Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

OO fajnie zrobił R ;)

 

nie jak sony, że blokują do premiery nawet download. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta informacja prawdopodobnie nakłoniła mnie do kupna z PSS :D Uzależniam to już tylko od napisów, jak będą to bjere!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba wezmę z PSS ze składki. Wtedy wystarczy wyczekiwać godziny 00:00 17.09 i można grać, bez oczekiwania na kuriera :) Chyba będzie nocka. Najlepsze jest to, że specjalnie dla tej gry wziąłem sobie urlop w pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło by było jakby jakimś hakerom udało się odblokowac ten plik na długo przed premiera :D I pierwsze gameplaye kilkadziesiąt dni przed premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna sciagac juz to bankowo to zlamia :) a co do oczekiwania na kuriera to z reguly sklepy wysylaja 2 dni przed premiera :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że wcześniej miałem na myśli edycje pudełkową. ;d Niemcy to takie..., że nawet angielskiego żałują wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiałbym się jakby wystarczyło odłączyć neta i ustawić datę w systemie odpowiednią tylko :D  :P

 

ale w R nie robią debile i raczej to jakoś zabezpieczyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm GTA V, miesiąc niecały do premiery a wątek ma już 88 stron :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve ładnie kręci z ceną sugerowaną. Podobno czekają na oficjalne wiadomości, może jeszcze w tym tygodniu będzie coś wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve ładnie kręci z ceną sugerowaną. Podobno czekają na oficjalne wiadomości, może jeszcze w tym tygodniu będzie coś wiadomo.

A ty na ich miejscu byś podawał cenę sugerowana? No właśnie. Dla nich to czysty zysk nie podawać tej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty na ich miejscu byś podawał cenę sugerowana? No właśnie. Dla nich to czysty zysk nie podawać tej ceny

 

no nie wiem czy taki zysk- jaki powód mam niby by u nich kupić za 229 w cenie dla ciebie jak za to samo zapewne w dniu premiery będę miał w mediamarkt czy innym sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty na ich miejscu byś podawał cenę sugerowana? No właśnie. Dla nich to czysty zysk nie podawać tej ceny

 

W końcu będą musieli podać najwyżej po premierze. Zysk czysty tylko na ludziach, którzy nie będą mogli trochę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy taki zysk- jaki powód mam niby by u nich kupić za 229 w cenie dla ciebie jak za to samo zapewne w dniu premiery będę miał w mediamarkt czy innym sklepie ?

No o tym nie pomyślałem szczerze mówiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I prawdopodobnie vat+clo :)

Ani to ani to... żeby nie było kupowałem już tego sklepu kilka rzeczy.

Cło naliczają za rzeczy powyżej 70$. Mogą również wysłać jak w playasia jako "gift" i wtedy też przesyłka jest bezpieczna. 

PS

https://www.videogamesplus.ca/default.php?cPath=646_647

ja na bank bd brał właśnie od nich gry na ps4 :P 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to trzeba zapamietac :) moze wysylaja jako prywatna osoba ;) Ale koniec mojego offtopa :) Ciekawe jaka cena bedzie w sklepach typu media. Ja obstawiam to 239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to ani to... żeby nie było kupowałem już tego sklepu kilka rzeczy.

Cło naliczają za rzeczy powyżej 70$. Mogą również wysłać jak w playasia jako "gift" i wtedy też przesyłka jest bezpieczna. 

 

wszystko pięknie ale pamiętaj, że bez PL będziesz- Kanada podchodzi pod region 1 u R*- będzie tam tylko eng + hiszpański ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ale pamiętaj, że bez PL będziesz- Kanada podchodzi pod region 1 u R*- będzie tam tylko eng + hiszpański ;)

Tego nie wiedziałem :/ Dzięki za info. Z drugiej jednak strony mi PL do życia nie jest potrzebne :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna sciagac juz to bankowo to zlamia :) a co do oczekiwania na kuriera to z reguly sklepy wysylaja 2 dni przed premiera :P

 

Nie ma opcji by złamali zabezpieczenia, a poza tym nie dostaniesz nawet całej gry. Pobiera się 18gb, a jak wiadomo cała gra ma 29gb.

 

Ja już dzisiaj opłaciłem swojego preordera w Empiku płacąc tylko 176zł za grę, bo resztę pieniędzy ściągnął mi empik z paybacka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj znowu się robi bałagan.

 

To jest wątek o GTA V nie o zniżkach, nie move,pl, nie o: "jakby tutaj kupić grę najtaniej, jaki by tu przekręt zrobić, żeby było najtaniej, z jakiego kraju ściągnąć, żeby było tanio i było pl". Proponuję utworzyć nowy wątek na temat sposobów kupowania tanio gier w dniu premiery. Też uważam, że gry na polskie warunki są drogie, ale nie od tego jest ten temat.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dość ciekawy artykuł potwierdzający późniejsze wersje na PC oraz PS4:

 

http://www.idigitaltimes.com/articles/18767/20130710/gta-5-next-gen-pc-ps4-xbox.htm

 

Możliwe gameplay'e  (może też i fake, nie mnie oceniać :)): 

 

http://www.youtube.com/watch?v=F4ernkroOWg

http://www.youtube.com/watch?v=toc-kV46oYQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj znowu się robi bałagan.

 

To jest wątek o GTA V nie o zniżkach, nie move,pl, nie o: "jakby tutaj kupić grę najtaniej, jaki by tu przekręt zrobić, żeby było najtaniej, z jakiego kraju ściągnąć, żeby było tanio i było pl". Proponuję utworzyć nowy wątek na temat sposobów kupowania tanio gier w dniu premiery. Też uważam, że gry na polskie warunki są drogie, ale nie od tego jest ten temat.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dość ciekawy artykuł potwierdzający późniejsze wersje na PC oraz PS4:

 

http://www.idigitaltimes.com/articles/18767/20130710/gta-5-next-gen-pc-ps4-xbox.htm

 

Możliwe gameplay'e  (może też i fake, nie mnie oceniać :)): 

 

http://www.youtube.com/watch?v=F4ernkroOWg

http://www.youtube.com/watch?v=toc-kV46oYQ

Jeżeli Ci to wygląda jak prawdziwy gameplay to pozdro... Pierwszy to render a drugi to zmodowane GTA V...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×