Skocz do zawartości
Palpatine_79

Platoon: Expendables

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujcie australijskich serwerów, jeśli chcecie pograć razem w większym gronie. Szczegóły zamieszczę w naszym wątku. Pytajcie też o szczegóły Jawosza i Brabusa, którzy wzięli w tym udział.

Z kolei w naszym dziale "Ustawki" utworzyłem listę, na jutrzejszą, już oficjalną próbę. Jeśli ktoś z Was jest chętny, to zapraszam. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, od wczoraj gra mnie frustruje. Najpierw lagi i DC, dziś lagi miałem takie, że nie za bardzo wiedziałem kto i kiedy do mnie strzela. Dziwna sprawa bo jak sprawdzam ping na kompie to mam bardzo przyzwoite 15-20ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do australi? bo to australijski serwer był, gdzie laguje raz znośnie, a raz nieznośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale pisałem już w wątku plutonu ps3s o tym pingu do serwera w AUS. Dla mnie dzisiaj cięło na tyle, że rozgrywanie czegokolwiek co ma mieć ręce i nogi odpada. Miałem na metrze sytuację, że któryś z przeciwników strzela do chyba busaby, ja mu walę w plecy i nagle padam. Po śmierci patrzę, a waćpan dopiero się odwraca i do mnie biegnie. Tak samo w pojedynkach 1na1, widziałem że przeciwnik dostał dwie serie w hełm, przeładowuję, a on dopiero pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dziś było dużo gorzej. Lagi momentami kosmiczne, aż nie można było prosto jeepem jechać. Wszyscy to odczuwali, do tego VOIP wróciło na stary, beznadziejny tryb. Komunikacja z Nathem nie wyglądała najgorzej, ale mimo wszystko bez rewalacji, ale nie narzekajcie tak. Mimo wszystko, była(?) dobra zabawa no i pierwszy serwer wypełniony do końca polską krwią. Fajnie, że dołączyliście, bez Was by się nie udało. :thumbsup:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to był kosmos z tymi lagami :/ normalnie strzelam do gościa, który leży na ziemi z famasa i po paru strałach powinien zginąć a ja niedość że cały magazynek w niego władowałem to jeszcze mnie zabił :/ a drugą sytuacje miałem taką że schowałem się za murkiem a tutaj jakieś deja vu i jestem z powrotem obok murka i zaliczam glebę z RPG :( a VC bez różnicy czy na AUS czu na EU takie samo jedyny plus tego wszystkiego to że w miarę puste serwery są .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem krótkie sprawozdanie z tej gry w naszym wątku. Dziś było dużo gorzej, aniżeli wczoraj. Cóż, dedyków wciąż nie ma, więc to jedyne rozwiązanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem krótkie sprawozdanie z tej gry w naszym wątku. Dziś było dużo gorzej, aniżeli wczoraj. Cóż, dedyków wciąż nie ma, więc to jedyne rozwiązanie.

na mecz 12 vs 12, ale wynik wypaczą lagi,...nie wiem tylko czy jest sens rozgrywania takich meczy nawet jako ustawek gdy każdy ze squadów działa na własną rękę, nieliczny plus to tylko kilka znajomych blach w garści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wydania patcha, który usunie znane nam problemy, to będzie tak wyglądało. Gra jest już na rynku od dwóch miesięcy, a jaskółki nie widać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nath: nieee, do polskich serwerów. Do australijskiego news.com.au mam... 350ms :blink: Do angielskich stron mam ok 40-50ms, do polskich ok 15-20ms.

Panowie, pomysł z serwerem AU chyba był nie najlepszy, zbyt pochopnie wyciągnąłem wnioski z kilku samotnych randomowych rozgrywek. Wczoraj po prostu nie dało się grać. Ja to odczułem po moim K/D, po zmianie netu zacząłem powolutku ale stabilnie poprawiać statystyki, aż do wczoraj :thumbsup:

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście tak trudno jest wejść na pusty europejski serwer? Przy dobrej organizacji myślę że nie. Jeśli liczy się na łapankę, to rzeczywiście może być problem z randomami zajmującymi sloty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście tak trudno jest wejść na pusty europejski serwer? Przy dobrej organizacji myślę że nie. Jeśli liczy się na łapankę, to rzeczywiście może być problem z randomami zajmującymi sloty.

Święta racja liczy się mobilizacja całej ekipy i zgranie w tym samym czasie i blokada drużyn na priv i powinno to przynieść efekty a nie szukanie serwerów z innych kontynentów bo jak na tą chwilę nie przynosi nam żadnych korzyści tylko powoduję jeszcze większą irytację do tej gry :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba wyszukująca serwer nie może od razu zapraszać innych. Pod sam koniec loadingu dopiero. W wyniku tego jest ok. minuty na to, aby wszyscy znaleźli się na serwerze. Nie każdy potrafi dołączyć do gry samodzielnie czyniąc to w tak krótkim czasie. Do tej pory to się nie udało. Zobaczymy jak będzie w takim razie w poniedziałek, bo w takim układzie zostaniemy przy europejskich serwerach.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba wyszukująca serwer nie może od razu zapraszać innych. Pod sam koniec loadingu dopiero. W wyniku tego jest ok. minuty na to, aby wszyscy znaleźli się na serwerze. Nie każdy potrafi dołączyć do gry samodzielnie czyniąc to w tak krótkim czasie. Do tej pory to się nie udało. Zobaczymy jak będzie w takim razie w poniedziałek, bo w takim układzie zostaniemy przy europejskich serwerach.

Czworo może wejść wspólnie z poziomu menu a ośmiu też może dołączyć z poziomu menu tylko najgorsze jest to że mało czasu zostało do przetestowania tego :turned: no nić pozostaje zmobilizować się na maxa :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie Kuba możesz mnie wykreslic z plutonu wiecej gram w coda żadko grywam w b3 nie mam tyle czasu będzie lepiej jak moje miejsce zajmnie ktoś inny kto wiecej poświęca w b3 szczęśliwego nowego roku nieraz dołącze do was pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Śmiało dołączaj jak Ci przyjdzie natchnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość chyba już wie z Battlelogu, że będziemy organizowali spotkanie z Dziadkami 12 na 12 w Conquest. Wstępny termin to weekend 14-15 stycznia, godzina 21-22. Jeśli ktoś jest chętny, a nie widział informacji na Battlelogu, proszę o dopisanie się do listy tutaj lub na tablicy.

1. CruGeR

2. eXiDe

3. busaba

4. rembix

5. Kuba_K

6. rotherr

7. majkel73

8. Augiash

9. Hellhound

10. azrael_8_8

11. MalyBXL *

12. Nath_147 *

* - brak 100% pewności.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: THX Kuba :)

Edytowane przez rother

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. CruGeR

2. eXiDe

3. busaba

4. rembix

5. Kuba_K

6. rotherr

7. majkel73

8. Augiash

9. MalyBXL ?

10. Nath_147 (jak będę online)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wybrana już jest parszywa dwunastka, to proszę o dopisanie mnie do listy rezerwistów;)

Edytowane przez vasquess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zgłoszenia. Wstępnie lista wygląda tak:

1. CruGeR

2. eXiDe

3. busaba

4. rembix

5. Kuba_K

6. rotherr

7. majkel73

8. Augiash

9. Hellhound

10. azrael_8_8

11. MalyBXL *

12. Nath_147 *

* - brak 100% pewności.

----------------------

zXx_UnluckY_xXz

vasquess

jawosz

Pryxfus

Chciałbym żeby w poniedziałek przed spotkaniem na liście byli sami pewniacy. Wtedy podzielimy się na squady, żeby sprawnie dołączyć do serwera. Gramy na luzie, więc unikajcie jakiekolwiek przepychanek słownych w czasie ustalania konkretnych zasad meczu :)

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zgłoszenia. Wstępnie lista wygląda tak:

1. CruGeR

2. eXiDe

3. busaba

4. rembix

5. Kuba_K

6. rotherr

7. majkel73

8. Augiash

9. Hellhound

10. azrael_8_8

11. MalyBXL *

12. Nath_147 *

* - brak 100% pewności.

----------------------

zXx_UnluckY_xXz

vasquess

jawosz

Chciałbym żeby w poniedziałek przed spotkaniem na liście byli sami pewniacy. Wtedy podzielimy się na squady, żeby sprawnie dołączyć do serwera. Gramy na luzie, więc unikajcie jakiekolwiek przepychanek słownych w czasie ustalania konkretnych zasad meczu :)

Nie już drugi raz się nie zdarzą przepychanki słowne zresztą ze stoickim spokojem podchodzicie do tematu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuba_K

Gramy na luzie, więc unikajcie jakiekolwiek przepychanek słownych w czasie ustalania konkretnych zasad meczu

Kuba spoko ale USASA banujemy?:)Żartuje oczywiście..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:whistling: :rolleyes::biggrin:

Edytowane przez Kuba_K_2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kuba_K

Gramy na luzie, więc unikajcie jakiekolwiek przepychanek słownych w czasie ustalania konkretnych zasad meczu

Kuba spoko ale USASA banujemy?:)Żartuje oczywiście..

Ja Ci zbanuję zaraz USASA ;P hehe

A tak swoją drogą o jakich przepychankach mówicie? I mam nadzieję, że kurwianie podczas rozgrywek nikogo nie wzrusza? :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×