Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że te lagi z następnymi kilkoma patchami znikną :thumbsup:

To nie są lagi, silnik graficzny jest tak zrobiony, w Killzone2 oraz Crysis 2 jest podobnie z tym że w BF3 to już przesada, biegniesz sobie, zatrzymujesz na chwile za drzewem a Twoja postać się delikatnie pomału sama przesuwa, ma po prostu poślizg :rofl: za chwile łeb za drzewa wystaje i dostajesz head'a - dead :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tzreba było kombinować żeby zaoszczędzić 10 zł i ściągać z UK ? Sami sobie jesteście winni.

//Tomo

Mam dość twoich morałów masz tu 7 days'a i wróć za tydzień

rogalik-z-nadzieniem-spumante-7-days-croissant-65g-Full.jpg

Edytowane przez Tomo
Tygodniowy ban
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pierwszego postu, teraz jeszcze proszę o info czy kody z wydania PL można odpalić w UKStore? Lub odwrotnie ...

Czyli jak, będzie działać wersja PL na koncie UK?

Bo znalazłem taki post gdzieś w necie:

I emailed EA customer support about this region lock issue.

My message to them:

I have heard rumors that the PS3 version of this game will be region locked. I have recently moved to the USA from the UK. I took my UK PS3 with me. I have bought over 10 US PS3 games and have played them on my UK PS3 with no problems at all.

Will Battlefield be region locked on PS3? I was planning on buying a US version of the game since I live there but if its region locked I will have to get a copy shipped from the UK.

Please could you clear this up for me as detailed an explanation as possible please.

They responded with this:

Thank you for writing to Electronic Arts.

I would like to inform you that you will have to purchase Battlefield PS3 version from that place from which you purchased your PS3. So you will have to order your game from UK. If you have any other query please contact us.

Sincerely,

Regards,

Zaheer

Electronic Arts – World Wide Customer Experience

Has anyone else spoke to EA about this issue?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę jest tak źle, Online Pass to żaden problem dla mnie, ale czy lagi są naprawdę takie uciążliwe?

Czy uciążliwe? o ile w singlu mógłbym to zdzierżyć tak w trybie multi to jest nie dopuszczalne, zamiast prawdziwego skilla będzie tutaj gra na zasadach "szczęścia" ooo udało mi się go zabić, postacie "pływaja" a nie biegają, to bardzo specyficzny rodzaj sterownia który mnie osobiście bardzo przeszkadza. Idzie się do tego przyzwyczaić ale czegoś takiego być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba @tomo napisał, że online pass nie jest przypisany tylko do jednego konta B)

A cwir cytował EA, które twierdzi że jest...zdecydujcie się bo nie wiem czy odebrać czy mieszać DICE z błotem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to wytrzymam, i tak wpierw przechodzę kampanię, potem się biorę za multi. Na filmikachz ps3 czegoś takiego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak, będzie działać wersja PL na koncie UK?

Nie będzie, kodów nie użyjesz (inny region), możesz jednak je odpalić na innym koncie w konsoli (założonym na PL) a potem śmigać normalnie na swoim koncie UK (to sprawdziłem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego laga w sterowaniu, to troszke bylo by to dziwne ze w Becie bylo inne (przyjazne sterowanie), a w pelniaku zrobili cos na ksztalt sterowania w KZ2.

Z niecierpliwoscia czekam na wyjscie z pracy i naocznie sprawdze co i jak.

Jak sie okaze ze jednak to prawda to sie lekko ..... (min. przez to sterowanie odpuscilem sobie multi w KZ2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy uciążliwe? o ile w singlu mógłbym to zdzierżyć tak w trybie multi to jest nie dopuszczalne, zamiast prawdziwego skilla będzie tutaj gra na zasadach "szczęścia" ooo udało mi się go zabić, postacie "pływaja" a nie biegają, to bardzo specyficzny rodzaj sterownia który mnie osobiście bardzo przeszkadza. Idzie się do tego przyzwyczaić ale czegoś takiego być nie powinno.

I tak to bywa,kiedy twórcy skupiają się bardziej na kształcie listków,zegarka na ręce postaci i tego typu 10-ciorzędnych detalach, a zawalają elementy najważniejsze z punktu "dobrej gry" czyli własnie płynności,jakości sterowania,przesyłu danych...No trudno-trzeba pohamować entuzjazm i przywyknąć! Oczekiwania zostały tak "rozbuchane" że teraz czeka (zdaje się) zderzenie z rzeczywistością!Czekam na swoją przesyłkę, a w międzyczasie czytam Wasze relacje z "crashtestów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, kodów nie użyjesz (inny region), możesz jednak je odpalić na innym koncie w konsoli (założonym na PL) a potem śmigać normalnie na swoim koncie UK (to sprawdziłem)

No tak ale potem mi dodatki mogą nie działać. Poza tym pytanko: odpalałeś wcześniej swój własny online pass na własnym koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego laga w sterowaniu, to troszke bylo by to dziwne ze w Becie bylo inne (przyjazne sterowanie), a w pelniaku zrobili cos na ksztalt sterowania w KZ2.

Z niecierpliwoscia czekam na wyjscie z pracy i naocznie sprawdze co i jak.

Jak sie okaze ze jednak to prawda to sie lekko ..... (min. przez to sterowanie odpuscilem sobie multi w KZ2)

to zdecydowanie wina serwow, laczymy sie z amerykanskimi , gadam z kolezka i mowi ze on zadnego laga nie ma (jest z USA).

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdecydowanie wina serwow, laczymy sie z amerykanskimi , gadam z kolezka i mowi ze on zadnego laga nie ma (jest z USA).

Twoja teoria wydaje mi sie prawdziwa;) z tego co widzialem na filmikach z yt to cos ala lag nie wystepuje-po prostu laczy nas z USA-mam nadzieje ze to ustapi po 27(premierze PL) w singlu chyba takie opoznienie nie wystepuje?

ogolnie jaki hejt odrazu:D ja spokojnie czekam na kuriera - ma dzis wpasc;) sam stestuje wieczorem;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale potem mi dodatki mogą nie działać. Poza tym pytanko: odpalałeś wcześniej swój własny online pass na własnym koncie?

Dodatki powinny działać skoro jak mówi Tomo ,że online pass "zapisuje" się na całej konsoli a nie tylko na jednym koncie.To taka sama sytuacja z dodatkami, tylko że będziesz musiał je brać z konta na którym "instalowałeś" online pass.

Tak wnioskuje.

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja teoria wydaje mi sie prawdziwa;) z tego co widzialem na filmikach z yt to cos ala lag nie wystepuje-po prostu laczy nas z USA-mam nadzieje ze to ustapi po 27(premierze PL) w singlu chyba takie opoznienie nie wystepuje?

ogolnie jaki hejt odrazu:D ja spokojnie czekam na kuriera - ma dzis wpasc;) sam stestuje wieczorem;p

Nie ma co sie przejmować:) mowie w kampani normalnie sie celuje:) nie wierze zeby coś takiego wrzucili przeciez oni chca zachecic codowców a nie ich odrzucić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki powinny działać skoro jak mówi Tomo ,że online pass "zapisuje" się na całej konsoli a nie tylko na jednym koncie.

Co do tego nie jestem pewny wcale. Na stronie EA piszą że wcale tak nie jest. Wiem że Tomo sprawdzał ale może wcześniej aktywował swój pass i to ma z tym jakiś związek. Tak czy siak ja kombinował nie będę, BF3 leży przede mną w folii i go oddaję lub sprzedaję, lecę do UK za tydzień to tam sobie kupię. Przeżyję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi byc wina laga,na pc to kolesie placza,co chwile dc,cofki,lagi.Jakim cudem gracie 25 skoro premiera w polsce jest 27 lub 28? Jak kolega wyzej napisal,bankowo laczycie sie z serwerami USA z pingiem 500+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update, przed wymianką kodami warto jednak też sprawdzić czy DLC z innego regionu nie są przypisane do numeru BLES płyty ... (proszę o info od kogoś kto ewentualnie zrobi taką wymiankę z kimś czy wszystko odpaliło)

KLIKNIJ TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhhh. może faktycznie to wina serwerów?? do oficialnej premiery jeszcze trochę zostało ( rynek EU), jeżeli lag w SP nie występuje to a w MP tak to był by to zabieg strasznie dziwny i nie zrozumiały. W rożnych filmikach z MP ps3 ja przynajmniej lagów i pływającego celownika nie widziałem ( może to przez okulary hehe :P). Umilam sobie czas w pracy czytając owe forum :D Sam do gry zabiorę się około 22 po powrocie z pracy :( ;) Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to jest dopiero początek, an pewno będzie jakiś patch żeby to naprawić. Czekajcie do 27, potem narzekajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z robieniem sq ?cos juz ktos robil?HS dobrze juz dzialaja?i czy pokazuje sie perek przy nicku lidera i innych w sq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowy jeżeli chodzi o ''strzelanki'' mam kilka banalnych pewnie dla Was pytań ale prosze o odpowiedz w końcu dla początkujących też jest to forum.

Mianowicie jeżeli chodzi o bronie w grze online dostajemy jakąś broń podstawową tak? I czy mozna nią normalnie grać czy raczej cieżko i trzeba ''zdobyć'' jakąś lepsza?

Trzeba zapewne jakoś ją kupić,jak,gdzie? W PSS? Prosze o odpowiedz kogoś cierpliwego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to faktycznie wina silnika gry to takie objawy były by widoczne na gameplayach... a przynajmniej ja takich nie zauważyłem... więc bez spiny Panowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UltrasPoland: Nie musisz kupować. Masz od razu broń na starcie i zdobywając punkty odblokowujesz następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×