Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie mogę sie połączyć z EA.Ja pierdolę co oni wyprawiają :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogranijcie się przecież jest update battleloga i serwerów, zaraz powinno wszystko zacząć działać!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nawet nie myślałem bo to oszustwo na całego, tak jak wchodzenie pod mapy. Tylko o normalnym graniu i wykorzystywaniu sprzętu do czego służy w realu.

Dyskusja odnośnie moździerza dotyczyła tego że teraz można było; zaszyć się w nieaktywnej dla przeciwnika części mapy i naQrwiać bez obaw o to że ktoś nam zrobi z ryja tor żużlowy. Po patchu sytuacja zmieni się o tyle że walkę mamy toczyć z pola walki. To źle? Nierealistycznie? Pogubiłem się ... może w ogóle niech dodadzą podziemny bunkier z którego będziemy tylko wystrzeliwać rakiety do przeciwników namierzanych termowizją z bezzałogowego samolotu krążącego nad polem walki. Taka strzelnica - wersja hard ;) W sumie realna i jaka tożsama z współczesnym rozumowaniem wojny. To byłoby dobre ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tuter

dokladnie dobrze ze mnie nie ma w domu - pewnie tez bym wariowal a tak na weekend na 100 % bedzie juz smigac :biggrin:

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko u mnie ten problem :dry: Można zagrać w BC2 :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie pobierajcie ponownie b2k jak niektórzy sugerują... Chwila cierpliwości ot co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja odnośnie moździerza dotyczyła tego że teraz można było; zaszyć się w nieaktywnej dla przeciwnika części mapy i naQrwiać bez obaw o to że ktoś nam zrobi z ryja tor żużlowy. Po patchu sytuacja zmieni się o tyle że walkę mamy toczyć z pola walki. To źle? Nierealistycznie? Pogubiłem się ... może w ogóle niech dodadzą podziemny bunkier z którego będziemy tylko wystrzeliwać rakiety do przeciwników namierzanych termowizją z bezzałogowego samolotu krążącego nad polem walki. Taka strzelnica - wersja hard ;) W sumie realna i jaka tożsama z współczesnym rozumowaniem wojny. To byłoby dobre ...

Podobno można było zabić takiego delikwenta nawet jak zaszył się na swoim respie tak pisali na forum inni więc problemu nie było, owszem teraz będzie lepiej, ale tu już trzeba było wykazać się sprytem. Teraz też to nie będzie problem bo wystarczy ostrzelać i zmienić pozycję i nie będzie wcale łatwo znaleźć takiego moździerzowca jak będzie zmieniał pozycje dość często.

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, cały ekwipunek do kupienia jest nie zbyt trafnym pomysłem, ale mimo to jeśli jakiś "dzieciak" dorwie się do tego to i tak nie ogarnie. Nie wykorzysta tego w 100%. :biggrin:

Dzieciaczek...powiadasz,nikt nie zmusz cię do kupowania ekwipunku,ktoś kto ma kasę i ochotę za to zapłacić zrobi to bez mrugnięcia okiem,dla innego zdobycie samemu całej masy gadżetów będzie punktem honoru.Nie każdy ma czas siedzieć po kilka godzin dziennie tylko po to by cieszyć się po roku grania zabawkami,które "pro" gracz zdobędzie w kilka dni.Ja sporo poświęcam czasu tej grze i mimo to nie wykluczone,że trochę kasy zostawię(płatny serwer) :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie pobierajcie ponownie b2k jak niektórzy sugerują... Chwila cierpliwości ot co!

Tym co nie pobrali ponownie wyskoczyło, że jak chcą grać w mapy z dodatku to muszą pobrać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co cała dyskusja?ja pobieram patcha dopiero 1080mb // pisali ze ma byc przerwa na serwerach od 11:30 do 12:30 , pobrał już ktoś update?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym co nie pobrali ponownie wyskoczyło, że jak chcą grać w mapy z dodatku to muszą pobrać!

Ale chodzi o spatchowaną wersję! Jak ktoś ma nie trzeba pobierać ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno można było zabić takiego delikwenta nawet jak zaszył się na swoim respie ...

Podobno też Kopernik była kobietą ;) Jak ktoś miał moździerz to rozstawiał i spuszczał delikwentowi na łeb deszcz g*wna. Często jednak zdesperowany kamikadze wbiegał do respa przeciwników siejąc pożogę, desperacką akcję przypłacał często jednak napisem "PECH" na swoim ekranie - nie dostrzegam tu szału wywołanego realizmem :ermm:

... Teraz też to nie będzie problem bo wystarczy ostrzelać i zmienić pozycję i nie będzie wcale łatwo znaleźć takiego moździerzowca jak będzie zmieniał pozycje dość często.

Czyli będzie lepiej, realniej, ciekawiej itp :ok: Po co więc Twoja "napinka" na wcześniejszą dyskusję?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w ogóle niech dodadzą podziemny bunkier z którego będziemy tylko wystrzeliwać rakiety do przeciwników namierzanych termowizją z bezzałogowego samolotu krążącego nad polem walki.

Zapomniałeś dodać niezniszczalny bunkier :D

A swoją drogą przydałaby sie też możliwość zniszczenia C-RAM'a i tego drugiego badziewia. Najbardziej mnie to wkurza na szturmie na wyspie Chark na lotniskowcu gdzie wsiądzie jakiś matoł, siedzi tam całą gre i jest nieśmiertelny. Ile razy już w to waliłem czołgiem i nic, pozostaje tylko sie chować ehhh :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info z tweeta

Q: when will ps3 servers be back online ?

A: In a few hours.^SA

wyglada na to ze temat troche potrwa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno też Kopernik była kobietą ;) Jak ktoś miał moździerz to rozstawiał i spuszczał delikwentowi na łeb deszcz g*wna. Często jednak zdesperowany kamikadze wbiegał do respa przeciwników siejąc pożogę, desperacką akcję przypłacał często jednak napisem "PECH" na swoim ekranie - nie dostrzegam tu szału wywołanego realizmem :ermm:

Czyli będzie lepiej, realniej, ciekawiej itp :ok: Po co więc Twoja "napinka" na wcześniejszą dyskusję?

Bo mamy wolny kraj i mogę odnieść się do wcześniejszych postów z forum, a napinają się chyba pro gracze co pewnie żyją z grania i mają z tego kasiorkę hahaha

To jest tylko gra która stara się udawać realność i nic więcej i to biadolenie jest śmieszne że ten gra tym a ten tamtym i jest taki a nie inny. Więcej luzu powtarzam to jest TYLKO GRA która UDAJE WOJNĘ !!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem patcha, wszystko jest OK, serwer na 30 dni mozna wynajac za £19.99. Juz widzialem pare takich prywatnych serwerow, co ludzie na nich graja. Wlasnie gram na prywatnym serwerze z 1750 ticketami na Metro ! Bez USASow :o

Wylaczylem AA i jest OK. Nie widze spadku w jakosci obrazu a gra sie przyjemnie.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 funtow na miesiac ? qrwa ciekawe ile bedzie u nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynajęcie serwera:

1 dzień 5zł

7 dni 26zł

30dni 89zł

90dni 219zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanio nie jest no ale coz ... kupie na 90 dni zobaczymy co z tego bedzie ...

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Właśnie to samo chciałem zrobić :D Idę wypróbować nowe serwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z dołączaniem do prywatnego serwera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczylem AA i jest OK. Nie widze spadku w jakosci obrazu a gra sie przyjemnie.

Jest tak jak w 576p? Jeśli tak to jestem happy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×