Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

po pogranu paru godzin stwierdzam że z broni się lepiej strzela ale balans zjebali w pojazdach

np siedze w tungusce mam armora i jeden javelin unieruchamia tunguske

jestem w little birdzie mam maskowanie a koles namierza mnie w sekunde z igły

niestety perki w pojazdach już nie działają

walka tunguska little bird zawsze wygra tunguska

a przed patchem były więcej wyrównane szanse

na wielkim bazarze(RUSH) już chyba od pierwszej(albo od 2 bazy) stoi czołg po co?

jeszcze wszystkich map nie grałem ale myśle że to zmienią bo nikt nie bedzie grał w pojazdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wszystkich map nie grałem ale myśle że to zmienią bo nikt nie bedzie grał w pojazdach

a ja myślę, że i bez zmian nie raz, nie dwa zasiądziesz jeszcze w tangusce ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danny Boy: Ooo, może wreszcie się przekonam do myśliwców :P Wstyd pisać, ale pomimo ~200h w multi nie miałem ich odblokowanych xD

Co z tego, że Igła ma mały zasięg skoro Little Bird i tak musi bliżej podlecieć żeby kogoś skosić.

Tanguska od początku była mocna i było to czuć szczególnie na Wyspie Wake.

PS. Jak to jest teraz ze Javelinem? Kiedyś miałem wrażenie, że zadawane obrażenia są wręcz śmieszne. Nie wiem jak jest teraz, trzeba będzie sprawdzić.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz SOFLAM na dach i nie ma ch... we wsi :biggrin: Coś czuję, że będzie płacz bo za dużo tych zmian (ja nie mam nic przeciwko).

@serafin00: Pierwsze słyszę o powiększonych magazynkach. Po co ci one?

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie doczytałem na liście zmian ale gdzie się podziały powiększone magazynki dla klasy wsparcia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko ze ludzie na twitterze donosza, ze im sie zadania wyzerowaly po ponownym sciagnieciu, dlatego sie troche obawiam.

U mnie jest ok. Pobrałem, zainstalowałem i zadania są zaliczone tak, jak były wcześniej, ale też na początku się tego obawiałem.

Teraz testuję bronie. USAS-12 - powolniejszy, nadal groźny, ale już mniej. MK3A1 - szybkość taka, jak wcześniej, ale za to mniejszy odrzut i mniejsze obrażenia (chociaż i tak był słabszy niż USAS). Jeśli chodzi o odłamki, to są osłabione zwłaszcza na dalszy dystans, więc koniec z waleniem na snajperskie odległości :biggrin: Bałem się, że będzie gorzej, ale nadal obie bronie są zdatne do użycia. FAMAS ma natomiast osiągi zbliżone do chociażby M416 i nieco zwiększony odrzut.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że i bez zmian nie raz, nie dwa zasiądziesz jeszcze w tangusce ;)

no zasiąde bo chce miec niesmiertelnik 100 gwiazdek na tungusce

a jeszcze mi chyba 15 zostało do 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zasiąde bo chce miec niesmiertelnik 100 gwiazdek na tungusce

a jeszcze mi chyba 15 zostało do 100

bo tylko tym potrafisz grać z tego co widzę;))

jakieś zmiany odnośnie m320??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to,m27 miał być bez zmian.To dlaczego zwiększyli mu szybkostrzelność ,co za tym idzie celownik leci do góry jak sk....!Co do lagu,jak był tak jest.Napiszę krótko: Pies was jeb... dice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W m27 właśnie dobrze jest. Był za wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po łatce?

Pobraliście już?

Wkur** jest to że trzeba od nowa dodatek back to karakand pobierać:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danny Boy: Ooo, może wreszcie się przekonam do myśliwców :P Wstyd pisać, ale pomimo ~200h w multi nie miałem ich odblokowanych xD

Ja podobnie - odstraszało mnie cały czas że lock to w zasadzie taki zaoczny wyrok śmierci, może teraz będzie motywacja żeby się nauczyć latać jetami. Że Javelin silniejszy to chyba dobrze, bo wcześniej był żałośnie nieskuteczny. 1-hit i unieruchomienie samolotów to też rozsądna sprawa bo wcześniej z ręcznej wyrzutni odrzutowiec dało się strącić TYLKO fartem lub jak ktoś nie miał flar/jammera. Zwłaszcza że ich zasięg został zmniejszony.

A jak sie usasasy i famasasy sprawują?

M27 szybkostrzelniejszy? hmmm muszę potem obadać

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co pobierają właśnie pacza

Czy wam tez tak długo pobiera? Ja właśnie załączyłem to na początku wyskoczyło15000 minut :shok: teraz juz spadło do nieco ponad 2000 :banana: masakra czyżby wszyscy po pracy sie rzucili na pacza? Neta mam 8mb. Pobiera sie już 25 min i dalej 0% :swoon2: Chyba se dzisiaj nie pogram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany 2 pytania. Pobieralem tydzien temu nowa wersje BtK i po patchu znowu mam pobierac? Drugie pytanie chce wykupic serwer ale nie moge podswietlaja sie lokalizacje ale nie moge nawet europy wybrac. Co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany 2 pytania. Pobieralem tydzien temu nowa wersje BtK i po patchu znowu mam pobierac? Drugie pytanie chce wykupic serwer ale nie moge podswietlaja sie lokalizacje ale nie moge nawet europy wybrac. Co robic?

mam to samo chyba nie spodziewali się że tylu ludzi kupi i szykują nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ***** jest ten podział szturm/podbój gdzie są 4 mapki z BTK.

Edytowane przez cwir
wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal76: A wyłączyłeś anty-aliasing?

Tak,wszedłem w ustawienia grafiki i zmieniłem...Ja nie widzę żadnej różnicy.Co do szybkostrzelności M27 to porażka.Zwiększyli szybkostrzelność kosztem mocy obalającej.Mi się o wiele lepiej strzelało wcześniej.Co prawda w biegu było gorzej i strzelanie z biodra też nie raz mnie zawiodło,ale i tak moim zdaniem najlepszy karabin wsparcia, przed patchem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marciniuk; Niech zgadnę... właśnie wyszedłeś z piwnicy? Mówiąc krótko: nikt go teraz nie używa.

Nie nie wyszedlem, wlasnie mnie zawsze wkurzalo to ze zabijano mnie z 500m shotgunem ?? oO wiec mialem nadzieje ze cos z nim zrobia;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy nasz DAB z forum wejdzie i się wypłacze jak to jego 200 gwiazdek usasem się poszło je*ac ;D

Albo kolega Cubeline zacznie się żalic ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal76: A wyłączyłeś anty-aliasing?

Tak,wszedłem w ustawienia grafiki i zmieniłem...Ja nie widzę żadnej różnicy.Co do szybkostrzelności M27 to porażka.Zwiększyli szybkostrzelność kosztem mocy obalającej.Mi się o wiele lepiej strzelało wcześniej.Co prawda w biegu było gorzej i strzelanie z biodra też nie raz mnie zawiodło,ale i tak moim zdaniem najlepszy karabin wsparcia, przed patchem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem na jakims prywatnym serwie metro 24/7 gdzie jest po 1750 ticketow :D

Pierwsze co zauwazylem grajac medykiem to na wielki znaczek impulsu na minimapie, co mi sie bardzo podoba bo niektorzy nie wiedza do czego sluzy klasa medyka. Teraz to non stop mnie prawie podnosza.

Grajac na tym metrze czulem sie jak na pc gdzie gra 64 graczy. Jak teraz gralem oni biegali non stop grupkami, ciezko bylo trafic na 1 gracza. Wybiegam z zakretu a tam 5 stoi przedemna. Strzelam granatnikiem w grupke = nikogo nie zabija, wtf ...

Moimi ulubionymi bronmi gralo sie do dupy, f2000 juz nie jest takie celne, ma wielki rozrzut, z aek jest troche lepiej ale gdy strzelamy i np przesuwamy sie w ktoras strone kule lataja na wszystkie strony. Dzis zrobilem plecki z m249 i strzelalem z biodra w grupke 5 osoba. Zabilem moze 1 gostka. Po prostu zalosne. Wszyscy teraz lataja z m60, tez przetestowalem i nie jest to jakas super kosiara.

Sprawdzilem usasa - wolniej strzela, a najlepsze bylo to ze strzelilem 2x kolesiowi w klate i ktos go dobil, dostalem 30 pktow! Dobrze ze nikt juz z tym nie bedzie biegac bo shit z tej broni sie zrobil.

Nie wiem czy snajperki zabijaja na 1 strzala w normalu, bo pare razy sie udalo (mogl juz nie miec paru hp), ale pare razy koles dostal i byl hit marker ..

Potwierdzone ze na uavie nie da sie latac, wgle sie nie chce wzbic w powietrze, a po zabiciu jakiegos kolesia wybucha :)

Nie ma odliczania do startu rundy i mozna wyjsc po skonczonej rundzie co moim zdaniem jest ok.

Moim zdaniem za duzo grzebali w balansach broni. Juz latwiej zabic mi przeciwnika pistoletem niz m249 lub inna bronia..

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×