Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę i myślę, aż wymyśliłem. Dużo ludzi narzeka na pustkę na mapach, że jest mało akcji i tak dalej, i tak dalej. Teraz się trochę zastanówmy czy to narzekanie jest uzasadnione. W B:BC2 (w którego nie grałem) też było dwudziestu czterech graczy i z tego co czytałem w Internecie (miałem zamiar grę kupić) to nikt nie zrzędził, że pustka jest i nikogo zabić nie można. To samo przy becie B3. Metro, graczy dwudziestu czterech i bardzo intensywna wymiana ognia, także na otwartej przestrzeni. Mi się podobało bardzo. Wniosek. Czy nie narzekacie na tą pustkę tylko dlatego, że na PC jest sześćdziesięciu czterech graczy? Czy jakbyście nie wiedzieli o tym też byście narzekali? Jak dal mnie zrzędzenie dal sportu i hipsterstwo, którym chcecie zwiększyć e-penisa psiocząc na grę (to samo jak przy recenzji Uncharted 3 na polygamia.pl )

Skoro nie grałeś to wyjasnię ci tylko,że ta "pustka" bierze się z "odrobinę" większych map niż w BC2.

Mapy jak dla mnie w BC2 były jakby bardziej "skondensowane" niż w BF3,ale to tylko moje subiektywne odczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie drążkiem w śmigłowcach i odrzutowcach tak włąśnie wygląda, drążek/gałka do przodu opadanie, to samo do tyłu wznoszenie (standard), jak dla mnie dobrze to nazwali.

Wiem, tylko w swiecie gier wideo ma to sie zupelnie odwrotnie i potem wiele osob sie dziwi ze po starcie heli chcac leciec do przodu robi nim salto na plecy ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam do osób których wersja gry była niezgodna z wersją konta czyli gra UK a  konto PL np. Działa Wam Battlelog na koncie PL ? Bo z tego co czytałem to nie ma opcji żeby odpalić OP na polskim koncie jeżeli gra jest z innego regionu więc tu rodzi się pytanie czy battlelog widzi grę na polskim koncie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hohoohho, ale mnie tutaj długo nie było :D. Mam małe pytanko, co dokładnie daje specjalizacja "przygwożdżenie"? Jakoś opis jej nie jest zbyt dosadny.. Działa tak jak magnum w BC2 czy jakoś inaczej? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem edycje limitowaną i przed wczoraj dostałem kod na te nowe bronie do odblokowania, ale że byłem tak wciągnięty w wir multiplayer'A zapomniałem go wpisać.

I teraz moje pytanie brzmi, gdzie mam wpisać ten kod, żebym mógł te nowe bronie posiadać?

Jak odpalę grę czy na stronce EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra PL i konto UK - Battlelog działa normalnie.

Dzięki, ja jeszcze niestety czekam na paczkę z UK z battlefieldem i się chciałem upewnić tylko zanim będę mógł sprawdzić na własne oczy. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja z UK posiada polski język, czy tam jest tylko ang.? Bo wiem, że polska wersja posiada sporo języków, to może to jedno i to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem edycje limitowaną i przed wczoraj dostałem kod na te nowe bronie do odblokowania, ale że byłem tak wciągnięty w wir multiplayer'A zapomniałem go wpisać.

I teraz moje pytanie brzmi, gdzie mam wpisać ten kod, żebym mógł te nowe bronie posiadać?

Jak odpalę grę czy na stronce EA?

W PSS-> reedem codes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem edycje limitowaną i przed wczoraj dostałem kod na te nowe bronie do odblokowania, ale że byłem tak wciągnięty w wir multiplayer'A zapomniałem go wpisać.

I teraz moje pytanie brzmi, gdzie mam wpisać ten kod, żebym mógł te nowe bronie posiadać?

Jak odpalę grę czy na stronce EA?

Jak odpalisz grę -w zakładce "sklep"-wklep kody :thumbsup:

Sorki -spóźniłem się z poradą:pardon:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja z UK posiada polski język, czy tam jest tylko ang.? Bo wiem, że polska wersja posiada sporo języków, to może to jedno i to samo?

Posiada :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hohoohho, ale mnie tutaj długo nie było :D. Mam małe pytanko, co dokładnie daje specjalizacja "przygwożdżenie"? Jakoś opis jej nie jest zbyt dosadny.. Działa tak jak magnum w BC2 czy jakoś inaczej? :/

że gwozdziami mozesz rzucac xD a tak na serio to chyba robi wiekszy efekt rozmycia kiedy robisz ostrzal nieprzyjacielowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu kiedys pisal,ze trzeba kupic nowego online passa aby mogl zagrac np brat(na innym koncie) lecz na tej samej konsoli.Sprobowalem i dziala,dostal wszytskie dodatki,przepustki, bzdury itp jednak nie trzebathumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że gwozdziami mozesz rzucac xD a tak na serio to chyba robi wiekszy efekt rozmycia kiedy robisz ostrzal nieprzyjacielowi :D

Hehehhehe :D. Szkoda, czyli nie ma czegoś takiego jak magnum? Tzn. perka który zwiększa obrażenia o 25% np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hohoohho, ale mnie tutaj długo nie było :D. Mam małe pytanko, co dokładnie daje specjalizacja "przygwożdżenie"? Jakoś opis jej nie jest zbyt dosadny.. Działa tak jak magnum w BC2 czy jakoś inaczej? :/

Suppression is a gameplay element in Battlefield 3. When a player is being shot at, even if receiving no damage, that player will eventually be suppressed.

While suppressed, a soldier's vision will blur and defocus and he will no longer benefit from out-of-combat health regeneration, however a suppressed soldier will still regenerate health when a medical kit is nearby.

Suppression can be a useful tactic to reduce the combat effectiveness of enemies while flanking them. It can also be a useful point boost, for there is a 50 point suppression bonus should someone kill a player you are suppressing.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie na Caspian Border w Conquest jest strasznie nudno... Mój najlepszy stat to 10 killow...

Co do Jetow, powoli już zaczynam kapować, niestety, helikoptery sa problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sterowanie heli rozpracowałem,teraz czas na myśliwce. Ale co fakt to fakt na Caspianie w Podboju czasami nudnawo,ale inne mapki genialne.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heli są łatwe po 2 lotach. Niestety ale nie mogę się do myśliwca dobrać ;/ Cały czas ktoś jest przede mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w trybie multiplayer też można mieć włączone wspomaganie celowanie? Mój skill obecnie jest żenujący i gram w kampanię. Czeka mnie sporo godzin żeby trochę ogarnąć multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy są jakieś polskie serwery ? Bo to moje 1 spotkanie z graniem online na konsoli bo posiadam ją od niedawna a z chęcią bym spotkał rodaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ale będzie można to zorganizować. Jesteś w Plutonie, wbij na Battlelog, a gwarantuję Tobie, że niebawem zagrasz z Polakiem i to niejednym. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko czy są jakieś polskie serwery ? Bo to moje 1 spotkanie z graniem online na konsoli bo posiadam ją od niedawna a z chęcią bym spotkał rodaków :)

Ja caly czas gram z kims z PL. Tak w ogole to celownik termiczny rzadzi :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No celownik termiczny jest super :P a ja mam takie pytanko czy ktoś z was wie jak zdobyc na 2gim nieśmiertelniku tego dinusia ? dziś to u kogoś zobaczyłem i mi się spodobało z góry dzięki za odp.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×