje to przeczytać

po wykupieniu serwera na dłużej możecie stracić możliwość zarządzania takim serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można po prostu wywalać ot tak i po zakończeniu zabawy, najlepiej przełączyć na prywatny bądź nierankingowy. Będzie dobrze.

Do tej pory jest 8 wpłat, łącznie ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lepiej dać prywatny, bo rankingowy musi być :) Ja tak jak mówiłem kase na koncie bede miał dopiero 6-stego, no może 5tego będa przelewy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się postaram do końca tygodnia zrobić przelew.

Na razie planuję małą inwestycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja ponownie otwarta. Mamy trzy wolne miejsca, aby dołączyć do nas należy.

Posiadać headset oraz dodatek Back To Karkland.

Dodać w tym wątku, pod ostatnim postem info nt. nicku z PSN, wiek, nick z Batteloga info o posiadaniu headseta oraz wola bądź jej brak na dołożenie się do składki na serwer.

Wysłać aplikację na Battlelog z prośbą o dołączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wszyscy w plutonie mają BtK.(na szczęście nie o mnie chodzi)

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w miarę regularnie gracie to chętnie dołącze.

Nick PSN - Gucio1979

Nick Battlelog -Gucio79

Wiek - 33

HS --Jest

B2K -- Jest

Wola -- Jest ( pod warunkiem że mnie nie zrujnuje finansowo) :biggrin:

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wszyscy w plutonie mają BtK.(na szczęście nie o mnie chodzi)

Jeżeli w miarę regularnie gracie to chętnie dołącze.

Nick PSN - Gucio1979

Nick Battlelog -Gucio79

Wiek - 33

HS --Jest

B2K -- Jest

Wola -- Jest ( pod warunkiem że mnie nie zrujnuje finansowo) :biggrin:

Wiem, jest kilka, a może tylko jedna jednostka, która tego dodatku nie posiada, lecz do tej pory wymagałem uzbrojenia się jedynie w hs, który też swoje kosztuje. Teraz do maja kupcie B2K i będzie bajera. Ściepa dla osoby wynosi 10 zł. Jesteśmy mniej więcej w połowie drogi, aby zebrać fundusze. :) Wyślij jeszcze aplikację na Battlelog, bo wszystkie dane są, ale tego brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator mozesz dodawac adminow do serwera? Bo chcialem na nin pograc, a tam tylko jedna mapa jest :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobi się jak tylko podejdę do konsoli (16-18) W ogóle dziś najprawdopodobniej przedłużę go o tydzień. Tyle mam po wpłaceniu kasy, bo wrzuciłem za siebie nie 10, a 20 zł. A pozostała kasa, to 90 zł póki co, więc do 219 jeszcze daleko... Mam nadzieję, że po tygodniu już będą fundusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×