Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IP spytam kumpla czy nie chce wbić do plutonu, bo czasem jak gramy spary to chce do mnie dołączyć a ja muszę niestety mówić że nie może wbić :biggrin: spełnia wymagania bo ma dodatek i hs. czasem z nami grał jak graliśmy gdzieś na serwie z randomami

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP spytam kumpla czy nie chce wbić do plutonu, bo czasem jak gramy spary to chce do mnie dołączyć a ja muszę niestety mówić że nie może wbić :biggrin:

Jasne, mam nadzieję, że nie jest ogórkiem, tj. ma już chociaż jedną gwiazdeczkę pułkownika. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ma z 10 range, ale w tej grze to o niczym nie świadczy :D ogórem można być nawet z 99 rankiem (jak ktoś biegał z usasem) :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobi się jak tylko podejdę do konsoli (16-18) W ogóle dziś najprawdopodobniej przedłużę go o tydzień. Tyle mam po wpłaceniu kasy, bo wrzuciłem za siebie nie 10, a 20 zł. A pozostała kasa, to 90 zł póki co, więc do 219 jeszcze daleko... Mam nadzieję, że po tygodniu już będą fundusze.

Wpłaciłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Nick z PSN: BuBBaMX5

- Wiek: 17

- Nick z Battlelog'a: BuBBaMX146

- Headset: tak.

- brat guzi'ego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat...hmmm--mocne plecy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe:)

Siedem--dodawaj ludzi z plutonu do znajomych na BL--taki wymóg plutonowy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się dodawać na psn tez:P

W czwartek o 22 jestem i zgłaszam się do walki z exped.bbllbeelbelblelble coś tam:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałęm sie dopisac do meczu sobotniego z PLAY4FUN , nie wiem gdzie lista wiec wale tu : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałęm sie dopisac do meczu sobotniego z PLAY4FUN , nie wiem gdzie lista wiec wale tu : >

Jeszcze nie ma. Siódema i Radzia. Zapisy zawsze są w drugim temacie, czyli Ustawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała kronika wieczoru z Expendables.Zdjęcia robione smartfonem więc szału nie ma:

Rundy 1,2,3,4,5,6.

post-42967-0-06082200-1334316614_thumb.j

post-42967-0-20444600-1334316661_thumb.j

post-42967-0-05531600-1334316687_thumb.j

post-42967-0-52394900-1334316794_thumb.j

post-42967-0-69519200-1334316813_thumb.j

post-42967-0-01119700-1334316833_thumb.j

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battlelog'u żulę i żulę :D

Postanowiłem pożulić o przyjęcie również tutaj.

Nick z Battleloga i PSN: Jabol97

Headset: Tak

Wiek: 15 (Tak, wiem. Nie jestem dość stary, ale walić to :P)

Imperatorze czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Battlelog'u żulę i żulę :biggrin:

Postanowiłem pożulić o przyjęcie również tutaj.

Nick z Battleloga i PSN: Jabol97

Headset: Tak

Wiek: 15 (Tak, wiem. Nie jestem dość stary, ale walić to :P)

Imperatorze czekam :biggrin:

Wątpię byś krótko czekał,szykuje się kolejna kosa warzywek plutonowych i dla nowych sadzonek na polu PS3S brak miejsca.Oczywiście decydujący głos ma IP-głowa rodziny,ale jak wiadomo głową kręci szyja a szyją jestem JA!!!! :crazy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wznowiliśmy rekrutację. Jeśli są jeszcze jeszcze jakieś zagubione owieczki (są takie? :D), które nie mają sekty, w której mogłyby odprawiać rytuały ku czci Battlefielda, to zapraszamy, ale są pewne przeszkody.

Nie gramy w ligach, turniejach itp. Nie interesuje nas to, nie mamy czasu, skilla itd. Gramy dla zabawy wyłącznie, więc jeśli szukasz czegoś więcej, to zgłoś się do innych grup takich jak loL, CQP, itd. które się realizują w tej grze na szerszą skale. Gramy tylko mecze o charakterze sparingowym, towarzyskim z innymi grupami.

Wprowadziliśmy także ograniczenie wiekowe, jednak gimbus, to gimbus, o czym niestety ostatnio mieliśmy okazję się przekonać. Dlatego jeśli nie przekroczyłeś 20 roku życia, to nie zgłaszaj się, jeśli skłamiesz, to i tak headset to zweryfikuje... ;)

Inne warunki to: headset oraz... korzystanie z niego, posiadanie bądź rychła wola zakupu poszczególnych dodatków do gry, bądź całego pakietu Premium.

Co najmniej 30 ranga. Nie chodzi o skill, a o pewnie zaznajomienie się z mechaniką gry.

Wola wpłacenia składki w wysokości 10 zł na serwer.

Konieczność posiadania dobrego humoru, najlepiej w trybie 24/7. ;)

PS3Site Pluton musi być jedynym w jakim trwasz.

To tyle. Zapraszamy. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie,że straszny tu rygor panuje,nic nie można bez wiedzy i zgody Prezesa,normalnie odechciewa się grać,dodatkowo liderzy plutonu to pijaki,zboczeńcy,narkomani i sexsoholicy!!!!

Więc jeśli lubisz hardkor wstąp do popaprańców i zobacz co ta gra zrobiła z normalnych poukładanych mężów,ojców,synów i braci...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie,że straszny tu rygor panuje,nic nie można bez wiedzy i zgody Prezesa,normalnie odechciewa się grać,dodatkowo liderzy plutonu to pijaki,zboczeńcy,narkomani i sexsoholicy!!!!

Więc jeśli lubisz hardkor wstąp do popaprańców i zobacz co ta gra zrobiła z normalnych poukładanych mężów,ojców,synów i braci...

Nic dodać nic ująć.Zapraszamy!.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nick: Klimek911

wiek: 21

HS: jest

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Klimek911/stats/285671455/ps3/

Jeśli chodzi o doświadczenie to posiadam, dużo grałem w BF 2142 na PC, nawet w ESL graliśmy z chłopakami, a BC2 już for fun.

Teraz szukam rekreacyjnego teamwork, poczuc drużynową atmosferę, bo jednak solo w taką grę to nie daje takiej przyjemności,

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nick: Klimek911

wiek: 21

HS: jest

http://battlelog.bat.../285671455/ps3/

Jeśli chodzi o doświadczenie to posiadam, dużo grałem w BF 2142 na PC, nawet w ESL graliśmy z chłopakami, a BC2 już for fun.

Teraz szukam rekreacyjnego teamwork, poczuc drużynową atmosferę, bo jednak solo w taką grę to nie daje takiej przyjemności,

pozdrawiam.

Przyjęty.Nie zapomnij o przesłaniu kopii "żółtych papierów",bo może się okazać ,że do nas nie pasujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze jakiś szaleniec, któremu brakuje przyjaciół do pokazywania kolekcji swoich piwnicznych kotków, to zapraszamy. Jedyne wymagania to posiadanie piwnicy i kotów właśnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

PSNid: ProfesorResor

wiek: 15

HS: jest

Battlelog: MaarcelPL

Coś mnie nareszcie od Fify oderwało i szukam zajęcia w BFie, grałem sporo w BC2 więc rade sobie daje, Premium kupuje na weekend, wstrzymałem się bo widziałem mase negatywnych komentarzy pod newsami, ale jednak zaryzykuje. Na razie pogrywam w granicach godziny 14 a 15 po 2 godzinki i w weekendy dłużej, za jakiś miesiąc może dwa planuje kupić jakiś monitor więc godziny grania zamienię na wieczorne. W BC2 też pogrywałem z chłopakami z forum i trochę mi za tą drużynową atmosferą tęskno.

@EDIT Premium juz jest

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×