Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Pobierz z PSS'a, Pulse Manager'a - przy okazji zmiany presetów, robi też upgrade softu słuchawek a same słuchawki zepnij przewodem z PS3...

Nie widziałem tej app'ki w Storze trzeciego świata, więc musisz skorzystać z amerykańskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pobierz z PSS'a, Pulse Manager'a - przy okazji zmiany presetów, robi też upgrade softu słuchawek a same słuchawki zepnij przewodem z PS3...Nie widziałem tej app'ki w Storze trzeciego świata, więc musisz skorzystać z amerykańskiego...
Próbowałem już tego. Założyłem nawet w tym celu nowe konto na USA. Niestety ta appka nie widzi podłączonych słuchawek nawet za pomocą przewodu USB. Na przytoczonych przeze mnie forach ludzie polecają poczekać do całkowitego rozładowania słuchawek, ponownego naładowania, i dopiero wtedy parowania lub upgrade'u softu. Na moje oko problem leży albo w firmware słuchawek, albo w przełączniku on/off, który nagle przestał działać. Póki co czekam na rozładowanie, bo nadal diodka miga... Pisałem też do polskiego supportu Sony, ale póki co nie dostałem od nich odpowiedzi.

EDIT: No i na szczęście sposób z całkowitym rozładowaniem słuchawek pomógł. Co prawda czas oczekiwania na kompletny discharge wyniósł jakieś 15 godzin, ale po tej operacji słuchawki ponownie ożyły. Dla bezpieczeństwa zaktualizowałem im soft i dokonałem ponownego resetu. Póki co działają bez zarzutów, jednak wszystkim osobom, które zakupią owe słuchawki polecam natychmiastowy upgrade softu poprzez PULSE Elite Managera dostępnego na PSS US. Ot tak dla prewencyjnego uniknięcia kłopotów. ;)

Wracając jeszcze do samych słuchawek, to dają niesamowity efekt dźwiękowy. Czuję jakbym był w środku gry! :) Czas działania przy całkowitym wyłączeniu mikrofonu i wibracji wydłuża się do 7 godzin, a więc już całkiem przyzwoicie. Należy też dodać, że ich ergonomia powala! Miałem na uszach już mnóstwo słuchawek renomowanych firm, ale żadne jeszcze nie były tak wygodne jak Pulsy! :) Jestem nimi zachwycony i mogę polecić je każdemu, kto nie może sobie pozwolić na zestaw kolumn głośnikowych w pokoju. Naprawdę są warte swojej ceny! :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem tych elite, ale słyszałem że gdy podłączymy za pomocą kabla te słuchawki do mp3/smartphona, to grają jak sprzęt za 30-50zł prawda to?

Jeśli podłączysz je do sprzętu za 30-50 zł to będą grały jak sprzęt za 30-50 zł. Jeśli masz do dyspozycji lepsiejszy sprzęt to gwarantuję, że Pulsy są warte swojej ceny nawet jako zwykłe, przewodowe słuchawki.

Jeszcze mała uwaga - dbajcie o Pulsy, bo moje, użytkowane bardzo intensywnie (kilka godzin dziennie) pękły zaraz pod "srebrzystym okręgiem" na boku słuchawek. Są sklejone klejem do plastiku i jakoś się trzymają, ale bynajmniej nie jest to sprzęt "niedozayebania" :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam Headseta 7.1 od Sony. Od miesiąca miałem zakłócenia (dźwięk się czasami wyłączał) grając na konsoli, ale od 2 tygodni HS nie działa w ogóle. Przy wejściu USB, jak i na słuchawkach miga bez przerwy niebieska dioda i nie łączy się.

Wczoraj podłączyłem HS do PC, działa! Ale nadal są co chwile zakłócenia.

 

Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
To może ja napiszę że użytkuję sony wireless stereo headset 7.1 od chwili ich pojawienia się w ultimie, chyba byłem pierwszym który je zakupił w tym sklepie i od tamtej pory działają super.
Na ps3 używałem ich w sumie krótko, służą mi do grania na pc i ogólnego użytkowania.
Jednak dziś obejrzałem kilka recenzji słuchawek Creative Omega Wireless, Rage Wireless i się zastanawiam czy te słuchawki pod komputerem nie spiszą się lepiej, może ktoś z was przeszedł z modelu z tematu na inne słuchawki i może coś napisać, czy warto i na jakie ewentualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam Headseta 7.1 od Sony. Od miesiąca miałem zakłócenia (dźwięk się czasami wyłączał) grając na konsoli, ale od 2 tygodni HS nie działa w ogóle. Przy wejściu USB, jak i na słuchawkach miga bez przerwy niebieska dioda i nie łączy się.

Wczoraj podłączyłem HS do PC, działa! Ale nadal są co chwile zakłócenia.

 

Jakieś rady?

Nikt nie miał podobnych problemów z danym Headsetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jak w temacie.Czy moze ktoś posiada te słuchawki?Może ktoś coś o nich powiedzieć?Zastanawiam sie nad nimi,ale chciał bym wiedzieć czy warto przepłacać to stówkę.Z góry dziekuje za informacje.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jak zareklamować taki headset? Jest jeszcze rok na gwarancji, kupiony jednym ze sklepów internetowych. Musi być oryginalne pudełko, paragon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jak zareklamować taki headset? Jest jeszcze rok na gwarancji, kupiony jednym ze sklepów internetowych. Musi być oryginalne pudełko, paragon?

Sony daje tylko rok swojej gwarancji...

Poczytaj o niezgodności towaru z umową - bo chyba chcesz powołać się na tą instytucję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do użytkowników tego headsetu pulse elite:

- Jak długo trzyma bateria?

- Czy są wygodne?

- Jak wypada jakość dźwięku?

- Bassimpact coś daje czy to tylko przereklamowany bajer?

- Czy za 500 zł warto?

- Czy do ładowania potrzebny jest zwykły kabel USB jak do padów?

- Czy w tej cenie znajdę coś lepszego?

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do użytkowników tego headsetu pulse elite:

- Jak długo trzyma bateria?

- Czy są wygodne?

- Jak wypada jakość dźwięku?

- Bassimpact coś daje czy to tylko przereklamowany bajer?

- Czy za 500 zł warto?

- Czy do ładowania potrzebny jest zwykły kabel USB jak do padów?

 

1. Około 6-7 godzin bez włączonych wibracji. Około 3 godzin z wibracjami.

2. Są wręcz zajebiście wygodne!

3. Jakość dźwięku bardzo dobra, wirtualne 7.1 również wypada bardzo dobrze.

4. Daje, ale pod warunkiem, że dana gra dobrze go odzwierciedla. Np w Motorstorm Apocalypse wibracje wręcz wgniatają w glebę i są idealnym odwzorowaniem wydarzeń na ekranie. Czujesz jakbyś tam był.

5. Warto!

6. Dokładnie taki sam. Do ładowania możesz używać konsoli, ładowarki do padów, lub też z portu USB w PC.

 

Od siebie dodam tylko tyle, że odkąd je posiadam, to nie wyobrażam sobie teraz sesji bez Pulsów na uszach. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Bateria zależy czy używasz bass impact czy nie. Ale czas bez tego dodatku jest taki sam jak w normalnej wersji mniej więcej.

- po kilku dobrych godzinach używania nie czuć jakoś specjalnie że ja mam choć to troche kwestia jaką ma się głowę ;)

- ładujesz zwykłym kablem usb - usb mini

- jak na ucho zwykłego usea jestem zadowolony. Mikrofon też daje rade z tego co mówią Ci co mnie słuchają.

- robi różnice. Przy wybuchach itp czuć to i jeśli nie nakręcisz na maksa to powinieneś być zadowolony

- cena 500 jest spora ale to dobry gadżet. W ja kupiłem za 450 na allegro. Warto zajrzeć

- czy kupisz lepsze nie powiem bo brak mi porównań ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do ładowania można też używać ładowarki do telefonu? Chodzi mi konkretnie o tą końcówkę, gdzie wsadza się kabel USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tej ładowarki oficjalnej od Sony pod PS3 i śmiga bez problemu. 

Mam nadzieję jej również używać do pasów od PS4 :) Także ładowarka od telefonu też powinna zaskoczyć, ale też niekoniecznie.

Mi np. ładowarka z Sony Xperia ładuje pady, a słuchawek już, bo są inne wartości natężenia bodajże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo w moim przypadku oficjalna ładowarka Sony ma jakieś opory przed ładowaniem tych słuchawek. Pady ładuje normalnie, move+navi też, HS ten mały również, ale już czas ładowania słuchawek w jej przypadku wynosi 15 (!!) godzin. Dziwne to o tyle, że jest to oficjalny sprzęt Sony. No ale chcąc być wygodnym kupiłem nieoficjalną, która ładuje jednocześnie oba pady, move+navi, HS i Pulsy, no i ta ładowarka sprawdza się wyśmienicie zapewniając jednocześnie fajną i estetyczną podstawkę pod sprzęt. 

 

A skoro już jesteśmy przy ładowaniu... Jak wygląda sprawa z doładowywaniem Pulsów gdy te jeszcze się nie rozładowały? Ja zawsze łąduję je dopiero gdy pika ostrzeżenie o niskim stanie naładowania baterii, ale czasami mam ochotę je doładować, żeby mnie nie zaskoczyły podczas intensywnego grania (co już się zdarzało). Można je bezpiecznie doładowywać?

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Od jakiegoś czasu (około roku) używam wyżej wymienionych słuchawek.Pojawił się pewien problem.Mianowicie głośność w słuchawkach ustawiam na maksa i ledwo co słychać.Wcześniej nie było żadnych problemów stało się to z dnia na dzień.Po prostu następnego dnia włączam słuchawki i bam prawie nic nie słychać.Dodam jeszcze że jak podłączam je do komputera wszystko jest ok.

Dzięki za odp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z sluchawkami Pulse  zakupionymi około tydzien temu . Na początku wszystko działalo a po pierwszym ładowaniu jak właczam bass impact to zamiast głosu mam szumy a USB adapter miga na niebiesko i po chwili słuchawki tracą połaczenie . Prosze o możliwą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset im. Trzymaj wciśnięte wszystkie przyciski 'naciskane' i wtedy power on. Jak nie pomoże to trzeba myśleć o gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanko, czy ktoś z Was orientuje się (bo ma, miał, testował), czy lepiej kupić Sony Pulse Wireless Headset,

czy może lepszym wyborem będzie SteelSeries Siberia V2 USB 7.1?

 

Dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji.

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakiej ładowarki używacie do ładowania swoich słuchawek Sony Pulse? Nie ukrywam że zostawianie konsoli czy laptopa na parę h jest upierdliwe. Ładowarki z telefonów mają z kolei za słabe napięcie. Patricko wspomniał coś o jakiejś ładowarce do parów, czy możecie polecić jakiś model?

 

ps. jak wygląda u Was sam proces ładowania? Do pełnego rozładowania i łądujecie aż zniknie czerwona dioda ładowania? Czy może dłużej. 

Ostatnio przez przypadek kompletnie rozładowałem swoje słuchawki, wyczytałem że to nie wpływa dobrze na baterię litowo jonowe :/ mam nadzieję że nie wpłynie to negatywanie na żywotność mojej baterii. Czytałem gdzieś że najlepsze dla tego rodzaju baterii jest częste doładowywanie. 

ps2. orientujecie się jak będzie w przyszlości wyglądała wymiana akumulatorka? Sony na sprzęt daje tylko 12 miesięcy gwarancji. Ciekawe ile będzie kosztowała wymiana i gdzie je odesłać.

 

Będę wdzięczny za info, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca dokładać te 2 stówki do wersji PULSE? Starszą wersje słuchawek można wyrwać za 280zł, nowszą 460.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ciezko powiedziec jak powinniem zatytulowac tego posta czy "Jak ja nie cierpie sluchawek" czy raczej - "Pierwsze wrazenia z Sony Wireless Stereo Headset 7.1"

 

Pierwsze - jesli chodzi o sluchawki jestem bardzo wybredny, do urzadzen przenosnych uzywam pchelek (sony lub philips - czasami tych od iUrzadzen). Dokanalowe mimo iz tlumia bardzo dobrze sa w moim odczuciu niewygodne i mam wrazenie ze to cialo obce w uchu. Do tego tlumienie dzwiekow otoczenia jakos powoduje zbyt duza izolacje.

Z ciut wiekszych sluchawek uzywalem jakis Creative Fatal1ty Gaming Headset - wygladajacych tak - http://images.bit-tech.net/content_images/2007/05/gaming_headset_head_to_head/b3.jpg Niestety gabka powodowala ze uszy sie meczyly a i sluchawki czulem na glowie i jakos ogolna wygode ocenialem dosc slabo.

 

Z racji iz mimo iz od czasu jak zaczalem grac w gry bylem graczem singlowym a jednakowoz bardzo ciekawi mnie to jak wyglada tryb kooperacji i fajnie pograc ze znajomymi powiedzialem sobie kupic trzeba headset.

Na poczatku myslalem o znanym i raczej lubianym Gioteck EX-01. Ale jakos mi sie pozmienialo, przeczytalem caly ten watek, dodtkowe recenzje a takze porozmawialem z kumplem ktory ma Sony Wireless Stereo, Stwierdzilem - bezprzewodowosc, dzialaja z PC i PS3 - coz moze warto sprobowac.

 

Niestety nie przetestowalem sluchawek w bojach wiec to co opisze ponizej to tylko pierwsze wrazenia. Wstep byl przydlugi aby wyjasnic jak podchodze do sluchawek, i pokazac z czego do tej pory korzystalem.

 

Tak wiec pierwsze wrazenia:

 

Sluchawki:

Pierwsze co bylo milym zaskoczeniem ktorego mimo czytania recencji trzeba doswiadczyc samemu to waga sluchawek, mimo iz wygladaja troche kosmicznie i nie wygladaja na lekkie, sa lekkie, bardzo szybko dopasowalem je do glowy, ich zalozenie i wrazenie, ze nic nie uwiera nie przeszkadza a sluchawki leza jak ulal bylo rewelacyjne.

Mikrofon - wyglada na delikatny.

Przymierzajac sluchawki na sucho - na samym poczatku mialem drobne problemu z odnalezieniem suwakow glosnosci ale zakladam ze to tylko kwestia wprawy i przyzwyczajenia.

Brak kabla w zestawie to troche obciach moim zdaniem dla Sony bo przeciez taki kabel to groszowa sprawa - ale coz wiedzialem o tym jak kupowalem zestaw wiec nie bede sie tutaj rozwodzil.

 

Sluchawki podlaczylem kablem dolaczonym do PS3 do ladowania padow do PC i poczekalem az sie naladuja.

 

Nastepnie spedzilem parenascie minut testujac je jako urzadzenie do odbioru dzwieku. Z racji krotkiego posiedzenia moge powiedziec ze przy glosnosci zestawu ustawionego moze na 30% bylem zadowolony. Jest OK - po prostu nie jestem audofillem i nie mam sluchu absolutnego, wiec jesli dzwiek dociera i moje subiektywne odczucia sa takie ze jest fajnie to znaczy ze jest fajnie.

 

Ustawieniami mikrofonu bawilem sie tylko w opcjach - siebie slyszalem dobrze. Oczywiscie wylaczylem sidetone bo przy domyslnym poziomie 3 szumienie bylo srednio przyjemne. Mimo wylaczonego sidetone slysze siebie wyraznie w sluchawkach.

Mikrofon - coz to trzeba bedzie wyprobowac jak juz bede gral z kims, ale z pobieznych obserwacji dziala niezaleznie od tego czy jest schowany czy wyciagniety. Przy maksymalnie wyciagnietym mikrofonie dioda moze odrobine przeszkadzac, przy wyciagnietym do polowy nic mi nie swiecilo i komfort byl duzy.

 

Tak wiec po pierwszych wrazeniach jestem zadowolony.

 

Coz pozostaje miec nadzieje ze bateria zbyt szybko nie zacznie sie zuzywac. Ale mam nadzieje ze zanim to nastapi czeka mnie wiele godzin spedzonych w coopie czy multi.

 

Wiecej napisze po tym jak headset przetestuje juz w warunkach bojowych.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×