Skocz do zawartości
Emir

Dark Sector

Rekomendowane odpowiedzi

Motyw z naprowadzaniem jest dobry. Jak oni niby wytrzymuja rzut tym ostrzem w klate(trzeba rzucic tym upgreadowanym zoltym by ciachnac kolesia z pierwszym razem) TEJ GRZE BRAKUJE DYNAMIKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@drk2: Da sie zaciukac ta skaczaca po scianach malpke w demie ? Bo jakos nie moge

Chodzi ci o tego bossa pod koniec dema? jesli tak to jest na niego prosty sposob jak wlazi po scianie i rzuca kamieniami to podpalasz ostrze od ognia i rzucasz w niego on spada na ziemie podbiegasz do niego naciskasz kolko i tak do skutku az niebedzie juz sie wspinac po scianie. Potem znow podpalasz ostrze rzucasz unikasz jego atakow i zdaleja ostrzem celujesz w jego glowe.Mam nadzieje ze pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji pomogles i mi dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powracam sprzed tv po 2 godzinny rajdzie w Dark Sector.Multi jak dla mnie okropny ;( Spodziewałem się czegoś lepszego...

Gdy spróbowałem singla poprostu szczena mi opadła, pierwsze co można zauważyć to klimat, jest naprawde boski. Ogólnie używanie X także jest super... te uniki chowanie się itp.Gdy skończyłem z prologiem odrazu wypróbowałem bumerang I tu stała się rzecz cudowna, to było to coś co pobiło wszystkie inne bronię.Czekałem na coś takiego odkąd przeszedłem Wolfensteina super walki z bossami a poza tym gra wymaga nie tylko szybkiego palca do strzelania a także i trochę rozumu. 8,5/10 po wstepnej penetracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gierkę ukończyłem tydzień temu. Powiem krótko nie żałuje wydanych, pieniędzy. Może fabuła nie jest najwyższych lotów a praktycznie można powiedzieć, że prawie wogóle jej niema, ale to w niczym nie przeszkadza. Gra się przyjemnie fajnie wymyślony jest ostatni boss i po skończeniu gry odblokowuje się stopień trudności Brutal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo tragiczna gra... Walka jest nudna! Rzucanie dyskiem wypada strasznie kiepsko. Jedyne co dobre to plynnosc ktorej spadku nie uswiadczylem.

u Mnie 4/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem w demko - kupa mułu... Nawet kijem nie dotykać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też grałem w demko - kupa mułu... Nawet kijem nie dotykać!

Mozesz uzasadnic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie gierka calkie wpozasiu bardzo podoba mi sie myk z heavenly sworda jak zucamy tym czyms i wciskamy ten sam przycisk jeszcze raz to nawet im sie udal ten myk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dlamnie gierka calkie wpozasiu bardzo podoba mi sie myk z heavenly sworda jak zucamy tym czyms i wciskamy ten sam przycisk jeszcze raz to nawet im sie udal ten myk

Kolega u góry niech zedytuje ten post... i zwraca uwagę na podkreślone wyrazy na czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie może nie podobać zabijanie dyskiem ? To jest jeden z najlpeszych elementów tej gry, no ale każdy ma swoje zdanie. Ja zaraz po skończeniu GTA powracam do DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zainstalowałem demo i jak zwykle po komentarzach co poniektórych typu "kupa mułu", bądź "demo tragiczne" byłem mile zaskoczony - nasz bohater fajnie chowa się (x) praktycznie za wszystkim, podoba mi się, że jak w tym trybie idziemy np koło okna, samodzielnie przykuca, przeskakuje do najbliższego obiektu, klimacik taki z lekka jak w condemned - spoko, mój GRAW 2 po ukończeniu pójdzie na wymiankę na tą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zalety co wymieniles nie wplywaja na rozgrywke w takim stopniu zeby gra byla lepsza. Rzucanie dyskiem, ktore jest niesamowicie slabe nie zostanie uratowane przez to, ze postac przechodzac obok okna kuca, a chowanie sie za obiektami nie polepszy systemu walki, ktory z tego, co uswiadczylem sklada sie z jednego ciosu (!). A do tego takze dochodzi balans pomiedzy bronia palna a dyskiem, dzieki ktoremu uzywalem tylko dysku, bo po co strzelac. Z tego co jeszcze wyczytalem historia w grze jest lipna i jest slaba strona produktu. Potworku ktore spotkalem na swojej drodze nie zrobily na mnie zadnego wrazenia. Graficznie jest wporzadku.

Ale co kto lubi i kazdy ma prawo do wlasnych osadow. Jesli tobie sie podoba to tylko lepiej dla ciebie (jedna wiecej gra do kolekcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra i może kupię pełną Sterowanie dobre, no i ogółem wszystko mi się podoba w niej <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest bardzo dobra i może kupię pełną Sterowanie dobre, no i ogółem wszystko mi się podoba w niej <3

Kupuj ją, właśnie gram i jest mega klimacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra słabą grafikę (ale za to klimatyczną) nadrabia świetną pracą kamery - Ten Sprint głównego bohatera trzeba po prostu przeżyć xD

Ale ogólnie taki mroczny Uncharted, nawet zabawa tym Boomerangiem szybko się nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w ostatnim akcie i gra bardzo mi się podoba. Przeszedłem Gears of War i Uncharted i tak jak Uncharted było 100% kalką GoW tylko w dzungli, tak Dark Secotr wprowadza kilka bardzo ciekawych patentow w dziedzinie gameplaya. Zaryzykuje stwierdzenie, ze sama rozgrywka podoba mi sie bardziej niz w dwoch wymienionych wyzej produkcjach i przyznam szczerze nie wiem dlaczego niektorzy czepiaja sie grafiki. Momentami moze nie jest powalajaca (a w jaskiniach w Uncharted byla?), ale generalnie trzyma poziom. Jedyny mankament gry to twarz glownego bohatera i niestety posysajaca fabula (tak samo mierna jak w GoW), ale w takich grach chodzi imo o rozgrywke, a rzeznia palacym sie bumerangiem jest przednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w akcie 9 i chyba to już końcówka, ale gra naprawdę wymiata, można się nieźle wkręcić w klimat jaki w niej panuje,polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedlem DS i gierka naprawde dobra.. Niezly klimat spoko dzwiek< czasem mozna sie przestraszyc nawet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w ktorym momencie dalo sie przestraszyc...

gra dobra, takie slabsze wydanie Gears of War ze slabym multi. Jakby panowie sie przylozyli to by wyszedl naprawde dobry tytul. Pierwszy level IMO najlepszy... potem bylo slabiej. Ale nie mozna IMO powiedziec by czlowiek sie nudzil, w szczegolnosci na brutal difficulty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ją skończyłem i muszę powiedzieć, że ta gra mnie pochłonęła ! ukończyłem ją w jakieś 9h i w sumie mało tego trochę, ale klimat, grafika na genialnym poziomie, a rzucanie tym 'dyskiem' - GENIALNE, bardzo podobna do GoW, nic jak tylko POLECAĆ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×