Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie dalej nie zauwazaja robota inzyniera, tak samo jak w becie. Mialem dzisiaj taka akcje ze wjechalem nim w tlum 5-6 osobowy. Uzbroilem mcoma i czekam az ktos podbiegnie, podbiega 1 - usmazony, podbiega 2 - usmazony. Mcom wybuchl a reszta biega dookola i nie wie o co cmon :0

Może on jakiś niewidzialny jest? Lag?

To są uroki nowej gry... niektórzy biegają i starają się zapamiętać mapę, niektórzy jak ja rozbijają heli i jety.... Aby kiedyś było lepiej... no i niektórzy ogarnięci wybijają kaczki :/

Żałuję trochę że nie ma trybu z botami... trening z pojazdami... przeszedłem połowę singla i jakoś nie dali polatać jetem...

A w MP jednak staty lecą w dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w MP jednak staty lecą w dół...

Gra się dla przyjemności, a nie statsów :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żałuję trochę że nie ma trybu z botami... trening z pojazdami... przeszedłem połowę singla i jakoś nie dali polatać jetem...

A w MP jednak staty lecą w dół...

Popieram.Przydały by się jakieś sesje treningowe dla pojazdów.lecz z tego co widziałem można grać w Multi też na zasadach nie rankingowych więc sądzę,że tam można śmiało przetestować sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań przed zakupem.

Destrukcja otoczenia lepsze niż w becie? Budynki sypią się i rozpadają?

Jest ogień sojuszniczy?

Czy na dużych mapach z pojazdami jest akcja czy z powodu 24 graczy pustka i nic ciekawego?

Doświadczenie leci wolniej niż w becie?

Czy bronie są inne dla każdej strony konfliktu? Tak jak w becie tylko pierwsza pukwaka jest inna?

Denerwujący killcam jest naprawiony i już nie szarpie przy padaniu?

Wiadomo ile będzie kosztować Back to Karkand?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań przed zakupem.

Destrukcja otoczenia lepsze niż w becie? Budynki sypią się i rozpadają?

Jest ogień sojuszniczy?

Czy na dużych mapach z pojazdami jest akcja czy z powodu 24 graczy pustka i nic ciekawego?

Doświadczenie leci wolniej niż w becie?

Czy bronie są inne dla każdej strony konfliktu? Tak jak w becie tylko pierwsza pukwaka jest inna?

Denerwujący killcam jest naprawiony i już nie szarpie przy padaniu?

Wiadomo ile będzie kosztować Back to Karkand?

- Lepsza

- Chyba jest xD

- Lepiej jest jeśli nie spotkasz nikogo... bo jeśli już spotkasz jest duża szansa że padniesz xD Jest akcja ;]

- Niestety/stety wolniej

- Inne , tak jak w becie

- Naprawiony

- Jeśli nie kupiłeś już... to raczej nie dostaniesz :PP

Popieram.Przydały by się jakieś sesje treningowe dla pojazdów.lecz z tego co widziałem można grać w Multi też na zasadach nie rankingowych więc sądzę,że tam można śmiało przetestować sprzęt.

Nie rankingowe? O... poszukam... pogram ;)

Edytowane przez Eragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się dla przyjemności, a nie statsów :)

Zgadza się. Gdybym przejmował się statystykami, to musiałbym "zaplombować" dostęp do konsoli! A tak gram ja, gra syn sąsiada,czasem jakiś znajomy wpadnie ("daj popykać")...i statystyki są jakie są-kompletnie się nimi nie przejmuję!

Acha, w związku z tym apel (skierowany do wszystkich moich Znajomych):"Jesli w grze nie odpowiadam na zaproszenie- to nie dlatego że ignoruję! To wtedy nie jestem ja - gra ktoś z moich licznych przyjaciół!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przejscie singla i/lub trybu wspolparacy odblokowuje cos w multi?

Gram tylko online ale jesli trzeba pobawie sie w reszte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję trochę że nie ma trybu z botami... trening z pojazdami... przeszedłem połowę singla i jakoś nie dali polatać jetem...

Moze nie tyle trybu z botami co zwyklych privow, ktorych w full wersji brakuje... Wtedy mozna byloby sobie zalozyc pokoj i samemu obczaic mapki, pocwiczyc latanie itd. Chociaz latanie nie jest wcale takie trudne, po prostu znowu DICE dalo d*** jesli chodzi o sterownanie nimi - wg. nich standard to invert a invert to standard, no comment... Dlatego pierwsze co to proponuje odwrocic analogi i mozna smigac jak ta lala, zwlaszcza jetami, bo heli to juz troche wyzsza szkola jazdy bo trzeba samemu kontrolowac przechyl (tu polecam przestawic sterowanie na klasyczne, wtedy lata sie prawie tak samo jak w BC2). Ogolnie to fizyka wszystkich pojazdow jest duzo bardziej zaawansowana (realistyczna) niz w BC2, czy to lepiej czy gorztej ciezko mi narazie powiedziec.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to sterowanie śmigłowcami jest na maxa spieprzone. Tym się latać nie da! W BC2 było super teraz... dupa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań przed zakupem.

Destrukcja otoczenia lepsze niż w becie? Budynki sypią się i rozpadają?

Jest ogień sojuszniczy?

Czy na dużych mapach z pojazdami jest akcja czy z powodu 24 graczy pustka i nic ciekawego?

Doświadczenie leci wolniej niż w becie?

Czy bronie są inne dla każdej strony konfliktu? Tak jak w becie tylko pierwsza pukwaka jest inna?

Denerwujący killcam jest naprawiony i już nie szarpie przy padaniu?

Wiadomo ile będzie kosztować Back to Karkand?

Destrukcja otoczenia taka sama jak w becie, na każdej mapie można rozwalić kilka ścian w kilku budynkach, pozostałych zapomnij bo i tak nie ruszysz, bramki, rowery, płotki - nie do ruszenia,

Ogien sojuszniczy można włączyć w opcjach,

Na dużych mapach z pojazdami, zdarzyło mi się ze po 22 minutach gry miałem 3 chlopwów zabitych, a najlepszy gość na mapie 9, ale bywały mecze że były dobre starcia, zależy po prostu od ekipy, ale duże mapy to ogólnie więcej palenia z buta,

Doświadczenie leci dosyć szybko, ja obstawiam ze tak samo jak w becie,

Bronie te same co w becie

Denerwujący Kill Cam poprawiony, grafika wygląda dużo ładniej niż w becie, nie ma bugów .. jest naprawdę ładny tytuł

Na ostatnie ci nie powiem bo ja mam za free, mogę ci powiedzieć że będzie w grudniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heli lata się kapitalnie. Myśliwcem to nie wiem bo za duże do niego kolejki :-) zespołówy DM fantastyczny nonstop akcja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się b. podoba. Singiel jest przeciętny i tu pytanie ile zajmuje jego przejście na hardzie, bo nie wiem czy będe miał chęć go dokończyć. Multi jest wyśmienite, podobają mi się te tryby, a dodam, że nie jestem jakimś wielkim fanem FPS'ów. Co-op no tu bez headseta nie da rady grac, próbowaliśmy wczoraj z kolegą na hardzie ale b. przeciętnie to wychodziło. Lag mam w singlu czasami podczas auto zapisu, dodam, że to bardzo wkurza. A i dodam, że latania helikopterem kompletnie nie ogarniam ...

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heli lata się kapitalnie. Myśliwcem to nie wiem bo za duże do niego kolejki :-) zespołówy DM fantastyczny nonstop akcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra chodzi dużo dużo mniej płynnie niż BFBC2... no i ma mało destrukcji... Uwierzcie mi kupiłem bf'a z kolegą w 1 tygodniu premiery, bo jak zobaczyłem na gameplayu, że moge wszystko wysadzić to aż uśmiech na twarzy zawitał...

Co do grafiki jest dobra, ale według mnie czasem mało wyraźna szczególnie na dużych mapach np. Operation Firestorm albo Wyspa Chark... nie moge czasem dojrzeć przeciwnika i dlatego gine mimo, iż jest niedaleko mnie... Kontrast lipny, a opcjach nie można go zwiększyć, a na TV mam już na maxa... Co do broni... lepsze niż w BFBC2, bo według mnie bardziej znane przez wszystkich, ładnie wykonane, no tutaj duży +. 24 graczy... no i tutaj się zaczyna, o ile na Szturmie (rush) da się jeszcze jakoś postrzelać, tak podbój kuleje, często szukam kogoś, żeby się postrzelać przez dłuższą chwilę... Na PC 64 graczy to miód na takiej mapie jak Grand Bazar można poczuć wojnę... 0 ciszy, cały czas ktoś strzela... piękno!

Ogólnie byłem mega napalony na tą grę... i słowa że grafika na PC i na konsolach jest taka sama to brednie... NIE JEST TAKA SAMA! Jest brzydsza, mniej wyraźna, z mniejszym zasięgiem widoczności.

To tyle z mojej strony, grać i tak będę, ale przy premierze BAD COMPANY 2 bawiłem się lepiej... ahh ta destrukcja... strzelam w jakiś budynek z RPG a tu nawet czarny ślad nie zostaje... nic. I to jest ta rewolucja... Jeszcze nie widziałem nikogo kto zginąłby od gruzów spadających z budynku, bo praktycznie bardzo niewiele z nich da się zniszczyć...

EDIT: no i jeszcze lagi... biegne nagle się cofam, wychylam się z za ściany i znowu jest w środku budynku... bez sensu

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że gra będzie dobra, ale nie myślałem, że aż tak :biggrin: Od bety naprawdę sporo się zmieniło na plus. Fakt... sterowanie jest trochę inne, ale już zdążyłem się przyzwyczaić. Po tym co zobaczyłem w BF3, to w tym roku nic więcej do szczęścia nie potrzebuje (oprócz U3 oczywiście :whistling: ) Jest MOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze kupić Limitowaną PL na PS3, czy już umarł w butach i zwykła zostaje?

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział że latanie śmigłowcami jest do dupy, tak potwierdzam nie wiem jak to wytłumaczyć ale jest na maksa zrąbane. W bc2 tak fajnie sięl latało, a w bf3 to nie przyjemność lecz kara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego samoloty w BF3 nie mają możliwości spuszczania bomb jak w BF2. Mogłyby aktywnie włączyć się do walki lądowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze kupić Limitowaną PL na PS3, czy już umarł w butach i zwykła zostaje?

Jeszcze dzisiaj i jutro możesz kupić limitkę na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze kupić Limitowaną PL na PS3, czy już umarł w butach i zwykła zostaje?

poszukaj na najpopularniejszym w PL portalu aukcyjnym. Możliwe, że ktoś zamówił kilka preorderów z myślą o odsprzedaży po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, tak podbój kuleje, często szukam kogoś, żeby się postrzelać przez dłuższą chwilę...

No własnie...oczywiście każdy ma prawo wyciągać z gry to,co go osobiście cieszy-po to jest gra!

Ale ten powyższy cytat pokazuje, jak wielu graczy często gra nie dla zrealizowania celu ("zdobądz i utrzymaj" lub "zdobądz i zniszcz") ale..."żeby się postrzelać"...

Bez urazy..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tyle z mojej strony, grać i tak będę, ale przy premierze BAD COMPANY 2 bawiłem się lepiej... ahh ta destrukcja... strzelam w jakiś budynek z RPG a tu nawet czarny ślad nie zostaje... nic. I to jest ta rewolucja... Jeszcze nie widziałem nikogo kto zginąłby od gruzów spadających z budynku, bo praktycznie bardzo niewiele z nich da się zniszczyć...

Mnie gruzami raz zabili :P

Helikopter ciężko ogarnąć w BC2 było ok jak dla mnie.

W TD zarabiście się gra. Grałem 4 rundy i w żadnej nie było nudy, co chwile się kogoś zabijało itp.

Jeszcze dzisiaj i jutro możesz kupić limitkę na PSS.

Czyli jeśli ja przez PSS kupiłem to mam "Limitkę" z darmowym Back to Karkand?

Edytowane przez CrimeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jeszcze kupić Limitowaną PL na PS3, czy już umarł w butach i zwykła zostaje?

Szanse raczej małe - to była edycja dla pre-order'owców. Dla pocieszenia dodam, że BF3 chyba już tanieje. Sporo sklepów ma już za 179zł, kolejna obniżka to tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :laugh: dobrze że dali w pierwszej kolejności gadżet - Bieg żebyś zap......ał od flagi do flagi,lub pojeździł sobie czołgiem przejął flagę i pojechał do następnej szukając wroga :down: .Gdzie 4 lata w powietrzu,4 kampi a reszta przejmuje flagi = 12 i kończę mecz z wynikiem 3/6 dostając śmieszne punkty za ciśnięcie z buta po 25 min. gry :laugh:

A tu foty:

0b512255.jpg

3938391c.jpg

wracam na stare śmieci 8vs8 i proszę:

a3e7ebec.jpg

b4d8d68c.jpg

988d72b1.jpg

akurat ta mapka jest dobra do nabijania PKTow :P ja jestem nubem w FPSy na konsoli, ale wytrzepalem na tej mapie kolo 8k punktow.

btw, jak zrobiles screeny z konsoli?

Edytowane przez Livio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×