Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Cena w wersji cyfrowej nawet na pół nie powala w przypadku tej gry. Warto jedynie kupić pudełkową w cenie od 50 do 80 zł i sprzedać jak najszybciej po przejściu. Jakoś po słabym gta 4 nie czuje tego całęgo hype'u. A jeszcze wydać ponad 200 zł ? Wychodzi jeszcze kilka gier w tym roku więc lepiej zachować pieniążki na później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kupi to co lubi, czuje ze jakbym zostal przymuszony do 300 to I tak bym kupil. Mam strasznie niestabilnego neta a online sie miodnie zapowiada :( co do kg ja czekalem tydzien, upomnialem sie I dostalem dzien pozniej. Boli bardzo brak sr 4 w muve bo chcialem kupic za to 130 :(

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kod z kompani graczy :D Chyba już wiem na co go wykorzystam ^ ^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wiem na co wykorzystam kodzik xd

Podobno kod jednak nie działa przy zamówieniach GTA V... 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "hamerykanskim" store GTA w cenie 59.99 dolarow , zobaczymy jutro na ile wycenia u nas .

Jak juz pisalem wczesniej , gdzies wyczytalem ze  to R* odpowiada za lokalizacje a nie Cenega , jesli jest to prawda to w PSS powinna byc wersja z napisami PL.

 

 

Gra pojawi się nakładem firmy Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy)

źródło: Gry-Online.pl

 

Max Payne też był przez nich tłumaczony.

 

 

A co kodu muve 50% to zadziała jak pojawi się cena sugerowana, bo od tej jest odejmowana zniżka.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem kod na 50 % zniżki i to dośc bardzo szybko :)

 

Wiadomo kiedy będzie cena sugerowana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem kod na 50 % zniżki i to dośc bardzo szybko :)

 

Wiadomo kiedy będzie cena sugerowana ?

Można wiedzieć, ile czekałeś ? Nie, nie wiadomo kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć, ile czekałeś ? Nie, nie wiadomo kiedy.

Wysłałem w niedziele wieczorem prośbe o wygenerowanie 2 kodów i w sumie wczoraj już miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niema oddzielnego tematu odnośnie KG to sobie go załóżcie i tam spamcie, a nie tu...

Żeby nie było offtopu, wiadomo coś odnośnie polskich napisów w wersji z PSS?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 13 tyg. po premierze. Ciekaw jestem ceny gry na PSS. Mam nadzieję, że będzie to cena identyczna jak TLoU - 239 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w temat o gta5 liczac na jakies fajne informacje ew jakies filmiki na temat gry,i co widze temat rabatow i jakis kodow.Co do ceny po co zgadujecie wyliczacie,jak wyjdzie to bedziecie widziec ile kosztuje.Kto ma kupic ten kupi a takie licytacje nie maja sensu.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w temat o gta5 liczac na jakies fajne informacje ew jakies filmiki na temat gry,i co widze temat rabatow i jakis kodow.Co do ceny po co zgadujecie wyliczacie,jak wyjdzie to bedziecie widziec ile kosztuje.Kto ma kupic ten kupi a takie licytacje nie maja sensu.

Niektórzy zapominają, że można zrobic nowy temat ew. wbić na jakiś skype lub ts ;)

Jak myślicie ktoś kto jest jednym z najlepszych graczy bf'a w polsce będzie potrafił grac w gtaV xd (trochę głupie pytanie). Pytam się tak bo zakładam klan dla znajomych i niejestem pewien czy ma tego ''skyyla'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając czegoś na PSS znalazłem już preodreda na GTAV - gra waży 17,2GB i cena: 279zł... no lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 17,2? spodziewałem się trochę więcej ale R* to nie ND gdzie chyba nie słyszeli o kompresjii ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezdziwiłbym się jakby był jeszcze jakiś spory patch do ściągnięcia po instalacji. Na US PSS jest preorder i gra waży tylko 1,2mb, czyli pewnie jakiś downloader jak przy TLoU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 17,2? spodziewałem się trochę więcej ale R* to nie ND gdzie chyba nie słyszeli o kompresjii ;D.

Red Dead Redemption zajmowało jakieś 8 GB, więc mnie te 17 nie zdziwiło :P

 

Poszedł już preorder na Edycję Specjalną - wypada gorzej w porównaniu na przykład z edycją TLoU o podobnej cenie, ale mam słabość do steelbooków. Zresztą to w końcu Rockstar, wątpie żebym żałował kasy wydanej na ich produkt. 

 

Teraz trzymam kciuki za to żeby optymalizacja na PS3 była lepsza niż w IV, bo miałem do wyboru wersję X360 lub PS3 - wybrałem PS3 z powodu GTA Online, bo na razie nie mam zamiaru płacić Microsoftowi za multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno kod jednak nie działa przy zamówieniach GTA V... 

 

W sensie, że w ogóle nie będzie działać?

Będzie jak wrzucą cenę sugerowaną, ale coś się na to nie zanosi...

Najwyżej sobie poczekam, nie wydam 230zł za grę.

Edytowane przez Huubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że w ogóle nie będzie działać?

Będzie jak wrzucą cenę sugerowaną, ale coś się na to nie zanosi...

Najwyżej sobie poczekam, nie wydam 230zł za grę.

Muve na FB poinformowało, że Cenega nie chcę im podać ceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17GB nieźle :biggrin:  ceny się spodziewałem bo to jest z 60€ brane :)

 

chociaż TLOU miało o ile dobrze pamiętam coś koło 30GB więc nie ma tragedii

 

edit: @up mi też to powiedzieli w poniedziałek

 

edit2: brawa dla europe Store, że nie zrobili jak w USA, że jest downloader-> ściągałem tym TLOU i co prawda szło szybko ale nie wiem jak zrobić tym aby PS+ włączył pobieranie sam w nocy abym mógł usnąć w ciszy...

 

edit3: gra w PSS ma tylko eng napisy z tego co wynika z opisu... 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

279 to jednak rozbój w biały dzień. Tak czy tak nie wyobrażam sobie takie tytułu nie mieć na półce. Dodatkowo chodzą plotki że w PSS bez polskiej wersji. Nie przeszkadza mi to co prawda ale jeśli mam wybór to zawsze biorę polską wersję. Mam nadzieję że jakieś markety będą mieć w dniu premiery po w miarę rozsądnej cenie.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×