Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już to "do". :)

A z tym MAV'em, to rzeczywiście przesada. Mogli zrobić taki jak był w Homefroncie, w sensie większy i wolniejszy, tutaj to cholerstwo to chyba z CKM'u można tylko rozwalić...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rakieta ziemia powietrze i po MAVie, jak słyszę to brzęczenie nad sobą to zmieniam klasę na inżyniera i czyszczę niebo z tyk robocików.

MAVem można strzelać, ale tylko do MAV nieprzyjaciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rakieta ziemia powietrze i po MAVie, jak słyszę to brzęczenie nad sobą to zmieniam klasę na inżyniera i czyszczę niebo z tyk robocików.

MAVem można strzelać, ale tylko do MAV nieprzyjaciela.

Latając nisko można skutecznie unikać namierzenia. Można nim też zestrzelić radio przeciwnika. Dziś jak wróce spróbuję kogoś tym ubić :)

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z każdą godzina grania gra się co raz lepiej :) Na początku strasznie byłem sfrustrowany tym,że nie mogłem w gościa trafić z 10 metrów a celność leżała i kwiczała.Teraz jest o niebo lepiej i dodatkowo znajomość map ułatwia sprawę.Tak więc tym,którzy zaczynają swoją przygodę z Battlefield 3 i na początku im nie wychodzi to nie zrażajcie się po kilku godzinach.Później już będzie tylko lepiej ;) Nie grałem wcześniej w żadnego Multiplayera Battlefield,ale stwierdzam,że jest to najlepszy multiplayer jaki znam! Pole bitwy w prawdziwym tego słowa znaczeniu :thumbsup:

Najbardziej denerwuje mnie jak jakiś imbecyl leci do czołgu jak głupi po to aby zaraz wraz ze mną zlecieć z mostu do rzeki ;/ Albo Wyspa Chark i już na samym starcie runeły kolejno myśliwiec i helikopter ;/ NIe umiesz latać? Zostaw samolot i Helikopter dla innych!

Jeśli chodzi o klasy to grałem od początku medykiem i dopiero wczoraj zacząłem grać technikiem i też gra się super.Nie ma to jak z RPG rozwalić czołg.Jeśli chodzi o medyka to dla mnie już chyba nie ma sensu rozwijać klasy bo i tak biegam z M16A3+Laser+Uchwyt i celownik Holograficzny a umięjętność to przygwożdżenie.

Która specjalność według was jest najlepsza dla klasy Szturmowca i Technika? Chodzi mi o np Sprint,kamizelka itd.

Aha i czy bronie,które odblokowujemy później różnią się bardzo obrażeniami od M16A3? jeśli tak to jakie?

PS. http://g.bf3stats.co...oNero1899PL.png widzieliście ta sygnaturę? Coś dla maniaków wbijania kos ;p Też to uwielbiam a podwójna satysfakcje mam jak zobaczę na drugim krańcu mapy snipera,który wybija moich kompanów po czym przebiegnę kawał drogi i wbije mu kosę gdy leży xD i ta animacja odwracania na plecki mmm ;p

Edytowane przez RossoNero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nero

Też tak biegałem, ale zmieniłem na M416. Broń jest cudna. Najlepiej mi się lata z ACOG'iem, uchwyt i latarka. Na TDM to jest miazga. :P

A ja mam małe pytanko, do ilu broni można odblokować powiększony mag? Bo właśnie mi coś takiego się odblokowało to PewPew-2000 i jest to fajna sprawa. Broń jest dobra, tyle, że mało pestek się mieści w magazynku.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanko, do ilu broni można odblokować powiększony mag? Bo właśnie mi coś takiego się odblokowało to PewPew-2000 i jest to fajna sprawa. Broń jest dobra, tyle, że mało pestek się mieści w magazynku.

Wszystko możesz sprawdzić w battlelogu. Klikając na każdą broń masz rozpiskę co można odblokować i ile killi potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nie wyobrażam już jeżdżenia bez thermal optics, wtedy żadna mina mi nie straszna, a i przeciwników widać jak na dłoni. Ciekawe co to będzie jak za jakiś czas wszyscy będą jeździć z tą optyką...chociaż może nie ma co się martwić bo ludzie nawet nie używają boost'a w pojazdach więc zawsze ktoś na minę wpadnie. Zresztą pole minowe to super sposób na nabicie pkt, jeden strzał, parę min po 20 pkt i co dwie miny ribbon za 200pkt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możesz sprawdzić w battlelogu. Klikając na każdą broń masz rozpiskę co można odblokować i ile killi potrzeba.

Tyle że mi nie działa. :( Już drugi raz się kontaktuje z EA i nadal walczę.

@up

Ta, bo Ci się fuksi tak jak wtedy mój zidiociały towarzysz wjechał jeepem prosto na Twoją minę. :P Takie proste dwa kille, eh...

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie poprzednie strony tematu

Ciekawe ile jeszcze razy padnie to pytanie ?

No ciekawe, swoja droga powinien powstać temat na forum: Jak zalogować się do Battleloga :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi grajacymi shotgunami.

Czy po odblokowaniu amunicji "sabot" (czyli tych slugow) nie powinien mi sie celownik zmienic z tego okregu na krzyzak?

Teraz wyglada tak ze w moim DAO-12 nadal mam okreg mimo zaladowania tej amunicji. Troche to bez sensu.

Tak czy siak po odblokowaniu tej amunicji (i rozegraniu ze dwoch rund) czym predzej wrocilem do zwyklego srutu.

Metalowe kulki jednak potrafia czynic cuda na bliskim dystansie. Slugi moze i byly by dobre ale wlasnie wkurza mnie brak tego wspomnianego wyzej krzyzaka.

Ciekawe czy w SAIGA i USAS12 bedzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nie wyobrażam już jeżdżenia bez thermal optics, wtedy żadna mina mi nie straszna, a i przeciwników widać jak na dłoni. Ciekawe co to będzie jak za jakiś czas wszyscy będą jeździć z tą optyką...chociaż może nie ma co się martwić bo ludzie nawet nie używają boost'a w pojazdach więc zawsze ktoś na minę wpadnie. Zresztą pole minowe to super sposób na nabicie pkt, jeden strzał, parę min po 20 pkt i co dwie miny ribbon za 200pkt :D

Moge tylko potwierdzic, ta kamera to dla mnie najlepsze co moze byc dla czolgu i BWP. Najwiekszy niewypal to ten pocisk z kulkami.

Najlepsi sa ludkowie co mysla, ze ich nie widac i sie chowaja po krzaciorach a tu ... Ciekawe jak to w heli wyglada. Heli z ta kamera i rakietami ppanc to bedzie postrach na polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie nie wyobrażam już jeżdżenia bez thermal optics, wtedy żadna mina mi nie straszna, a i przeciwników widać jak na dłoni. Ciekawe co to będzie jak za jakiś czas wszyscy będą jeździć z tą optyką...chociaż może nie ma co się martwić bo ludzie nawet nie używają boost'a w pojazdach więc zawsze ktoś na minę wpadnie. Zresztą pole minowe to super sposób na nabicie pkt, jeden strzał, parę min po 20 pkt i co dwie miny ribbon za 200pkt :D

thermal optics wymiata.

Wam też czasem bf3 tak zawiesza konsolę że trzeba ją odłączyć od prądu bo inaczej nie da się jej wyłączyć a pad nie reaguje?

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już mam od jakiegoś czasu Termowizję w czołgu+Opancerzenie+Kartacz i na mapie Wsypa Chark dziele i rządzę xD Tak jak mówisz uśmiech pojawia się na mojej twarzy jak widzę jak Technik powoli wysuwa się z za rogu i myśli,że go nie widzę a ja mu BUM! i nie ma go :D Oczywiście czasem znajdzie się sprytniejszy ode mnie,ale na razie 1vs 1 z czołgami wygrywam bez problemu.Najbardziej wkurzają mnie ci co leca do mnie z C4 a ja gdy lufą juz go nie sięgam muszę ewakuować się z czołgu...zazwyczaj zabijam tego za nim odpali ładunki,ale często też nie zdążam,ale pomimo tego gra czołgiem sprawia mi dużą przyjemność na duzych mapkach :)

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już mam od jakiegoś czasu Termowizję w czołgu+Opancerzenie+Kartacz i na mapie Wsypa Chark dziele i rządzę xD Tak jak mówisz uśmiech pojawia się na mojej twarzy jak widzę jak Technik powoli wysuwa się z za rogu i myśli,że go nie widzę a ja mu BUM! i nie ma go :D Oczywiście czasem znajdzie się sprytniejszy ode mnie,ale na razie 1vs 1 z czołgami wygrywam bez problemu.Najbardziej wkurzają mnie ci co leca do mnie z C4 a ja gdy lufą juz go nie sięgam muszę ewakuować się z czołgu...zazwyczaj zabijam tego za nim odpali ładunki,ale często też nie zdążam,ale pomimo tego gra czołgiem sprawia mi dużą przyjemność na duzych mapkach :) Miałem chyba jakiegoś buga bo odblokowałem w czołgu coś o nazwie TV coś tam i nie mam w tego w opcjach dostosuj...

TV cos tam nie ma w opcjach ale jest :biggrin: mozesz po prostu jako trzeci wsiasc do czolgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo Ci się fuksi tak jak wtedy mój zidiociały towarzysz wjechał jeepem prosto na Twoją minę. :P Takie proste dwa kille, eh...

Na Kharg Island? Dużo do gadania nie miał bo miny były zaraz przy bazie, na ogól tam się ich nie spotyka :D

Moge tylko potwierdzic, ta kamera to dla mnie najlepsze co moze byc dla czolgu i BWP. Najwiekszy niewypal to ten pocisk z kulkami.

Najlepsi sa ludkowie co mysla, ze ich nie widac i sie chowaja po krzaciorach a tu ... Ciekawe jak to w heli wyglada. Heli z ta kamera i rakietami ppanc to bedzie postrach na polu.

Ja właśnie używam tego shotguna dla czołgu, można tym ustrzelić headshota nawet z większej odległości :D

Zresztą teraz gdy wsiadam do pojazdu bez thermal optics, np: jeep czy vodnik to aż strach jechać, no chyba że to początek misji.

A wczoraj miałem fajne akcje, dwa razy strąciłem heli z T-90 :D Jeden latał nisko bo na mnie polował, ale drugi leciał gdzieś tam przede mną i dostał od Gustlika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to wbić się w BWP w Alejke na Bazarze z gunnerem. On obserwuje przód, ja tył i fragi co chwile lecą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie TV station - To 3 miejsce w czołgu gdzie mozesz namierzać cele i jak ma się zdalnie sterowane rakiety to heli niestraszne.

Chciałbym żeby w końcu naprawili czat bo tak to 50% radości z gry mniej jak słychać tylko derp herp. Co dziwniejsze z niektórymi daje się normalnie rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to ja tam z szatgana skosiłem i z BWP jak wjechałem, bo chciałeś mnie zdjąć ale coś Ci nie wyszło. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwuje mnie jak jakiś imbecyl leci do czołgu jak głupi po to aby zaraz wraz ze mną zlecieć z mostu do rzeki ;/ Albo Wyspa Chark i już na samym starcie runeły kolejno myśliwiec i helikopter ;/ NIe umiesz latać? Zostaw samolot i Helikopter dla innych!

Czyli Ty od samego początku umiałeś już latać wszystkim i nie musiałeś się uczyć ? Pozazdrościć, ja musiałem najpierw parę razy się rozbić o ziemie czy budynki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawszę można odpalić drugą misje w co-opie, doskonały trening latania heli. :P Ja dzięki temu nauczyłem się latać. A sterowanie jetem nie jest taką wielce filozofią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ty od samego początku umiałeś już latać wszystkim i nie musiałeś się uczyć ? Pozazdrościć, ja musiałem najpierw parę razy się rozbić o ziemie czy budynki.

druga misja CO-OP to niezły poligon do opanowania latania heli, potem już tylko zostaje opanowanie bezpiecznego lądowania - na które ma się ok. 30 sec jak nieźle oberwiesz z igły lub stingera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... A sterowanie jetem nie jest taką wielce filozofią.

Co nie zmienia faktu, że na początku nie każdemu wychodzi. Sam też się kilka razy rozbiłem.

Za pierwszym razem poleciałem poza mapę.

Ostatnio natomiast na kaspijskiej granicy spotkałem się z czymś takim, że nie mogłem sterować jetem. Wisiał mi w powietrzu i bardzo wolno zawracał i sporo czasu zajęło wykonanie zwrotu o 180 stopni.

Mieliście coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga misja CO-OP to niezły poligon do opanowania latania heli, potem już tylko zostaje opanowanie bezpiecznego lądowania - na które ma się ok. 30 sec jak nieźle oberwiesz z igły lub stingera :)

Z tym, że na samym początku nie sprawdzałem co-opa i nie wiedziałem jakie tam są misje, tylko od razu odpalałem multi i tam wszystkiego się uczyłem. Tak samo można powiedzieć "nie umiesz grać to zostaw grę dla innych". Wszystkiego trzeba się nauczyć, sam miałem przypadki, że wsiadałem do heli z gościem co za chwile się rozbił i nie płakałem nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×