Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja może dodam coś od siebie na temat wrażeń z gry. W sumie naprawde nie rozumiem tej nagonki na grafikę, jasne jest słaba ale to już było wiadomo 2 lata temu kiedy wyszła wersja automatowa. Osobiście "przyzwyczaiłem" się do średniej grafy i mi specjalnie ona nie przeszkadza, całą reszta to po prostu Tekken kto go lubi ten w niego gra kto nigdy nie przepadał za tekken to w niego nie gra i prosta sprawa.

Jesli chodzi o online to na początku byłem wściekły lagi straszne a mam neta 10mb ale potem zacząłem akceptować graczy tylko z statusem zielonym (dobre połączenie) i było co najmniej ok. jasne czasem coś chrupło ale uważam że jest o niebo lepiej od T5DR w którego po prostu nie dało się grać. Oczywiście licze pomimo tego na jakąś łatke ze strony Namco co jeszcze bardziej usprawni gre po sieci.

Scenario Campaign to totalny badziew, myśle że Namco celowo wpakowało tam sporo bonusów, pieniędzy i przede wszystkim trofea ponieważ inaczej pewnie nikt by w to nie grał.

Cała reszta to po prostu całą moc Tekkena, dodatki do rogrywki takie jak Rage i Bound uważam za całkowicie trafione. Muzyka w większości aren jest bardzo dobra, grafika oczywiście przeciętna ale jakoś to przeboleje na tą gre czekałem od dawna ja jestem zadowolony i mysle że wiekszosc tekkenowców również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja może dodam coś od siebie na temat wrażeń z gry. W sumie naprawde nie rozumiem tej nagonki na grafikę, jasne jest słaba ale to już było wiadomo 2 lata temu kiedy wyszła wersja automatowa. Osobiście "przyzwyczaiłem" się do średniej grafy i mi specjalnie ona nie przeszkadza, całą reszta to po prostu Tekken kto go lubi ten w niego gra kto nigdy nie przepadał za tekken to w niego nie gra i prosta sprawa.

Dobrze to wszystko ujales. Nie mozna jednak byc zdziwionym faktem, ze ktos przezyl rozczarowanie (np. ja). Wiadomo, ze to bijatyka i najwazniejszy jest system walki, a nie pierdoly rodzaju scenario mode, ale mimo wszystko mogli sie troche bardziej postarac. Tekken Tag w swoim czasie doslownie zmiotl wszystko z powierzchni Ziemi (pod wzgledem oprawy), Tekken 5 tez zebral na tym polu znaczne pochwaly (jak sobie przypomne nocna plansze z kwiatami czy wodospad, to szczeka leci w dol nawet dzis), teraz odpalilem Tekkena 6 i zonk... krotko mowiac - brzydkie kaczatko ;).

I nie nagonka, tylko grafika jest tym elementem, ktory dosc znacznie rzuca sie w oczy, stad wiele uwag na ten temat. A grac wiadomo, ze trzeba :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, udalo sie komus wlaczyc 2 playera w scenario campaign (offline)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamika i szybkosc i plynnosc to dla mnie na najwiekszy plus dla tegoo tekkena ! Lepiej mi sie w niego gra niz w tk5 dzieki temu. No i fajnie ze dodali nowe postacie ktore sa bardzo ciekawe. Heh grubasek daje rade, i ta kobitka robotka ;) Ale powiedzcie mi bo mam menu konsoli i wyswietla mi sie 1080p jak dam w Monitorze INFO MODE. Ale jak wlacze gre to jest 576p (a przeciez 720p pisze na opakowce). I strasznie poszarpane krawedzie calej gry tzn szczegolow, postaci itp. zbaki jak nie wiem. ze grafika jest poprostu DA RE MNA. Czy ja mma cos zle ustawione w MENU konsoli ? Ostatnio jak uruchomilem tez Mortal Kombat vs DC UNIVERSE to niby ona jest 1080p a wygladalo to jakbym odpalil gre w rozdzialce 800x600 na monitorze 24` :/ Co jest nie tak ? Aha i pisaliscie zeby recznie zainstalowacc tekkena ? Jak to sie erobi ? Czy musze odinstalowac to co mam i potem od now recznie ? Tylko jak ?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu gry wchodzisz w options i tam masz opcje install

Oki dzieki ziom, juz sie instaluje. A powiedzcie mi jak macie ustawione w SYSTEM SETTINGS DISPLAY jak sie wybiera jaki rodzja kabla i mam HDMI i potem sa do wyboru do odchaczenia rozdzielczosci bo mi sie swieci na czarno 567p i nie moge jej zmienic tzn usunac ptaszka. Ale moge zaznaczyc tez inne rozdzialki. Zaznaczycj e wszystkie ? Maci tez tak ze na cciemno i bez usuniecia ta najmniejsza jest ? I czy w DISPLAY settings powinno sie miec ten UPSCALER na OFF NORMAL CZY FULL SCREEN ? oraz smoothing opcje na on ? I pytanie czy jak jakas gra sie zainstaluje i na ten czas mamy konsole podlaczona pod tv i na jaks tam rozdzialke a po czasie zmieni sie np tv na monitor i w innych rozdzialkach sie pracuje to gre trzeba reinstalowac czy same wprowadzanie zmian w ustawieniach konsoli czy gdzies wystarczy... ? sorry ze w tym temacie ale tak wlasnie mi cos w tym tekkenie grafika nie pasuej i kombinuje z ustawieniami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamika i szybkosc i plynnosc to dla mnie na najwiekszy plus dla tegoo tekkena ! Lepiej mi sie w niego gra niz w tk5 dzieki temu. No i fajnie ze dodali nowe postacie ktore sa bardzo ciekawe. Heh grubasek daje rade, i ta kobitka robotka wink.gif Ale powiedzcie mi bo mam menu konsoli i wyswietla mi sie 1080p jak dam w Monitorze INFO MODE. Ale jak wlacze gre to jest 576p (a przeciez 720p pisze na opakowce).

Po pierwsze nie pisze, tylko jest napisane. Po drugie Tekken 6 nie dziala w 720p, a to co pisza na okladce jest zwykla sciema. I po trzecie - tak, TK6 ma beznadziejna oprawe (zabki, rozmazane tekstury) i nic z tym nie da sie zrobic. Trzeba przywyknac, po kilku dniach nawet az tak nie przeszkadza ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzieki ziom, juz sie instaluje.  A powiedzcie mi jak macie ustawione w SYSTEM SETTINGS DISPLAY jak sie wybiera jaki rodzja kabla i mam HDMI i potem sa do wyboru do odchaczenia rozdzielczosci bo mi sie swieci na czarno 567p i nie moge jej zmienic tzn usunac ptaszka. Ale moge zaznaczyc tez inne rozdzialki. Zaznaczycj e wszystkie ? Maci tez tak ze na cciemno i bez usuniecia ta najmniejsza jest ? I czy w DISPLAY settings powinno sie miec ten UPSCALER na OFF NORMAL CZY FULL SCREEN ? oraz smoothing opcje na on ?  I pytanie czy jak jakas gra sie zainstaluje i na ten czas mamy konsole podlaczona pod tv i na jaks tam rozdzialke a po czasie zmieni sie np tv na  monitor i w innych rozdzialkach sie pracuje to gre trzeba reinstalowac czy same wprowadzanie zmian w ustawieniach konsoli czy gdzies wystarczy... ? sorry ze w tym temacie ale tak wlasnie mi cos w tym tekkenie grafika nie pasuej i kombinuje z ustawieniami....

Żabciu... opcje UPSCALER i SMOOTHING dotyczą gier z PSone!!

BTW: Ale ten tekken to musi być graficzna kupa skoro ludzie w ustawieniach chcą grzebać. :ohmy: :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie pisze, tylko jest napisane. Po drugie Tekken 6 nie dziala w 720p, a to co pisza na okladce jest zwykla sciema. I po trzecie - tak, TK6 ma beznadziejna oprawe (zabki, rozmazane tekstury) i nic z tym nie da sie zrobic. Trzeba przywyknac, po kilku dniach nawet az tak nie przeszkadza ;).

Według aktualnie obowiązujących zasad języka polskiego forma "pisze" jest równie poprawna jak "jest napisane" ;P

Żabciu... opcje UPSCALER i SMOOTHING dotyczą gier z PSone!!

BTW: Ale ten tekken to musi być graficzna kupa skoro ludzie w ustawieniach chcą grzebać. :ohmy: :sick:

OO dzieki tego nie wiedzialem. czyli wsio ryba co tam mam ustawione.. No ale kurde ja nie wiem ze co patrze ostatnio na gre to praktycznie zerowe wygladzanie krawedzi wszedzie :/ Agdzies pisalo w jakims newsie ze wlasnie w 720p nie chodzi ta gra ale jakies tam antyaliasing niby ma, albo juz zle pamietam :/

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według aktualnie obowiązujących zasad języka polskiego forma "pisze" jest równie poprawna jak "jest napisane" ;P

Podaj zrodlo, a nie powtarzasz zaslyszane tu i owdzie plotki. Na stronie Rady Jezyka Polskiego stoi wyraznie, ze forma "pisze" jest niepoprawna.

OO dzieki tego nie wiedzialem. czyli wsio ryba co tam mam ustawione.. No ale kurde ja nie wiem ze co patrze ostatnio na gre to praktycznie zerowe wygladzanie krawedzi wszedzie :/ Agdzies pisalo w jakims newsie ze wlasnie w 720p nie chodzi ta gra ale jakies tam antyaliasing niby ma, albo juz zle pamietam :/

Wylaczenie motion blura (w opcjach - domyslnie jest wlaczony) w wersji na PS3 daje nam AA. Ja gram wlasnie bez MB i gra wyglada - dla mnie - przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wielbiłem serie Tekken grałem od 1 do 6 i grafa w ogóle mi nie przeszkadza może jest to spowodowane latami spędzonymi przy Ps2 pogram więcej to coś więcej opowiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że dyskusje sięgają już zenitów postanowiłem że dodam też coś od siebie na temat jakże wyczekiwanej przezemnie gry jaką jest tekken 6.

29 paździrnika.... .

23:50 zbieram się do sklepu,

00:01 jestem szczęśliwym posiadaczem Tekkena 6,

00:15 Jestem już w domu, odpalam konsole, czarnulka połyka płytke .....

00:35 wciąż jeszcze nie rozegrałem walki, instaluję, ściągam patche, zmieniam ustawienia, konfiguruje buttony L2, R2 itd....

01:00 Poziom mojego zdenerwowania sięga wysokości Mont Everestu

Fanem Tekkena jestem od samego początku istnienia tej serii, pamięciam sięgam momentów zachwytu nad Tekkenem 3 i milionami rozegranych walk wraz z przyjaciółmi.

Pamiętam czasy, w których Bartosz Pyrek "Pyro" z Brzegu był Polskim wymiataczem, pamiętam uczucie jakie towarzyszyło i kiedy nauczyłem się "oszukiwać" w walce przy pomocy Xiaoyou. Historie o "Leju" zakuwającym w kajdanki i Kingu ściągającym maske...

Pamiętam zachwyt nad kolegą pokazującym mi 6tke Kingiem, bicie po żebrach Paulem, śmiech Bryana itd Wszystkie tego typu smaczki i miłe chwile to już przeszłość....

Tekken Tag mnie wzmocnił, ponownie zachwyt i chwała Namco.

Przeżyłem jakoś zniewagę jaką był Tekken 4, odżyłem przy Tekken 5... ale to co Namco zafundowało mi przy Tekkenie 6 .... brak mi kulturalnych słów aby określić to co czuję. (pomijam już fakt wypuszczenia się na Xboxa....)

Po pierwsze IRYTUJĄCE MENU!!!!! NA miłość boską co to ma być! Dlaczego zrezygnowano z tego co stare, dobre, arcadowe i przyjemne dla oka...

O czasach loadingów, już nawet nie będe wspominał..... wszyscy wiedzą jak jest.

Grafika.... no cóż, nie jestem może usatysfakcjonowany w 100%, ale nie widzę powodów do narzekań, mam na myśli oczywiście elementy arcadowej walki, ponieważ grafika w Scenario Mode, mnie poprostu załamuje...

Odpalam Online Mode, jest spoko, nie ma Roomów jak w piątce. Uwaga.... łącze się z kimś, synching, synching..... synching............. synching. Uwaga gramy...... lag.... lag..... lag.... disconnected..... i super msg ROZŁĄCZYŁEŚ SIĘ PODCZAS WALKI. ZOSTANIE TO ODNOTOWANE I DOSTANIESZ PENALTY!..... Ręce mi opadły....

Myśle sobie, może wejde na stronke główną, napisze jakieś sugestie na forum.... wchodzę ..... forum nie ma.... w dziale community widzę napis COMMING SOON...... TO JAKIEŚ ŻARTY?

Jeśli ktoś chce sprawdzić staty przez homepage to niech również zapomni....bo też SOON!

Podsumowująć, mam ŻAL do Namco, że tak potraktowało fanów serii, ludzi dzięki którym ta gra odniosła taki sukces.

Utwierdzam się w przekonaniu, że w przypadku tej serii rządzi tylko chęć ZYSKÓW i nabicia portfela.

Ot przypudrować produkt, kosmetykiem który zmyję się za 10 minut i sprzedać to naiwnym graczom.....

Na cholere ktoś 2 lata temu zachęcał mnie trailerem spoconego Jina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może ja przedstawie moje odczucia na argumenty które tu podałeś. Będzie szybko ponieważ lece na cmentarz :-)

Może od razu zaznacze że gram w tekkena od dwójki

-Menu mi lata ale jeśli już bym miał oceniać to wcale nie jest takie złe i coś nowego przynajmniej ponieważ w wszystkich Tekkenach menu było takie same. Ale powtórze jeszcze raz menu mam głęboko w poważaniu

-loadingi po instalce nie są specjalnie długie ot kilka sekund na sięgniecie po puszkę z piwem

-co do online to przy dwóch osobach z szybkim łączem da się naprawde fajnie pograc dlatego na razie gram tylko pojedynki nierankingowe ponieważ wtedy widać jakość neta przeciwnika. Laguje wam to polecam zmienić neta na lepszy. Jak dla mnie jest o niebo lepiej jak w T5DR w którego nie dało się grać

- w scenario mode wchodze tlyko dla kasy i trofeów zreszta pewnie jak wiekszosc ludzi

Uważam że troche przesadzasz. Od razu zaznaczam że to są moje odczucia i nie musisz nikt się ze mną zgadzać. Zmuszac nikogo nie mam zamiaru dlatego oczywiście no offense. Fakt Namco torche olało grę pod względem wizulanym ale całą reszta to kolejna świetna część tekkena. Gra się świetnie i to jest chyba najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego w Scenario Mode jak zakładam postaci itemki typu Healing Meter + 193 to nic się nie dodaje w statach ? Np. Alisie zakładam buty + 74 healing meter co dodaje się do statów, a gdy zakładam jej jakiś kubraczek + 193 HM, to staty stoją dalej na 74 i dupa :P Sumując bonusy z tych itemków powinienem mieć spokojnie dwa pełne paski życia, a mam ledwo ponad jeden na głównej postaci i nie cały jeden u Alisy, o mocy ataków już nie wspominając, a próbuje przejść poziom Nightmare Train co na razie nie bardzo mi wychodzi...

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-co do online to przy dwóch osobach z szybkim łączem da się naprawde fajnie pograc dlatego na razie gram tylko pojedynki nierankingowe ponieważ wtedy widać jakość neta przeciwnika. Laguje wam to polecam zmienić neta na lepszy. Jak dla mnie jest o niebo lepiej jak w T5DR w którego nie dało się grać

Jak są lagi w szóstce to ja czekam do momentu jak gierka będzie po 100 zł .

Jak mi laguje to mam zmienić neta ? Spoko - Call Of Duty Modern Warfare - wielka plansza/mapka kilkunastu typa gania za sobą/strzela/napieprza z granatników, granatów itp - ZERO LAGÓW , zdejmuję typa headshotem ze snajpy gdy ten biegnie :) Killzone to samo .

Bijatyka online ( grałem w Soul Calibur 4 i Tekkena DR Online ) - jedna mała plansza , 2 ( słownie - DWÓCH ) zawodników i laguje jak cholera . WTF ?

Da się zrobić dobry online bez lagów ? Da się , tylko nie wszyscy potrafią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, udalo sie komus wlaczyc 2 playera w scenario campaign (offline)?

Podobno tej zimy ma wyjsć darmowe DLC, które uruchomi tryb co-op w multi jak i offline ;) Czy tak będzie nie wiem, ale podobno chodzą takie plotki :)

Dobra, jestem laikiem i potrzebuję pomocy. W trybie kampani można jakoś powiekszać ilość swojej energii... jak to do ............. mam zrobić ? No kurde ze standardową ilości energii jak natrafiam na misję gdzie muszę walczyć z aliss nie mam żadnych szans :( Help ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego w Scenario Mode jak zakładam postaci itemki typu Healing Meter + 193 to nic się nie dodaje w statach ? Np. Alisie zakładam buty + 74 healing meter co dodaje się do statów, a gdy zakładam jej jakiś kubraczek + 193 HM, to staty stoją dalej na 74 i dupa :P Sumując bonusy z tych itemków powinienem mieć spokojnie dwa pełne paski życia, a mam ledwo ponad jeden na głównej postaci i nie cały jeden u Alisy, o mocy ataków już nie wspominając, a próbuje przejść poziom Nightmare Train co na razie nie bardzo mi wychodzi...

W którym miejscu to się robi ? :) Ja gram ze standardową ilością energii i zaczyna mnie to denerwować. Jedna misja przez to staje się dla mnie nie do przejścia :( buuuu... Daj cynk :)

"........ A grac wiadomo, ze trzeba :D."

Hmm... z Tobą nie ma co grać... non stop dostaję po dupie :P Ale zobaczysz, przyjdzie taki dzień, że uczeń pokona mistrza i non stop Ty będziesz leżał nadeskach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my pogralismy w gre cala weekend i nie jest taka zla jednak ;)

u nas zerwalo polaczenie tylko raz

jedyny minus jest taki ze tryb survival jest dosc trudny ale to pewnie tylko kwestja treningow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sklepów wysłano już 2.5 miliona kopii Tekkena 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabu nie można sumować wartości tych samych parametrów. Innymi słowy nie możesz np czapki która daje 85 heal meter i bucików ktore daja 60 heal meter i mieć razem 145 heal meter. można ekwipować tylko jeden przedmiot tej samej właściwości. dany parametr aktywujesz i dezaktywujesz kwadratem w trakcie customize w scenario campaign wiec polecam ci dezaktywować wdzianko które daje ci 74 heal meter a aktywować wdzianko które daje ci 193 heal meter. Dodatkowo można ekwipowac maks 5 dopalaczy oczywiście kazde innego rodzaju.

Sam próbuje przejść poziom nightmare train żeby mieć już ten tryb ukończony i wiecej do niego nie wracać. Raz nawet prawie go ukończyłem. Polecam wybranie do tego etapu jakiejśc dobrej dopałki która podnosi wartość wypadających przedmiotów (mój przedmiot ma 354% item drop rate) dzięki temu nawet jak nie udało nam się ukończyć levela czesto wpadają w łapki bardzo dobre przedmioty typu "A" i "S"

Dobre do uzyskiwania najlepszych przedmiotów są tez ukryte etapy Yoshiego i Mokujina, sam osobiście dorobiłem się tam sporo kasy i najlepszego ekwipunku

Rabson w scenario campaign wciskasz start wchodzisz w customize i ekwipujesz doplacze a właściwie wdzianka które mają dodatkowe właściwości. Na początku gra jest prosta ale później bez dopałek jest bardzo ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym trybie sklepiałem max 12 gości, więcej nie dałem rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy da rade przechodzic Kampanię na 2 players? jesli tak to w jaki sposób dołącza sie 2 gracz? bo chodzisz w 2 osoby ale grasz 1 myslalem ze mozna na 2 grac.prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wczoraj bawiłem się w customize i mimo prób itd na jednej postaci udało mi się podciągnąć energię na pełną długość (tylko dolny pasek) a w drugiej nic nie drgnęło. Jak to łaczyć ze sobą by był jakiś efekt ? Ktoś ma jakąs poradę lub coś w tym stylu. Przeszedłem w kampani final stage i teraz mam możliwość grania tylko na poziomie medium i hardcore i mam walkę z jakimiś demonkami na pociągu. Z taką ilością energii jaką posiadam i mój pomocnik to ja mogę sobie pierdnąć :( Brakuje mi jeszcze tylko 3 zawodników do odkrycia... buuuu... HELP ME !!! :) Ewentualnie niech ktoś zapoda jakiegoś linka gdzie jest to opisane jakoś, bo ja za bardzo nie mogę znaleźć :( Z góry thx.

Bym zapomniał... dla ciekawskich poniżej lista ukrytych trophy. Niestety brakuje mi jeszcze 4 łącznie z platyną:

Friend or Foe? - brąz

Reunite with your ally in Scenario Campaign Mode.

Locate the Target - brąz

Learn the whereabouts of Heihachi Mishima in Scenario Campaign Mode.

It's All Coming Back to Me - brąz

Recover your memory in Scenario Campaign Mode.

The Key to Victory - brąz

Obtain the boot-up key in Scenario Campaign Mode.

That's No Hero - brąz

Defeat the Hero in Scenario Campaign Mode.

The Destroyer Has Fallen - brąz

Defeat the Destroyer of Worlds in Scenario Campaign Mode.

Showdown - srebro

Win the final battle in Scenario Campaign Mode.

Edytowane przez rabson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×