Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli doganiamy temat The Last of Us, a GTA jeszcze nie wyszło :D

 

Co jak co ale Rockstar nie jest znany z pustych obietnic, więc powiedzieli że wersja PS3 nie będzie odstawać to jest duża szansa że tak będzie. Nie pamiętam żeby przy premierze GTA IV czy RDR ktoś ich o takie coś pytał, więc wtedy mieli wymówkę :P. Zresztą jeśli piątka będzie chodzić tak jak RDR na PS3, to ja będe bardzo ucieszony, biorąc pod uwagę rozmiar świata i grafikę. Fajnie by było jednak naprawdę dostać tą samą wersję, przecież to nie 2008 gdzie czarnulka dostawała skopane porty po xboksowej wersji. Deweloperzy chyba pokazali że z naszej konsoli można wykrzesać więcej niż z klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zwykłą kopię gry zamówioną to po prostu pójdź do sklepu z rana i weź swoją kopię z półki :)

Moja przygoda z Empikiem zakończyła się jak zamówiłem kolekcjonerską wersję BF3 i gdy normalne edycje leżały na półkach, ja czekałem do 15 następnego dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej filmów się pojawia w dobrej jakości. 

 

Przejazd po mieście:
http://www.youtube.com/watch?v=00xvxsfuHbQ

 

W 1.30 po uderzeniu widać jak od samochodu odpada opona.  :shok:

 

Holowanie pojazdu:

http://www.youtube.com/watch?v=vmlSPT9xhBo

 

 

Strip club:

http://www.youtube.com/watch?v=S4ZTdyBgJTs

Edytowane przez Grandy111
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze pytal w jakims sklepie czy mozna dostac przed premiera?Sam moze jutro polaze po sklepach to popytam co i jak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zwykłą kopię gry zamówioną to po prostu pójdź do sklepu z rana i weź swoją kopię z półki :)

Moja przygoda z Empikiem zakończyła się jak zamówiłem kolekcjonerską wersję BF3 i gdy normalne edycje leżały na półkach, ja czekałem do 15 następnego dnia...

Bo empik.com a sklep to są podobno dwie inne rzeczy. Taką odpowiedź dostałem kiedyś w sklepie gdy pytałem się, dlaczego mam czekać na grę jak widzę że na półkach już stoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze pytal w jakims sklepie czy mozna dostac przed premiera?Sam moze jutro polaze po sklepach to popytam co i jak.

Ok, pamiętaj mamy umowe;D ja jestem w stanie nawet dać więcej za gierke jakby była wczesniej do nabycia;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zamawiał na amazonie to dziś wysyłają bo pobrali mi kaskę z konta, czyli w środę się spodziewam, a zasiądę dopiero w piątek. Urlopik już wzięty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info potwierdzone telefonicznie na infolinii w Empikach.

 

We wszystkich Empikach, gdzie jest nocna premiera (z poniedziałku na wtorek), GTA V wystawione będzie we wtorek od momentu otwarcia salonu, czyli od 9:00. Cena 199 zł. Sztuk nie powinno zabraknąć, bo z tego co mi gość mówił, to przyszło ich naprawdę dużo i wystawią wszystko, co mają. Nie wiem jak w Media Markt pod względem ceny i wystawienia, zapewne podobnie. Ja swój pre-order anulowałem, bo mi krzyknęli, że mam do odbioru osobistego o 13:00-14:00. Dwa dni urlopu nie mogą się zmarnować ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko po prostu przepięknie, a o inne aspekty gry nie mam żadnych obaw. Do czasu premiery nic już nie oglądam, po co psuć sobie zabawe :) Tylko kiedy ten download na PSS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi uszkodzeniami to może być rzeczywiście porażka. Niczym w need for speed -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy gta 5 wyjdzie na pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulice jak były puste tak są dalej. Na tej generacji już się nic więcej nie da zrobić. Czyli ładnie pościemniali na materiałach promocyjnych ale tego się było można spodziewać. Już wiadomo dlaczego rockstar nigdy nie chce gameplaya puszczać przed premierą.  Za co Cała gra jak na tak duża produkcję wygląda bardzo bardzo dobrze chylę czoła przed twórcami tylko ten nieszczęsny brak ludzi w każdym sandboxie. Może na następnej generacji się tego w końcu doczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy gta 5 wyjdzie na pc?

 

1253885876_suicide.gif

 

 

@vincent

 

No, pusto jest.

 

kfJGByj.gif

 

JxRULOH.jpg

 

4gLqXh7.jpg

 

Miasto duchow.

 

A na autostradzie jest jeszcze wiecej pojazdow.

Edytowane przez Bansai
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poogladalem pare filmikow (w tej lepszej jakosci) i jest dobrze jak na moje oko. Wy tu z trudem wytrzymujecie do premiery, a ja nawet nie wiem kiedy zagram bo konsola jest gdzies e swiecie! takze musze trzymac hype na wodzy :D

a ten screen z sniegiem jest swietny. podobnie jak ten z nocnym oswietleniem. fenomenalne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy gta 5 wyjdzie na pc?

 

Oficjalnie nie wiadomo. Trzeba mieć w pamięci prawdopodobną wersję na nową generację konsol a dopiero potem ewentualnie na PC. Mortal Kombat wyszedł po 2óch latach! Szkoda czasu na czekanie bo sobie obrzydzisz. Ja zgaduje że na PC jeśli wydadzą to będzie ROK czasu czekania od premiery 17tego. Tak myślę.

Edytowane przez Kessarath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie wiadomo. Trzeba mieć w pamięci prawdopodobną wersję na nową generację konsol a dopiero potem ewentualnie na PC. Mortal Kombat wyszedł po 2óch latach! Szkoda czasu na czekanie bo sobie obrzydzisz. Ja zgaduje że na PC jeśli wydadzą to będzie ROK czasu czekania od premiery 17tego. Tak myślę.

A RDR wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zdementował powstanie wersji next gen ale nie zdementowali wersji PC , nowa generacja to za mały rynek na taka gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym R* to nie hieny na kase jak EA czy Activision. Po prostu na next za 2 lata wyjdzie GTA6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×