Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie WTF?!?!?!!?

20111106013800.jpg

http://bf3stats.com/stats_ps3/iG4DD4Fi

Gra tylko i wyłącznie conquest (tak jak mecz wyżej), a tam raczej ciężko boostować, a poza tym jest jedynym w powyższym meczu, który ma takie "dziwne" staty, więc po prostu leczy i zdobywa flagi, nie dbając o licznik zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś błąd... U mnie przy pierwszym podejściu wszyscy zginęli...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj włączyć misję od nowa, najlepiej wyłącz grę i włącz jeszcze raz, jest szansa że to pomoże.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w grze podobnie jak w bc2 jest tryb hardcore? A jesli tak to gdzie go wlaczyc? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bf3stats.com/stats_ps3/iG4DD4Fi

Gra tylko i wyłącznie conquest (tak jak mecz wyżej), a tam raczej ciężko boostować, a poza tym jest jedynym w powyższym meczu, który ma takie "dziwne" staty, więc po prostu leczy i zdobywa flagi, nie dbając o licznik zabić.

Ma 371 ribbonów i 7 medali za naprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w grze podobnie jak w bc2 jest tryb hardcore? A jesli tak to gdzie go wlaczyc? lol

W wyszukiwarce serwerów jest filtr i tam wybierasz wszystko co Ciebie interesuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj BF3 napędził mi stracha,otóż pograłem godzinę i postanowiłem wyłączyć i iść spać. Biorę wyjdz z meczu i wskoczył czarny ekran,kiedy po kilku minutach nic się nie zmieniło spróbowałem wyłączyć konsolę wciskam power button a tu...nic się nie dzieje. Dopiero po 20 sekundowym przytrzymaniu wyłącznika konsola dała się wyłączyć. WTF!? Zdarza się wam coś podobnego? Ta gra jest tak słabo dopracowana czy jak? Pierwszy raz mi się to zdarzyło 25 pazdziernika zaraz po pierwszym meczu no a teraz był drugi raz. Jeszcze trochę a padnę na zawał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chce zeby ten zaj@#$%%^ny dwojnog dzialal jak nalezy !!!

dla mnie to jakas masakra grajac wsparciem, jak mozna polozyc ogien na stanowisko wroga bez tego cacka :/ uchwyt to za malo :/ szkoda wielka szkoda :(:mad:

ps

i jeszcze jedno wie ktos moze czy soflam pozostawiony samym sobie bedzie sam namierzal cele, czy trzeba zawsze zwiadowca celowac we wrogie jednostki ?? pytam poniewaz chcialbym sobie go postawic pozniej wziasc inzyniera z javelinem i naparzac :D rakietkami :D

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma 371 ribbonów i 7 medali za naprawy

Heals 1712

W każdym razie udowadnia, że można piąć się do góry bez zabijania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz tak zdarzyło.

Dzięki trochę mnie pocieszyłeś.

DICE dawać łatkę na to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie z innej beczki. Jak do jasnej ku*wy mam odblokować cokolwiek w odrzutowcu czy heli skoro jak tylko wybiję się w powietrze to ktoś w ciagu 10sek mnie zestrzeli???????? NO JAK?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie z innej beczki. Jak do jasnej ku*wy mam odblokować cokolwiek w odrzutowcu czy heli skoro jak tylko wybiję się w powietrze to ktoś w ciagu 10sek mnie zestrzeli???????? NO JAK?!?

Próbuj zabawić się w kamikaze. Ja olałem te wszystkie "latawce" i gram z buta i z czołgu.

Wczoraj jakiś koleś rozbił myśliwca waląc we mnie więc da się tak zapunktować. Inna sprawa,że szlag mnie wtedy trafił...

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grając rush Przeprawa przez Sekwanę w ataku na mcom w rzece na barce wjechałem, a właściwie wpadłem LAV-em do tejże rzeki i jakie było moje zdziwienie gdy nie zatopiłem się, a pojazd jeżdził/pływał i prowadził normalną walkę. Można było ostrzelać przeciwnika z wody. Też byli chyba zdziwieni bo nawet nie strzelali do mnie. Atak przez zaskoczenie się udał. Nie wiem czy tam tak płytko czy on pływałthumbsup.gif

Na tej mapce Kanaly cos tam (gdzie atakujacy mcomy respia sie na statku) tez sa te czolgi. I normalnie one plywaja :)

Ponawiam pytanie

Jest jakies info o nadchodzacym patchu (do prywatnych meczy) ? Kiedy mniej wiecej sie ukarze ?

Dobra pytanie z innej beczki. Jak do jasnej ku*wy mam odblokować cokolwiek w odrzutowcu czy heli skoro jak tylko wybiję się w powietrze to ktoś w ciagu 10sek mnie zestrzeli???????? NO JAK?!?

Trzeba bylo sie wczesniej zabrac za latanie samolotami :)

Tez mialem ten problem, do czasu az w koncu trafilem na 2 newbie ktorzy lecieli idealnie prosto. Podziurawilem ich seria z karabinku i wpadly punkty na flary. I od tego momentu juz jest z gorki.

Teraz do odblokowania bede mial ta gasnice do silnikow, ale chyba jest to bezuzyteczne (podmienia sie za flary),

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem nie da się rozwalić M-COM'a z czołgu lub C4... Czy ktoś może to potwierdzić lub obalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie patcha: róbcie użytek z zakładki "feedback', to nie problem napisać choćby jedno zdanie o tym co Wam się nie podoba. Im więcej zgłoszeń od nas , tym bardziej prawdopodobne że poprawią usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem nie da się rozwalić M-COM'a z czołgu lub C4... Czy ktoś może to potwierdzić lub obalić ?

To już było wiadomo przed premierą, jedno z ulepszeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że poprawili trochę komunikację głosową w składzie.

ktoś jeszcze to zauważył ? ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ćwiczą udzielanie pierwszej pomocy - ot taki zlot sanitariuszy :laugh:

Który mi wsadził minusa za tego posta :mad: - durniu przeczytaj wcześniejsze posty.

To forum jest od lat 18,zadanie odrób do szkoły :thumbsup:

P.S

:laugh: no widzisz jeszcze lepiej

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

P.S 2

szyma45 thx za info :laugh: +

Edytowane przez portek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ witaj w klubie !

PS: Forum od 21 lat :D

PS2: Masz plusa :P

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 durniu przeczytaj wcześniejsze posty.

:thumbsup:

Chciało by się rzec i vice versa.  ;)

Pewnie ktoś postanowił wyrazić swoje niezadowolenie tym, że nie czytasz tego co było stronę wcześniej i Ci wsadził minus za dublowanie linków. :D Nie, że niby ja od razu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam takie pytanie. gram technikiem i odkryłem nowa bazukę JARVLIN. problem w tym czemu nie moge nią strzelac ? tak jakby puste strzaly..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam takie pytanie. gram technikiem i odkryłem nowa bazukę JARVLIN. problem w tym czemu nie moge nią strzelac ? tak jakby puste strzaly..

Musisz namierzyc pojazd naziemny, przycelowac, poczekac i dopiero mozesz strzrlac, bazuka z typu wyceluj i zapomnij ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×