Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nie boję o optymalizacje, o! Stałe 30 FPS z rzadkawymi spadkami mi wystarczy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy wywiad z Danem Houserem. Co w nim nowego?

Packie się w GTAV nie pojawi. Pojawią się dziwni, zdecydowanie mniejsi bohaterowie i będą to rzadkie przypadki. Takie małe ester eggi.

Ma być sporo małych miasteczek i wiosek :).

Nię będzie już takich wyborów fabularnych jak to było w GTA IV. Wybór będzie jedynie w jaki sposób chcemy przejść jakąś misję i nie będzie to miało wpływu na dalszą fabułę.

Powiedział także, że nie czuli potrzeby czekania na nową generację. Wszystko co chcieli zaimplementować w grze dało się zrobić na obecnym sprzęcie. Co do wersji na PC podał regółkę jaką się tłumaczyli przy niewydawaniu RDR na PC. Brzmi ona coś w stylu: Jeśli coś jest kożystne ze względów finansowych i możliwe do zrobienia, to to robią zwykle, w przeciwnym wypadku sobie odpuszczają. Wcześniej byłem pewien wersji na PC, teraz już rozważam także inną ewentualność. Tak czy owak inne wersje niż na PS3 sobie odpuszczę.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ona coś w stylu: Jeśli coś jest kożystne ze względów finansowych i możliwe do zrobienia, to to robią zwykle, w przeciwnym wypadku sobie odpuszczają. Wcześniej byłem pewien wersji na PC, teraz już rozważam także inną ewentualność. Tak czy owak inne wersje niż na PS3 sobie odpuszczę.

Dokładnie tak. "Everything else is up for consideration. That's all I can give you. The main thing is we are not... we are a third-party publisher. We're not Nintendo, we're not Sony, we're not Microsoft. We love all of them in different ways. But we can do what we want wherever there's the appropriate business opportunity and chance to find a market. If that's on Apple we put something on Apple. Wherever it might be. I think that's the fun in what we do. We see ourselves as a content company that uses technology. We don't make it; we use it to make the most fun stuff."

Nie dziwie się, że nie chcą się bawić w GTA V na PC, kombinować z zabezpieczeniami itd. tylko po to, by zmniejszyć piractwo. Taki tytuł, tak genialnie się zapowiadający, piracony byłby na potęgę, dlatego chcą tego uniknąć. Dokładnie tak samo jak zrobili to z RDR. I bardzo dobrze. Jak to dobrze mieć PS3.

A co do jeszcze pytania, czemu nie robili GTA V na nową generację konsol, to Houser powiedział, że nie widzieli sensu, bo obecna konsola ma znacznie więcej odbiorców, niż przyszła, next genowa. Minie trochę czasu, aż gracze zaopatrzą się w PS4. Też dużo zależeć będzie od tego, czy będzie można na niej uruchamiać gry z trójki. Nad "piątką" pracują już jakiś czas i mogą być pewni, że gra sprzeda się fantastycznie na konsolach. Po co zwlekać? Dla nas to dobrze, tytuł wyjdzie wiosną, czyli tak jak każda gra od Rockstara. Można tylko narzekać, że nie dostaniemy "piątki" jako prezentu świątecznego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście mają bardzo rozsądne podejście do biznesu i tej branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było - info z głównej

  • Nie ma wiodącej platformy. Rockstar pracuje jednocześnie nad obiema wersjami.
  • Osoby, które widziały demo twierdzą, że nie będzie wersji na WiiU z racji tego, że Rockstar nie interesuje się tą platformą na ten moment. Wersja na PC pojawi się w parę miesięcy po wersji konsolowej.
  • Grafika w demie była niesamowita. Przywiązanie do detali jest na poziomie szaleństwa. Łącznie daje to bardzo realnie odwzorowany świat.
  • Demo miało mnóstwo aliasingu, ale gra działała prawie nonstop płynnie. Co ciekawe, podczas prezentacji GTA IV 5 lat temu, płynność gry była tragiczna.
  • Na ten moment nie można przełączyć się między postaciami gdy jeździmy po mieście i ściga nas policja. Ale to może się zmienić.
  • Będzie wiele zakończeń
  • Gra będzie mniej więcej tak długa jak Red Dead Redemption. Daje to około 20 godzin, ale ogrom rzeczy dodatkowych zajmie nam nawet 3 razy więcej czasu.
  • Główny wątek będzie krótszy niż ten z GTA IV. Rockstar zobaczyło, że ludzie nudzili się historią Nico.

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak że R* nie jest zainteresowane wydaniem GTAV na WiiU...po prostu oni przyznali że to by było obecnie za trudne ponieważ nie mają obycia ze sprzętem i mogłoby to wyjść fatalnie...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Grafika w demie była niesamowita. Przywiązanie do detali jest na poziomie szaleństwa. Łącznie daje to bardzo realnie odwzorowany świat.

  • Demo miało mnóstwo aliasingu, ale gra działała prawie nonstop płynnie. Co ciekawe, podczas prezentacji GTA IV 5 lat temu, płynność gry była tragiczna.

Battlefield 3 też wyglądał fenomenalnie i działał płynnie przed premierą...

  • Gra będzie mniej więcej tak długa jak Red Dead Redemption. Daje to około 20 godzin, ale ogrom rzeczy dodatkowych zajmie nam nawet 3 razy więcej czasu.

I tak większość z tych zajęć będzie na raz, dwa, góra pięć razy. Takie rzeczy mogły fascynować 12 lat temu, teraz ćwiczenia na siłowni czy gotowanie obiadu może jedynie przywoływać na myśl skojarzenia z pewną grą ze studia Maxis.

  • Główny wątek będzie krótszy niż ten z GTA IV. Rockstar zobaczyło, że ludzie nudzili się historią Nico.

No bo ileż razy można klepać schemat: poznajesz kogoś - jedziesz gdzie Ci każe - zabijasz co tam spotkasz - wracasz(albo i nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie może całą rozpiskę tych skrótów myślowych o GTAV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi gdzie najlepiej zlozyc preorder na GTA V bo aktualnie jestem na poligonie i nawet nie mam czasu sprawdzic ofert w sklepach internetowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi gdzie najlepiej zlozyc preorder na GTA V bo aktualnie jestem na poligonie i nawet nie mam czasu sprawdzic ofert w sklepach internetowych?

Czy ty nie masz co robić na poligonie że na forum siedzisz ? XD aż taki zastój ? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi ze mam ale nadszedl weekend to nam troszke odpuscili;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir - również mam podobne obawy co do GTA V (odnośnie spadków w prędkości animacji). GTA zawsze mocno kulało pod tym względem, i to była dla mnie zawsze największa wada tej serii. Szczególnie fatalnie wspominam GTA:SA pod tym względem, dla mnie wersja na PS2 była ledwo grywalna a tu mamy do czynienia z jakby remakiem tej części więc mam znów dość spore obawy, ale mam nadzieje, że czegoś się nauczyli i tym razem GTA nie będzie, aż tak zwalniało.

Okaże się wiosną :).

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigłowiec wygląda genialnie, latanie nim to będzie czysta przyjemność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest to, co napisałeś. Co ma wygląd śmigłowca do latania nim?

Przecież są to dwie, niesamowicie różne i nie związane ze sobą sprawy.

Drażniące są takie komentarze. To jakieś nabijanie postów, czy kompletny brak zajęć?

Pozdrawiam :cool:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyczepianie się do kogoś na siłe to nie jest nabijanie postów ? Akurat efekt wizualny może zachęcać do korzystania z niektórych usług lub rzeczy więc jak dla mnie wypowiedź Maxia ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi moje posty, w których się na siłę do kogokolwiek przyczepiam.

Po prostu wszedłem do tematu, który mnie interesuje i opisałem, co mi wpadło w oko. Proste.

Gram w symulatory, może dlatego tak to odebrałem.

Odnośnie tematu, to gram w GTA od części 3 i bardzo czekam na V-kę. Zapowiada się kawał dobrej gry.

Mam nadzieję, że zostanie w niej spełnionych większość moich zachcianek.

Wielu nie zaciekawiły losy Nico, a ja bardzo miło wspominam zabawę tą postacią, choć dodatki do GTA IV też

dały mi wiele miłych doznań. Szczególnie dosiadanie tych wszystkich czoperów. hehe.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest możliwość obejrzenia wszystkich dostępnych screen'ów ? Oprócz przeglądania kilka stron wstecz tematu.

@down Thanks bro !

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, to wszystko prezentuję się tak rewelacyjnie, że aż boje się, jak to będzie wyglądało na PS3 - względem grafiki jak i optymalizacji. Nie mogę się doczekać śmigania quadem po lasach czy zwiedzania terenów pozamiejskich na rowerku. Będzie wiele zakończeń? ogrooomny plus, będzie to mocny kopniak, aby przejść grę ze 2-3 razy. Co do tej niemożliwości zmiany postaci, podczas gdy goni nas policja.. dla mnie to dobre rozwiązanie - dlaczego? , bo tak każdy, gdyby miał kłopoty zmieniłby sobie typa i tak byłoby za prosto. Mam nadzieję, że nie wprowadzą tego rozwiązania. Ta odsłona (tak, jak już ktoś wcześniej napisał) będzie prawdopodobnie najbardziej filmową częścią ze wszystkich części GTA I jaram się tym faktem jak konopie na Jamajce. Lubię smak filmowości w grach. W Uncharted 3 obok siebie miałem dużą miskę z popcornem i nie miałem ochoty nawet na chwilę jej odkładać. Jestem pewien, że misje będą ciekawe i zróżnicowane. Chciałbym jakiś screen/filmik z gameplayem, bo jestem tak cholernie ciekawy tego wszystkiego, że chyba nie wytrzymam i włamię się do głównej siedziby Rockstar Games i ukradnę jedną kopie (+ z 20 egzemplarzy dla użytkowników tego forum).

PS. Nuciwo z trailera jest super i gra u mnie teraz ciągle w słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszyscy wiedzą, ale jest konkurs, w którym można wygrać GTAV.

Zasady są proste, wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.igta5.com/release-date-competition

i wpisać prawdopodobną datę premiery gry. Być może jakiś szczęściarz trafi i będzie się cieszyć swoją kopią GTA.

Strasznie mnie ciekawi, jak będzie wyglądało nurkowanie. Czy będzie można wybrać sprzęt, np. pojedyncza butla, twin, ewentualnie kompas czy komputer.

Fajny potencjał w tym tkwi, ale zapewne ograniczą się do prostego śmigania na rafie koralowej :).

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu jest to, co napisałeś. Co ma wygląd śmigłowca do latania nim?

Przecież są to dwie, niesamowicie różne i nie związane ze sobą sprawy.

Drażniące są takie komentarze. To jakieś nabijanie postów, czy kompletny brak zajęć?

Pozdrawiam :cool:

Myślę że masz klapki na oczach.

Niektórzy lubią może po prostu widok z lotu ptaka a miasto wygląda bardzo ciekawie i osobiście gdy wsiąde do niego to będę latał bez celu z pół godziny, po to tylko żeby pooglądać miasto.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od Maxa 3jki mam nieodparte wrażenie że ktoś w R* przypomniał sobie ostatnio "Gorączkę" ("Heat") z 95 :biggrin: I bardzo dobrze - film Manna to chyba najlepsze "poważne" kino sensacyjne wszechczasów i w materiałach z GTA V też bardzo wyraźnie czuć jego duch - LA, team robiący skomplikowane skoki na dużą kasę, postać Michaela ("herszt" ekipy) przywodzoąca na myśl kreację DeNiro czy Trevor (drugi biały, ten lekko "wykolejony" ;) ), mi przynajmniej, bardzo kojarzący się z Waingro... Ktoś jeszcze ma podobne odczucia?

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×