Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny dodatek, ale zawsze lepsze to niż nic. Myślę że na oficjalnego Battleloga nie ma co liczyć. Pewnie nie można też tam sprawdzić tego

ssssxl.jpg

Takie tam z wczorajszego spotkania na granicy Kaspijskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że graliście ale nie mogłem się dołączyć, więc grałem sam i godnie reprezentowałem ExP :) heh

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ładnie ustawiłem się w kolejce i po kilku minutach wbiłem na serwer, więc chyba musiałeś być wczoraj bardzo niecierpliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dobrze się grało tylko szkoda że przeciwko swoim , trochę zabłąkanych pocisków trafiło w osoby z naszego plutony za co przepraszam :rolleyes:

Do tego po 22 net mi się popsuł i już nie mogłem dołączyć a szkoda .

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na polu bitwy .

Edytowane przez smiechu27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo przyjemnie sie grało z [ExP]; apropos serwerów, od kilku dni mam poważny problem z wbiciem do gry, nieważne czy z listy friendsów czy z serwer browsera, na 10 prób, tak z 7 to komunikat "unable to connect", mimo że są jeszcze wolne miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ładnie ustawiłem się w kolejce i po kilku minutach wbiłem na serwer, więc chyba musiałeś być wczoraj bardzo niecierpliwy ;)

Tak Kuba, co raz próbowałem, ale... kolejeczka była, więc zrezygnowałem :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dodatek, ale zawsze lepsze to niż nic. Myślę że na oficjalnego Battleloga nie ma co liczyć. Pewnie nie można też tam sprawdzić tego

ssssxl.jpg

Takie tam z wczorajszego spotkania na granicy Kaspijskiej ;)

No niestety nie można :biggrin: co do mojego dinozaura to czasem ja gubiłem czasami inni gubili :) ja mam azraela :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sobie dobrze przypominam to mojego tez masz. Ale i ja mam w swojej kolekcji kilka dog tagow kolegow z plutonu.

Szykujecie sie dzis na jakies wspolne granie? Chetnie bym dzis powiekszyl liczbe "poslanych so piachu". Wczoraj resetowalem umysl, a pod wplywem jakos nie bardzo mi sie strzela. Do zobaczenia na froncie. Hooah!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie zbieram kapsli. Miałem możliwość chyba z kilkanaście razy (snajper, moździerz, skupiony na celowaniu inżynier) ale nie wyciągałem noża tylko zmieniałem broń na pistolet i litościwie strzelałem z 1m w tył głowy:) to pewnie dlatego, że w fpsach nigdy nie korzystałem z ataku w melee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie zbieram kapsli. Miałem możliwość chyba z kilkanaście razy (snajper, moździerz, skupiony na celowaniu inżynier) ale nie wyciągałem noża tylko zmieniałem broń na pistolet i litościwie strzelałem z 1m w tył głowy:) to pewnie dlatego, że w fpsach nigdy nie korzystałem z ataku w melee.

A mniie zawsze ciekawiło dlaczego jako jedyny spośród moich 43 znajomych na BattleLogu masz 0 melee kills.. no i prosze, fajnie ze masz tam jakieś zasady.. szacun. A co do Twoich ostatnich problemów na polu bitwy proponuje ci abyś zagrał pare rundek na hardcorze, może tam się odnajdziesz. Recon to najtrudniejsza klasa w bf3 a tym bardziej granie nią na normalu to juz masakra, gdzie potrzebujesz 2-3 strzałów ze snajperki aby zabic przeciwnika. Nie jestem zwolennikiem tej klasy a nawet nie wiem kiedy już przegrałem nią prawie 12 godzin ale tylko na hardcorze bo tam granie snajperem ma jakiś sens i daje fun z gry. W 60-70% jeden strzał zabija. A taki ze mnie snajper jak z koziej dupy trąbka, wiec nie wierze ze ty byś sobie na hardcorze nie poradził. I nie poddawaj sie chłopie, każdy ma czasami gorsze i lepsze dni. A jak byś kiedyś do mnie dołączył do gry to chętnie pogram reconem razem z Tobą i gdzieś razem pokampimy w krzakach hehe :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopalniok: Faktycznie, taki mam nawyk niekorzystania z noży/bagnetów/etc.,

a z hardcorem trafiłeś - dziś przed południem wszedłem przez przypadek na serwer hc i zostałem na 3 mecze. Zawsze zaczynałem reconem, stawiałem "bekona" i do czasu respawna ganiałem z UMP, potem respiłem sie jako support z M249. Różnica w sile broni jest bardzo widoczna. Właściwie jedna seria i po sprawie, co ciekawe jeśli patrzyć na k/d to szło mi znacznie lepiej niż na normalu, ale nie jestem przyzwyczajony do braku pomarańczowego wskaźnika nad oznaczonym wrogiem i teamkilla (3 razy jakiś mój towarzysz wszedł w cross-fire)

Tryb hc ma swój urok i niewykluczone, że będę częściej zaglądał na te serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rembix ja sie szykuje dzis do gry bede pogrywal caly dzien z przerwami jak cos to wbije.A co do trybu Hc to staram sie go omijac za duzo tam kamperow w krzakach a za malo akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę dopiero ok 21.30. Może dzisiaj Rush? Conquest jest ok, mimo że w BC2 99% czasu spędziłem właśnie na rushu. Lubię uporządkowaną rozgrywkę, czyli zdobywamy bazę i jazda dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że powoli zapełniacie serwery a ja niestety dziś już nie pogram. Rozegrałem jedną partyjkę z Bartazalem, szkoda że przegraliśmy ale coraz bardziej lubię moje M249 z tłumikiem i celownikiem IR :thumbsup: Miłego fragowania życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót z weekendu do pracy i tym samym dziś stawiam się od 18-19.

BTW, jest ktoś kto nie ruszał co-op`a? Chętnie bym z kimś pograł i docelowo odblokował co nieco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale dajemy Ci na to ostatnie pół roku! :smile:

rother- podejrzewam że nikt z ExP nie wymaksował coopa, więc bez problemu znajdziesz kogoś chętnego. Ja raz na ruski rok zrobię jakąś misję, ale żadnej z poważniejszych giwer nie odblokowałem. Przy najbliższej misji wpadnie KH2002, ciekawe jak się sprawdzi w boju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba ta uwaga nie była potrzebna :tongue:

Muszę to skończyć bo nie daje mi to spokoju. A nie umiem skupić się na dwóch grach jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba ta uwaga nie była potrzebna :tongue:

Muszę to skończyć bo nie daje mi to spokoju. A nie umiem skupić się na dwóch grach jednocześnie.

słuszne podejście, ja jak mieszam tytuły to na początku zawsze potrzebuję trochę czasu by przyzwyczaić się do innego sterowania, wyrobić sobie nowe nawyki etc. trochę to denerwujące :(

co do co-op to tez chętnie, zapraszajcie jak jestem online, tylko uprzedzam, że albo na easy pod trofea brązowe, albo na hardzie pod trofeum złote, misje za drugim, co-op na dłuższą metę jest przewidywalni nudny :(

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to skończyć bo nie daje mi to spokoju. A nie umiem skupić się na dwóch grach jednocześnie.

Spoko, każdy to chyba rozumie. Ja sam kupiłem nowego Asasyna i ciężko mi pogodzić jedną grę z drugą. Uwielbiam tą serię i przejście każdej części zajmuje mi kilkadziesiąt godzin, bo biegam po dachach dla samej przyjemności wspinania się. A z drugiej strony jak widzę, że wszyscy cisną w BF, to zakładam hełm i się respawnuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy punkt regulaminu znalazłem jak biegałem po forum. Jeden z plutonów znalazł sposób na "rozwiązanie" problemu z porozumiewaniem się w grze :rolleyes:

"2.Mozliwosc rozmowy przez skype w trakcie gry. Bedziesz potrzebowal komputer albo laptopa z Skypem, albo ruter WI-FI i telefon z Wi-Fi z zainstalowana aplikacja Skype"

Można ? Można :thumbsup: :biggrin: jedni kombinuja w taki sposób inni czekają na patcha, moze w koncu wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tez chyba komunikator zaimplementowany na battlelogu? a od skajpeja teoretycznie lepszy jest mumble, ventrilo, teamspeak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustalenai jakiegoś oficjalnego terminu rozgrywek plutonu ? Ostatnio coraz częściej spotykam się z sytuacją - wchodzę do gry jest 6 osób z ExP w tym 2 grają razem a pozostali - każdy na innnym serwerze. I tak w sumie nie wiadomo za kim wbijać... A gdyby były wyznaczone jakieś np. 2 dni i określona godzina ( powiedzmy od 21.00 ) to udałoby się pograć większą grupą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość pewnie jest, ale z uwagi na charakter naszego plutonu, nie wielki procent pewnie był by w stanie zjawiać się w konkretne dni i godziny. Przeważnie dołączamy jeden do drugiego, ale jak serwer jest pełny to mało kto czeka na miejsce i po prostu zaczyna nową grę. Być może dlatego to wygląda jakby każdy grał sam. Proponuję ci wbijać za każdym kto ma ExP w clan tagu, gdzieś wolne miejsce w końcu się znajdzie. A wszystkie chłopaki w naszym plutonie to porządni żołnierze. HOOOAH!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×