Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już wywiad z Leslie Benziesem. Napiszę co wydaje mi się nowe, a się w nim pojawiło:

Ma być więcej otwartych misji. Czyli jest jakieś zadanie, a kim się je wykona i za pomocą jakich zabawek, to już zależy od nas.

Cała mapa dostępna od początku gry (czyli po pierwszej misji pewnie fabuła pójdzie u mnie w odstawkę na jakiś czas (: ).

Potwierdził, to czego się wszyscy spodziewali. Będą psy i mogą być agresywne względem bohaterów. Nie mówi tego wprost, ale sugeruje, że może być więcej gatunków zwierząt.

Dostęp do niektórych pojazdów na początku gry będzie utrudniony. Dla przykładu podaje fakt, że lotnisko, będzie świetnie chronione i nie będzie łatwo ukraść odrzutowiec.

Edytowane przez skaposzczet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu podaje fakt, że lotnisko, będzie świetnie chronione i nie będzie łatwo ukraść odrzutowiec.

goddamn it

mam jeszcze jedno marzenie z GTA V, skoro mamy 3 bohaterów to multiplayer fabularny na 2-3 osoby czyli co-op :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli swoje mp3 z konsoli czy domyslne, wybrane przez Ciebie utwory? Nie podobaja Ci sie standardowe melodyjki gta? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że podobają bo jedna 1/10 piosenek na moim ajpodzie to muzyka z gta XD Ale miło by było gdyby dali możliwość zrobienia własnej radiostacji jak na pecetach ;__;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał jak tylko kod -50% dojdzie...to wezmę razem z preorderem Beyond:Two Souls....o ile tamten kod też mi zmniejszy cene gier przy preorderach....a co ?

Tego chyba Cenega nie wydaje...

Mnie poinformowali że gdy pojawi się cena sugerowana, zadziała zniżka 50. Więc póki co czekam.

Dziękuję za informacje... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko będzie dobrze chronione - szczególnie jeśli będzie to lotnisko wojskowe ;) Ale dostęp do śmigłowców i ogólnie do latania pewnie będzie od razu, skoro jeden z bohaterów jest pilotem. Można gdybać, że skoro lotnisko jest silnie chronione, a przecież bez problemu będzie można wylądować śmigłowcem w bazie, tuż obok stojącego odrzutowca...oznaczać to może, że będziemy zestrzeliwani z ziemi, jak tylko będziemy lecieć przez chroniony teren :) pociski ziemia-powietrze?

Jeśli faktycznie mapa będzie odkryta w całości od początku, to główny wątek sobie poczeka... Przecież ilość rzeczy, które będzie można robić jest ogromna! Już w San Andreas dzięki terenom podmiejskim itd. kompletnie olewałem główny wątek tylko po to, by zwiedzać okolicę. A tutaj teren będzie jeszcze wiele, wiele, wiele większy!

Co do muzyki, to mam nadzieję, że tym razem Rockstar nie zawiedzie i stacje radiowe będą lepsze niż w czwórce, które poza Liberty Rock Radio (czy jak to tam się zwało) kompletnie mi nie podchodziły.

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał jak tylko kod -50% dojdzie...to wezmę razem z preorderem Beyond:Two Souls....o ile tamten kod też mi zmniejszy cene gier przy preorderach....a co ?

Hmm z tego co pamiętam to kod -50% działa tylko na JEDNĄ grę. Cena sugerowana pewnie pojawi się jak będą mieli wystarczająco dużo zamówień za normalną kasę, ewentualnie cena sugerowana pojawi się jak będzie znany dystrybutor gry na Polskę (jak nie będzie to Cenega to można zapomnieć o -50%).

A tak odbijając... Wiadomo o której pojawi się zapowiedziany na dzień dzisiejszy trailer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda...myślałem że ten kod zniżkowy będzie na dowolną grę lub więcej gier na muve.pl :(

Tak czy siak liczę że będzie jakaś ostrzejsza muza w radiu tak w sam raz na demolke :D

No i czekam na trailer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda...myślałem że ten kod zniżkowy będzie na dowolną grę lub więcej gier na muve.pl :(

Kod -50% działa tylko na jedną grę i to wydaną przez Cenegę, z wyłączeniem gier Ubisoftu. GTA jak i inne gry R* wydaje Cenega więc na V kod na pewno zadziała jak tylko pokaże się cena sugerowana. Zawsze też w KG za zdobyte punkty możesz wziąć za 300pkt zniżkę 20% na drugą grę, ale ta też działa tylko na gry wydane przez Cenegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone jest to, że w czasie misji będzie można zmienić postać ? Np. pilotowanie helikoptera albo ucieczka na ulicy ? :biggrin: Jeśli tak, to niezły motyw. ;)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak liczę że będzie jakaś ostrzejsza muza w radiu tak w sam raz na demolke :biggrin:

Np: War Ensemble Slayer`a! :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 17 trzeba jeszcze poczekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone jest to, że w czasie misji będzie można zmienić postać ? Np. pilotowanie helikoptera albo ucieczka na ulicy ? :biggrin: Jeśli tak, to niezły motyw. ;)

Gaddemyt! Jeśli wyjdzie że to prawda, to samego singla z 10 razy przejdę. Po kilka razy jedną postacią bo fajnie a inne kilka razy, inną postacią bo inaczej też fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, dobrze do pracy idę 30 minut później. A co do tego obrazku wyżej, to pochodzi on z 1 trailera a resztę już ktoś sobie dodał :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 15 minut Panowie i Panie i wielka premiera trailera :biggrin:

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest... kurcze a ja musze iść na pociąg. No cóż obejrzy się za 3 godziny. Have fun !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone jest to, że w czasie misji będzie można zmienić postać ? Np. pilotowanie helikoptera albo ucieczka na ulicy ? :biggrin: Jeśli tak, to niezły motyw. ;)

Tak. W niektórych zmiana będzie wymuszona (chyba) w innych zmiany będzie się dokonywać samemu i w dowolnym momencie (potwierdzone). Poza misjami zmiana będzie w dowolnym momencie możliwa. Trailer już jest a ja w pracy i bez głośników. Planuje nie oglądać, ale nie wiem, czy wytrzymam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×