Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewnym portalu napisali:

Północna część mapy jest ograniczona przez pasmo górskie Tetas Grandes, które bazuje na Los Padres National Forest.

Rozumiem, że to jakaś pomyłka? To by było na prawdę słabe jeśli w GTA pojawiły by się jakiekolwiek ograniczenia związane ze swobodą ruchu (przypominam, że do tej pory w każdej części GTA można było dostać się praktycznie wszędzie - totalna swoboda).

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o to, że to koniec mapy porostu, bardziej by to było logiczne a nie jak do tej pory że każde miasto to wyspa i na około woda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o krawędź mapy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No całkiem prawdopodobne, że ocean będzie oblewał teren od np. południa i zachodu, a od północy ograniczać teren będą góry. Pewnie będą miejsca, na które da się wejść/wjechać/wspiąć. Nie będzie więc to klasyczna wyspa, tak jak w poprzednich częściach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już kiedyś było o tym, że teren ma być otoczony oceanem, pustynią i górami, i będą się one renderować w nieskończoność gdyby ktoś chciał przez nie przejść. Coś jak ocean w SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zajrzałem na stronę empiku, a tam:

http://www.empik.com...91,multimedia-p

Nie wiem na ile można im ufać, ale myślę że ta data jest prawdopodobna, bo sam w ten okres strzelałem

EDIT:

Wybaczcie, nie zauważyłem że informacja ta już się pojawiła - myślałem że jak coś będzie, to powinno być na ostatniej stronie

Edytowane przez LukeDNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się już kilkukrotnie, ale póki co oficjalnej (potwierdzonej przez R*) dziennej daty premiery brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, według których GTA V nie doczeka się jakiejkolwiek formy polonizacji. Ujawniono również przewidywane wyniki sprzedaży gry na terenie naszego kraju.

„Jedna z najbardziej oczekiwanych gier wiosny na wszystkich rynkach wschodniej Europy prawdopodobnie zostanie wydana wyłącznie w języku angielskim. Dotyczy to zarówno większych krajów, w tym Polski i Rosji, jak i mniejszych – Czech czy Węgier. Informacje pochodzą od anonimowego źródła.” – czytamy na łamach serwisu Eurogamer. Z nieoficjalnych wieści dowiadujemy się również, że Rockstar przewiduje, że Polacy kupią 230-250 tys. egzemplarzy GTA V. Nadwiślański wydawca na razie nie komentuje tych informacji.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy w sieci pojawiło się kilka doniesień, które dawały niemałą nadzieję, że GTA V jednak doczeka się oficjalnego spolszczenia. Pod koniec grudnia pisaliśmy, że język polski znalazł się w opisie towarzyszącym karcie gry w ofercie jednego z zachodnich sklepów internetowych.

Pamiętajcie przy tym, że jeżeli w sklepach wyląduje produkcja wyłącznie w angielskiej wersji językowej, grupa Iron Squad – mająca na koncie między innymi spolszczenia do dwóch dużych rozszerzeń do „czwórki” – przygotuje autorską nakładkę językową.

Premiera GTA V odbędzie się wiosną bieżącego roku. Gra w tym terminie trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

gram.pl

Oby to się nie sprawdziło, choć i tak kupię :happy:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na oficjalne info od R* lub Cenegi...

Ale generalnie, do zabawy w Carmageddon, pewnie nie trzeba będzie znajomości ENG, na poziomie uniwersyteckim... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem decyzji Rockstara. Max Payne 3,gra i seria nie tak popularna jak GTA doczekal się lokalizacji,a GTA V już nie? Lul trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GTA to nie potrzeba spolszczenia jak dla mnie. Wystarczy znać angielski na poziomie podstawowym, zeby się połapać o co chodzi, także mi to lotto ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* zarobi na nas około 15694006,31$....dla nich to chyba jednak za mało żeby szarpali się na spolszczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek, jakiekolwiek GTA było spolszczone przez wydawcę? Nie przypominam sobie. Nie wiem, kto naiwny może wierzyć, że w tym roku będzie inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek, jakiekolwiek GTA było spolszczone przez wydawcę? Nie przypominam sobie. Nie wiem, kto naiwny może wierzyć, że w tym roku będzie inaczej ;)

GTA SA na PC? Dodawali płytę ze spolszczeniem. Mi tam wisi to czy będzie polonizacja. I tak bym pewnie nigdy z niej nie skorzystał. Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, mam nadzieję, że dadzą PL napisy- niby człowiek coś tam zna z angielskiego ale PL napisy bardzo by pomogły bo nie sztuka grać w GTA rozwalając co się rusza bez wnikania w fabułę.

Gry od R jak mało ktore maja kawał dobrej fabuły i brak napisów ją zabija bo człowiek niby coś tam rozumie ale w całość sensowną to to się nie klei...

Do tego mogliby te napisy większe dawać- na 40" z 3m napisów eng prawie nie widać w RDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie mogłoby zrujnować tą grę.

A to czemu? Jak umiesz angielski to zrozumiesz gre. Napisy polskie(jakby byly) to mógłbyś sobie wyłączyć. Więc w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno xD jeżeli "badmani" powrócą do GTA w takiej lub innej formie...to nawet napisy nam nie pomogą ich zrozumieć xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek, jakiekolwiek GTA było spolszczone przez wydawcę? Nie przypominam sobie. Nie wiem, kto naiwny może wierzyć, że w tym roku będzie inaczej ;)

GTA III było pierwszą i ostatnią grą spolszczoną przez oficjalnego wydawcę, łatka pojawiła się po jakimś czasie, reszta serii była spolszczana przez fanów. Tak przynajmniej pamiętan.

A to czemu? Jak umiesz angielski to zrozumiesz gre. Napisy polskie(jakby byly) to mógłbyś sobie wyłączyć. Więc w czym problem?

Grę się zrozumie, ale zawsze można przegapić te smaczki i ciekawostki :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA III było pierwszą i ostatnią grą spolszczoną przez oficjalnego wydawcę, łatka pojawiła się po jakimś czasie, reszta serii była spolszczana przez fanów. Tak przynajmniej pamiętan.

Aż sam odkopałem na półce GTA III na PC - hah - 2 płyty CD. Wydane przez Play IT :) Nigdzie nie pisze, by była polska wersja językowa. Z tego co pamiętam, to grałem w angielska (później przechodziłem drugi raz, z PL spolszczeniem). Heh, ta gra była w kartonowym pudełku, a razem z boxem dvd dostawało się też koszulkę. Dawne czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę się zrozumie, ale zawsze można przegapić te smaczki i ciekawostki :happy:

Biorąc pod uwagę poziom tłumaczeń jakie dostajemy w grach lub filmach to i tak się przegapi.

Tym niemniej oczywiście jestem za tłumaczeniem, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że będzie opcjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to czemu? Jak umiesz angielski to zrozumiesz gre. Napisy polskie(jakby byly) to mógłbyś sobie wyłączyć. Więc w czym problem?

Są 2 problemy:

1. Tłumaczenia zazwyczaj nie są najwyższych lotów, więc większość żartów nie będzie zrozumiała.

2. Grę wydaje Cenega, więc jest duża szansa na to, że spolszczenie nie będzie opcjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Grę wydaje Cenega, więc jest duża szansa na to, że spolszczenie nie będzie opcjonalne.

Wydaje mi się, że nie strzeliliby sobie takiego samobója, robiąc grę wyłącznie po polsku. Poza tym - nie chce mi się wierzyć, by mieli tyle chęci, kasy i aktorów do zatrudnienia, by ogarnąć tak wielką produkcję, jaką jest GTA V. Bo jeszcze dojdzie do tego, że Małaszyński będzie gadał głosem jednego z głównych bohaterów ;) Nie ma się co martwić na zapas. Wg mnie gra wyjdzie w Polsce po angielsku, ew. może w przyszłości pojawi się polskie spolszczenie (napisy), tak jak było bodaj przy Max Payne 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×