Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie GTA zawsze było serią "z jajem", traktowało różne rzeczy z przymrużeniem oka i na wesoło. Kto pamięta jeszcze misję z San Andreas - pościg za OG Loc'iem gdzie gra specjalnie podstawiała nam pojazdy typu gokart, poduszkowiec, skuter albo rower. Albo ten Hipis (damn, zapomniałem jak się nazywał) i jego Mothership (stary Volkswagen "Ogórek") plus wypalanie pola maryśki i bujający się obraz.

GTA IV, moim zdaniem, nie zbliżyło się nawet "zajebistością" do San Andreas. Mamy przymulonego Nico, dołującą historię i schematyczne misje w 95% polegające na kill'em all plus ucieczka przed glinami. Mam nadzieję, że tutaj się nie zawiodę, a zapowiada się na prawdę ciekawie.

EDIT - The Truth, tak się nazywał ten hipis :happy:

Edytowane przez Ixion
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipis był genialny, i spalanie pola z ziółkiem... Miodek!

Edytowane przez Maxiu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA zawsze było serią "z jajem", traktowało różne rzeczy z przymrużeniem oka i na wesoło. "zajebistością" do San Andreas. Mamy przymulonego Nico, dołującą historię i schematyczne misje w 95% polegające na kill'em all plus ucieczka przed glinami. Mam nadzieję, że tutaj się nie zawiodę, a zapowiada się na prawdę ciekawie.

Wszystko zależy od gry, część III była raczej stonowana, coś jak 4, w VC zaczęło być kolorowo i mniej poważnie a apogeum tego nastąpiło w SA, które IMO było zbyt rozrywkowe.

Jak dla mnie najlepsze były część IV i dodatki EFLC, które były poważne i trochę mroczne bo SA zrobiło z GTA prawie simsy z zabijaniem.....

Jak dla mnie serią "z jajem" to od dawna było i jest saints row a GTA było i powinno zostać bardziej poważne.

Dla mnie istotą GTA są napady na banki, wielkie strzelaniny, wojny gangi a nie zabawa w tańczenie samochodem (jedna z misji w SA) czy inne pierdoły nie mające żadnego związku z GTA...

Osobiście mam nadzieję, że nie przesadzą w V z ilością pseudo rozrywkowych ,misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

logiczne chyba, że GTA III jest podobne do IV - w końcu akcja w obydwóch częściach dzieje się w Liberty City - nie zmienia to faktu, że porównując obydwie te części wygrywa GTA III ;)

VC z racji miejsca akcji chcesz czy nie chcesz musi być kolorowe, to samo jeśli chodzi o San Andreas - slumsy, gangi, porachunki, korupcja - a to, że takie smaczki występuja, powodowało, że przy tych częściach spędzało się bardzo dużo czasu, bo miały klimat i smaczki, których w IV nie nikt nie uświadczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu już nie chodzi o sympatie do któregoś GTA, tylko o czystą różnicę w "klimacie gry" wynikająca z tego w jakiej mieścinie umiejscowienia jest akcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu już nie chodzi o sympatie do któregoś GTA, tylko o czystą różnicę w "klimacie gry" wynikająca z tego w jakiej mieścinie umiejscowienia jest akcja ;)

Nie tylko mieścinie. "Epoka" też miała znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA III stonowane? Do końca życia nie zapomnę misji na jakimś parkingu dokąd przychodziła do nas nieskończona armia terrorystów, którzy wybuchali XDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro "The last of Us" ma zaplanowaną premierę na 7 maja, to można spekulować, że "GTA V" wyjdzie dopiero w połowie czerwca... Czyżby data z Amazona się miała potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę spokojnie czekać do ostatniego dnia wiosny.... Mam urlop cały miesiąc i bede grał w GTA V :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2013-05-10 - data premiery z empika, ale chyba nie potwierdzona;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym multi chciał też w postaci Co-op, mając 3 bohaterów fajnie byłoby przechodzić całą fabułę z kimś innym ... skoro R* nie wypowiedziało się jeszcze na temat multi to mam nadzieje że to będzie ich AS w rękawie :biggrin:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan Houser wypowiadał się na temat coop'a i niestety nie będzie on dostępny.

It would be impossible to do that and keep the level of precision we've got in this. You could make a great co-op game, but we felt that we're doing other bits of our multiplayer that will fulfill those desires in ways we think are very fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łodzie podwodne, to jedyne czego brakowało jeszcze w serii GTA. Fajny prezent na święta.

Edytowane przez makmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo z jakiej platformy pochodzą te screeny? czy gra będzie wyglądać tak ładnie na playstation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo z jakiej platformy pochodzą te screeny? czy gra będzie wyglądać tak ładnie na playstation?

Na screenach 99% gier wygląda ładnie, bo musi tak wyglądać. Poczekajmy na rzeczywisty wygląd gry w pierwszych gameplay'ach. Teraz ciężko stwierdzić. A screeny jak zwykle - bardzo smaczne.

EDIT:

GRAND THEFT AUTO 5 Hits Xbox 360, PlayStation 3, and PC on March 26, 2013

http://collider.com/grand-theft-auto-5-release-date-images/219817/

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nagle wersja na PC ma się też pojawić :D zwłaszcza, że sam Amazon na tego niby pre tylko na Xboxa i PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie newswire R* zero info na ten temat. nawet gdyby marzec na konsole, to na pc jesień bądź zima, na równoczesne wydanie nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu było już jasno zasugerowane na konferencji podsumowującej dochody finansowe Take-Two, że GTA V nie wyjdzie wcześniej niż w kwietniu. Biorąc pod uwagę majowe daty premier RDR, L.A. Noire i MP3, GTA V pewnie też wyjdzie w tym miesiąciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach 99% gier wygląda ładnie, bo musi tak wyglądać. Poczekajmy na rzeczywisty wygląd gry w pierwszych gameplay'ach. Teraz ciężko stwierdzić. A screeny jak zwykle - bardzo smaczne.

EDIT:

GRAND THEFT AUTO 5 Hits Xbox 360, PlayStation 3, and PC on March 26, 2013

http://collider.com/...-images/219817/

na stronie która podałeś widnieje informacja

GRAND THEFT AUTO 5 Hits Xbox 360 and PlayStation 3 on March 26, 2013

nigdzie nie widze wersji PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×