Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

...a Soul Calibur 4

A co do Tekkena to ja się najbardziej obawiam, że w tym multum postaci będą 2-3 totalnie przepakowane i wszyscy będą nimi grać online i zabawa się skończy. Oczywiście bardzo chciałbym się mylić.

A ja bardzo czekam na premierę w T5 grało mi się bardzo fajnie może 6 powtórzy ten sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Co tak Ucichł temat o Tekkenie?!:o , już dawno data premiery znana a tu nic sie nie dzieje ... tak nie moze byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja napisze że ja czekam i kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Tekkena to ja się najbardziej obawiam, że w tym multum postaci będą 2-3 totalnie przepakowane i wszyscy będą nimi grać online i zabawa się skończy. Oczywiście bardzo chciałbym się mylić.

Tekken 6: BR na automaty wygląda na bardzo dobrze zbalansowanego (absolutnie nie ma postaci, która by dominowała na turniejach w Azji czy USA), więc o to nie ma co się bać :) Ja się martwię tylko o online, bo to bodaj jedyna rzecz, na którą będzie można narzekać w nowym Tekkenie (jeśli nie będzie działał na takiej zasadzie jak w SF4 na przykład).

(tak, wiem że zacytowałem stary post ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem w w pre orderze. Takze ZA MIESIAC GRANIE ! ;>... Tez jestem ciekaw czy te wszystkie postacie beda w miare zbalansowane czy jakas DE BEST czworka w wiekszosci online fighterow... Osobiscie mi poki co najbardziej podchodzi HWORANG czy jak to sie tam pisze;)

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najłatwiej grało się zawsze Hwoarangiem i Eddy'm/Christie.

Też już zamówiłem preorder i po premierze chętnie się z kimś ponaparzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze wstrzymuje... Fajnie mi się grało w T2, T3, T5 ale to co zrobili z T6 to kicz (wnioskuje na podstawie info i trailerów). Może grafika będzie fajna, ale moim zdaniem to już nie ten klimat. tak jak napisałem kilka postów temu... NAMCO zrobiło mordobicie dla 13-stolatków. Pewnie po premierze i dopiero po tym jak opadnie dym i confetti, na spokojnie, trzeźwym okiem spojrzę na tą grę i zobaczę czy warto ją kupić, bo na razie tytuł do mnie nie przemawia mimo że nie ma konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze wstrzymuje... Fajnie mi się grało w T2, T3, T5 ale to co zrobili z T6 to kicz (wnioskuje na podstawie info i trailerów). Może grafika będzie fajna, ale moim zdaniem to już nie ten klimat. tak jak napisałem kilka postów temu... NAMCO zrobiło mordobicie dla 13-stolatków. Pewnie po premierze i dopiero po tym jak opadnie dym i confetti, na spokojnie, trzeźwym okiem spojrzę na tą grę i zobaczę czy warto ją kupić, bo na razie tytuł do mnie nie przemawia mimo że nie ma konkurenta.

CO???:) Najlepsi gracze w poprzednie części bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat szóstki,tak samo scena Tekkena która obcowała z automatem w Łodzi.A VF5 to co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no panowie, kiedy dowiedziałem się, że Tekken 6 jest w produkcji to w życiu bym nie podejrzewał, że 5 dni przed premierą w Polsce na forum o tej grze nie będzie ni widu, ni słuchu ;P Ostatnia odpowiedź sprzed miesiąca... Czy naprawdę tak mało osób czeka na tą grę ? Czy ostatnie premiery tak opróżniły wasze portfele, że staracie się nawet nie myśleć/pisać o nowym Tekkenie dopóki wasze portfele ponownie się nie zapełnią ;) ? Oby gra dotarła na czas do sklepów, aby było co robić w Święto zmarłych i zaduszki :)

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, przy tylu premierach tej jesieni Tekken wydaje się (przynajmniej dla mnie), odgrzewanym kotletem drugiej kategorii z psa, zmielonym razem z budą. Nic nie mam do tej gry, ale... to kolejny Tekken. Grafiką nie powala, większość ciosów znana od stu lat, Online będzie miał lagi itd, itp. Osobiście nie dziwie się, że gra poszła w multiplatformę. Na miejscu Sony też bym nie walczył o tego kapcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić jak gra stanieje bo aktualnie mam ważniejsze wydatki^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja dla Tekkena olewam kolejne części Uncharted i Assasyna odłożyłem również kupno nowej "piłki" na okres ściśle nie określony. Od czasu kiedy znana jest data premiery odliczam dni do nowego Tekkena i tylko on i w listopadzie MW2 się dla mnie liczą. A dlaczego ? Ponieważ to Tekken :tongue: gram w niegfo od drugiej części i ja dla mnie Soul 4, Street Fightera 4, DOA 4 i inne bijatyki walcża tlyko o drugie miejsce ponieważ król jest tylko jeden. Wiem że ta częśc wychodzi troche za późno i nie powala przede wszystkim oprawą ale i tak gierka zajmie mi mnóstwo wolnego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, przy tylu premierach tej jesieni Tekken wydaje się (przynajmniej dla mnie), odgrzewanym kotletem drugiej kategorii z psa, zmielonym razem z budą. Nic nie mam do tej gry, ale... to kolejny Tekken. Grafiką nie powala, większość ciosów znana od stu lat, Online będzie miał lagi itd, itp. Osobiście nie dziwie się, że gra poszła w multiplatformę. Na miejscu Sony też bym nie walczył o tego kapcia.

Tutaj zgadzam się w 100% ;)

i nie dziwię się temu że jest małe zainteresowanie tą grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to was zachwyci czy też zdołuje. przedwczoraj na YT pewien użytkownik wrzucił większość Endingów z Tekkena 6.

>>> http://www.youtube.com/user/Dongkuni <<< Najprawdopodobniej z wersji Arcade. I akurat powiem wam że bardzo zawiodłem się na tych filmikach. Ending Kinga to w ogóle nie rozumiem. Lol - Devil Ganryu xDD Przynajmniej standardowo Ending Paula i Law są śmieszne. Ale ogólnie nie jestem tym zachwycony.

Na Tekkena 6 czekam od ponad pół roku z niecierpliwością. Zauważyłem że ogólnie w standardzie już leży żeby każdy posiadacz jakiejś konsoli zawsze posiadał część Tekkena. PS2 - T5, PSP - T5 DR. Po prostu Tekken to najlepsza bijatyka jaka powstała. Na PS3 aktualnie będzie wyłącznie nadchodzący Tekken 6 i naprawdę liczę na to że gra będzie tak dobra jak Tekken 5 albo lepsza. Oglądałem wiele Gameplayów i Trailerów i jak na razie wszystko zapowiada się ciekawie i miło. Jednak ostatniego czasu spotkałem się z różnymi opiniami. Na przykład moi koledzy z branży Multimedii są bardzo negatywnie nastawieni do Tekkena 6. Mówią że jak obejrzeli Gameplaye T6 to gra zapowiada się słabiej od T5. Że za bardzo twórcy gry zagmatwali w ruchach i ciosach postaci że dziwnie to wygląda itp. Ja nie zgadzam się z kolegami gdyż dla mnie Gameplaye są niezłe. Tak czy siak liczę na to że Tekken 6 będzie rewolucją na PS3 i pokaże że będzie to najlepsza część z serii jaka kiedykolwiek powstała. Premiera Europejska jest już za 4 dni co oznacza że w sklepach w Polsce gra pojawi się od razu na początku Listopada - pewnie coś około 2-4(Soul Calibur Broken Destiny pojawił się w Empiku trzy dni po Europejskiej premierze). Wówczas przekonamy się jak dobrym produktem będzie Tekken 6. Mam nadzieje że się nie zawiodę bo fanem serii jestem.

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endingi tak naprawde mi z lekka zwisają. Obejrzy się raz i zapomni. W sumie to tylko ciekawi mnie filmik Jina ponieważ to moja ulubiona postać z całej serii i ciekawi mnie co mu odwaliło że teraz wszyscy chcą mu nastukać. A na youtube nie mam zamiaru oglądac jak kupię gierke to zobaczę na swoim LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wiecej się dowiaduje o T6 tym bardziej żyję w przekonaniu że albo....

- kupię go za jakiś czas w aukcji BCM na allegro za 40zł

- albo kupię T7 który po nieudanym T6 będzie powrotem do korzeni.... i taką mam nadzieję szczerze mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tej gierki nie kupie napewno. Tekken był tylko i wyłącznie na playstation a teraz wszyscy posiadacze x-boxa 360 i Pc bedą mogli w to grac. Czy NAMCO Rozwiązała swój długo trwały kontrakt z Sony??

Rozpierdalacz_Pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namco nigdy niemialo zadnego kontraktu z Sony. A na pc Tekken nie wyjdzie, chyba ze o czyms nie wiem, w co watpie.

Ogolnie wiele smiesznych rzeczy napisaliscie na tej stronie.

Najlepszy Tekken jaki powstal. Bullshit.

Najgorszy Tekken jaki powstal. Bullshit.

To po prostu kolejna bardzo dobra czesc gierki. Zadnych rewolucji, zadnego spadku formy. Dla fanow gra cudo, zadnego antyfana nie przyciagnie. Nie ma co ukrywac, Namco juz nie jest w szczytowej formie, po zalosnym Soul Calibur 4 stracilem do nich sporo zaufania, jednak Tekkenem pokazuja, ze sa w stanie zrobic porzadna (a nie rewolucyjna) gre. 30 pazdziernika tuz tuz, ktos poza mna jeszcze kupuje gierke i ma zamiar pograc online? Jakby cos jestem chetny na jakis sparing ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadowym numerze PSX EXTREME na stronie 27 w "Pigule Newsów" wspominają o dość ciekawym odkryciu. Nie będę zamieszczał całego tekstu a jedynie wycięte z kontekstu zdanie. Kto chce przeczytać całość -> marsz do kiosków :D

Badania wykazały, że w wersja na XBOX 360 pracuje w rozdzielczości 1280x720 - na maszynce sony jest jedynie 1024x576

Je@#ny Microsoft zawsze musi wpierdzielić swe miliony i na końcu użytkownicy PS3 najczęściej wychodzą na tym najgorzej. Tyle czekania, wyrzeczeń by zdobyć PS3 i Full HD i lipa... przynajmniej FFXIII mnie nie zawiedzie ...graficznie oczywiście bo tekkena i tak kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tożeś Amerykę odkrył - było o tym jakiś miesiąc temu. Zresztą, o ile dobrze pamiętam, to obie gry działają w 1024x576, jednak po wyłączeniu motion blura (czy czegoś w tym stylu) na X360 zwiększa się rozdzielczość, a na PS3 pojawia się antyaliasing. Podobno mimo wszystko gra wygląda lepiej (jak ktoś bada screeny z lupą ^^) jednak na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wczoraj dostalem SMSa ze moj TEKKENIK leci juz do mnie ;> A wiec w Piatek lub Poniedzialek zaczynamy FIGHT ! ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam czekam aż gra wyjdzie i zobacze jakie komentarze zbiera. I chociaż czekam na tą gre od dawna to gniota nie kupie( ale jestem dobrej myśli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zapatruje na gierke aczkolwiek 2 stowek za nia nie dam :) jak bedzie za 150zl mozliwe ze kupie z sentymentu do serii , co nie zmienia faktu że z cześci na częsc namco urozmaica tą grę w coraz to badziej dziwny dla mnie sposób. W japoni może jest na to popyt ale nie u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×