Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanie, sa 3trofea za miejsca w rankingu na koniec planszy, bylem trzeci i wpadlo, pozniej bylem 2razy pierwszy i dupa, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś pierwszy w drużynie czy na serwerze ogółem?Musisz być 1 na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc pierwszy z calego kompletu, czyli z obu druzyn.. Mi jeszcze brakuje za bycie 2:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam mieć najwięcej pkt z serwera podczas jednego meczu ?? dry.gif

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie daje rady, zainstalowalem origin i nie wykrywa zanej gry tylko chce do sklepu...Niby jest moje konto z ps3 ale nie ma zadnej gry!! Jak chce sie zalogowac do battlelog to wyslakuje kominikat Buy BF3 to get access to BattlelogCo mam zobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojmuję, po co wy wszyscy zakładacie konta Origin, skoro już gracie w BF3. Jeśli po odpaleniu multi BF3 nie proszeni byliście o założenie konta, to znaczy że już je mieliście utworzone (konto EA). Moje konto EA zostało utworzone w chwili gdy chciałem zagrać w FIFĘ 10 przez sieć i od tamtej nie zakładałem innego. Więc jeśli kiedykolwiek graliście w gry EA przez sieć to konto już dawno posiaacie. Login jest taki sam jak w przypadku konta z PS3, ale nie wiem jak z hasłem ale też chyba takie samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mvp polecam flagi.. Biegaj od flagi do flagi i je zajmuj

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojmuję, po co wy wszyscy zakładacie konta Origin, skoro już gracie w BF3. Jeśli po odpaleniu multi BF3 nie proszeni byliście o założenie konta, to znaczy że już je mieliście utworzone (konto EA). Moje konto EA zostało utworzone w chwili gdy chciałem zagrać w FIFĘ 10 przez sieć i od tamtej nie zakładałem innego. Więc jeśli kiedykolwiek graliście w gry EA przez sieć to konto już dawno posiaacie. Login jest taki sam jak w przypadku konta z PS3, ale nie wiem jak z hasłem ale też chyba takie samo.

Wszystko fajnie, ale niektórym chyba po prostu nie działa. Tak jest przynajmniej w moim przypadku. verymad.gif

PS. Damn w końcu mi się udało, hell yeah! Sprawdziłem wszystkie inne emaile jakie posiadam i na jednym z nich zabanglało faktycznie. Trzeba tylko tego emaila zweryfikować jak już się zalogujecie na ea.com. Hasło jest takie samo pod warunkiem że logujecie się za pomocą konta PSN. Można je zresetować na konsoli gdyby był z tym problem (jakby ktoś zapomniał). Hurra!

Edytowane przez MFMONK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jest tak mało trofków z multi, w BC2 było dużo z multi i były ciekawe te trofki a tutaj postawili na single :) Mam jakieś 8,5h na liczniku i jest super! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie dziala nie wykrywa ze mam gre bf3!!! Nie moge zalogowac sie do battlelog przez to i szlag mnie trafia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie dziala nie wykrywa ze mam gre bf3!!! Nie moge zalogowac sie do battlelog przez to i szlag mnie trafia!!!

ja mam tak samo. kombinuje przez ea i psn i nic z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie dziala nie wykrywa ze mam gre bf3!!! Nie moge zalogowac sie do battlelog przez to i szlag mnie trafia!!!

Po czym wnioskujecie, że nie wykrywa gry? Na stronie battleloga? Gre można ręcznie dodać do konta na ea.com (w moim przypadku to poskutkowało).

Edytowane przez MFMONK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę co myślę o tej grze. Po pierwsze single jest nędzne. Fabuła bez sensu, oklepana, bez polotu... lipa po prostu. Rozgrywka w singlu tez słaba, mierna sztuczna inteligencja zastąpiona umiejętnościami strzeleckimi których może pozazdrościć każdy strzelec wyborowy. Mapy singlowe chyba nie były testowane za dobrze bo zdarzają się dramatyczne wpadki (latryna ze ścianami które widać ale nie istnieją, taki bóg ^ -1 jak niektórzy twierdzą). Samochody które od naszego granatu pozostają nienaruszone, po rpg przeciwnika znikają to czysta magia i sam Coperfield takiego numeru nie wymyślił. Za singla ocena 1/10.

Grafika jest... miała być genialna, a jest słaba i nie mam tu na myśli rozdzielczości tekstur bo to mnie niewiele interesuje tylko przesadne filtry. Efekt oślepiania jest zbyt eksploatowany (przynajmniej w singlu, w multi nie przeszkadzalo mi to). Telewizor który daje poświatę na pół ekranu to nie jest fajny pomysł. Po prostu jest brzydko.

Muszę się też przyczepić do rzeczy która jest wyjątkowo denerwująca, a mianowicie wulgaryzmy. Przecież jak się tego słucha to aż uszy więdną.Mam wrażenie, że ścieżki dialogowe pisał jakiś niewyżyty łysy dres, którego zasób słów sprowadza się do poburkiwania i kilkuset odmian słów na k, ch, i p. Dresiarstwu i rynsztokowemu poziomowi polszczyzny w grach mówię stanowcze nie.

Brakuje mi też możliwości odpalenia gry z botami żeby ogarnąć np. architekturę map czy latanie. Duży minus.

Gra jednak mocno nadrabia multi. Jest obłędne i tylko albo nawet aż to mi się podoba.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się też przyczepić do rzeczy która jest wyjątkowo denerwująca, a mianowicie wulgaryzmy. Przecież jak się tego słucha to aż uszy więdną.Mam wrażenie, że ścieżki dialogowe pisał jakiś niewyżyty łysy dres, którego zasób słów sprowadza się do poburkiwania i kilkuset odmian słów na k, ch, i p. Dresiarstwu i rynsztokowemu poziomowi polszczyzny w grach mówię stanowcze nie.

Czyli wg Ciebie na polu bitwy mowi sie "Januszu czy moglbys mi laskawie podac amunicje?" albo "A umieraj sobie, nooo". Chlopie. To jest wojna. Skoro mozesz zabijac na ekranie tv to mozesz wysluchiwac wszelkiego rodzaju wulgaryzmow. To nie jest gra dla dzieci a doroslych i wulgarny jezyk jest jak najbardziej na miejscu

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu: "Amunicja", "Zdychaj". Wulgaryzmy mają podkreślić wypowiedź, nadać jej większej wyrazistości, a nie być stosowane jako przecinki bo to już jest zdecydowanie niski poziom. Wszystko jest dobre ale z wyczuciem - w żadną stronę nie można przesadzić. Po drugie wypowiedzi nie dotykają mojej moralności ale odczuć estetycznych (zabijanie != bluzgi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie daje rady, zainstalowalem origin i nie wykrywa zanej gry tylko chce do sklepu...Niby jest moje konto z ps3 ale nie ma zadnej gry!! Jak chce sie zalogowac do battlelog to wyslakuje kominikat Buy BF3 to get access to BattlelogCo mam zobic?

nie kupować w ekipie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Mam problem z zdobyciem tych trofeów

* 1st Loser - 2nd MVP in a ranked match

* It's better than nothing! - 3rd MVP in a ranked match

* Most Valuable Player - MVP in a ranked match

Na pewno byłem przynajmniej raz pierwszy, drugi i trzeci w tabeli i ani razu mi się to nie odblokowało

+

Przed sekundą zdobyłem 1st Loser mimo tego że byłem pierwszy w tabeli :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłeś to trofeum bo byłeś pierwszy w tabeli a twoja drużyna przegrała :)

Co do innych o których pisales to musisz być najlepszy z obu drużyn, na całym serwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu: "Amunicja", "Zdychaj". Wulgaryzmy mają podkreślić wypowiedź, nadać jej większej wyrazistości, a nie być stosowane jako przecinki bo to już jest zdecydowanie niski poziom. Wszystko jest dobre ale z wyczuciem - w żadną stronę nie można przesadzić. Po drugie wypowiedzi nie dotykają mojej moralności ale odczuć estetycznych (zabijanie != bluzgi).

Myślę, że gdyby porozmawiało się z kimś kto był na polu bitwy, to by potwierdził użycie takich słów jakie padają w grze. Co nie oznacza oczywiście, że musiały zostać użyte. W końcu to jest GRA i mogli zrobić co chcieli. Mnie nie przeszkadza, a nawet odpowiada takie słownictwo w tego typu grze :)

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Kamperów powinno się tępić,kastrować i banować.Moje zdanie ; ) Jak nie umiesz grać i ciągle kampisz nie graj na multi.

A niby to czemu?Do kibiców innej drużyny też masz taki stosunek?Własnie przez takie podejście do tej BF3 z tej gry robi się bezładna bieganina! A ja lubię sobie czasem znalezć miejscówkę i tępić "stado owiec" latających bez ładu i składu...

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofiki z multi z czasem wpadna, wiec nie ma sie czego o nie martwic. I tak musisce gra do 45lvl jezeli chcecie platyne, a do tego czasu napewno wpadnie reszta z multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dla próby trzy mecze w Team Deathmatch i stwierdzam, że tryb ten jest tu kiepściuchny albo inaczej, specyficzny. Chaos niczym we Free for All, ten tryb zdecydowanie lepiej wypada w Call of Duty, jednak to oczywiste, że Rush i Conquest to te najważniejsze tryby i tam gra się dużo lepiej, przynajmniej mi.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zagrałeś chociaż przez chwilę multi? Bez tego nie zalogujesz się na Batttlelogu. Jeśli grałeś, wtedy pewnie dostałeś informację o co chodzi.

Zastanawiam się, dlaczego latarka taktyczna domyślnie jest włączona. Jeśli jej używam, pierwsze co robię po respawnie to wyłączam latarkę, żeby nie świecić w biegu jak choinka :whistling:

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×