Skocz do zawartości
KopaczK

Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

530x650_25913.jpg

Fani serii poczują się zapewne rozczarowani, ale niesamowity SYNDICATE powraca w formie FPSa. Osobiście nie skreślam tego tytułu, ale musi być naprawdę dobry, żeby mnie do siebie przekonać.

Zwiastun- LINK

Galeria- LINK

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to już nie to samo, łezka się w oku kręci, jak człowiek sobie przypomni pierwowzór na 486DX :) chociaż patrząc na nowe fallouty, może poprzez klimat, gra się obroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nowym FALLOUTom nie skreślam tego tytułu. Pożyjemy, zobaczymy, choć mam nadzieję, ze gra będzie przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta gra da radę :) trailer z wstawkami ze starej gry, super. Aż się łezka w oku kręci, jak się to widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta gra, jak dla mnie wszystko średnie albo poniżej średniej. Lepiej ściągać twisted metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słaba ta gra, jak dla mnie wszystko średnie albo poniżej średniej. Lepiej ściągać twisted metal.

Wręcz przeciwnie - pograłem chwilę, i po początkowym 'co?jak?czemu?aleocochodzi?' gra okazuje się bardzo przyjemna - wygląda bardzo widowiskowo i dobrze się gra - w demie jest w sumie sporo giwer do sprawdzenia i prezentują się wszystkie odpowiednio odmiennie, do tego sporo unlocków i funkcji chipa, oraz aplikacji bojowych które też można uprgadeować. Trzeba odrobinę szczęścia żeby trafić na ekipę która choć trochę wie jak grać - tak żeby móc liczyć na leczenie/reboot i wsparcie bo level jest obliczony na 4 graczy i w pojedynkę/dwójkę potrafi z początku napsuć krwi. Mnie demo zdecydowanie przekonało pomimo początkowego sceptycyzmu odnośnie tej produkcji. Oczywiście szkoda że nie pokusili się o strategiczno-simową płaszczyznę oprócz czystej akcji, ale cóż, pozostaje mieć nadzieję że odrobią lekcję przy potencjalnej 2jce.

gdyby ktoś chciał spróbować to mój PSN id: "Kristoferator"

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony, ale pół godziny w demie wrzuciło Syndicate na listę must-have. Szkoda, że nie ma tutoriala, bo wczoraj w drużynie miałem dwóch pacanów, którzy nie opanowali leczenia innych. Aż się uśmiecham na myśl o tym, co może tam robić zgrany zespół. Na tą grę (i na XCOM) trzeba patrzeć w totalnym oderwaniu od marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenki dobre, ale bez szału.

Nie jest to IMHO kandydat na wydanie 2 stów na premierze, tym bardziej że na gry ze stajni EA dość szybko są jakieś obniżki.

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/syndicate

http://www.ps3site.pl/pierwsze-oceny-syndicate/101390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zakupem ale mam poważny dylemat i premiery u mnie raczej nie będzie.

Jeżeli ktoś grał - a ktoś udzielający się w tym temacie nie grał :D - w demo to pewnie zauważył 2 rzeczy:

1. tylko 10 misji w co-opie - czy dużo - dla mnie raczej mało a to patrz punkt 2

2. misję w Europie Zachodniej można było przejść na hardzie w czwórkę bez żadnych problemów mając 10 poziom gościa, ba można ja było przejść w dwójkę i tez bez specjalnych problemów.

Ergo - za mało i za krótko.

Chyba że ktos potwierdzi że misje w co-opie są bardziej wymagające od tej z dema i jest ich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ograniu demka stwierdzam ze jest to pierwszy na liscie gniot tego roku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja wydałem 199 na premierę i nie żałuję. co więcej gra oferuje naprawdę bardzo dobry gejmplej osadzony w klimatycznie zbudowanym świecie. kampania nie jest długa, ale też nie jest krótka. co prawda można robić kilkunastominutowe speed runy na większości poziomów kampanii, ale po co. skoro można się delektować bardzo dobrze wykonanym otoczeniem, przyjemnym strzelaniem i ciekawie opowiedzianą choć sztampową fabułą. jedyne czego mi brakuje to czegoś w stylu new game+, gdzie możemy przejść grę ponownie ze zdobytymi raz umiejętnościami. szkoda wielka. chociaż ocena agenta na koniec poziomu pozwala walczyć o co raz lepsze wyniki, więc jest to jakaś forma zachęty do ponownego przechodzenia misji. gra na hard nie jest trudna. nie wiem skąd brały się głosy, że na normalu były miejsca, w których ludzie mieli problemy - na hardzie takich było niewiele. na normalu nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek w ogóle były. wyraźnie mam lepszego skilla niż większość recenzentów : P

co-op jest... jaki jest. gra się naprawdę dobrze. a im wyższy poziom trudności tym więcej faktycznej kooperacji wymaga. na normalu zwykle kończy się na speed runach i upolowaniu jak największej liczby przeciwników. mało w tym kooperacji, a więcej współzawodnictwa. na hardzie już raczej nie można sobie na to pozwolić, bo można szybko paść i trzeba czekać na łaskę kompanów... chyba, że ma się odpowiednią aplikację i samemu się przeprowadzi resuscytację krążeniowo-oddechową. na najwyższym poziomie trudności jeszcze nie grałem, ale jestem przekonany, że mało będzie biegania, a sporo współpracy. szczególnie jak się pojawi grupa konkurencyjnych Agentów. zwykle są to twarde skurczybyki, które już na normalu przy braku współpracy potrafią dać w kość.

suma summarum gra jest bardzo dobra. nie wybitna, ale bardzo dobra. na pewno coś więcej niż zwykłe rzemiosło. widać, że Starbreeze ma sporo pomysłów na ten tytuł, a potencjał na rozbudowę istnieje. gra oczywiście kończy się w taki sposób, że można ją w dość prosty sposób kontynuować. aczkolwiek pewna historia została zamknięta i nie pozostawia niedosytu... chyba, że gracz poczuje niedosyt po dość niezbyt wymagającej walce z finalnym bossem. grę polecam, a chętnych do zmagań w co-opie zapraszam na PSN. odpowiedni temat w odpowiednim forum już założyłem. także zgłaszać się : ]

Edytowane przez zimzvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wydałem 199 na premierę i nie żałuję. co więcej gra oferuje naprawdę bardzo dobry gejmplej osadzony w klimatycznie zbudowanym świecie. kampania nie jest długa, ale też nie jest krótka. co prawda można robić kilkunastominutowe speed runy na większości poziomów kampanii, ale po co. skoro można się delektować bardzo dobrze wykonanym otoczeniem, przyjemnym strzelaniem i ciekawie opowiedzianą choć sztampową fabułą. jedyne czego mi brakuje to czegoś w stylu new game+, gdzie możemy przejść grę ponownie ze zdobytymi raz umiejętnościami. szkoda wielka. chociaż ocena agenta na koniec poziomu pozwala walczyć o co raz lepsze wyniki, więc jest to jakaś forma zachęty do ponownego przechodzenia misji. gra na hard nie jest trudna. nie wiem skąd brały się głosy, że na normalu były miejsca, w których ludzie mieli problemy - na hardzie takich było niewiele. na normalu nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek w ogóle były. wyraźnie mam lepszego skilla niż większość recenzentów : P

co-op jest... jaki jest. gra się naprawdę dobrze. a im wyższy poziom trudności tym więcej faktycznej kooperacji wymaga. na normalu zwykle kończy się na speed runach i upolowaniu jak największej liczby przeciwników. mało w tym kooperacji, a więcej współzawodnictwa. na hardzie już raczej nie można sobie na to pozwolić, bo można szybko paść i trzeba czekać na łaskę kompanów... chyba, że ma się odpowiednią aplikację i samemu się przeprowadzi resuscytację krążeniowo-oddechową. na najwyższym poziomie trudności jeszcze nie grałem, ale jestem przekonany, że mało będzie biegania, a sporo współpracy. szczególnie jak się pojawi grupa konkurencyjnych Agentów. zwykle są to twarde skurczybyki, które już na normalu przy braku współpracy potrafią dać w kość.

suma summarum gra jest bardzo dobra. nie wybitna, ale bardzo dobra. na pewno coś więcej niż zwykłe rzemiosło. widać, że Starbreeze ma sporo pomysłów na ten tytuł, a potencjał na rozbudowę istnieje. gra oczywiście kończy się w taki sposób, że można ją w dość prosty sposób kontynuować. aczkolwiek pewna historia została zamknięta i nie pozostawia niedosytu... chyba, że gracz poczuje niedosyt po dość niezbyt wymagającej walce z finalnym bossem. grę polecam, a chętnych do zmagań w co-opie zapraszam na PSN. odpowiedni temat w odpowiednim forum już założyłem. także zgłaszać się : ]

A powiedz ile, tak orientacyjnie zajęła Ci kampania? Natomiast co do trudności co-opa to niestety jest tak że po zapgrejdowaniu broni lvl z dema byłem w stanie skończyć sam, więc szkoda że oprócz zwykłego harda nie dali czegoś co by się skalowało do poziomu najmocniejszych graczy.

Ja tam się w grę na pewno zaopatrzę, ale jeszcze nie teraz - raz że chwilowo inne wydatki mnie dociskają, a dwa że chcę zgrać się z 2ma kumplami żeby wspólnie ograć kooperację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest mi ocenić całkowity czas gry, bo rozłożyłem całość na 4-5 dni. przez co czas trochę mi się rozmył. grałem raczej z doskoku, bo nie miałem za wiele czasu w zeszłym tygodniu. ale przejście całości nie powinno zająć więcej jak 8h na hardzie.

w co-opie jest dostępny jeszcze jeden poziom trudności, wyższy niż hard - expert. w singlu ten poziom trudności nie jest dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, restart jednej z najlepszych gier ever, a temat na forum nie ma nawet dwóch stron. Słabo, i to bardzo..

Może sprawdzę kiedyś ten produkt, ale nie sądzę. Nie widzę w tej grze nic interesującego, a powyższe pochlebne słowa, jeszcze to potwierdziły.

Słaba fabuła, słaby co-op, gra na 8h do singla. Strzelanie strzelanie strzelanie bieg bieg bieg strzelanie.

Jak oni mogli tak to spieprzyć, to ja nie wiem. Talent....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, restart jednej z najlepszych gier ever, a temat na forum nie ma nawet dwóch stron. Słabo, i to bardzo..

Może sprawdzę kiedyś ten produkt, ale nie sądzę. Nie widzę w tej grze nic interesującego, a powyższe pochlebne słowa, jeszcze to potwierdziły.

Słaba fabuła, słaby co-op, gra na 8h do singla.

co-op nie jest słaby pod warunkiem, że grasz na najwyższym poziomie trudności. na normalu ta gra nie stanowi żadnego wyzwania. na hardzie tylko w przypadku konfrontacji z innymi agentami można uznać, że gra stawia jakikolwiek opór. no jeszcze dwa electro suity w małym pomieszczeniu mogą zrobić dość szybko sieczkę z graczy. natomiast poziom trudności nazwany expert naprawdę robi różnicę i wymaga kooperacji. generalnie jak ktoś lubi co-opa, w którym trzeba współpracować, to na pewno mu się spodoba Syndicate. co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.

fabularnie nie jest źle. historyjka może i oklepana, ale występują w niej ciekawe postaci. poza tym dostajemy kampanię, która jest dobrze zmontowanym mixem misji walki oraz misji będących po części interaktywnymi cutscenkami, gdzie fabułą jest popychana dalej.

Strzelanie strzelanie strzelanie bieg bieg bieg strzelanie.

pokaż mi choćby jednego FPSa z ostatnich dwóch lat, w którym nie robisz w kółko tego samego. jeśli nie lubisz robić w kółko tych samych czynności, znaczy, że nie lubisz FPSów. wtedy Syndicate nie jest dla Ciebie.

oprócz tych dwóch czynności jeszcze jest tzw. Breach, który można w pewnym sensie uznać za hakowanie. imho bardzo udany dodatek, który ma spory wpływ na przechodzenie gry.

Jak oni mogli tak to spieprzyć, to ja nie wiem. Talent....

a skąd tak ostra ocena ? przecież nie grałeś w grę : P

wiem, że w dzisiejszych czasach gry, których średnia ocen nie oscyluje wokół 90% +/-5% są powszechnie uznawane za crapy nie warte wydania pieniędzy. ale to jest cholernie krzywdzące dla tak dobrych gier, jaką jest chociażby Syndicate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że nie lubię fpsów. Grałem i gram w całkiem sporą ich liczbę.

To jest po prostu kolejny, nic nie wnoszący do gatunku skok na kasę.... Ocena moja jest ostra, bo to Syndicate, a po tej marce, spodziewałem się czegoś...więcej?

Deus Ex jest jedną z moich najbardziej ulubionych gier wszech czasów. Deus Ex 2 mnie zawiódł, i to bardzo, nie zostawiłem na nim suchej nitki. DE:Human Revolution, który wyszedł w zeszłym roku, bardzo mi się podobał, i każdemu lubiącemu takie klimaty mogę go polecić.

Battlefield 3 ma najgorszą kampanię dla 1 gracza w jaką grałem w ostatnich latach, do tego w dużej mierze zerżniętą od konkurencji. Dla mnie fabuła w tej grze nie istnieje, ale kupiłem bf'a dla multi, które mi się bardzo podoba.

Czy jest w Syndicate cokolwiek, co skłoniłoby mnie, by wydać moje ciężko zarobione 200zł prócz dobrego coopa na jednym, góra 2 poziomach trudności? Dużo tych misji jest? 10-20? To byłaby niezła liczba.

Czasy są, jakie są. Miną 2 lata, jak nikt serwerów nie wyłączy, zastanowię się nad wydaniem 50 złotych na tą produkcję. Dla mnie, nie jest warta więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misji w co-opie jest 9. mogłoby być ich nieco więcej, przyznaję. z drugiej strony plus za to, że wraz ze zwiększającym się poziomem trudności pojawiają się bardziej wymagający przeciwnicy w większych ilościach. gra nie ogranicza się jedynie do zwiększenia celności przeciwnikom i zwiększenia zadawanych przez nich obrażeń. do gry nie zamierzam Cię przekonywać ani namawiać. zrobisz, jak będziesz chciał. ale rezygnacja z gry tylko dlatego, ze tytuł ma Syndicate, nie jest do końca rozsądnym argumentem, nie uważasz ? ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że rezygnuję z tej gry dlatego, że ma Syndicate w nazwie. Rezygnuję z niej, bo prócz tej nazwy nie ma w sobie NIC co mogłoby mnie do niej przyciągnąć.

Nawet bym nie pisał w tym temacie, gdyby nie ta nazwa ;) Poczułem się zawiedziony kierunkiem, jaki ta gra obrała. Same misje coop pewnie też są biegnij & strzelaj, ewentualnie broń się. To nie syndicate. To samo mogę mieć w każdej innej strzelance, oferującej coop.

Gdzie zamachy terrorystyczne? Podkładanie bomb pod samochody na zatłoczonych ulicach? Niewinne ofiary?

----------------------

Właśnie przeczytałem parę recenzji. Jest gorzej niż myślałem. Gry nie kupię na 100%. Tym samym, przestaję się udzielać w temacie :) życzę wszystkim dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewinne ofiary są, tzn. mogą być jeśli zaczniesz strzelać również do cywilów ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chyba słabo się sprzedaje, bo dopiero ma 2 m-ce a już można kupić za niecałą stówkę m.in. w 3kropki i sklep gry online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chyba słabo się sprzedaje, bo dopiero ma 2 m-ce a już można kupić za niecałą stówkę m.in. w 3kropki i sklep gry online

I jak zwykle producencie, developerzy i cała reszta tej machiny wyciągnie z tego błędne wnioski. Bo podsumowując gra w pełnej cenie +/- 190zł się sprzedała nad wyraz kiepsko i wystarczyły niecałe 2 miechy żeby jej cena spadła o 50% - każdy rozsądnie patrzący na to człowiek w lot zrozumie że po prostu nie była warta tyle ile za nią chciano, branża za to dojdzie do wniosku że to wina aftermarketu :rofl: A prawda jest taka że np. mi demo bardzo się podobało i mam zamiar sobie ją prędzej czy później kupić, po prostu mało która gra jest dla mnie warta tego żeby wyrzygać ok. 200zł żeby tylko mieć ją w chwili premiery, skoro grać w co mam i wystarczy poczekać te 2-3 miechy żeby zaoszczędzić 100 zł. Twórcy nie rozumieją że bardzo wielu graczy(w tym ja) w odpowiedzi na śmieszne ceny gier, niejako przestawiła sobie kalendarz o te parę miesięcy i gry kupuje albo z 2giej ręki albo kiedy ich ceny zejdą na ludzki poziom. I to nie jest nawet kwestia dochodów, bo ja generalnie na brak pieniędzy, na szczęście, narzekać nie muszę - po prostu uważam że ceny premierowe to zazwyczaj jawne kpiny i odstępuje od swojego "spóźnionego kalendarza" praktycznie tylko w przypadku bardzo fajnych promocji lub jak wydają jakiegoś Deus Exa ;)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni CIę popieram Danny, jeszcze na xboxie i początki ps3 wszystkie gry brałem w dniu premiery, teraz czekam. Mam jeszcze mnóstwo zaległych gier leżących na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×