Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak widze gostka co spamuje mozdzierzem to rozwalam go z:

Rpg jak gram inzynierem

Tuby jak gram medykiem

C4 jak gram asfaltem

Granatem jak gram rconem

Wiekszy fun niz wpakowac serie w plecy :thumbsup:

Można zawsze to urozmaicić:

Inżynier - palnik, robot saperski

Medyk - defibrylator (choć jeszcze nikogo tym nie zabiłem, chyba trzeba kilka razy wstrząsnąć typkiem)

Wsparcie - Moździerzem się zrewanżować, Claymore'm, albo jak mówiłeś C4.

Zwiadowca - Spróbować MAV'em :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zdobyc złote trofeum semper fidelis grajac przez wybór rozdziałów??

Ja podczas singla musiałem skorzystać z rozdziałów ponieważ któryś save się nie ładował i zawieszał kampanię. Wybrałem rozdział na którym skończyłem a potem już kontynuowałem do końca gry i trofeum (zakładam, że to jest przejście gry na hardzie) wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić skąd pojawia się bardzo rzadko taki dziwny dźwięk dochodzący niewiadomo skąd, czasem słychać jak się do niego zbliżam,mam 33 lvl i spotkałem się z tym 3 razy. Wydaje mi się że już kiedyś słyszałem to chyba w MAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy z tym dlc...

nikt nie zmusza was do kupowania tego...

Uwielbiam taki tok myślenia. Wedle tego, nie powinieneś komentować.

Ale masz problemy z komentowaniem tego...

Nikt nie zmusza Cię abyś skomentował.

Dochodzę do wniosku, że wiele osób, do tej pory nie wie, do czego służy forum.

A może nie o to chodzi. Może po prostu, jesteś fanbojem, i zawsze będziesz bronił, swojej niemalże religii?

Na to pytanie, odpowiesz sobie sam.

@Down. Mersi

Umiesz czytać, czy masz z tym jakiś kłopot?

Edytowane przez Snafu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt też nie zmusza do kupienia tego dodatku więc jak sie nie podoba to sie nie kupuje. w czym problem?

Edytowane przez Mersi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamperzy czasem mogą podnieść ciśnienie ale bez przesady, ją od takich gine może w 10% bo ciężko mnie trafić gdy biegam po mapie, dostanę najwyżej jedną niesmiertelna pestke i tyle, myślę że oni są bardziej stworzeni dla siebie bo czekają na ofiarę w krzakach, dla mnie nudna taka gra czekając, ale jak kto woli, w końcu to symulacja wojny i każdy sposób walki jaki jest dostępny jest dobry, tyle że jedni wolą trochę adrenaliny a inni spokój jak na rybach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić skąd pojawia się bardzo rzadko taki dziwny dźwięk dochodzący niewiadomo skąd, czasem słychać jak się do niego zbliżam,mam 33 lvl i spotkałem się z tym 3 razy. Wydaje mi się że już kiedyś słyszałem to chyba w MAG.

Nie wiem czy o to Tobie chodzi, ale czasami w różnych miejscach po wystrzeleniu rakiety, dźwięk wystrzału się zapętla. Raz przechodziłem na Wzgórzu Demawendu przez tunel, i tam był ten dźwięk zapętlony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was tak że wbija na kampanie a zachwile wyrzuca i pisze utracono połączenie z EA online??? WTF co ma net do kampanii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was tak że wbija na kampanie a zachwile wyrzuca i pisze utracono połączenie z EA online??? WTF co ma net do kampanii

Uważaj, bo zaraz rzuci się na Ciebie, banda świętych żołnierzy, którzy za jedyną rozsądną metodę na wojnie mają "idź przed siebie i nawalaj ile wlezie" ;) Ostatnimi czasy gram trochę snajperem, też kampie, ale nic podobnego mi się nie przytrafiło. Może po prostu trafiłeś na taki serwer?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to Tobie chodzi, ale czasami w różnych miejscach po wystrzeleniu rakiety, dźwięk wystrzału się zapętla. Raz przechodziłem na Wzgórzu Demawendu przez tunel, i tam był ten dźwięk zapętlony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację bo ten dźwięk jest zapetlony i to może być jakiś błąd, ciekawe czy w tym samym czasie wszyscy uczestnicy na danej mapie go słyszą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo zaraz rzuci się na Ciebie, banda świętych żołnierzy, którzy za jedyną rozsądną metodę na wojnie mają "idź przed siebie i nawalaj ile wlezie" ;) Ostatnimi czasy gram trochę snajperem, też kampie, ale nic podobnego mi się nie przytrafiło. Może po prostu trafiłeś na taki serwer?

Kosmala pisał o Kampani czyli o singlu a nie multi :thumbsup:

Ale prawdopodobnie EA miało problemy i cie wypisało , a kampania ma to do siebie że też jest połączona z BL ( głównie PC ) i może dlatego ten komunikat .

@ Snafu :

Minus napewno nie odemnie

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmala pisał o Kampani czyli o singlu a nie multi :thumbsup:

Ale prawdopodobnie EA miało problemy i cie wypisało , a kampania ma to do siebie że też jest połączona z BL ( głównie PC ) i może dlatego ten komunikat .

Racja, nie wiem czemu, ciągle myślałem o multi :D

Minus już oczywiście poleciał, a jakże.

@up

Spoko ;) Mi to akurat zwisa, niech ktoś się dowartościuje, jeśli mu to sprawia frajdę.

Edytowane przez Snafu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was tak że wbija na kampanie a zachwile wyrzuca i pisze utracono połączenie z EA online??? WTF co ma net do kampanii

To po prostu ogólny komunikat, a co ma wspólnego z kampanią to tyle żeby Cię poinformować jak po singlu pójdziesz na multi i się zdziwisz, że nic nie możesz znaleźć :P

Jedyny plus kosy taki, że jak ktoś kampi w krzakach i w pobliżu wroga wciśniemy R2 to powinna się animacja załączyć, a w BC2 w takim przypadku często się to kończyło na chlastaniu krzaczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po prostu ogólny komunikat, a co ma wspólnego z kampanią to tyle żeby Cię poinformować jak po singlu pójdziesz na multi i się zdziwisz, że nic nie możesz znaleźć :P

Jedyny plus kosy taki, że jak ktoś kampi w krzakach i w pobliżu wroga wciśniemy R2 to powinna się animacja załączyć, a w BC2 w takim przypadku często się to kończyło na chlastaniu krzaczka :D

z ta kosa to roznie bywa, czasami nie dziala zwlaszcza jak gosc lezy np na skalach, a czasami lapie jak ktos stoi bokiem

ciekawa sprawa, wcielo mi pistolet MP433, jest z latarka i wytlumiony, a nie ma zwyklego ... nie ma mozliwosci wyboru ani przed walka ani z menu "moj zolnierz" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej wkurza to, że Gracha muszę ciągle z Berettą zamieniać, a dostałem Dogtaga za nóż, a go nigdzie nie ma. To samo za A91, bo po prostu DICE go nie zrobiło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem mogę mieć celność 111%? Poniżej link:

http://battlelog.bat...25/4/229050611/

Trafienie jednym pociskiem 2 kolesi daje Ci na ten pocisk 200% celność (chyba), jeżeli nie trafisz 0%. Hipotetycznie jeśli bęziesz miał dobrą celność i trochę szczęścia to strzelając z czołgu, granatnika, rakiet możesz uzyskać ponad 100% celność. To tak hipotetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mialem buga :whistling: gram na HC i mialem wszystko z normal :D spotowanie, widzialem ile mam ammo itd.NIe wiem czemu tak sie stalo ale to bylo przez kilka map i musialem konczyc w nocy gre.Musialem sie wypowiedziec :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaki pęd za lvlem człowieku.... to że podbiłem sobie lvl z 35 do 43 żeby odkryć usas bo uwielbiam grać szodgunami to odrazu zostałęm porównany do ll_DAR_!! z pierwszych miejsc rankingu.... Przepraszam zapomniałem że to forum prawne i wszyscy są legalni i prawi :) Nie zdażyło się wam w życiu pójść na skróty? Jak dostajecie mandat za szybką jazdę to przyjmujecie go z godnością i nie probujecie się dogadać? ;)

Urban, co bys teraz nie mowil i nie robil..zostales juz zjedzony...z butami :pardon::ermm:

Ja dzieki temu ze juz sie przez wielosc takich akcji (boostowanie) oswoilem z tym tematem to powoli przestaje mi juz przeszkadzac ten "proceder". Skoro ktos czerpie z tego jakas tam radosc i odczuwa ku temu jakichs dziwny pociag..to czemu nie...niech sobie naprawia pod scianka w garazu na kolankach swojego robocika he he.....

Generalnie mam to juz po prostu w d.pie....swoje sie juz nawqrwialem i mi przeszlo....

Ludzi sie nie zmieni, na swiecie zawsze beda i ci zli i ci dobrzy..taki to juz nasz ludzki urok :rolleyes:

Pozdro dla all i troche sposccie powietrza....olac boosterow, my zajmijmy sie tym co lubimy - czysta gra.....mam nadzieje, ze wktorce z pelnym sprawnym Voicem :unsure:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie jak będzie stało obok siebie 12 gości to jak strzelę z RPG albo z czołgu powinienem mieć 1200% celnośći? ale ta gra jest dziwna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie jak będzie stało obok siebie 12 gości to jak strzelę z RPG albo z czołgu powinienem mieć 1200% celnośći? ale ta gra jest dziwna

Nie wiem co w tym jest dziwnego. Jeden pocisk, 12 zgonów. Dwunastokrotnie przekroczona norma. 12 pocisków, 12 zgonów - 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nigdzie tematu o grze w co-opie.

Czy chciałby ktoś ze mną pograć w co-opa w tej chwili ? Właśnie zdobyłem 45tą rangę w multi i chciałbym chwilę odetchnąć od tego trybu, a singla przeszedłem.

Chciałbym zagrać na easy i zdobyć trofea, później można pograć na wysokim poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×