Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki już zamówione. :) Powinny być w środę u mnie w domu. Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się pobawisz, to podziel się wrażeniami - przyda się innym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno jeszcze pytanie mi się nasunęło. Czy ktoś z Was testował funkcjonalność tych słuchawek na PC? Jeśli tak, to prosiłbym o krótką opinie na ten temat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać działają - ale tylko jako stereo...

Funkcje przestrzenne niestety nie działają na niczym innym niż PS3...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dobrze, że w ogóle działają. :P A co do dźwięków, to jak to jest. Kiedy włączę słuchawki to dźwięk z TV/głośników na PC automatycznie się wyłączy, czy po prostu muszę wziąć pilota i ściszyć na maksa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak dobrze, że w ogóle działają. :P A co do dźwięków, to jak to jest. Kiedy włączę słuchawki to dźwięk z TV/głośników na PC automatycznie się wyłączy, czy po prostu muszę wziąć pilota i ściszyć na maksa?

W przypadku PS3 to włączasz i TV się automatycznie wyłącza.

Z PC różnie bywa, raz mi się wyłączy automatycznie, a czasami muszę ręcznie ustawiać jako urządzenie domyślne dla dźwięku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie już trochę w nowych słuchawkach i jak na razie jestem zachwycony. :cool: Odpaliłem BF3, RDR, GTA, Killzone 3,... i dźwięk jest po prostu rewelacyjny. Może po części moje odczucia związane są z tym, że od prawie 4 lat grałem na dźwięku z TV(nie śmiać się proszę) :P i dlatego dla mnie w pewnym stopniu jest to rewolucja. Co do komfortu noszenia jak i obsługi nie mam jak na razie żadnych zastrzeżeń. Coś czuje, że to może być jeden z lepszych zakupów jakie dokonałem w ostatnim czasie i może nie tylko. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie zadowolonych użytkowników :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Wkrótce mam 24 urodziny i planuje sobie zafundować właśnie te słuchawki, bo już mam dość narzekań domowników, że głośno jest. No jak kupiłem kino to chyba po to by było głośno i efektownie... Mam takie do Was pytanie. Czy po podłączeniu tych słuchawek do PC będę mógł rejestrować dźwięk jak zwykłym mikrofonem? Jeśli tak, to jak oceniacie jakość nagrywania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł rejestrować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie nagrywałem dźwięku z nich na komputerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem te sluchawki,po przeczytaniu roznych opinii w necie.

Co moge powiedziec:

- grają naprawde głośno, z mocnym basem

- przy głosniejszym basie ,troche niemile mrowienie na uchu,przenoszone przez membrame

- dzwiek virtual 7.1 ? W porownaniu do mojego kina domowego za pare tysi, na ktorym gram w gry od kilku lat,to praktycznie tego nieslychac. Torche to przereklamowane, ale ciesze sie ze jest

- bezproblemowa konfiguracja, wsadzasz odbiornik w usb ps3 i grasz.

- bardzo fajny design ,w stylu ps3 , wygladają na porządnie wykonane, poza mikrofonem,który jest jakis nie pewny

Zastanawia mnie jak sie bedzie zachowywala bateria z czasem.

I wazna mysl ktora mnie naszla juz po zakupie, czy bedą one kompatybilne z ps4 ,czy moze sony oleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem pewnie jak każda bateria, straci część pojemności...

Czy będą czy nie, dowiemy się po premierze PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak PS4 będzie miało USB, a na 101% będzie miało USB 3.0 już, to myślę że będą działać bez problemu.

Kierownice czy nawet pady z PS2 (z przejściówkami) działają bez problemu, to czemu by miały słuchawki nie działać.

Co do baterii to u mnie trzyma około 5 godzin ciągłego grania, także nie wiem. Nie jest to jakiś super wynik, ale nie jest źle.

Ważne jest, że można grać podczas ładowania, co nei sprawia żadnego problemu. Wystarczy mieć ładowarkę i kontakt blisko siebie i po problemie.

Z PS3 też można pociągnać kabel, jak ktoś ma taki długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Czy to prawda, ze w prawie każdym egzemplarzu słuchawek trzeszczy plastik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nie miałem, ale w 2 na 3 egzemplarzach, przy mocniejszym nacisku trochę skrzypiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba da się z tym żyć. Pamiętam, ze PSP tez mi skrzypiało a potem się dotarło i już było cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się da - przy normalnym użytkowaniu nawet tego nie zauważysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyszedł ten nowy model Pulse Wireless Stereo Headset Elite Edition i zamierzam go kupić tylko czy jest dostępny u nas już czy jeszcze nie? Zamierzam któregoś pięknego dnia wybrać się do saturna po zakup. Nigdy nie miałem do czynienia z headsetami i nie mam pojęcia jak to będzie bo do tej pory grałem tylko przy zwykłych głośnikach TV. Chce kupić headseta bo nie stać mnie na jakieś kino domowe, a chciałbym raczyć się po prostu czystym mocnym dźwiękiem stereo w grach i filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś sklepiku znalazłem za 600zł, ale czy warto? Osobiście poleciłbym Ci poprzedni model, któremu ten temat jest poświęcony.

Dźwięk będziesz miał ten sam, bo i tu i tu jest wirtualny 7.1, także po co przepłacać? Chyba można go sparować jeszcze z innymi urządzeniami.

Ten poprzedni można już za niecałe 400zł trafić nawet.

Pytanie tylko czy wykorzystasz te parę dodatkowych funkcji w tym nowym i czy są one warte dopłacenia ponad 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to kupisz poprzedni model nawet taniej. Miesiąc temu na allegro kupiłem za 250 zł, ale to była prawdziwa okazja.

Myślę, że w okolicach 350 zł z przesyłką to dobra cena za poprzedni model, do nowych musiałbyś dopłacić 250 zł.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nabylem trittony ax pro ,i szczerze ,mimo ze uestem wielkim fanbojem sony i marki playstation, to moje sony headset 7.1 nawet nie mozna porownywqc do trittoniw pod wzgledem przestrzennosci dzwieku... dzielą ich lata swietlne,na nie korzysc sony.ale i tak wole na nich grac: bo to playstation .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś sklepiku znalazłem za 600zł, ale czy warto? Osobiście poleciłbym Ci poprzedni model, któremu ten temat jest poświęcony.

Dźwięk będziesz miał ten sam, bo i tu i tu jest wirtualny 7.1, także po co przepłacać? Chyba można go sparować jeszcze z innymi urządzeniami.

Ten poprzedni można już za niecałe 400zł trafić nawet.

Pytanie tylko czy wykorzystasz te parę dodatkowych funkcji w tym nowym i czy są one warte dopłacenia ponad 200zł.

Testowałeś nowy model skoro twierdzisz że dźwięk ten sam? Ja rozumiem że oba mają 7.1 ale mogą różnić się jakością. Ja mam bardzo dobry słuch i dla mnie nie wielka różnica może mieć duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno różnica nie jest na tyle duża, żeby wywalać dodatkowe 200/300zł ^^

Jestem tego więcej niż pewien.

Poza tym, gdyby były różnice w dźwięku to Sony by o tym trąbiło na prawo i lewo przy promowaniu tego produktu.

A zamiast tego mamy gadkę o możliwości podpięcia słuchawkę do PS3 czy połączyć z innymi urządzeniami.

Nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć takie rzeczy.

Przedawnianie produktu to dzisiaj standardowa zagrywka, na którą nabierają się miliony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×