Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale faktycznie niech DICE da w patchu możlwość wychodzenia w przerwie meczów. Back to Karkand zapowiada się smacznie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Back to Karkand nowy trailer mniam

Ta odnowiona Wake Island z 1943 naprawde robi wrazenie . Ten Back to Karkand bedzie dla wszystkich dostepny w zimę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta odnowiona Wake Island z 1943 naprawde robi wrazenie . Ten Back to Karkand bedzie dla wszystkich dostepny w zimę ?

Tylko dla Pre-orderowców za free i dla reszty za opłatą. Cena chyba jeszcze nieznana, pewnie tyle co za Vietnam w BC2, czyli 47 zł.

PS. 7 punktów na Conquescie? Nie grałem w BF2, więc nie wiem. Jest jakiś w tym sens dla 24 graczy?

Edytowane przez GrubyNinja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta odnowiona Wake Island z 1943 naprawde robi wrazenie . Ten Back to Karkand bedzie dla wszystkich dostepny w zimę ?

Od grudnia i ma kosztować 49,-zł na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to patch z private matchami wyjdzie dopiero w grudniu wraz z tymi nowymi mapkami ?

radzia zmien avatar zlodzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super jeszcze nie nagralem sie na tych mapach a juz ida w ruch kolejne:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super jeszcze nie nagralem sie na tych mapach a juz ida w ruch kolejne:O

Stare i wielu graczom na szczęście dobrze znane.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem go wczesniej ?

to patch z private matchami wyjdzie dopiero w grudniu wraz z tymi nowymi mapkami ?

radzia zmien avatar zlodzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God mode i to nie na PC tylko na kosoli ? ŻENADA!!!

OK z innej beczki. Ktoś pisał na forum że strzelanie 3 pociskami na raz to najlepsze rozwiązanie w porównaniu do strzału seryjnego lub pojedynczego. Jak to sprawdza się w praktyce, ktoś testował? Czy w zwarciu przy 3 strzałach też powalczymy, czy nadaje się to tylko na średni lub daleki dystans ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było :/

to czit czy bug ? WTF , to tylko x kloc takze spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God mode i to nie na PC tylko na kosoli ? ŻENADA!!!

OK z innej beczki. Ktoś pisał na forum że strzelanie 3 pociskami na raz to najlepsze rozwiązanie w porównaniu do strzału seryjnego lub pojedynczego. Jak to sprawdza się w praktyce, ktoś testował? Czy w zwarciu przy 3 strzałach też powalczymy, czy nadaje się to tylko na średni lub daleki dystans ?

Jednak full auto w zwarciu lepsze, a strzelanie seriami polecam na dystans i taki kh2002 do tego się idealnie spisuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW M416 jest z deka przegięte. Dostałem na core 2 strzały w... pupę i złożyłem się jak paczka dropsów. Ponad to, jak oglądałem gamepaly'e z tą bronią, zauważyłem, że praktycznie nie ma recoil'u O.o I kto tu mówi o zbalansowanym starciu wyższych i niższych rangą -_- Istna porażka ze strony DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK z innej beczki. Ktoś pisał na forum że strzelanie 3 pociskami na raz to najlepsze rozwiązanie w porównaniu do strzału seryjnego lub pojedynczego.

Strzelanie krótkimi seriami jest najlepsze przy broniach z dużym odrzutem i największą szybkostrzelnością.

Przy lepszych giwerach z mniejszym odrzutem, lub starciach w "tłumach" nie ma to w grze praktycznego sensu (poza oszczędnością naboi.)

Dodatkowo przedni uchwyt też niweluje cześciowo efekt odrzutu przy długiej serii.

Kto był w monie może sam ocenić wartość krótkiej vs długiej serii z kałacha ( nic lepszego niestety w łapki nie wpadało). Ale życie życiem a Bf3 ma własne życie prawa fizyki (choć niezgorsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW M416 jest z deka przegięte. Dostałem na core 2 strzały w... pupę i złożyłem się jak paczka dropsów. Ponad to, jak oglądałem gamepaly'e z tą bronią, zauważyłem, że praktycznie nie ma recoil'u O.o I kto tu mówi o zbalansowanym starciu wyższych i niższych rangą -_- Istna porażka ze strony DICE.

Fakt M416 jest "najłatwiejsze" tak było też w BC2. Szkoda,że nie lubię tej broni bo bym mógł isć na łatwiznę dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh pewnie ta ostatnia snajperka nie bedzie zabijala na 1 strzala ;/

Recon M98B

95 95 95

95

95

92

86

83

76

70

59

59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wrzucał filmiki z farmieniem na robocie. Niestety, wlazłem do koleszki, który grał na hardzie. Po chwili grania, widzę, że 2 kolesi już tak nabija. Mam nadzieję, że to nie będzie nagminne, bo gra wtedy traci urok, gdy ty się starasz coś przejść, a reszta stoi i farmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niech se idioci nabijaja punkty. Nie zdziwie sie jak koles bedzie mial orzelka, a jego staty beda wynosily 5-20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dopiero co byłem świadkiem naocznym w jednej rozgrywce jak "smutni" boosterowali.

Postanowiłem sobie na takich popolować i jakiż był z nich ubaw jak rozwalałem im eod boty.......

....a oni ciągle usilnie wracali do tych samych miejsc żeby sobie ponabijać expa...ŻAL.pl

Pozdrawiam normalnie czerpiących frajdę z gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerywam . Proszę o minutę ciszy z uwagi na śmierć Hanny Mostowiak .

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who the fuck is Hanna Mostowiak....?

M jak Milosc........... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do good mode... to ludzie wkoncu wpadli na pomysł naprawiania heli w powietrzu.. jak jeszcze niedawno zestrzelenie nie bylo problemem ( nawet jedna osoba ze stingerem sobie poradzila... bo pierwszy strzal na flary.. a drugi to szybciej niz flary sie zaladowaly w heli ) to dzisiaj .. jeden latal z ekipią w srodku ( 3 ) jeden pilot... 2 naparzał z mini... a 3 siedzial i naprawial... w 2, 3 osoby nie potrafily go zestrzelic.. jedna rakieta flary... 2 ... zaczal dymic... 3 kopci..., kolejna runda... jedna rakieta flary... heli juz naprawiony... 2 trafiony ale siwy dym... 3 dostal .. ale znowu kolesie w srodku naprawili... i tak do wyczerpania rakiet... good mode dla heli :)

co do m jak m.... najwiekszy damage maja kartony :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×