Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chcę wprowadzać ludzi w błąd, ale jeżeli założy swoje konto na konsoli u brata, wpisze na swoim koncie OP, to pobierze taki mały pliczek. Po tym loguje się u brata, ściaga ze swojego konta ten sam pliczek i na obu konsolach jest wpisany Online Pass. Teoretycznie !!! powinno to zadziałać, ale nie jestem w 100% pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca. Online Pass obsługuje jedną konsolę i wszystkie konta na niej założone. Ja mam na mojej konsoli trzy konta (dwa euro i jedno usa) i gram w B3 (wersja pudełkowa) online na nich wszystkich. Nawet dodatki tj. nieśmiertelniki i bronie za preordera oraz dlc Karkand działa na wszystkich trzech.

edit: oczywiście w przypadku sprawy Kisiela czyli dwie konsole - nie da rady

Jak nie da rady? Na konsoli brata klepie kod na swoim koncie i tam działa na każdym profilu, a później odzyskuje swoje konto na 2 konsoli i też ma dostęp do multi wyłącznie na swoim koncie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no to teraz będziemy wwalać ciekawostki ? robi się coraz ciekawiej. i możecie mi powiedzie c jak wygrać druzynowy deatchmatch bo pare razy próbowałem i wiecznie porażka help ludzie

Trzeba trafić na odpowiednią drużynę. Tego trybu nie trawię i jak wbiłem zadanie (wygranie 5 meczy SQDM) to całkowicie odpuściłem ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę wprowadzać ludzi w błąd, ale jeżeli założy swoje konto na konsoli u brata, wpisze na swoim koncie OP, to pobierze taki mały pliczek. Po tym loguje się u brata, ściaga ze swojego konta ten sam pliczek i na obu konsolach jest wpisany Online Pass. Teoretycznie !!! powinno to zadziałać, ale nie jestem w 100% pewny.

Działa w 100% sprawdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no to teraz będziemy wwalać ciekawostki ? robi się coraz ciekawiej. i możecie mi powiedzie c jak wygrać druzynowy deatchmatch bo pare razy próbowałem i wiecznie porażka help ludzie

najlepiej grac z kolegami w 3-4 i łatwo się wygra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy to normalnie że gra zajmuje na dysku tylko 2 GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy to normalnie że gra zajmuje na dysku tylko 2 GB ?

Jak grasz z płyty to chyba raczej aż :D Ja mam wersję cyfrową która waży 13gb + patche i Karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne mam 13 GB wolnego i nie pyta się czy instalować a na pudełku piszę 12800 MB wolne wymagane ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da rady? Na konsoli brata klepie kod na swoim koncie i tam działa na każdym profilu, a później odzyskuje swoje konto na 2 konsoli i też ma dostęp do multi wyłącznie na swoim koncie.

Czyli w momencie aktywacji online pass BF3, musze miec konto kolegi/brata na swojej konsoli (musi byc wylogowany na swojej konsoli czy konieczna jest kasacja konta?). W takim razie mozna miec 2 zolnierzy na jednej konsoli. Nie bedzie "kolizji" kiedy w tym samym czasie bedzie gralo dwoch zolnierzy? On na swojej PS3, ja na swojej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano udało mi się odblokować ostatnią broń z podstawki, a mianowicie karabin snajperski M98B i niestety po wypróbowaniu jej jestem zawiedziony; ponieważ w podboju na wyspie chark leżąc na skarpie wypatrzyłem inżyniera przyczajonego w krzakach, po czym oddałem sześć celnych strzałów z tej broni a gość wstał i sobie pobiegł. Strzały były z dość dużej odległości ale to chyba jest przesada, abym po sześciu celnych strzałach nie mógł zabić przeciwnika bronią z jak to określoną w opisie "potężną mocą obalającą". Mało grałem zwiadowcą ale miałem kilka sytuacji, że po dwóch celnych trafieniach z niedużej odległości karabinem L96 czy SW-98 przeciwnik dalej biegał.

Co o tym sądzicie? Czy to normalne?

W takiej sytuacji rola zwiadowcy z karabinem snajperskim w tej grze mija się z celem, a pracownicy dice zamiast osłabiać famasa czy usasa powinni się zająć karabinami snajperskimi, bo w BC2 rzadko kiedy bywało aby po dwóch celnych trafieniach gość dalej biegał po mapie.

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka słów i spostrzeżeń po weekendzie z bf3 . gra jest zajebista , ma za to jeden giga minus . to ludzie nie umiejący w nią grać . niestety w tej grze współpraca to podstawa! największe nagrody punktowe są za akcje drużynowe. jak mocno się zdziwiłem kiedy to po zabiciu dwóch typów , reanimacji i rzuceniu apteczki przy fladze zgarnąłem ponad tysiąc punktów. punkty były prawie za wszystko : obrona flagi , asekuracja, mściciel, asysta itp,itd. jak ludzie współpracują to gra się super , a jak ludzie siedzą w krzakach i boją się tyłka ruszyć "bo mnie zabiją i będę miał słabe staty" to jest chujnia.

no cóż , trzeba liczyć że powoli ludzie zaczną to ogarniać i będzie się fajnie grało . niestety czasem gram i zgrzytam zębami , bo albo moja ekipa kampi , albo lata rozproszona.

temat rzucanych ammo i med przemilczę ( jeszcze mi się nie zdarzyło aby kumpel z drużyny po duszeniu selecta podarował amunicję- no nic , będę cierpliwie czekał:D )

hehe, dostałem wczoraj w plecy z usasa z odłamkową , odgłos rzeczywiście jakby ktoś z armaty walił.;)

a , o co kaman z tym pechem, biegnę sobie , nagle gleba i zgon. myślałem że to snajper mnie trafił , a tu wyskakuje PECH ! kuźwa , nie ogarniam!

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że rozwalając sprzęt wroga tj. MAV-a, EOD-BOT-a itp. dostajemy tylko 20 pkt, a jeśli postrzelimy jakiś sprżet i ktoś z naszych go rozwali to dostajemy asyste równą wartości procentowych zadanych przez nas obrażeń? Nieraz dostawałem asysty po 80-90 pkt. Głupota totalna, powinno być 100kt za zniszczenie sprzętu a za MAV-a to conajmniej 200, bardzo ciężko to ustrojstwo ustrzelić. Aaa i kolejny bug który niezmiernie mnie wkurza, i często występuje na mapach Wielki bazar, szczyt demawendu i wyspa wake a mianowićie chodzi o ABRAMS-a, jak do niego wsiadam to znikają wszystkie dodatki które mam do niego ustawione, nie ma karabinka, nie ma autoładowania, nie ma celownika, nie ma niczego. Coś mi sie zdaje że Kononowicz maczał w tym palce. Też macie coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę 2 możliwości:

1. Nie trafiłeś.

2. Ten inżynier był z twojej drużyny.

Co do pierwszego wniosku to raczej nie możliwe, ponieważ po oddaniu strzału przy celowniku pojawiły się jak by to powiedzieć cztery dodatkowe kreski oznajmujące trafienie chyba, że się mylę :)

Co do drugiego wniosku zacząłem się chwilę zastanawiać ale chyba gram już na tyle długo w tą grę, że potrafię odróżnić przeciwnika od kompana z drużyny. Przetestuje jeszcze ten karabin i mam nadzieje, że więcej nie będę miał podobnej sytuacji :)

Dzięki panPierniczek za odp.

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mam pytanie, ten kto używał MAVa. Podczas latania można użyć przycisku strzału do czego to służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno mam pytanie, ten kto używał MAVa. Podczas latania można użyć przycisku strzału do czego to służy?

Do niszczenia wrogich MAVów, czujników ruchu i punktów odrodzeń, nie pamiętam ale chyba dało się także zniszczyć claymory.

edit: zapomniałem o robociku którego także można odstrzelić ;)

Pzdr.

Edytowane przez hardgib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano udało mi się odblokować ostatnią broń z podstawki, a mianowicie karabin snajperski M98B i niestety po wypróbowaniu jej jestem zawiedziony; ponieważ w podboju na wyspie chark leżąc na skarpie wypatrzyłem inżyniera przyczajonego w krzakach, po czym oddałem sześć celnych strzałów z tej broni a gość wstał i sobie pobiegł. Strzały były z dość dużej odległości ale to chyba jest przesada, abym po sześciu celnych strzałach nie mógł zabić przeciwnika bronią z jak to określoną w opisie "potężną mocą obalającą". Mało grałem zwiadowcą ale miałem kilka sytuacji, że po dwóch celnych trafieniach z niedużej odległości karabinem L96 czy SW-98 przeciwnik dalej biegał.

Co o tym sądzicie? Czy to normalne?

W takiej sytuacji rola zwiadowcy z karabinem snajperskim w tej grze mija się z celem, a pracownicy dice zamiast osłabiać famasa czy usasa powinni się zająć karabinami snajperskimi, bo w BC2 rzadko kiedy bywało aby po dwóch celnych trafieniach gość dalej biegał po mapie.

Jako, że maniaczę wszystkie snajperki typu bolt po kolei by wybrać ostatecznie ulubioną wypowiem się co nie co.

M98B ma taką samą moc obalającą jak L96 (w grze ofc - w realu trafiony wypada z kapci), jednak nie ma problemu z zamkiem dwutaktowym tak jak L96 (tam należy po strzale jeszcze raz nacisnąć r1 lub oderwać wzrok od lunety aby przeładował - w M98B robi to automatycznie). To co przytrafiło się Tobie, to nie bug broni tylko bug związany z nieśmiertelnością przeciwnika. Czasami się taki zdarzy, a później mu wyskoczy ni z gruchy - pech.. Zwiadowcą mam już prawie 80h przegrane i taka sytuacja zdarzyła mi się chyba dwa razy - w obu przypadkach koleś był zlagowany - dostawał w łep raz po raz a jak zmieniałem magazynek pokazało się, że "zszedł". Odległość tu nie ma znaczenia - u mnie odległości nie przekraczały 200 m. Sw 98 dwa strzały w klate muszą być jeden po drugim żeby padł, jeśli regnie mu się nawet 1 hp to będzie żył. Z L96 nigdy nie miałem sytuacji by po dwóch strzałach przeżył. Swoją drogą mam nowy wyczyn M98B na szczycie demawendu w bocznym korytarzu jednym strzałem poszły 3 heady :D Raz mi się tylko udało trzech ubić za jednym strzałem ale jechali jeepem a ja strzeliłem w mine rozłożoną przez ich kolegę :D W razie pytań co do snajpera zerknij na moj profil battleloga rejczu_wawa i jesli używałem coś co Cię interesuję to pisz PW napewno odpowiem miedzy godzinami 8-16 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niszczenia wrogich MAVów, czujników ruchu i punktów odrodzeń, nie pamiętam ale chyba dało się także zniszczyć claymory.

edit: zapomniałem o robociku którego także można odstrzelić ;)

Pzdr.

Bardzo przydatna sprawa, zwłaszcza jeżeli chodzi o punkty odrodzeń. Wczoraj grałem na mapie Strike at Karkand i w drużynie przeciwnej kilku snajperów się MAVem transferowało na te najwyższe budynki.

Nie szło normalnie grać, wziąłem więc MAVa i podleciałem. Najpierw rozbiłem MAVa który transportował snajpera na dach (ten spadł, zginął, ale punktów nie dostałem:/), a potem to już tylko zostało wylecieć na dach, zniszczyć punkty odrodzeń i "rozjechać" zadowolonych z siebie snajperów (trzech!). MAV (profilaktycznie) został na dachu a ja sobie pobiegałem z PP-19 (bo na granie snajperką to ja nie mam cierpliwości).

I niech mi ktoś powie, że "road kill" z MAVa jest nieprzydatny dla drużyny - od razu udało się przejąć wszystkie cele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że maniaczę wszystkie snajperki typu bolt po kolei by wybrać ostatecznie ulubioną wypowiem się co nie co.

M98B ma taką samą moc obalającą jak L96 (w grze ofc - w realu trafiony wypada z kapci), jednak nie ma problemu z zamkiem dwutaktowym tak jak L96 (tam należy po strzale jeszcze raz nacisnąć r1 lub oderwać wzrok od lunety aby przeładował - w M98B robi to automatycznie). ....

... Sw 98 dwa strzały w klate muszą być jeden po drugim żeby padł, jeśli regnie mu się nawet 1 hp to będzie żył.

Nie mają takiej samej mocy, M98B zadaje max 95 obrażeń do 20m a min 59, L96 ma 75max/55min (tak samo jak SV98 i M40) różnią się także maksymalnym zasięgiem co ma wpływ na opad kuli. Szczegóły tutaj. Btw. regeneracja hp zaczyna się po 16 sekundach.

Co masz na myśli pisząc o zamku dwutaktowym w L96? Mimo założenia nie działa jak powinien, tzn trzeba oderwać oko od lunety? Jeśli tak to chyba bug jest :)

Dodam że przygodę ze snajperkami dopiero zaczynam, L96 dopiero odblokowałem i nie zdążyłem wypróbować. Czy są różnice w szybkości przeładowania między tymi snajperkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają takiej samej mocy, M98B zadaje max 95 obrażeń do 20m a min 59, L96 ma 75max/55min (tak samo jak SV98 i M40) różnią się także maksymalnym zasięgiem co ma wpływ na opad kuli. Szczegóły tutaj. Btw. regeneracja hp zaczyna się po 16 sekundach.

Co masz na myśli pisząc o zamku dwutaktowym w L96? Mimo założenia nie działa jak powinien, tzn trzeba oderwać oko od lunety? Jeśli tak to chyba bug jest :)

Dodam że przygodę ze snajperkami dopiero zaczynam, L96 dopiero odblokowałem i nie zdążyłem wypróbować. Czy są różnice w szybkości przeładowania między tymi snajperkami?

ja nie pisałem o tabelach statystycznych, tylko pisałem o praktyce z mojego doświadczenia grania tymi snajperkami (co nie zmienia faktu, że żadna z nich nie zabije na strzała i obie zabiją na dwa strzały). Regeneracja owszem zaczyna się po 16 sekundach, jednak apteczka działa od razu. A pisząc o zamku dwutaktowym L96 dokładnie tak jak piszesz- nie działa prawidłowo, tyle, że nie trzeba odrywać wzroku tylko jeszcze raz nacisnąć r1 (strzał) aby przeładował - w innych snajperkach z tym zamkiem dzieje się to automatycznie po oddaniu strzału. Różnica własnie polega na tym, że trzeba nacisnąć. Ale grać gra się nią fajnie ponad 500 killi nabiłem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko...co znaczą w tabeli wyników gracze zaznaczeni na zielono???

Z tego co zauważyłem to zawsze jest ich chyba trzech ;)

Z góry dzięki za odpowiedź

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko...co znaczą w tabeli wyników gracze zaznaczeni na zielono???

Z tego co zauważyłem to zawsze jest ich chyba trzech ;)

Z góry dzięki za odpowiedź

Pzdr

Że są z Tobą w drużynie :) 12 ludzi tworzy zespół, zaś te 12 ludzi dzieli się przeważnie na 3 drużyny po 4 osoby. z tymi 4rema osobami podświetlonymi na zielono  możesz zdobyć baretkę najlepsza drużyna, możesz się koło nich respić 

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko...co znaczą w tabeli wyników gracze zaznaczeni na zielono???

Z tego co zauważyłem to zawsze jest ich chyba trzech ;)

Z góry dzięki za odpowiedź

Pzdr

wow. Pytanie wyciągnęło mnie z butów :o

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D@eldery

wyluzuj , nie każdy zjadł zęby i dorobił się siwych włosów na serii battlefield :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano udało mi się odblokować ostatnią broń z podstawki, a mianowicie karabin snajperski M98B i niestety po wypróbowaniu jej jestem zawiedziony; ponieważ w podboju na wyspie chark leżąc na skarpie wypatrzyłem inżyniera przyczajonego w krzakach, po czym oddałem sześć celnych strzałów z tej broni a gość wstał i sobie pobiegł. Strzały były z dość dużej odległości ale to chyba jest przesada, abym po sześciu celnych strzałach nie mógł zabić przeciwnika bronią z jak to określoną w opisie "potężną mocą obalającą". Mało grałem zwiadowcą ale miałem kilka sytuacji, że po dwóch celnych trafieniach z niedużej odległości karabinem L96 czy SW-98 przeciwnik dalej biegał.

Co o tym sądzicie? Czy to normalne?

W takiej sytuacji rola zwiadowcy z karabinem snajperskim w tej grze mija się z celem, a pracownicy dice zamiast osłabiać famasa czy usasa powinni się zająć karabinami snajperskimi, bo w BC2 rzadko kiedy bywało aby po dwóch celnych trafieniach gość dalej biegał po mapie.

Moim zdaniem albo był zlagowany albo siedział na apteczce. Też tak kiedyś miałem że łoiłem do gościa ze snajperki, koleś stał i się prawie nie ruszał, co jakiś czas tylko go obróciło czy drgnął lekko, sprzedałem mu chyba z 2 heady i oprócz tego kilka w klate z SV98, pojawiało się że go trafiam a i tak przeżył. A potem zniknał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×