Skocz do zawartości
Patricko

Downloadable Content (DLC)

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem że w wiekszości gier to działa ale nie wiem jak z GT5, otóz:

mam dwa konta uzytkownika i dwa konta psn. Na jednym koncie mam coś w portfelu,

czy jeżeli ściagne car pack 3 na jednym koncie to bede miał samochody na obu ?

prosze o sprawdzoną odpowiedz

yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT 5 jest coś takiego jak Family Upgrade - czyli się da...

Mam 4 konta i na każdym mam auta z DLC a kupowane tylko raz.

Gran Turismo 5 już w przyszłym tygodniu otrzyma nową paczkę z nowymi autami. Co takiego zatem dostaniemy za prawie 4$? otóż: 2010 Volkswagen Golf VI R, 2010 Volkswagen Scirocco R, 2012 Nissan GT-R Black edition R35 oraz 2011 Mini Cooper S.

Dodatkowo zostanie wprowadzona mała zmiana dla posiadaczy kilku kont na jednym PlayStation 3 o nazwie Family Upgrade (uuu ale to rodzinnie brzmi!!!) gdzie dzięki tej małej łatce każda osoba będzie mogła używać DLC i łatek na każdym koncie zarejestrowanym na konsoli PS3 a nie tylko na tym, na którym został owy soft zassany/kupiony.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlc mogłoby być od razu w grze. A DLC znaczy Dawaj Leszczu Cash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd to dla mnie najmarniejsze DLC, o ile fura będzie za free, to za tor na GTPlanet piszą 5 ojro. Za JEDEN tor? W kilku wariantach? Eeee, mam nadzieję, że oferta na dniach zyska jakieś inne elementy, bo na razie odłożę zakup na "dużo" potem, no chyba, że pójdą u nas za dychę, w co nie wierzę.

Edit: fuuu, zamiast 20 to 5 ojro, ja już w złotówkach poleciałem :)

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd to dla mnie najmarniejsze DLC, o ile fura będzie za free, to za tor na GTPlanet piszą 20 ojro. Za JEDEN tor? W kilku wariantach? Eeee, mam nadzieję, że oferta na dniach zyska jakieś inne elementy, bo na razie odłożę zakup na "dużo" potem, no chyba, że pójdą u nas za dychę, w co nie wierzę.

Khazar chyba coś pomieszałeś - 5 euro za tor, czyli dwie dychy u nas. Co nie zmienia faktu, że i tak drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując ME2 miałem wersje prawie kompletną ( poza ostatnim DLC ) i zapłaciłem za nią grosze... ale jak potem zobaczyłem zawartość tych DLC dodanych to złapałem się za głowę...jak oni mogli brać po około 20zł za DLC co przechodzi się w 5 min...no porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej nie patrz na DLC z ME3 (36zł) :P

Co do DLC GT5 nie ważnie ile by kosztowało jakoś nie mogę się oprzeć.

Jednak całkiem serio zamiast nowych aut, tras wolałbym jakiś nowe wyzwania, ewentualnie coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo... Nie mogę się oprzeć przed kupnem każdego DLC do GT5.

Choć i tak wg mnie jest to najlepiej wspierana gra od czasów premiery PS3. Nie wiem czy byłbym w stanie policzyć wszystkie zawody sezonowe, jakie doszły od premiery tego tytułu.

Tak czy inaczej DLC kupię, bo warto. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady , takie Toyoty już są ze trzy , a tor mogliby dać gratis... Dychę mogę za to dać , nie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, jak zwykle marudzicie. Nie chcecie, to nie kupujcie, przecież ani nikt Was do tego nie zmusza, ani nikomu łachy nie robicie... Po co tyle biadolenia?

Ja kupię ze wzgędów kolekcjonerskich chociażby. I przynajmniej PD coś robi, tytuł ciągle żyje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do osób mających wszystkie lub większość DLC, warte są swojej ceny ? mnie interesuje jedynie pakiet z torem Spa, czy jest sens dokupowania pozostałych ? Czy może poczekanie na wersję GT5 Academy Edition ( za ok 25 euro? ) i wtedy sprzedać starą i kupić nową z dodatkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do osób mających wszystkie lub większość DLC, warte są swojej ceny ? mnie interesuje jedynie pakiet z torem Spa, czy jest sens dokupowania pozostałych ? Czy może poczekanie na wersję GT5 Academy Edition ( za ok 25 euro? ) i wtedy sprzedać starą i kupić nową z dodatkami ?

Sens dokupienia pozostałych DLC owszem jest, jednak cenowo wyjdzie Cię to dość sporo. Lepiej poczekaj na Academy Edition i potem opchnij starą wersję, korzystnie na tym wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem pobrałem pare darmowych aut ale jak wchodze do gry nie ma ich w zawartości do pobrania w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są darmowe auta do pobrania ? Jest coś oprócz tego Sciona ? Ile to jest pare ? Bo nie kojarzę nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tez sie zastanawialem :D ale mysle, ze gostek nie znal zawartosci i myslal, ze jest tam wiecej samochodow niz ten jeden. No coz, czas pokaze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie pamiętam dokładnie jakie ale jest ich chyba 5 wiem że jest Lamborghini Countach jakiś Nissan sportowy i citroen sportowy i to nie było w dodatku tym co scion bo jego też pobrałem i mi działa

Edytowane przez Sycho Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałeś dodatek do gry Gran Turismo ale na Playstation Portable wystarczy czytać co się pobiera hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens dokupienia pozostałych DLC owszem jest, jednak cenowo wyjdzie Cię to dość sporo. Lepiej poczekaj na Academy Edition i potem opchnij starą wersję, korzystnie na tym wyjdziesz.

Robił ktoś tak? Ciekawy jestem, czy po przejściu na Academy Edition trzeba od nowa grę insalować i co z sejwami. Gdybym na przykład pożyczył AE od kumpla to czy dalej mógłbym dalej grać na zwykłej ze wszystkimi DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś tak? Ciekawy jestem, czy po przejściu na Academy Edition trzeba od nowa grę insalować i co z sejwami. Gdybym na przykład pożyczył AE od kumpla to czy dalej mógłbym dalej grać na zwykłej ze wszystkimi DLC?

Gry nie trzeba instalować, sejwy pozostają bez zmian. A dlc trzeba pobrać za pomocą pss przy użyciu kodu dodanego do gry. Wychodzi na to że musiałbyś się zalogować na konto kolegi i pobrać zawartość dlc na swojej konsoli. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Nie wiedziałem że razem z gra jest kod. A nie wiesz czy gdybym kupił ang wersje AE i wykorzystał tylko ten kod, to dalej mogę grać na starej wersji Pl tylko ze wszystkimi dlc? ( bo rozumiem ze AE ma wszystkie dlc jakie wyszły?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×