Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Miasto z GTA IV niewiele większe, obszarowo. Ale przede wszystkim ma gęstszą sieć ulic od V, jest ich po prostu więcej. W każdym razie ta mapa już mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto grał w GTA4 wie że miasto (cała mapa) mała nie była

tu zapowiada się miasto +/- takie jak w GTA4 ale cała mapa jest 4 razy większa + niewiadomo jak duży obszar podwodny więc będzie co zwiedzać

 

Trevora żywot (wg trailerów) na pustkowiach i tamtejsze misje będa miały swój klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na facebooku napisał:

"Dla osób oczekujących na cenę sugerowanę GTA V. Możecie sobie odpuścić. Osoba z Cenegi poinformowała, że cene będzie najszybciej po premierze."

Kiepsko jeśli to prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamówiłem z amazonu. D: Nie mam zamiaru czekać łaskawie na Cenege, gdy mogę dopłacić parę złotych więcej i dostać grę praktycznie w dniu premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamówiłem z amazonu. D: Nie mam zamiaru czekać łaskawie na Cenege, gdy mogę dopłacić parę złotych więcej i dostać grę praktycznie w dniu premiery. 

Przecież to na amazonie jest najtaniej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuk, ale oni czekają na cenę sugerowaną cenegi żeby mogli użyć kod dzięki któremu dostana grę 50% taniej. Wtedy jakby porównać, to te 50% ceny sugerowanej będzie trochę mniejsze niż cena z amazonu. O to mi chodzi. : p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech się wypchają. Wersja cyfrowa będzie bez problemu na premierę i taniej niż pudełkowa...

 

a pudełkową z rabatem się weźmie po premierze i sprzeda  :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na amazonie nie ma wersji specjalnej którą ja np. chcę kupić :) Co do GTA V na PS4 moim zdaniem to 99,9% pewności że wyjdzie, tam nikt się nie pomylił tylko po prostu puścił parę z ust trochę za wcześnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE tam przeżywacie z tą mapą ja jak grałem w IV to mi wystarczało tej mapy a mapa V w porównaniu do IV to jest potężna myślę, że R* nas nie zawiedzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale pomyślicie...największa premiera od bardzo dawna, o ile nie największa tej generacji.

Pre-orderów od groma i zamówień po premierze tak samo będzie tylko przybywać.

Trzeba by być głupim, żeby puszczać to za połowę ceny i tylko tracić na tym.

 

Amazon poszedł na rękę i znacznie obniżył cenę i chwała im za to, tak się traktuje klienta, a nie "wyślij nam dowód, że kupiłeś grę z naszej dystr. a my łaskawie poślemy Ci kod za kilka tygodni, którego i tak nie wykorzystasz na to co chcesz".

 

Kto się zastanawia niech bierze z Amazonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale pomyślicie...największa premiera od bardzo dawna, o ile nie największa tej generacji.

Pre-orderów od groma i zamówień po premierze tak samo będzie tylko przybywać.

Trzeba by być głupim, żeby puszczać to za połowę ceny i tylko tracić na tym.

 

Amazon poszedł na rękę i znacznie obniżył cenę i chwała im za to, tak się traktuje klienta, a nie "wyślij nam dowód, że kupiłeś grę z naszej dystr. a my łaskawie poślemy Ci kod za kilka tygodni, którego i tak nie wykorzystasz na to co chcesz".

 

Kto się zastanawia niech bierze z Amazonu ;)

Tymbardziej ,że wersja z Uk będzie się różnić tylko naklejką (o ile będzie) dystrybutora, wersja GTA V na europe jest jedna;p

Edytowane przez kukmuken
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wersja z Amazonu będzie miała polskie napisy w grze? Przesyłka jest za darmo, dobrze zrozumiałem?

tak , będzie miała , wersja uk będzie tylko rózniła się naklejką dystrybutora. Wysyłka free ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Już myślałem że ktoś wyczaił dobrą okazję na gta.

BTW Myśle że moderatorzy wiedza co maja robić i nie musisz się w moda bawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawie sie w moda, tylko sugeruje abyscie z ta dyskusja spieprzali do odpowiedniego tematu. Wchodze to chce czytac o grze a nie o tym ze nie bedzie znizki, ze moze bedzie, a moze 20% tylko, a moze zamowmy z anglii, no litosci.

Edytowane przez Bansai
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, temat na 100 stron z czego jedna czwarta o Amazonie. Rockstar nam na tyle dużo materiału nie udostępnił, żeby na poważnie dyskutować o grze, ale to chyba dobrze.

 

Martwić się o jakość gry też nie ma sensu, R zawsze dostarcza produkty spełniające wymagania, w ich trailerach nie ma żadnego ściemniania o nieistniejących feature'ach.

 

Ta zawartość cyfrowa do Edycji Specjalnej/Kolekcjonerskiej rzeczywiście słaba, chociaż sam zamówiłem ES to żalu do dewelopera nie mam, takie ułatwienia jak otrzymanie najlepszej broni czy pancerza na sam początek rozgrywki czasami potrafią zepsuć grę. Steelbook jest i to się liczy :P

 

Świat wygląda na dostatecznie duży, brakowało mi tego co pokochałem w SA - czyli wielkich niezamieszkanych obszarów które aż chce się zwiedzać. Dodać do tego dzikie zwierzęta to będzie jeszcze ciekawiej.

 

Laser w PS3 już oszczędzam, na razie chyba będę pykał w cyfrówki zalegające na dysku z PS+, żeby też trochę miejsca zwolnić przy okazji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro.

@up cholera, sekundy :/

Edytowane przez Tukan29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon poszedł na rękę i znacznie obniżył cenę i chwała im za to, tak się traktuje klienta, a nie "wyślij nam dowód, że kupiłeś grę z naszej dystr. a my łaskawie poślemy Ci kod za kilka tygodni, którego i tak nie wykorzystasz na to co chcesz".

 

pełna racja co do amazonu ale paragon może być za dowolną grę konsolową a nie tylko od cenegi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to te 2 dni są dużo wiecęj warte niż jakieś 40zł ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×