Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to tak, jakby prolog dział się zimą, gdzieś...nie wiem czy w Los Santos, czy gdziekolwiek indziej :) a później już jest normalne Los Santos skąpane w słońcu. Ale faktycznie robi wrażenie. Cóz, pogram we wtorek, pewnie dopiero popołudniu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie w Lost Santos, szukałem miejsca z minimapy i się nie pokrywa nigdzie rozkład dróg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok gra nie wyszła jeszcze a już 141 stron, ja lubię serię gta ale nie jaram się tak jak wszyscy, wyjdzie to przeczytam recenzję bądź wypowiedzi na forum to pójdę do sklepu i kupię grę.

Jestem ciekaw czy bylibyście w stanie wyczekać i nic nie pisać w tym temacie do momentu premiery gry? :)

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok gra nie wyszła jeszcze a już 141 stron, ja lubię serię gta ale nie jaram się tak jak wszyscy, wyjdzie to przeczytam recenzję bądź wypowiedzi na forum to pójdę do sklepu i kupię grę.

Jestem ciekaw czy bylibyście w stanie wyczekać i nic nie pisać w tym temacie do momentu premiery gry? :)

 

Nie podoba sie :D ?

 

buuusrorar.gif

 

To dowidzenia :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co kupili w PSS sprawdzałem na kompie i pokazuje dopiero downland 16.09 :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzie nie wytrzymają nic nie pisać :)

Edytowane przez sanho21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzie nie wytrzymają nic nie pisać :)

A co się dziwić od tak dawna jesteśmy spragnieni, tak mało nam przez ten czas mówiono i pokazywano, że szał jest ... ogromny

 

ten gif z autobusu świetny, ładnie wygląda, szyby przezroczyste i środek wygląda fajnie, fajnie jakby można znowu by powozić się jako kierowca autobusu ;)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co kupili w PSS sprawdzałem na kompie i pokazuje dopiero downland 16.09 :down:

 

Ciekawe czy już po północy można będzie pobierać. Oby. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba sie :biggrin: ?

 

buuusrorar.gif

 

To dowidzenia :P

 

Animacja wygląda przepięknie. Wydaje się jakby to chodziło w 60fps hehe. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach juz sie pojawilo GTA V, piraci juz graja :sad: Mało tego, nawet z PL napisami !

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach juz sie pojawilo GTA V, piraci juz graja :sad: Mało tego, nawet z PL napisami !

 

Tak jak ktoś mądrze napisał kilka postów wcześniejszej. Trudno, my chcemy zagrać uczciwie legalnie to nasz świadomy wybór. Dlatego czekamy. I mamy nieprzerobione konsole. Nie ma co lamentować. Piraci prawie zawsze mają wszystko szybciej i bez blokad DRMówch i innych utrudnień. Zostało 3 dni. Damy rade. :)

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach juz sie pojawilo GTA V, piraci juz graja :sad: Mało tego, nawet z PL napisami !

A niech se grają, w GTA Online i tak nie zagrają, ja sobie spokojnie poczekam i przechodzę ACIII, a to że PL mają to co dziwnego jak edycja podzielona na 3 regiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej polce lezy stary przerobiony xbox... Ale nie zepsuje sobie zabawy czekam do wtorku :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby się pory roku zmieniały tak jak w Bully. Całe Mount Chilliad pokryte śniegiem mogłoby wyglądać zajebiście. Grafika wygląda świetnie.

Tylko że Los Santos to takie wirtualne LA, tam pór roku jako takich raczej nie ma.

 

 

Nie mam żadnych dwóch transakcji. Pobrali mi raz 185zł i tyle. Nie wiem z czego to wynika. Żeby nie robić OT to napiszę, że screeny wyglądają słitasnie.  

 

Może być że bank ma wysoki kurs, albo że po prostu przeliczają najpierw na euro a potem na pln dopiero. U mnie w Syncu wyszło niecałe 182pln.

Screeny też mi się podobają, animacja wyrzucania kierowcy z autobusu nawet bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje tylko czekać: http://screencast.com/t/Ux1nmvU4p ciekawe kiedy muve.pl wyśle gry. Staram się unikać jak ognia tego tematu, żeby nie zobaczyć za dużo, ale nie mogę się powstrzymać :) 2 dni w pracy wolnego wzięte - to na początek. Mój pierwszy w życiu preorder <3

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desf: Racja, nie pomyślałem o tym. No i Michael by się nie przeprowadził do Los Santos gdyby tam śnieg padał :P.

 

No ciekawe z tym muve, bo gdyby już wysłali GTA to by musieli raczej powiadomić mailem o takiej sytuacji. A jak wyślą w poniedziałek to nie ma pewności że we wszystkich paczkomatach w całej Polsce o północy 17 będzie można już odebrać swoją kopię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że piraci mogą grać tylko na statkach pirackich to ich trochę buja, jak któryś ma chorobę morską to przyjemność jest średnia :P

 

A tak na serio to Rockstar dla piratów miał przygotować kilka niespodzianek, różnie to w grach było z tymi rzeczami, czasami nie dało się przejść gry albo np. w "The Godfather"  wysiąść z samochodu na przykład, więc nie ma co im zazdrościć.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni w pracy wolnego wzięte

 

 

hehe witaj w klubie :)

o północy odbieram z paczkomatu i gram od razu cała noc a kobite z dzieckiem wysłałem na cały dzień do teściowej - niech sie babcia z wnuczką pobawi żebym sie mógł pobujać w Los Santos  :)

 

o 18-tym jeszcze nie wie że też wolne wziąłem ale to sie jakoś ogarnie :P

 

żeby tylko muve.pl nie dało dupy

kod dostaniemy wczesniej i o północy tylko odbiór czy sms przyjdzie dopiero po północy ? ktos juz zamawiał coś do paczkomatu i wie jak to działa ?

Edytowane przez gnz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe witaj w klubie :)

o północy odbieram z paczkomatu i gram od razu cała noc a kobite z dzieckiem wysłałem na cały dzień do teściowej - niech sie babcia z wnuczką pobawi żebym sie mógł pobujać w Los Santos  :)

 

o 18-tym jeszcze nie wie że też wolne wziąłem ale to sie jakoś ogarnie :P

 

żeby tylko muve.pl nie dało dupy

kod dostaniemy wczesniej i o północy tylko odbiór czy sms przyjdzie dopiero po północy ? ktos juz zamawiał coś do paczkomatu i wie jak to działa ?

 

Kod dostaniecie o 0:01. Zamawiałem wiele razy do paczkomatu, ale nigdy z taką akcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sms przychodzi w chwili kiedy paczka jest do odbioru :) czyli w chwili gdy jest wkladana do paczkomatu. Nie wiem jak bedzie teraz ;) bo watpie zeby pocztowcy in postu wkladali je o 00:00 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż na tym gameplayu po tej grze się nie spodziewałem. Jest ok. Chociaż otwieranie z piąchy samoloty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×