Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Z oficjalnego konta na twitterze firmy Sony, a dokładniej jego oddziału w Wielkiej Brytanii dowiedzieliśmy się, że najnowsza część Grand Theft Auto V ma pojawić się na konsolę nowej generacji - Playstation 4.

1236024_525719140829195_1647457992_n.png


Czyżby zwykła pomyłka, czy niekontrolowane przedwczesne informacje?

https://twitter.com/SonyUK/status/372429317978214400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och my god co za suchar :D Już dawno to zdementowali. Według nich była to literówka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miasto do zwiedzania będzie odpowiednio duże - o to sie nie bójcie :)

blimp2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej mapy: nie panikujcie, wyciekl jakis nieoficjalny obrazek a Wy tu sie na nim drog doszukujecie;)

Osobiscie mam nadzieje, ze jednak nie zrobia nam RDR w czasach wspolczesnych, GTA to jednak glownie miasto, dziwki i bron;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą się tak po prostu tłumaczyć z tą wersją na PS4, że jest to niby literówka. Ciekawi mnie to sformułowanie "especially on PS4", nie wiem czy Sony zawsze pisze "especially on PS3" w przypadku nowych gier, bo skoro gra wychodzi póki co tylko na PS3 i Xbox 360, to dziwne żeby się zachwycali że gra będzie wyglądała pięknie zwłaszcza na PS3, jak wiemy różnica względem Xbox'a 360 będzie pewnie minimalna.

Ale to tylko takie tam moje domysły, może rzeczywiście nie ma tematu.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozłożę mapę GTA V to powinna być większa i przykryć mapy RDR GTA IV I SA razem tak.. ;) :P

Na poważnie, jeśli to prawda to będzie naprawdę miodnie. Uwielbiam snuć się po ogromnych mapach. 

w skład tego dochodzi też świat podwodny więc licz razem z dostępnymi miejscami do nurkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi jak gra może być lepsza zwłaszcza na PS3? Skoro wychodzi tylko na PS3 i X'a, a wszyscy wiemy że na Xboxie multi-platformówki zawsze wyglądają lepiej (RDR i GTA IV), nawet samo R kiedyś przyznało że postarają się poprawić grafikę 5 na PS3, aby nie odchodziła ona tak bardzo od tej z X'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o tą mapę, to na terenach poza miejskich po prostu brakuje szczegółów. Ja się o świat gry nie boję, będzie dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi jak gra może być lepsza zwłaszcza na PS3? Skoro wychodzi tylko na PS3 i X'a, a wszyscy wiemy że na Xboxie multi-platformówki zawsze wyglądają lepiej (RDR i GTA IV), nawet samo R kiedyś przyznało że postarają się poprawić grafikę 5 na PS3, aby nie odchodziła ona tak bardzo od tej z X'a.

Prosiłbym o źrodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zajarany ta 5, ze z niecierpliwosci bierze mnie ochota pograc w stare czesci.... Kurde nie wytrzymam, jeszcze tyle czasu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zajarany ta 5, ze z niecierpliwosci bierze mnie ochota pograc w stare czesci.... Kurde nie wytrzymam, jeszcze tyle czasu!

 Haha miałem to samo i właśnie ogrywam GTA;episodes from Liberty City ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o tą mapę, to na terenach poza miejskich po prostu brakuje szczegółów. Ja się o świat gry nie boję, będzie dobrze...

no właśnie brakuje i dlatego sądzę że nie jest to prawdziwa mapa, R* tak w kulki nie leci :)

 

Co do tej mapy: nie panikujcie, wyciekl jakis nieoficjalny obrazek a Wy tu sie na nim drog doszukujecie;)

Osobiscie mam nadzieje, ze jednak nie zrobia nam RDR w czasach wspolczesnych, GTA to jednak glownie miasto, dziwki i bron;)

To jest GTA na które wiele osób czeka i czeka ... zobacz ile stron ma ten wątek ... a gra jeszcze przed premierą!!! inne nie mają połowy tyle długo po premierze, tak więc sam widzisz jak wielkie jest napięcie :)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile może kosztować gra w media markt? bo zastanawiam się nad preoderem (219zł) chociaż wolałbym sam podjechać do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garść znalezionych info o mapie

 

tak na 99% wygląda mapa GTAV (fanmade)

 

20130728121158.jpg

 

kilka dowodów

 

b64nyf.jpg

16hojsm.jpg

eu53jn.jpg

9cn7.jpg

nh9p.jpg

 

porównanie na podstawie lotniska z GTA 4 i naniesione na całość mapy w skali

 

20130728121228.jpg

20130728121238.jpg

 

kolejny urywek mapy od R* 

 

mobile-special.jpg

QwS6Zl5.jpg

 

do tego doliczyć podwodny świat i faktycznie mapa kilka razy większa od SA i VC razem wziętych

Edytowane przez gnz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat jak zdobyć kod zniżkowy -20% od kompani graczy!!!??

 

przepraszam powaliło mi się z grą xD

Edytowane przez retsam94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat jak zdobyć kod zniżkowy -20% od kompani braci??

 

Jakiej kompani braci? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle zastanawiał się nad tym czy w grze będziemy często spotykać powtarzające się twarze?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miasto wygląda na malutkie, ale na mapach tak zawsze bedzie wyglądać. Zobacz to porównanie - miasto z GTA4 jest minimalnie większe od miasta z GTA5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Ktoś zamierza w ogóle zamówić wersję kolekcjonerską?? 560 zł!

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto jest idealne,a cała mapa to dobre połączenie gta iv i RDR.Te połacie pustkowia są niesamowite.Góry,roślinność,zwierzyna i pewnie misje poboczne jak w RDR napady.Pomysł żeby było tylko miasto jest kiepski.Będzie można na multi robić wyścigi przez te pustkowia,rajd dakar w gta hehe.

BTW Sony to mistrzowie,najpierw wypuścili pliki GTA a teraz po częsci potwierdzili wersje na ps4,te ich dementacje do mnie nie przemawiaja ;d 

Jak czytam te newsy to coraz bardziej chce mi się w to zagrać ;d

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miasto wygląda na malutkie, ale na mapach tak zawsze bedzie wyglądać. Zobacz to porównanie - miasto z GTA4 jest minimalnie większe od miasta z GTA5

 

Ciesze sie ze wreszcie ktos to zauwazyl. Miasto wyglada na niewiele mniejsze od samego LC z 4ki. Pod warunkiem ze skala obu map jest prawidlowa.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×