Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym posiadaczem ps3 i do tego mam gran turismo 5 gdyby ktoś miał ochotę pograć z amatorem w użytkowaniu ps3 to zapraszam : maro786pl . Nie miałem jeszcze okazji z nikim grać bo nie wiem gdzie wejść żeby z kimś grać i do tego ciągle mi rozłącza połączenie z siecią bezprzewodową internet 25 mb gdyby ktoś chciał pomóc pisać pw

ps już znalazłem tą tzw poczekalnię gdzie mogę grać online z innymi poprostu tego nie zauważyłem i necik mi się nie rozłączał

Edytowane przez maro786pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa: Rzym

Tor: Rome

Liczba okrążen: 6

Czas trwania kwalifikacji: 15min.

Moc maksymalna samochodu: 500km

Waga maksymalna: 1500kg

Data wyścigu: 18/12/2010

Godzina wyścigu: 13:00

Kary: małe

Uszkodzenia mechaniczne: małe

Wiem, że niektórym osobom nie pasuje ta godzina i, że większość osób woli grać wieczorem, ale ja wieczorem nie mam za dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na Ps3liga.pl :)

planujemy rozgrywki online w GT5 i zbieramy userow.

Pierwszy event , klick

Juz w ta niedziele. Do wygrania :

1 miejsce: kod na Jaguara XJ13 Chrome Edition

2 miejsce: kod na PlayStation Home suit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na Ps3liga.pl :)

planujemy rozgrywki online w GT5 i zbieramy userow.

Pierwszy event , klick

Juz w ta niedziele. Do wygrania :

1 miejsce: kod na Jaguara XJ13 Chrome Edition

2 miejsce: kod na PlayStation Home suit.

O'RLY? Jakie wypasione nagrody... Można je samemu załatwić w parę minut... Hmmm... [korekta] :thumbsup: Już lepiej ścigajcie się dla zabawy, bo inaczej, to te nagrody są zabawne...

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nioc nie dostalem na gwiazdke,zadnego jaga ani innego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japońce dostali tylko prezenty :P a co do nagród w lidze to lipa... bez nagród lepiej :) po prostu satysfakcja z miejsca na podium i tyle IMO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to temat związany z grą przez sieć chcę zamieścić tu moje pytanie. Tak więc, przeszedłem już karierę i naszła mnie ochota na grę przez multi, jeśli ja dochodzę jest ok, wszystko działa ładnie, pięknie. Natomiast kiedy już chce stworzyć pokój jest problem confused.gif, po wybraniu wszystkich opcji pokoju zatwierdzam stwórz, jest krótkie ładowanie i pojawia się komunikat "Nie udało się stworzyć pokoju."

Może wie ktoś jak to odpalić? Wydaję mi się, że trzeba pozmieniać coś w ustawieniach sieci, ale jestem w tych sprawach laikiem i sobie nie poradzę.

Mój kumpel ma tego samego dostawce internetu i może robić pokoje. Nie byłoby problemu, bo zazwyczaj gramy razem, ale on dopiero zaczyna grę z GT i nie ogarnia ustawień. Widząc co nie raz on ustawia, padaczka mnie bierze wacko.gif.

@nathandrake Tak, paręnaście razy rano, wieczorem, nocą i popołudniu. Zawsze jest to samo.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tylko raz próbowałeś tworzyć pokój i się zniechęciłeś czy wiele razy nie udawało się stworzyć pokoju? mi też raz nie udało się stworzyć pokoju, ale za chwile wszystko było w porządku. może chwilowy problem z serwerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna posiadam PS3 oraz Gran Turismo. Jeżeli ktoś ma ochotę trochę pojeździć bardzo proszę pisać - nick: wporzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje to od 3 dni i póki co działa. Łączę się z ludźmi, ludzie mogą dołączyć do mnie, wcześniej zawsze były problemy. Sprawa jest prosta i opisywana wiele razy.

a) przypisanie stałego IP na routerze do konsoli - w ustawieniach routera trzeba się pobawić ale to banalne jest, z poziomu strony www się klika

B) dmz dla IP przypisanego do konsoli (powoduje to, że żaden port nie jest blokowany przez router)

c) UPnP - włączyć protokół peer to peer w routerze jeśli jest, to samo w konsoli.

d) przypisać ręcznie w konfiguracji sieci PS3 DNS'y

Mam nadzieje, że to już na stałe rozwiąże moje problemy, jak się okaże że to tylko kilkudionwa poprawa to przepraszam za narobienie tym tematem nadziei na lepsze jutro ;]

Jak jakiegoś terminu nie rozumiecie albo nie wiecie jak ustawić coś w waszym routerku to google będzie w stanie pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...rismo-5-online/

jak zwykle niepotrzebny temat, ktory zostanie przeniesiony albo bedzie usuniety

Masz jakiś problem ze sobą kolego? Ciągle dużo ludzi ma problemy, temat jest na widoku i nikomu nie wadzi, wręcz może pomóc. 

Nie potrafisz pomóc to chociaż się nie przeszkadzaj, chyba za dużo nie wymagam?

bez odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/3 tygodnie temu zrobilem to samo, tylko zamiast ustawiac DMZ przekierowalem wszystkie porty i rzeczywiscie wiekszosc problemow ustalo - teraz widze wszystkich graczy w wyscigu (wczesniej widzialem zazwyczaj polowe) i blad 771 przestal sie pojawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem ze sobą kolego? Ciągle dużo ludzi ma problemy, temat jest na widoku i nikomu nie wadzi, wręcz może pomóc.

Nie potrafisz pomóc to chociaż się nie przeszkadzaj, chyba za dużo nie wymagam?

bez odbioru

jakbys nie wiedzial to zasmiecasz forum takimi niepotrzebnymi tematami. masz temat o on-line i to tam piszesz uwagi, spostrzezenia, porady itp. jakby isc dalej twoim tokiem rozumowania to np. zamiast 51 stron w tym temacie, byloby 51 roznych tematow...

ps. jakos ktorys z moderatorow przyznal mi racje i przeniosl temat w odpowiednie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem, może pomożecie, jeśli wiecie.

Mam konto SUB, w sensie podporządkowane kontu MASTER, gdyż mam dopiero 14 lat. Ustawienia i wszystko mam tak samo jak konto Master a jednak nie mogę wejsć w online. Na początku gry wyskakuje komunikat

"Ponieważ elementy sieciowej tej gry opierają się głównie na rozmowach między użytkownikami, konta z wyłączonym czatem głosowym nie będą miały do nich dostępu"

Wchodzę z konta Master - zero problemu. Co zrobić żebym na koncie SUB mógł zrobić to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc jazdy z Wami na NAT3?

Za cholere nie moge tego zmienic . Wroce do domu to pomieszam jeszcze na sprzecie ,ale cienko to widze . Czeka zmiana routera:/

Wiem ze nie znajde pokoju po jego numerze ,ale moze jakies zaproszenie czy cus :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio cos takiego zauwazylem.

jest dajmy na to wyscig, max 600 KM ustawione. wiec wchodze do takiego pokoju, biore minolte i spokojnie wygrywam. pozniej dzieja sie przewaznie dwie rzyczy:

1 jestem wyrzucony z pokoju.

2 operator zmienia w ostatniej chwili parametry wyscigu i bierze red bulla, od razu zalaczajac odliczanie do wyscigu, wiec nawet nie ma czasu na reakcje...

te dwie rzeczy wedlug mnie najczesciej psuja zabawe w multi. zwlaszcza ta druga, czyli zmienianie w ostatniej chwili ograniczen co do samochodu

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli odpowiedź na moje pytanie już padła, ale te numery pokoi są generowane losowo przy tworzeniu czy są one przypisane do użytkownika, który taki pokój tworzy?

Mam również pytanie do grających już dłuższy czas ONLINE. Czy częste "wyrzucenia" z serwera lub pokoju to normalne objawy jak serwer GT5 nie wyrabia, czy może złe pokoje wybieram (francja, szwecja). Tzn. wszystko chodzi super jak ja stworzę pokój i kumpel się zaloguje - gram bez lagów kilka wyścigów. Ale... gdy zdecydujemy się "wbić" do jakieś 12stki ;) to utrzymanie stabilnego połączenia graniczy z cudem... Macie jakieś doświadczenia w pojęciach: pora dnia a działanie serwerów GT5?

Pozdrawiam,

Paweł

ps. połączenie z netem jest ok 10Mbit/10Mbit, na routerze DMZ dla konsoli. W grze NAT2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jest to mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Mam pewien problem z grą Gran Turismo, a mianowicie:

Od dłuższego czasu grałem w tą grę, i było wszystko ok.. Jednak po zainstalowaniu najnowszego patcha.. pojawił się problem. A mianowicie:

Gdy włączam grę, po wszystkich reklamach itp stawia się przede mną pytanie, czy zalogować mnie do PSNetwork (albo PSstore, coś z tego..), i nie ważne co klikne, bo i tak zawsze pojawia się to samo. A mianowicie:

Logo GT5, a pod nim informacja "Grę sieciową regulują warunki użytkowania Gran Turismo 5. Można je przeczytać w grze na ekranie Opcje > Sieć > Warunki Użytkowania" Na początku, gdy ekran się zmienia, a owy napis dopiero się pojawia, przez chwilę widnieje "Zapisywanie..", które po chwili znika. I za nic w świecie gra nie chce iść do przodu, klikałem każdy guzik, gra na nic nie reaguje..., no po za przyciskiem PS, i powiększeniem tekstu. Nie wiem czemu tak jest.. gdy zaktualizowałem CoD World at war, wszystko było okay. A tutaj taki problem głupi...

Czym to może być spowodowane? Ściągnąłem najnowsze aktualizacje, soft, konsoli, patcha do gry. Mam wersję Playstation 3 Slim 250GB, nie przerabianą.

Bardzo proszę, pomóżcie mi, bo nie wiem co zrobić :/

Edit: Dowiedziałem się, że mój kolega ma tak samo, ale u niego działa przycisk X, i normalnie przenosi go do gry, o co z tym chodzi? ehh ;/

Edytowane przez Socus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez ta informacjeale wciskam x i leci dalej

Co do pytania wyzej to mam 40Mbit/s smiga wszedzie gdzie wejde

aczkolwiek wywalilo mnie z servera ze 2 razy

Edytowane przez Szchat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale u mnie nie ma czegoś takiego. Nie mogę kliknąć x, bo gra nie reaguje ;/

Ma ktoś jakieś pomysły?

Drugie pytanie: mogę wywalić jakoś patcha, którego zainstalowałem w grze? Aby przywrócić starego.

Sorry za double posta, ale chciałem żeby ktoś to zauważył, a jest to dla mnie bardzo ważne.

@DeCoo: Ale jak go zlikwidować? :/ bo wgl nie mogę w grę zagrać.

Edytowane przez Socus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×