Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz utworzyć tak jakby prywatny pokój bezpośrednio z listy znajomych w zakładce "społeczność" jak się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio z grupą kilku forumowiczów ustawiliśmy się na online.

Z tym, że jeździliśmy takimi wynalazkami jak Toyota Prius, itd. Muszę powiedzieć, że zabawy było co nie miara.

Wszystko jadą obok siebie, nikt nie ucieknie, także walka nieustanna, a przy tym masa zabawnych komentarzy.

Kto grał wtedy to wie o co chodzi :D

Myślę, żeby znowu się ustawić na poniedziałek koło 19 - 20 i pośmigać jakimiś śmiesznymi autkami.

Może teraz gokartami, albo zrobić sobie mały Nascar. Myślę, że też byłoby śmiesznie.

Jak są chętni to niech dają znać w temacie :)

PS.

Jeszcze nie przetestowaliśmy 17-konnego Fiata 500 XD

Daję znać w temacie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNID:kleju

HS:jest

Gram wieczorami i często nocami :thumbsup:

Zapraszam

PS.Po 22 ruszam i myślę że do 2-3 w nocy pobawie w GT 5 :rolleyes:

Edytowane przez juve25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: sunnyluk

również się piszę na grę online, najszybciej wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jak kupie sluchawki na USB i podlacze do kosoli by rozmawiac podczas gry ONLINE (pisanie to masakra) to czy podczas grania wylaczy mi sie dzwiek z tv i bede tylko slyszal w sluchawkach, czy w sluchawkach i tv bede slyszal dzwieki z gry oraz rozmowy?

Jakie polecacie nie drogie do 70 zloty lepsze stereo zakrywajace cale uszy tzw. zamkniete czy mono takie malutkie na ucho jak w komorkach bezprzewodowe (ale wtedy w jednym uchu lipa pewnie bo dzwiek z jednej strony tylko)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj może być problem, bo lecą Derby Europy :D

Ale myślę, że w kolejne dni nie powinno być problemów już.

Zresztą przecież nikomu do zakładania pokoju potrzebny nie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z serii banalnych. Jak dolaczyc do znajomych? Probowalem z zakladki "Profil" jak i "Spolecznosc" ale nie znalazlem zadnej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie potrenowaliście trochę to może jakiś cykliczny (np. cotygodniowy EVENT)?

Mało grałem w trybie online, więc niech wypowie się ktoś kto już trochę pojeździł w sieci, tymczasem moje propozycje: ;)

1. Potrzebna będzie osoba z szybkim łączem (min. 20Mb/s)

W GT5 są dwa typy rozgrywek online: ze stałym oraz ze zmiennym hostem (połączenie typu krata), te drugie ma takie zalety, że jak wywali hosta to ktoś przejmie jego rolę i będziemy grać dalej, ale te połączenie ponoć strasznie laguje i wg tego co piszę w poradniku GT - w rozgrywkach sieciowych ze zmiennym hostem nie mogą brać osoby z połączeniem sieciowym typu NAT 3, tak więc te połączenie odpada i zostaje nam stały host, który z kolei musi mieć szybkie łączę, że wszystko grało ;)

2. Osoba hostująca dodaje wszystkich do znajomych i u siebie w Społeczności GT na swoim forum pisze co i jak, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogą poczytać kiedy, jak gramy itd. Ewentualnie równocześnie można odpalić Czata na PSN i zaprosić uczestników.

3. Przy szybkim łączu będzie można włączyć rozmowy głosowe przez headsety.

Odnośnie samej rozgrywki to:

1. O ustawieniach wzelkich wspomagaczy (ABS, TC itd.) decyduje host i proponuje je wszystkie wyłączyć. Ewentualnie pozostawić optymalną linię jazdy (jeszcze mało kto zna wszystkie trasy) ;)

2. Przy zakładanych max. 16 graczach wprowadzić system punktowy z F1 (1. miejsce 25 pkt. 2. miejsce 18.... 10. miejsce 1 pkt.) ;) ilość wyścigów jak uważacie - tyle żeby zamknąć się np. w max 1,5 godziny.

3. W GT5 są trzy rodzaje startu: lotny, ze startu wspólnego na sygnał i ze startu wspólnego z możliwością popełnienia falstaru - proponuję ostatnią opcję ;)

4. Włączyć okrążenie kwalifikacyjne decydujące o pozycjach startowych w pierwszym wyścigu, a także wybrać opcję o odwrotnej kolejności startowej w stosunku do zajętego miejsca w nastepnych wyścigach (ostatni w poprzednim wyścigu w następnym startuje jako pierwszy, a pierwszy jako ostatni).

5. Włączyć surowe kary za ścinanie zakrętów oraz taranowanie rywali.

To tyle moich uwag, jak mi się coś przypomni to napiszę ;)

Piszcie też co myślicie, kto się podejmie organizacji oraz Wasze propozycje kiedy jedziemy (byle nie środa w czasie Ligi Mistrzów) ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań

1. Będę mieć PS3 z GT5 gdzieś za 2-3 tygodnie, czy wtedy nie będzie problemu aby dolączyć do waszych "turniejów"?

2. Kierownica obowiązkowa czy można jeździć korzystając z pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. narazie nie ma żadnych turniejów a jeśli już będą to sadze, ze spokojnie

2. Twój wybór-teoretycznie większe szanse masz grając na kierownicy ale nikt Ci nie zabroni korzystać z pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Potrzebna będzie osoba z szybkim łączem (min. 20Mb/s)

Po co Ci aż 20Mb/s? Nie będziemy chyba streamować filmy w HD. Ważniejszy niż przepustliwość będzie w tym wypadku czas odpowiedzi i jitter. Do mierzenia jednego i drugiego polecam pingtest.net . Ponadto mogę się podjąć hostowania rozgrywki, od niedawna moja sieć działa na światłowodach i posiadam zewnętrzny ip :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wydaje mi się że dokładnie przejrzałem wszystkie opcje i nie widzie prywatnego pokoju .

Może mi ktoś to potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro, najpóźniej pojutrze dojdzie moje pudełeczko z Gran Turismo i chętnie pogram online (najpierw trochę się podszkolę)

PSN: djtorman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wydaje mi się że dokładnie przejrzałem wszystkie opcje i nie widzie prywatnego pokoju .

Może mi ktoś to potwierdzić ?

W społeczności da się zakładać chyba dla znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy cos dziś? PSN: Ronniu

HS: jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chetny wiec zapraszac mormo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znikneli mi wszyscy ze spolecznosci :/ pusto, ani jednego friendsa. co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jutro (tj. 05.12.2010) planujemy pościgać się troszkę w godzinach wieczornych. Każdy mile widziany, osoby chętne mogą się wpisywać na forum albo poprostu dodać mnie do znajomych na psn (moj psn : ucantstop) , zaproszenia wysyłajcie z dopiskiem :)

pozdrawiam i do zobaczenia na torze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick Kabuki-Yo, z chęcią poganiam się trochę (wieczory, późne popołudnie)

Konsolę odzyskam około czwartku-piątku whistling.gif kolega chciał mgs4 zobaczyć i gdzieś przepadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zakładania pokoju. Taki już próbowałem zakładać, wybrałem wszystkie opcje rodzaj wyścigu, auta itd. tylko nie wiem gdzie później po zakończeniu rozgrywki online szukać mojego pokoju, czy trzeba za każbym razem zakładac od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×