Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

... Jak już mówiłem wcześniej battlefield 3 to będzie jedyna gra w,której będzie mi się chciało zdobyć Platynę i muszę przyznać,że zdziwiłem się jak zobaczyłem listę Trofeów.Większość to kampania,trochę CO-OP i Multi mniej.

Musisz więc pokochać tę grę :) Jest pucharek za wbicie 45 rangi, dla porównania dodam że w BC2 w multi przebiegałem 125h a dotarłem ledwie do 30 belki w multi :D ... Niestety lub stety wbicie platyny w BF3 będzie wymagało spędzenia z grą kilkunastu dni (łącznie) ... hell yeah :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kogoś zabiją z mojej drużyny, pojawia się czacha na ekranie, można to jakoś wyłączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiej funkcji; traktuj to jako super podpowiedź; na jednego trupa przypada zawsze jeden lub więcej żywy przeciwnik, masz od gry info że tam gdzieś obok tej czachy kręci się ktoś komu warto się odwdzięczyć (pomijając przy tym opcję że kompan padł z rąk snajpera czy innego mechanicznego ustrojstwa) <_<

... Poplakalem sie ze smiechu. Po tym filmiku odechcialo mi sie map z 64 graczami ...

Jak Cię to śmieszy to koniecznie zobacz filmik 'mine' z BC2, akcja ze snajperami goniącymi szturmowca bezcenna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wam idzie, opanowanie sterowania smiglowacami ? Ja sie poki odbijam od wszystkich budynkow.W Bf2 tez to tak wygladalo ?, bo w BC2 jak wiadomo bylo to znacznie prostsze.Co do pojazdow to po ilu procentow zaczynaja sie juz spalac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dwa pytania do was:

1. Czy podczas grania miga wam od czasu do czasu obraz na zielono podbnie było w becie tylko w tedy migał obraz na fioletowo ??

2. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak korzysta się z SOFLAM namierzam cel i dupa nic się nie dzieje gdzie to wsparcie z powietrza ??

Edytowane przez lindworm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra się pobiera. 13 GB sweat.gif. Mam nadzieje, że jak wrócę do domu to będzie już po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, po dwóch dniach grania, uważam że jest fajnie :)

Problemem jest lag niekiedy, ale support zobowiązał się to poprawić, mówili też coś, ze w dniu premiery gry ma być lepiej.

Pracują też nad tym, że rozwala składu z tego co wyczytałem w supporcie, więc kilka poprawek, i będzie gites :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem straszne lagi juz nic nie mówię o zrywaniu głosu na headsecie. To była totalana masakra:/

Edytowane przez siodema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to jak nas "medyk" podniesie to nie nalicza nam deada, dlatego właśnie śmierci są naliczane po respawnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z ta amunicja strzalkowa?

Na poczatku myslalem ze to taki "polski" odpowiednik slugow, ale po zaladowaniu tej amunicji nadal "wale odpryskami".

Czym sie ta amunicja rozni od zwyklej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem wczoraj trochę czasu żeby pograć.

Od bety dużo poprawili, ale:

-sterowanie jest inne, ale nie wydaje mi się że jest to jakiś lag trzeba się przyzwyczaić

-dwa razy udało mi się wejść pod mapę

-parę razy miałem błyski na ekranie w różnych kolorach (problem o którym pisało dużo osób podczas bety, jak ktoś grał to wie o co chodzi)

-grafika jest ładna, ale dupy nie urywa

-mam wrażenie, że niektóre mapy są za duże na 24 osoby czasami biegam i przez dłuższą chwilę czuję się jakbym był sam na serwerze, szczególnie jeśli są to mapy z samolotami/helikopterami

Ogólnie jest dobrze, nie jest to może to na co czekałem po tym co panowie z Dice wypisywali, ale i tak spędzę przy tej grze masę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złośliwy, ale czy 24 graczy na tak dużych mapach nie jest trochę komiczne? Rozumiem 64 gdzie rzeczywiście duże mapy + duża ilość graczy imituje w pewnym sensie pole bitwy. Wydaje mi się, że przy tak dużych obszarach mała ilość graczy kompletnie zmienia charakter tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie pierwsza (podstawowa) bronia inzyniera, nagle odblokowuje mi sie SCARL-H i teraz zagwozdka ...

Szukalem w grze jakis parametrow tej broni, bo nie mam pojecia czy ta nowo odblokowana ma wiekszy "damage" lub inny parametr na ktorym mi osobiscie zalezy. Niestety nic takiego nie znalazlem.

W BC2 byl taki graficzny zapis (paski pokazujace 4 czy 5 glownych statystyk broni).

W BF3 jest tez cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzisz - tracisz punkty z rundy.

nie, jak wyjdziesz to nic nie tracisz, tylko jak serwer padnie sam, to wtedy tracisz.

no to jak jest panowie z tymi pkt. bo odpowiedz jest niejednoznaczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z HS-em może być jeszcze jeden problem - info dla grajacych na kinie domowym !!!!!!!!!! trzeba wyłączyć w opcjach konsoli ,w ustawieniach dźwieku - DTS !!!!!!!!!! to załatwia sprawę ( po ostatnim patchu od Sony tak się popieprzyło ) . ...

Sprawdzałem ostatnio min.na Killzone 3 ( grało nas trzech w tym jeden z głosu przez TV - my słyszeliśmy go dobrze ,a on przerywane z piuerdzeniem ;) ) , tak samo w BF3 .

Pozdrawiam

po wyłączeniu przez nas - wszystko OK .!!!!!!!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pytanie z serii głupie jak dodawać znajomych na battelogu??"

Wchodzisz w Profile--> potem Friends (Druga linijka pod twoim Avatarem) --> wtedy po prawej stronie masz pod napisem Orgin "

Search for old and new friends

i szukasz :)

Edytowane przez CruGeR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody? A ile ich jest? Ja mam tylko jeden kod.

Który to już raz pada to pytanie? Przy 73 przestałem liczyć ;) No więc, wersja limitowana z pre-orederu zawierała 4 kody;

  • Nieśmiertelniki,
  • Dodatkowe bronie,
  • Dodatkowe stroje (specact),
  • On-line pass z dostępem do Karkand po premierze dodatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pytanie z serii głupie jak dodawać znajomych na battelogu??"

Wchodzisz w Profile--> potem Friends (Druga linijka pod twoim Avatarem) --> wtedy po prawej stronie masz pod napisem Orgin "

Search for old and new friends

i szukasz :)

Mogliby wreszcie dodać import znajomych via PSN, a nie jakiś chu..wy origin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie napisać słów kilka o samej kampanii, więc w którymś portalu jakiś podjarany moderator napisał - że misja gilotyna zdefiniuje słowo "epicki" na nowo, a jest to tak że misja gilotyna definiuje na nowo ale słowo "lioniowy" ... singiel jest bardziej liniowy niż Call of Duty, to tyle chciałem powiedzieć, aaaa i nie można nic, podkreślam nic niszczyć, tylko oskryptowane budynki, a miałem dziwną rzecz, w singlu Gilotynie, w kilku miejscach mam biały obraz gdzieś na 180stopniach widzenia :D ... ktos miał również coś podobnego?

grafika jest dużo lepsza niż w becie, fakt ale przeciwnicy w singlu wyglądają jak z Soldier of FOrtune, bardzo bardzo słabo ... w online w tej misji z kontenerami co zaczynamy przy motorówkach, jest woda - a raczej tekstura rozmazana, która ma symulować wodę, spotkałem wiecej takich smaczków, nie czarujmy się, grafika jest na poziomie Batlefielda 2 z PC, oczywiśćie animacje inne, efekty dymu itd, ale reszta to ten poziom, fps nowej generacji!! :thumbsup:... doskonałe poczucie humoru ktoś miał pisząc te słowa, ... ide grać eheheh, bo jakby ktoś nie wiedział miodność 100% :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przechodziłem operację gilotynę i wyłapałem śmieszną rzecz. Jak już wsiądziemy do humvee to proponuję podczas jazdy zerknąć na kierowcę. Ręce ma cały czas w jednej pozycji a humvee skręca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×