Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Jeśli kupiłeś grę w Polsce to online pass będzie działał tylko na polskim koncie...

CZyli nie zagram w online w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrasz jeśli założysz konto PL. Tomo chyba pisał też, że można aktywować online pass na koncie PL i będzie działać na innych kontach na tej samej konsoli wtedy, jednak EA jest innego zdania. Anyway, warte spróbowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! otrzymalem swoja kopie ok 15 - pogralem ok 20 minut poniewaz musialem spadac do pracy:)

Wrazenia: nie odczuwam jakiegos masakrycznego laga w poruszaniu jak to mowia poprzednicy-gra sie naprawde fajnie-moze lekki lag ogolny/opoznieni graczy ale moze to net skacze choc mam 20mb.Ogolnie gra sie dobrze tak jak w becie-nie wiem na co ten hejt:) gralem nie wiele ale nic wadliwego mnie nie urzeklo:) Polski narod-wiadomka wszyscy narzekaja na wszystko:) czekam na opinie innych i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir

Ja zakupiłem właśnie nową kopię w GAME.co.uk. Nawet żona nic nie mówiła że kupuje drugi raz jak widziała jaki wkurzony jestem tongue.gif. BF3 PL jeszcze do mnie nie dotarł na szczęście, będzie można sprzedać jako nówkę nie rozpakowaną...

Ja kupiłem wersje UK w ShopTo.net i lecę po nią we wtorek. A z tą polską jeszcze nie wiem co zrobię. Pojawiła się opcja że pogram w singla do weekendu a potem kolega kupi.. Mam nauczkę na przyszłość i tyle. Bo kwestię przeginania pały przez EA z utrudnieniami przemilczę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli się tak nie da to straci OP. Może ktoś zobaczy czy da się grać w multi na różnych kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLIK

Cytat z pierwszego postu w temacie o BF3. Jak chcecie to próbujcie.

Edytowane przez Tomo
Wklejenie linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi jest możłiwość wyboru języka, jest polski, angielski, rosyjski i chyba hiszpański. Po minucie z polskim przełączyłem na ang.

a w singlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir @sadurx

Panowie po co tyle wersji B3 kupujecie?

Mieszkają w UK a kupili wersje PL a EA zrobiło jakieś z dooopy wyjęte ograniczenia regionalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie działa opcja z instalacją BF'a na innym koncie? No ładnie, naprawdę. To po co zamawiałem z UK. Brawoo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że mieszkając w UK mam konto UK, a grę zamówiłem z PL. Tym samym online pass mi nie zadziała z powodu pier***onej blokady regionalnej. Wiem, że mógłbym założyć konto PL i wpisać tam online pass, ale co do tego jak to działa są różne wersje. Nie wiadomo też czy były by problemy z dodatkami później. Wolę nie ryzykować i kupić wersję UK, a wersję PL sprzedać póki nie rozpakowana i ma niewykorzystany online pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir @sadurx

Panowie po co tyle wersji B3 kupujecie?

Do kolekcji :)

Nie no, okazało się że jak ktoś ma konto na PSN z UK to online pass z wersji PL nie będzie działał. A nie mam zamiaru zakładać kolejnego konta żeby sobie tylko w BF pograć ze znajomymi. Przeprowadziłem się z UK do Polski niedawno i się właśnie przekonałem że EA mi dodatkowe kłody pod nogi będzie rzucać i muszę gry od nich sprowadzać z UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki wstęp: z FPS w życiu grałem tylko w MAG'a, ale ze względu na -niestety- ograniczoną już żywotność tego tytułu zakupiłem BF3.

Czy jest jakiś tryb online w którym jest więcej nowicjuszy niż w innym? Tak, żeby to wszystko móc ogarnąć w miarę bezboleśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę: https://help.ea.com/...ond-online-pass

EDIT

Jeszcze coś takiego:

I emailed EA customer support about this region lock issue.

My message to them:

I have heard rumors that the PS3 version of this game will be region locked. I have recently moved to the USA from the UK. I took my UK PS3 with me. I have bought over 10 US PS3 games and have played them on my UK PS3 with no problems at all.

Will Battlefield be region locked on PS3? I was planning on buying a US version of the game since I live there but if its region locked I will have to get a copy shipped from the UK.

Please could you clear this up for me as detailed an explanation as possible please.

They responded with this:

Thank you for writing to Electronic Arts.

I would like to inform you that you will have to purchase Battlefield PS3 version from that place from which you purchased your PS3. So you will have to order your game from UK. If you have any other query please contact us.

Sincerely,

Regards,

Zaheer

Electronic Arts – World Wide Customer Experience

Has anyone else spoke to EA about this issue?

Edytowane przez sadurx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pięknie, brawoo EA. Brawo Brawo Brawo. Teraz to się zacznie. Nie mogli od razu dać informacji? Tylko czekać do ostatnich chwil?

Ile ludzi zamawiało gry z zagranicy, jestem pewien że wielu, przez to narobił i narobi się CHAOS.

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe... Czy te informacje sa oficjalnie potwierdzone? Jakies zrodlo?

Ja jestem źródłem, weryfikowałem te doniesienia osobiście dzisiaj, zadaj sobie trud przeczytania pierwszego postu w temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge stowosna wiazanke wystosowac o tej calej blokadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że im bliżej premiery tym częściej padały pytania o polskie limitki, a że takowych już nie było to wszyscy byli odsyłani do Anglii.

Chyba trzeba by założyć osobny temat na lamenty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem źródłem, weryfikowałem te doniesienia osobiście dzisiaj, zadaj sobie trud przeczytania pierwszego postu w temacie ...

Tomo, ale Ty już miałeś prędzej wczytany online pass na swoje konto PL ,racja? Więc jak zrobiłeś konto UK ,dodałeś tam online pass UK ,to miałeś wtedy na tych dwóch inny online pass i każde korzystało z innego.

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo sprawdzał na moim koncie, które nie miało wcześniej kontaktu z B3, a tym bardziej z żadnym online pass z UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo sprawdzał na moim koncie, które nie miało wcześniej kontaktu z B3, a tym bardziej z żadnym online pass z UK.

Juz mnie szlag trafia,ze musze nowe konto robic dla samego OP a jesli to nie zadziala (chociaz po tym co tu piszecie watpie zeby nie dzialalo) to bedzie szczyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem. Co EA piszę że na jednym koncie można mieć zarejestrowanego BF'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tak jak ja czeka na dodatki- klucze do pobrania od gram.pl, ma nadal status w realizacji, mimo odebrania gry to tu info:

Status "W realizacji" utrzymuje się w zamówieniach pobraniowych (płatność gotówką) kurierskich oraz z odbiorem osobistym do momentu, w którym otrzymamy potwierdzenie płatności. Najczęściej zmienia się na drugi dzień.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×