Skocz do zawartości
KopaczK

Syndicate

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę że twórcy mogli zezwolić na unlockowanie tych najpotężniejszych giwer na wyższych poziomach trudności.

Co niejako zrobili, bo jak grasz na hard to w zasadzie rocket launchery, miniguny, lasery i reszta egzotycznych broni wala się po nogami :)

Wczoraj cisnąłeś z miniguna jak było ammo a ja teslą raziłem cały level. Dobra sesyjka była nawiasem mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najwyraźniej masz rację bo jak graliśmy wczoraj zauważyłem ciekawą rzecz - w misji w Chinach na hardzie w skrzyniach z amunicją można było pobierać ammo do min. electron mace i lasera, czego na 99% nie można robić na normal. Ale już nie do wyrzutni rakiet i miniguna. Więc moja teoria póki co jest taka: na normal żadnego dodatkowego ammo do egzotycznych giwer, na hardzie ammo do tych które wchodzą w slot na broń(laser, mace, gauss itd.) ale nie do super broni(minigun, wyrzutnia rakiet, thermite gun). Więc idąc tym tropem może na expercie w skrzyniach jest i amunicja do najcięższego sprzętu? Sprawdzę to dzisiaj.

 

A sesyjka bardzo dobra, ale mieliśmy trochę pod górkę bo było nas tylko 2ch a w obu misjach mieliśmy chronić tego robota technicznego. Dzisiaj powtórka?

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ammo do najcięższych na bank. Nie uważasz, że jak byś z minigunem kosił cały level to giwera straciła by urok? Popatrz, co się dzieje z energią dowódców poddanych terapii minigunowej, a resztę przeciwników dosłownie rozrywa na kawałki.

 

W chińskich tunelach, gdy zrobiło się na prawdę gorąco, super przydatny okazał się altenative fire z mace (taka wyrzutnia granatów). Mega mocna.

No i ten Bullhammer to jednostrzałowiec. Bam, trup, bam, trup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się zgadzam co do miniguna czy thermite guna - te spluwy są tak potężne że klękajcie narody. Ale już np. Gauss czy Coil Laser Rifle w niczym nie są bardziej przepakowane od strzelającego przez ściany, szybkostrzelnego i wyposażonego w oba celowniki karabinu snajperskiego. Podobnie auto szotgan Mjolnir - poza genialnym wyglądem wcale nie jest znacząco mocniejszy ani szybkostrzelniejszy od CQC-11.

 

A co do Bullhammera to mam go zawsze ustawionego jako startowego sidearma ;)

 

edit:

 

przeprowadziłem szybki test i wynik jest taki że poziom trudności nie ma żadnego wpływu na to jaką amunicję można pobierać ze skrzyń. Na pewno można się zaopatrzyć w pestki do:

- Riotlance

- Electron Mace

 

na pewno nie :

- Minigun

- Thermite Gun

- Rocket Launcher

- Automatic Shotgun

- Laser Rifle

 

nie sprawdzone:

- Swarm Launcher (obstawiam że nie)

- Gauss Gun (obstawiam że tak)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×