Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już kupisz To daj znać pogramy online:D

Nie pogracie, bo ten online jest tak żałosny, że szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem pewnie polega na tym, że Namco pisząc Tekkena 6 na PS3 nie przejmowało się kompletnie takimi rzeczami jak kompresja danych (czyt. płyta BD wypełniona po brzegi) i instalacja gry na HDD. Ciekawe ile GB gra zajmie na Dysku PS3? Dlatego tak ciężko im przenieść to na X'a. Muszą skompresować dane (czyt. włożyć dodatkowy wysiłek), a opcja intalacji gry na HDD w NXE jest opcjonalna więc nie mogą jak w PS3 zmusić użytkownika do instalacji, dlatego na Xboxie mieli problem z osiągnięciem właściwej prędkości wczytywania danych (czyt. Sporo GB zainstalujemy na PS3 HDD). No bo nie zapominajmy przecież, że DVD jest dużo szybsze od BD.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante niestety BD rekompensuje te wolne czytanie ogromną przestrzenią (obecnie do 400GB). Nie sądzę, aby trzeba było instalować ,,sporo GB".

P.S. Masz XBOX-a to co robisz na forum od PS3 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek bardzo zła wiadomość dla wszystkich fanboyów, a niezwykle radosna dla reszty Graczy: Tekken 6 pojawi sie nie tylko na PS3 ale także na XBOX 360 jest to o tyle istotne wydażenie że Tekken zawsze pojawiał sie tylko na automatach Namco oraz konsolach Sony.

Dlaczego Czekamy:

- Bo od czasów TK5 mineły wieki

- Bo wygląda rewelacyjnie

- Bo to tak naprawde pierwszy TK next -gen

Platforma - PS3 XBOX 360

Data - IV KW 2009

...

Jeśli coś cytujesz (w tym przypadku PSX eXtreme), to wrzucaj tekst w cudzysłów bo w przeciwnym razie to kradzież ;)

Co do samej gry to jestem ciekaw co ujrzą moje oczy w dniu prmeiery, żadna bijatyka w historii nie była chyba robiona tak dużo czasu... Obyśmy nie czekali tyle na rozczarowanie, mnie osobiście grafika na screenach czy filmikach nie zachwyca aż tak bardzo ah ah ah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal kill widzę z tego, że DVD w X'ie jest szybsze, bo o ile mi wiadomo Blu-Ray w PS3 ma prędkość odczytu równą 1x czyli

Blu-ray 1x: 36Mbps / 4.5MBps

12x DVD: 66 - 132Mbps / 8.2 - 16.5MBps

Chociaż mogę się mylić, ale tak czy siak nie jest to 4x na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podobne? Niemal dokładnie 2x wolniejsze

Blu-ray 2x: 72Mbp / 8MBps

12x DVD: 66 - 132Mbps / 8.2 - 16.5MBps

Do tego weź pod uwagę, że więcej danych na BD (no bo mniej skompresowane) zmusza napęd do odczytu duuużo większej ilości danych. A znowu skompresowanie danych jest niemożliwe ze względu na zbyt małą ilość RAM nieprzypisanego karcie graf. i konsola nie miała jak by tych danych rozkompresowywać w dużej ilości. Programiści muszą znaleźć półśrodek, a gdy jego znalezienie jest zbyt czasochłonne to robią jak Capcom - walą 5GB instalki na dysku, zresztą 90% gier na PS3 instaluje 1-5GB na HDD... Nie mówię, że hardware X360 jest mocniejszy od PS3, bo oczywiście PS3 dysponuje dużo większą mocą i potencjałem jeżeli chodzi o grafikę, ale architektura według mnie jest fatalnie przemyślana. Do tego tak zachwalany HDD w PS3 jako "standard" w rezultacie przy kilku grach okazuje się że nie jest narzędziem do przechowywania multimediów, a niezbędnością do działania gier.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wczytałeś się w ten artykuł. Są momenty kiedy BR jest nawet szybsze. No ale to nie topik o prędkościach. Zostawmy to tak jak jest, bo ja tu mam pilnować porządku a nie sam robić bałagan :P Każdy może sobie poczytać i wyciągnąć wnioski.

koniec offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pogracie, bo ten online jest tak żałosny, że szkoda gadać...

Ja gram prawie codziennie z kumplem i wcale az takich wielkich lagow nie ma ;] da sie w miare grac czasem prawie wogole nie muli , jeszcze jak w wakacje sie zagyrwalem w tekkena wieczorami po 21-22 to bylo lajtowo , jedyny problem jest taki ze czasem nie moge dojsc do pokoi znajomych ;| , a lagi kure*skie mam jak gram z kims zza granicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w londynie na automacie :) cud miód i orzeszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grałem w londynie na automacie :) cud miód i orzeszki :D

Jakoś nagle naszła mnie ochota na meczyk w Tekkena 6 z kumplami przy piwie i orzeszkach w miodzie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że wychodzi na x-box mi akurat przeszkadza, nie wiem na ile to prawda ale premiera na x-boxa ma być wcześniej(wiadomość nie potwierdzona faktem) Ogólnie wkurza mnie to że wpierw roba gry na x-boxa a potem przerabiają na ps3, jak np. gtaIV które przycina czy tez assasin. Wychodzi na to że do gier z x-boxa się przykładają a ps3 olewają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee.... z tego co mi wiadomo to Tekken najpierw robiony byl na Arcade (Japonce juz pocinaja), pozniej na PS3 (wlasciwie to czytalem cos, ze architektura Arcade i PS3 jes b. podobna i robili ja jednoczesnie na te dwei platformy, ale ile w tym prawdy nie mam pojecie, jakos nie chce mi sie w to wierzyc za bardzo), a dopiero pozniej zdecydowali sie wydac na X360 (z tego powody premiera sie opozni, a mogli by juz wydac na PS3). Poprawcie mnie jesli sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee.... z tego co mi wiadomo to Tekken najpierw robiony byl na Arcade (Japonce juz pocinaja), pozniej na PS3 (wlasciwie to czytalem cos, ze architektura Arcade i PS3 jes b. podobna i robili ja jednoczesnie na te dwei platformy, ale ile w tym prawdy nie mam pojecie, jakos nie chce mi sie w to wierzyc za bardzo), a dopiero pozniej zdecydowali sie wydac na X360 (z tego powody premiera sie opozni, a mogli by juz wydac na PS3). Poprawcie mnie jesli sie myle.

I jak zwykle przez zielonego stolca data premiery jest opóźniona. Dlaczego ? Oo... żeby broń boże Tekken 6 nie był czasowym exc. dla SONY bo to by mogło urazić M$Boyów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ale wprowadzili broń. Coś dziwnie mnie to odstrasza od tego tytułu. Pozostaję przy 5 na PS2 i DR na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(z tego powody premiera sie opozni, a mogli by juz wydac na PS3).

Gdyby wydali teraz ps3 to Xbox dostał by bonusy np. DARMOWE DLC :scare: = dodatkowe koszta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gralem w kazdego tekkena, i znudzilo mi sie to, ilez mozna w kolko to samo ? ... olewam ten tytul, ale bankowo na youtubie lukne sobie endingi moich ulubionych postaci z ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz gralem w kazdego tekkena, i znudzilo mi sie to, ilez mozna w kolko to samo ? ... olewam ten tytul, ale bankowo na youtubie lukne sobie endingi moich ulubionych postaci z ciekawosci.

Też tak pewnie zrobię.

BTW coś się ma zmienić w samej rozgrywce, poza możliwością wykorzystywania broni? Są jakieś zmiany w rozgrywce, dodatkowe ciosy, cokolwiek co sprawiłoby, że warto kupić ten tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak pewnie zrobię.

BTW coś się ma zmienić w samej rozgrywce, poza możliwością wykorzystywania broni? Są jakieś zmiany w rozgrywce, dodatkowe ciosy, cokolwiek co sprawiłoby, że warto kupić ten tytuł?

Ciosy są nowe możesz zobaczyć na youtubie nowe chwyty , combosy etc . Mam taką cichą nadzieje ze bedzie tryb Tekken Force tak jak w starej dobrej 3 :D , gdzie mozna bylo wybrac kazda postać i powinni go troche rozbudować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. No to nie tak źle. Plus podbita rozdzielczość. No, no. Może kiedyś sie skuszę, ale to ewentualnie na platynkę za mniej niż 100 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz gralem w kazdego tekkena, i znudzilo mi sie to, ilez mozna w kolko to samo ? ... olewam ten tytul, ale bankowo na youtubie lukne sobie endingi moich ulubionych postaci z ciekawosci.

A tam gadasz głupoty , co jest piękniejszego od zebrania się ekipą przy telewizorze i naparzaniu w Tekkena :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w PES`a? ;)

Ale koledze chodziło o to, że za mało w tym nowości, żeby się było na co napalać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam gadasz głupoty , co jest piękniejszego od zebrania się ekipą przy telewizorze i naparzaniu w Tekkena :D ?

sęk w tym, że mimo iż mam wszystkie tekkeny, to tak czy siak ciągle ze znajomymi gramy w 3 cześć na szaraczku, bo ta jest była i będzie wg nas najlepsza, i myślę, że specjalnie wydają te grę na xboxa, bo sami czują kicz, i chcą jak najwięcej zarobić, ja im już do kieszeni nic nie wsadzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×