Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa juz normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak patch? Bo nie będę miał dzisiaj okazji sprawdzić? ;)

Wy też tak macie, że czasami ekran wam się robi zielony jak by ktoś wam zielonym laserem po oczach dawał?

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną patcha jeszcze nie ma. Dziś mam wolne więć bede często sprawdzał, jak sie pojawi to dam znać.

Info z twittera: The patch will be out in Italy and the rest of Europe around 8am-12pm PST - Wednesday 3/28 ^W

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano sprawdziłem, pacza brak. No chyba że nic o tym nie wiem i trzeba za niego zapłacić ,hłe,hłe.

Co do zielonego ekranu to taki bug gry . Czasem pomaga wyjście z gry.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tuter @okoni Chopaki teraz nie ma mnie na chacie - prosze sprawdźcie jak się ma to zredukowanie input laga po wylączeniu Anti-Aliasingu. Dzieki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The patch will be out in Italy and the rest of Europe around 8am-12pm PST - Wednesday 3/28 ^W

czyżby data wyjścia patch'a przesunęła sie na jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha to extra szkoda tylko że nie napisali jeszcze którego roku :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch ma byc dzis. PST = GMT-8 u nas GMT+2, wiec 10h roznicy. 18-22 powinien byc.

Jak nawet nie potrafia wydac patcha na czas, to juz widze kolejne czesci Bfa..

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy ile kaza sobie placic za servery ?

Additionally, private servers will be available to rent the moment the patch is released, but only a limited number. Halling clarified, “PS3 players will be able to buy [servers] tomorrow but we are doing a ‘soft launch’ so limited amount. Next week we are at full capacity!” He also stated that these servers “can be both ranked and private. Ranked server however have a few enforced rules you can’t change.”

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EU powinni podać wg czasu GMT i każdy region powinien dostać w tych samych godzinach czasu lokalnego, wtedy by nie było żadnego problemu, a i obciążenie serwera byłoby mniejsze. Patrzyłem na konsoli patcha jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka łatką ale ja czekam na te płatne serwery wtedy będzie można normalnie pograć klanowo bez norweskich kombinacji , pewnie też ruszą jakieś ligi turnieje itp.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się ściąga - 1080MB

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde , skalę nerwów i oczekiwania na tego pacza można porównać do atmosfery przed wizytą gierka w warszawskiej fabryce ursus. :biggrin:

jednak mam wrażenie że choćby dali jeszcze ze trzy takie pacze , czasem nic nie pomoże . bo największym bugiem tej gry są ludzie . właśnie zauważyłem kolejne ciekawe zjawisko na które wcześniej wogóle nie nie zwracałem uwagi. mianowicie : na mapie ognista burza ludzie zamiast latać z ganami lub siedzieć w czołgach( w sumie to gra wojenna ) , masowo latają heli na dachy i tam kampiąc przejmują flagi . respią się tam w ilościach hurtowych i okupują flagę , wygrywając mecz i czasem nawet nie zabijając przeciwnika . ja rozumiem że człowiek to taka sprytna bestia co lubi kombinować i chodzić na skróty , ale na Boga, ta gra daje fun jak się w kogoś magazynek właduje a nie siedzi między klimatyzatorami.( przynajmniej dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

i to jest odpowiedni moment na custom server tepe biedne bachory beda graly na publikach a my bedziemy raczyc sie wlasnym towarzystwem na prywatnych servach - kupuje od razu jak tylko pokaze sie taka opcja :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tepe biedne bachory beda

z takim podejściem to chyba sam będziesz latał po tym serwerze :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim podejściem to chyba sam będziesz latał po tym serwerze :down:

Nie bedzie. Razem z nim cala masa ludzi czeka na ta opcje zeby w koncu pograc sobie jakies sensowne mecze gdzie medyk podnosi,support rzuca ammo i ludzie spotuja. Zamiast tego na publicach bylo latanie mavem na mosty i budynki,napierdalanie mortarem i kampa polowy druzyny (nie raz musialem sam trzymac polowe mapy bo 4 typow kampilo w rogu i mieli az 5 killi na koniec)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde , skalę nerwów i oczekiwania na tego pacza można porównać do atmosfery przed wizytą gierka w warszawskiej fabryce ursus. :biggrin:

jednak mam wrażenie że choćby dali jeszcze ze trzy takie pacze , czasem nic nie pomoże . bo największym bugiem tej gry są ludzie . właśnie zauważyłem kolejne ciekawe zjawisko na które wcześniej wogóle nie nie zwracałem uwagi. mianowicie : na mapie ognista burza ludzie zamiast latać z ganami lub siedzieć w czołgach( w sumie to gra wojenna ) , masowo latają heli na dachy i tam kampiąc przejmują flagi . respią się tam w ilościach hurtowych i okupują flagę , wygrywając mecz i czasem nawet nie zabijając przeciwnika . ja rozumiem że człowiek to taka sprytna bestia co lubi kombinować i chodzić na skróty , ale na Boga, ta gra daje fun jak się w kogoś magazynek właduje a nie siedzi między klimatyzatorami.( przynajmniej dla mnie)

Drogi Panie, Wlasnie dzieki temu ze ludzie graja na rozne sposoby ta gra sie nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie

się ściąga - 1080MB

potwierdzam mozna sciagac patch-a 14 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×