Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ch@j z tymi patchami,czolgami itp

Dla mnie Bf3 jest totalnie spier...na CQ.Jak w bc2 lubiłem podbój to tutaj nienawidzę.Trzeba byc lbem,żeby 64osobowe mapy dać na konsole.Mertro,Teheran,bazar,sekwana jest ok,ale te większe mapy,gdzie połowa jest w czolgach,samolotach to granie piechotą to porażka.Obiecywali scalowanie map na konsole..pięknie im to wyszło.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G36C i G18 dla mnie bez zmian. G36 jak mialo dosc silny odrzut tak ma (nawet przy combo supp+foregrip) a g18 nadal potrafi kosic. Za to magnum44 teraz jest kosmiczne :biggrin:

aim.jpg

Dlaczego uchwyt powoduje większy rozrzut i odrzut? Przecież to przeczy prawom fizyki i zdrowo pojętej logiki.

Odkryłem też nowy bug po patchu - nagle ginę, okazuje się że ktoś do mnie strzelał, problem w tym że nawet go nie słyszałem O_o. Zanikanie dźwięku jest jeszcze częstsze niż przed patchem. Nie podoba mi się też to, że teraz tak łatwo ustrzelić ze snajperki pilota w heli. Nie wiem też po co aż tak bardzo zwiększono ilość HP żołnierzom, przed patchem było to idealnie zbalansowane. Jak już wspominałem dla mnie to ten patch wygląda jakby wszystko było pod HC wyważone a ludzi grających na normalu olano.

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaden bug tylko lag gigant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem.

Czy mi się wydaje, czy faktycznie HK..coś tam wsiąkło inżynierowi? Grałem tym non stop, a tu po patchu pacze i płaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście wg wykresu to uchwyt przedni powoduje większy rozrzut-czy to możliwe?sprawdzał to ktoś?jeśli tak jest to jakaś żenada..ja tam uwielbiam dalej m4a1 choć gra się gorzej:)

a javeliny to już wszyscy noszą,gdy zamkniesz kogoś w bazie to już nie ma szans na wyjazd i jakąkolwiek obronę - przesadzone strasznie.

Edytowane przez boneso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że wtrącę w temat;p Co to jest ten nowy tryb gry bodajże ma skrót PIN, należy coś wykupić aby móc w niego grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem i faktycznie wszystko jest troche osłabione ...

Ale ja mam inne pytanie, czy wam też po 2-3 rundach serwery stają się puste ? Grałem szturm z kolegą i po 2-3 rundach na serwerze było 8vs8 gdzie na początku był max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że w samolotach także pozmieniali troche. Teraz mając Radar jako dodatek to nie widać już pojazdów naziemnych na minimapie. Takie małe utrudnienie ;) do tego 1 hit ze stingera i samolot płonie

Edytowane przez Urban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem i faktycznie wszystko jest troche osłabione ...

Ale ja mam inne pytanie, czy wam też po 2-3 rundach serwery stają się puste ? Grałem szturm z kolegą i po 2-3 rundach na serwerze było 8vs8 gdzie na początku był max.

dokladnie 1-2 rundy i jest już pusto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście wg wykresu to uchwyt przedni powoduje większy rozrzut-czy to możliwe?sprawdzał to ktoś?jeśli tak jest to jakaś żenada..ja tam uwielbiam dalej m4a1 choć gra się gorzej:)

a javeliny to już wszyscy noszą,gdy zamkniesz kogoś w bazie to już nie ma szans na wyjazd i jakąkolwiek obronę - przesadzone strasznie.

Ja po 2 dniach testowania broni , póki co doszedłem do takich ustawień że do każej broni dodaję tylko optykę , nic więcej i wtedy jako tako się udaje kogoś ustrzelić. Próbowałem z cięzką lufą to wtedy miotało giwerą jak żyda po pustym sklepie a jak dodawałem jeszcze chwyt przedni to już nie trafiałem nawet w budynek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

wczoraj wszedłem na jakiś serwer tak ok. 19-tej i ku mojemu zdziwieniu rozgrywka trwała nie jakieś 20 min. a 1-1,5 godz. - czy to mógł być jakiś wykupiony serwer, jak są takie serwery oznaczone?

Wpadało kolejno 1xmetro, 1xkanał i 2xbazar i tylko podbój, miałem pograć godzinke, dwie a tu pękło pięć hmmm. Grało sie naprawdę suuuuper, po kazdej rozgrywce wszyscy w komplecie po jednej i drugiej stronie nikt nie uciekał. Na bazarze jazda bez trzymanki (jak ja lubie tę mapę) śr. kosiłem jakieś 70-80 kill-i a nie ukrywam reakcja u mnie już nie ta. Jakoś o 1 w nocy odpuściłem bo rano do pracy trzeba wstać hehe. Po tych zmianach jestem na tak! Wcześniej padałem jak mucha o usasów, famasów teraz oprócz czasu reakcji liczy się takze strategia. Z reguły grzałem gdzieś 8 czy 9 miejsce na 12 teraz mocno się zdziwiłem jak zobaczyłem za sobą 9 czy 10 orzełków.

Edytowane przez MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma możliwość polecam hardcore na prywatnym serwie, wczoraj zagrałem rundkę , z indywidualnymi ustawieniami( bany za ostrzał swoich , bez usasów i claymorek , 1000 ticketów i coś tam jeszcze) i było fajnie . ci co chcieli powariować od razu karnie out i zostawali ludzie którzy chcą pograć uczciwie . no i przez to że to hc nie trzeba w typa pół magazynku ładować.

@ Boneso

hehe, no wczoraj lizaliście palce z zachwytu nad tym javelinem , rzeczywiście co mechanik to wielka tuba na plecach. chwaliłeś też z Arkiem jakąś giwerkę że ładnie kosi , możesz powiedzieć co to było i co pod nią ustawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że wtrącę w temat;p Co to jest ten nowy tryb gry bodajże ma skrót PIN, należy coś wykupić aby móc w niego grać?

Podbój i Najazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch@j z tymi patchami,czolgami itp

Dla mnie Bf3 jest totalnie spier...na CQ.Jak w bc2 lubiłem podbój to tutaj nienawidzę.Trzeba byc lbem,żeby 64osobowe mapy dać na konsole.Mertro,Teheran,bazar,sekwana jest ok,ale te większe mapy,gdzie połowa jest w czolgach,samolotach to granie piechotą to porażka.Obiecywali scalowanie map na konsole..pięknie im to wyszło.

Metro, teheran to najgorsze mapy w CQ. Nie podobaja Ci sie duze mapy to graj w TDM, SQDM. Battlefield to przede wszystkim pojazdy a nie ganianie po korytarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro, teheran to najgorsze mapy w CQ. Nie podobaja Ci sie duze mapy to graj w TDM, SQDM. Battlefield to przede wszystkim pojazdy a nie ganianie po korytarzach.

to zapraszymy do czołgu.. dwa strzały z czegokowiek przeciwpancernego i zbierasz złom :biggrin:

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej dość sporo narzekałem, ale teraz część rzeczy u mnie lepiej działa. 3 dzień z rzędu po kilka godzin grania i 0 (słownie; ZERO) zawiech. Z dźwiękiem nie mam problemów.

Co prawda właśnie mi ręce opadły jak zobaczyłem, że foregrip osłabia broń. WTF?

Sobie gram F2000 i wbrew opinii wielu osób nie jest źle. Zazwyczaj się łapię do pierwszej 5 graczy i kille ładnie wpadają.

BTW rozbraja mnie jeszcze motyw pojedynków pojazdów vs piechota vs heli. Pojazdy stały się najsłabsze ze wszystkiego. Javelin rozwala je w tri miga, heli jedną rakietą zabiera ponad 50% hp. Czołg to teraz większa taksówka na mapach z większą liczbą latadeł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spradzał ktoś jak jest z tym chwytem przednim? rzeczywiście zdjęcie go zmniejsza recoil:-/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Javelina. Dużo osób teraz pisze, że teraz to potężna broń. Dalej potrzebny jest SOFLAM aby go użyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ustrzelić coś latającego to tak ;)

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla przykładu coś jeżdżącego? ;) Pytam bo jakoś za często nie spotykam rozstawiony SOFLAM... Wszystko przez to, że gram z randomami przez brak czasu i nie mogę zapisać się i grać w jakimś plutonie...

Nie myślałem, że kopnie mnie taki zaszczyt, napisałem 10000 posta w tym temacie :biggrin: Więc pokuszę się o małe podsumowanie... po przeczytaniu 9999 postów mam takie o to zdanie na temat gry:

Wszyscy narzekają a i tak każdy gra!! :biggrin:

Edytowane przez sanho21
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spradzał ktoś jak jest z tym chwytem przednim? rzeczywiście zdjęcie go zmniejsza recoil:-/ ?

Jeżeli chodzi o m27 to różnica musi być minimalna, bo czy z uchwytem czy bez broń rwie w niebo tak, że stała się dla mnie niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty po wyjściu patcha i mając pauzę z BF3 krótko przed jego wyjściem zastanawiam się czy na pierwsze rundy po powrocie do gry nie zagrać razem z Jack Daniel's-em aby na luzie spędzić wieczór bo na czysto to po skrajnych opiniach tutaj trochę się obawiam szoku :biggrin:.

Eeee tam Jacka zostaw na ustawki--kilka godzin i ogarniesz wszystko na nowo-nie jest wcale tak tragicznie.Wracaj do gry i dajemy czadu :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym moda o założenie nowego tematu, ponieważ ten rozkleja się w szwach.

Ale się zdziwiłem jak na Chark jakiś hel wylądował, już naprawili, ja jeb z rpg, i rozwaliłem ;D Ale się ucieszyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×