Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

 Delikatny off - top, ale może mnie nie pobijecie.Chyba wszyscy na pewno z ciarkami na plecach czekamy na GT5 (no przynajmniej na pewno ja:P). Czytam tak komentarze, narzekania, że coś tam "mało ważnego dla sensu gry " jest lipnego, że gra nie sprosta oczekiwaniom, że będzie kit jak nie wiem. A od kilku dni ja się zastanawiam, czy to ja sprostam oczekiwaniom gry. Po prawdzie to moje pierwsze poważne granie w pełne Gran Turismo, bo wcześniej niewiele w 1 i 2 grałem. Potem się urwało. Podejrzewam, że GT5 będzie najbardziej rozbudowanym GT, co oczywiście jest logiczne. Ale już to widze jak mnie łamie w środku, że nie mogę sobie poradzić z jakimś tam wyścigiem na poziomie expert. Nie wspominam o extreme.. Jestem bardzo ciekaw poziomu trudności. A Wy Time-trialowcy co myślcie? Oczywiście memberzy GTPL nie mają takich problemów:P 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastex - daj spokój, mój poziom na przykład to jeden z najniższych.

Coś tam powalczę, ale to jest wynikiem setek godzin na torze. Po co to piszę ?

Byś był spokojny, dasz radę na pewno. Jeśli takie beztalencia jak ja mogą coś uzyskać - to Ty spokojnie.

Nie myśl tylko, że GT5 to gierka. GT5 to symulator i dlatego tyle co w życiu w realu trzeba spędzić tutaj na torze w grze.

Jedni mają to coś i w godzinę rozumieją "co jest zgrane", inni potrzebują kilku, a ja kilkunastu i nic nie kapuje.

Wyniki jednak to nie wszystko. GT5 to nie jest gierka do przejścia,

tylko prawie realny świat wyścigów i rajdów w Twoim domu.

Lubisz ściganie ? Myślę, że tak i dlatego zdziwisz się co Cię spotka jak kupisz GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  No właśnie traktuje GT5 jak coś zupełnie hm.. "większego" niż grę. To jakiś kult. Trochę mi będzie wstyd jak będę czytał posty typu "mam wszystko na złoto" bo w GT5P nie mam wszystkiego na złoto. No ale cóż. Ale dzięki Czarek: D tego mi było trzeba ; D I nie przesadzaj z tym beztalenciem : ) proszę Cię: ) bo wtedy obrażasz mnie; D w sumie miło, że ktoś to co napisałem potraktował poważnie. 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie całej linii zgadzam się z Czarusiem (prawie, bo oprócz stwierdzenia o beztalenciu). Moim zdaniem ważne jest to, żeby odnosić indywidualne sukcesy, każdy stawia sobie poprzeczkę adekwatnie do swoich możliwości i odnosi równie duży sukces co bardziej utalentowani gracze smile.gif Poza tym nie martw się, mi też nie chciało się wszystkiego wyzłacać, więc nie jesteś jedyny wink.gif

Ja też zrobię delikatny off-top, co myślicie, żeby tu na ps3site zrobić jeszcze eventy do driftu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaruś nie pisz że jesteś beztalencie bo moim zdaniem wymiatasz, no i jak wtedy nazwać ludzi reprezentujących mój poziom.

A tak na temat 4 kółka zrobiłem i 2'08.114 może byłoby lepiej ale za dużo chętnych do tv, a na starym 21 calowym nie chce mi się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram prawie tylko w Gran Turismo od 2002 roku.

Od powiedzmy półtora roku ścigam się z innymi. Jeszcze nie było od tego czasu kierowcy,

który by kupił sobie kierkę i był gorszy ode mnie. To tylko kwestia czasu i regularnej jazdy.

Drift_Master pisze o zorganizowaniu zawodów driftu, ja oczywiście jestem bardzo za (tutaj to dopiero jestem pośmiewisko, ale jest fajnie).

Im więcej miejsc w Polsce z Gran Turismo tym lepiej. Wprawdzie nawet dziś jest w sumie naprawdę mało polskich kierowców,

ale od przybytku głowa nie boli. Zostaną za jakiś czas najlepsi organizatorzy. Niektórzy by chcieli by ściganie było w jednym miejscu.

Mało nas, więc niby to dobra opcja. Ja jednak jestem za kilkoma miejscami - byleby zachować szacunek dla przeciwnika z toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastex-kwestia treningu i jeszcze raz treningu na początku gdy grałem singla było trudno.

W lipcu(pierwsze eventy) myślałem że nie dam rady robić czasów na poziomie Czarusia,

ale trening, podpatrywanie najlepszych i teraz udaje się być przed Czarusiem,

zawsze mnie zmotywuje (dalej mam w pamięci mordęge skyline/daytona)

gdybym tak sobie jeździł w singlu pewnie teraz nie robiłbym takich czasów.

Ja również nie mam wszystkiego w złocie może gdyby nie TT to bym się o to postarał.

Również i ja napiszę no Czaruś przestań z tym beztalenciem :biggrin:

A co do eventów driftu(zrobić np. na wzór obecnych)-można zrobić próbe czarek chcesz to napisz propzycję i zobaczymy

mogę później podsumować chyba że sam się chcesz tym zająć.

A co do miniaka to Cali mnie pogania :biggrin:

-----------------------------------------------------------

Znów trochę urwałem 2'04.146

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki. Chciałbym się dołączyć do zabawy :) Rozumiem, że latamy na pro bez smyczy? Jakie są wymagania ustawień gameplayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki. Chciałbym się dołączyć do zabawy :) Rozumiem, że latamy na pro bez smyczy? Jakie są wymagania ustawień gameplayu?

ASM - Off, Opony S2 F i R, TC - Off, Fizyka - Pro. Zapomniałem o czymś?:D

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jeździmy na profesjonalu a co do ustawienia są dowolne tu chodzi o jak najlepszy czas.

Powtórzę jeszcze raz moje ustawienia:

Ja ma tak Power Assisted on Feedback to różnie od 2 do 6 kiedyś jeździłem też na 10.

A driving options wiadomo manual, active steering-strong reszta off a driving line mam zazwyczaj on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko mam poustawiane w takim razie jak trzeba :) Tylko na padzie śmigam, więc pewnie czasy nie będą rewelacyjne :( No, ale zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojojnie... Na padzie tez mozna niezle czasy krecic:) a co do eventu to wszedlem wczoraj na temat i pogralem chwile:) moze dzisiaj tez cos rusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano można można chociaż i tak jazda jest zupełnie inna niż normalnie :) Może jak mi fundusze kiedyś pozwolą to kupię playseat. Ciekaw tylko jestem czy któreś kierownice dostępne na rynku mają rozmiary zbliżone do rzeczywistych. No i czy na kierownicy można korygować zakręt? Bo na padzie ciężko z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BubuPN ja mam DF-GT i można korygować kąt skrętu i nawet lekki ruch w prawo lub lewo jest przenoszony na koła i dużo łatwiej dawkować gaz i hamulec, średnica to ok 26 cm, nie ma co porównywać radochy z jazdy na kierownicy z jazdą na padzie.Jak tylko znajdziesz fundusze kupuj kierownicę.

Na temat 2'06.997 wykręciłem dziś Mini.

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co wycisnąłem średnie 2'07, ale z tego, co widziałem po "duchu", to jeszcze trochę jest do zbicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dzisiaj chwilę i wbiłem się tuż przed Czarusia.

Co do driftowania to tak po zastanowieniu się nie wiem, czy będą tu na to chętni, ale spróbować nie zaszkodzi.

Fuji Speedway F

Ford Mustang V8 GT Coupe '07

To moim zdaniem jeden z najbardziej przystępnych torów i samochodów na próbę smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebym poprawił jeszcze, od poniedziałku na rano do pracy a po rannej zmianie cały dzień chodzę padnięty i lepiej chyba nie pojadę.

84233669321832813233.jpg">

Edytowane przez alfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dzisiaj też jeszcze na chwilę włącze GT5P żeby chwilę pojeździć:) po przesiadce z F1 2010 kierowanie w gt5p wydaje mi się jakieś sztywne i nudne:/ a co do czasu to powinienem bez problemu zejść do 2:03 ale ostatnio po niespełna godzinnej sesyjce już mi się nie chciało:) dzięki F1 chyba przyzwyczaiłem się do kiery w końcu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam już swój czas, w sumie tylko w czwartek jeździłem.

66666v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku czasu już raczej na tej konfiguracji do jutra nic więcej nie zdziałam. Patrząc na czasy zaczynam myśleć poważnie nad zakupem kierownicy.

gt1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10818639331696178384.png

Kto pierwszy decyduje czym pojeździmy po raz ostatni. (ze swej strony zasugeruje londyn)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 24.11 do godz.14:00

Audi R8 4.2 FSI R tronic '07 London Reverse

Mato pojedziesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatni wyścig w GT5P na ps3site więc napewno pojadę :)

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś er ósemką pojechałem Le Mans 24 godziny. Teraz w Londynie też mnie nie rozczarowuje. Dobry wybór X-Mato.

Zerkam tylko co chwila, czy Nexus dogoni mnie od razu, czy może jutro. Jeśli jutro to miałbym miły wieczór thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×