Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nosz kur**, jak juz odblokowalem sobie termowizje to ja pozmieniali : )

Powie ktos jak to dokladnie wygladalo wczesniej ? < co zmienili >

Wczesniej bylo idealnie widac poukrywanych wrogow...swiecili sie jak psu jajka na swieta :biggrin:

Teraz jest jedynie zielona mgla..przez ktora nic nie widac, bardziej przeszkadza niz pomaga. Gadzet do wywalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 grudnia wychodzi nowy patch dla PC. Lista zmian różnie się pokaźnie od ostatniego patcha konsolowego, więc myślę, że większości zmian związanych z balansem rozgrywki można spodziewać się w najbliższym patchu konsolowym.

Coś mi się spaprało i nie mogę wkleić listy zmian, więc zamieszczam w linku poniżej :)

Źródło

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 grudnia wychodzi nowy patch dla PC. Lista zmian różnie się pokaźnie od ostatniego patcha konsolowego, więc myślę, że większości zmian związanych z balansem rozgrywki można spodziewać się w najbliższym patchu konsolowym.

Coś mi się spaprało i nie mogę wkleić listy zmian, więc zamieszczam w linku poniżej :)

Źródło

CTRL + F

Wpisuje Voice chat, NIC.

Wpisuje Private Match NIC !

Wiec kolejne gowna dodaja a najwazniejsze rzeczy maja w dupie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tweaked Tactical Light so it is not as blinding over longer ranges.
Przynajmniej latarki poprawią. Ponadto zmniejszają damage odłamków w shotgunach semi i full auto, oraz zwiększają dmg stingera przeciwko samolotom (tylko samolotom?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTRL + F

Wpisuje Voice chat, NIC.

Wpisuje Private Match NIC !

Wiec kolejne gowna dodaja a najwazniejsze rzeczy maja w dupie.

dziwnie żeby w liście zmian na kompa pisali o Voipie i prywatnych meczach. ;)

"It will be both a client update -- approximately 2GB" 

Yyyyy...

"Fixed so AT mines only live for 20 seconds after a player dies to prevent infinite mines"

Hell yeah. :D

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zauwazylem ze czasem/ wiekszosci razy jak sie czolgu do konca nie naprawi to ubywa mu pancerza( nawet jezdzic sie nieda) tak jest bynajmniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zauwazylem ze czasem/ wiekszosci razy jak sie czolgu do konca nie naprawi to ubywa mu pancerza( nawet jezdzic sie nieda) tak jest bynajmniej u mnie

Każdy tak ma i przed patchem też tak było, że po uszkodzeniu było trzeba naprawić na full, bo inaczej spadało hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze zrozumiałem, że celownik termiczny znowu osłabią? i bedzie użyteczny tylko na baaardzo bliskie dystanse? to po kiego wała wogóle go dają? teraz już nikt nie będzie z tym biegał, niech go usuną i będzie po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to są notki z patcha PC, można podejrzeć nad czym pracują, ale nie ma się czym podniecać. Gra na PC to zupełnie inna wersja i pracują nad nią inne zespoły, więc wyciąganie jakichś wniosków na podstawie notatki jest bez sensu. Poczekajmy do premiery Powrotu, może wypuszczą przy okazji jakąś małą aktualizację.

PS. przypomniało mi się coś z wczoraj, dołączyłem do gry, okazało się że serwer HC. Początek rundy, czekam, helikopter wolny, więc go wybieram i siadam za sterami. Runda startuje, ja dostaję kulkę od kolesia z drużyny, padam, a on wskakuje do heli i w długą. Ja się pytam łotafaaaak? Często takie cyrki na HC?

Edytowane przez Kuba_K_2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile karkand bedzie kosztowalo na pss?

15 dolców, czyli na polskie jakieś 45 - 50PLN. Obstawiam 49,99PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We are aware of the issue and are researching ways to address them most effectively. Thanks for your patience as we work to improve the game. ^Rm

Taka odpowiedz dostalem na facebooku na moje zapytanie odnosnie voice chatu na PS3 ... Sie kurde rozpisali

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze zrozumiałem, że celownik termiczny znowu osłabią? i bedzie użyteczny tylko na baaardzo bliskie dystanse? to po kiego wała wogóle go dają? teraz już nikt nie będzie z tym biegał, niech go usuną i będzie po problemie

Nie, niektóre rzeczy, które zmieniono w patchu na konsolach nie miały miejsca w patchu na PC, który wyszedł wcześniej, w związku z tym osłabiają go dopiero 6 grudnia na PC.

Kurde, to są notki z patcha PC, można podejrzeć nad czym pracują, ale nie ma się czym podniecać. Gra na PC to zupełnie inna wersja i pracują nad nią inne zespoły, więc wyciąganie jakichś wniosków na podstawie notatki jest bez sensu. Poczekajmy do premiery Powrotu, może wypuszczą przy okazji jakąś małą aktualizację.

PS. przypomniało mi się coś z wczoraj, dołączyłem do gry, okazało się że serwer HC. Początek rundy, czekam, helikopter wolny, więc go wybieram i siadam za sterami. Runda startuje, ja dostaję kulkę od kolesia z drużyny, padam, a on wskakuje do heli i w długą. Ja się pytam łotafaaaak? Często takie cyrki na HC?

Aczkolwiek te rzeczy z balansem broni pojawią się też na konsolach, tak samo jako było w BC2 - przecież to ta sama gra i jeśli jakaś broń/gadżet jest przesadzona, to na wszystkich platformach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na początku normalnymi celownikami AOCG Holo PkS,no ale termo wymiatało i się grało 100razy lepiej. Niech DICE zajmie się boosterami i kasowaniem statów boosterów czy banowaniem,a nie osłabiać bardzo fajny dodatek.

Z tym bardzo fajnym dodatkiem to i moja żonka by wymiatała...wink.gif

Edytowane przez Artikam
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to są notki z patcha PC, można podejrzeć nad czym pracują, ale nie ma się czym podniecać. Gra na PC to zupełnie inna wersja i pracują nad nią inne zespoły, więc wyciąganie jakichś wniosków na podstawie notatki jest bez sensu. Poczekajmy do premiery Powrotu, może wypuszczą przy okazji jakąś małą aktualizację.

PS. przypomniało mi się coś z wczoraj, dołączyłem do gry, okazało się że serwer HC. Początek rundy, czekam, helikopter wolny, więc go wybieram i siadam za sterami. Runda startuje, ja dostaję kulkę od kolesia z drużyny, padam, a on wskakuje do heli i w długą. Ja się pytam łotafaaaak? Często takie cyrki na HC?

Tak, mnie wczoraj jakiś idiota zabijał żeby mi mojego sks-a zabrać- nick starfoox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie wczoraj jakiś idiota zabijał żeby mi mojego sks-a zabrać- nick starfoox

Wszystko przez to, że nie ma za to minusowych punktów jak to miało miejsce w BC2. Parę razy nieświadomie zabiłem kogoś z zespołu (najczęściej przez wyburzenie) i gdyby nie pw to bym wcale nie zauważył tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam kilka razy zabili przez wyburzenie. TEAM KILL :D Wiecie jak zmieniać kamerę w jetach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam kilka razy zabili przez wyburzenie. TEAM KILL :D Wiecie jak zmieniać kamerę w jetach?

R3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie wczoraj jakiś idiota zabijał żeby mi mojego sks-a zabrać- nick starfoox

A ten sks to coś warty jest. Odblokowałem już go jakiś czas temu ale dalej z sw-98 latałem bo nic szczególnego wg mnie ta broń. Przy okazji czym się różni sw-98 od m04( czy m40) no już nie pamiętam ta przedostatnia broń którą snajperem można odblokować? Ja tam zbytnio różnicy nie wiedzę i dane w tabelach także podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten sks to coś warty jest. Odblokowałem już go jakiś czas temu ale dalej z sw-98 latałem bo nic szczególnego wg mnie ta broń. Przy okazji czym się różni sw-98 od m04( czy m40) no już nie pamiętam ta przedostatnia broń którą snajperem można odblokować? Ja tam zbytnio różnicy nie wiedzę i dane w tabelach także podobne.

M40A5 zajmuje więcej miejsca na ekranie trzymana przed sobą. Z lunetą 12x prawie nic nie widać po prawej stronie ekranu. Wygląda za to lepiej niż SV98. To są oczywiście takie drobne pierdółki. Ja zawsze polecam M98B, mimo jedynie 6 pestek w magazynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dolców, czyli na polskie jakieś 45 - 50PLN. Obstawiam 49,99PLN

50 zł za 4 mapy? Chyba kogoś w łeb trzasnęło. DICE obiera bardzo ciekawy kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4mapy, 10 broni i 3 pojazdy. DICE przyzwyczaiło do darmochy, więc cena za dodatek może trochę dziwić. Chociaż preorderowcy dostają w ramach bonusu, co zdarza się raczej rzadko. Vietnam zmieniał klimat gry na wylot, więc tam cena była w 100% uzasadniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4mapy, 10 broni i 3 pojazdy. DICE przyzwyczaiło do darmochy, więc cena za dodatek może trochę dziwić. Chociaż preorderowcy dostają w ramach bonusu, co zdarza się raczej rzadko. Vietnam zmieniał klimat gry na wylot, więc tam cena była w 100% uzasadniona.

Przy Vietnamie owszem, bo to praktycznie całkowicie(co sam napisałeś) zmieniło grę. Mam Limited, ale jeśli kolejne dodatki pokroju 4 STARYCH map, będą się pojawiać w takiej ceni, to niestety, ale podziękuje DICE. Ale jak EA wyśmiewało Activision, za ceny i ogólnie całokształt CoDa, tak teraz mamy singla robionego tak, by jak najbardziej upodobnić go do tego z Coda, oraz map-packi za 50 zł(nie z 5, lecz 4 i to starymi mapami)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×