Skocz do zawartości
strike5

konsolka z polski czy z usa + i -

Rekomendowane odpowiedzi

w tym temacie chcialbym zobaczyc co myslicie o zakupie konsoli w usa czy w polsce jakie wg was sa plusy i minusy tego zakupu , pytam poniewaz nie moge sie zdecydowac czy sprowadzic konsolke z usa za cene 40 tutaj dostane 60 gb czarnule z 2 padami i 2 grami . moze ja 1 cos mazne:

Plusy :

wiekszy dysk

kompatybilnosc z grami z ps i ps2 (w systmie ntsc )

4 x usb slot na karty pamieci

minusy:

nie ma mozliwosci ogladania blurayow i dvdr w systamie pal

nie wiem jak jest z graniem przez siec bede mogl normalnie grac z uzytkownikami z europy ?we wszsytkei gry

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- chyba bedzie koszt wysyłki dużyy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 40GB z Polski - gwarancja, a główna zaleta 60GB (kompatybilność) jest nic nie warta, skoro żadnych gier z PAL nie odpalisz. Do tego brak możliwości odtwarzania filmów - zdecydowanie polecam kupno u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam kupno u nas, a co do gier nie ma blokady regionalnej, więc zagrasz w amerykańskie gry na konsoli europejskiej i odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze sobie mozesz dysk dokupic jak za mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby cieszyć się kompatybilnością, musiałbyś kupować gry z USA

Więc bierz czterdziestkę...albo poczekaj. Kto wie ??? Może powrócą modelą z kompatybilnością wsteczną ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pamiętaj o gwarancji jak zakupisz u nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby cieszyć się kompatybilnością, musiałbyś kupować gry z USA

Więc bierz czterdziestkę...albo poczekaj. Kto wie ??? Może powrócą modelą z kompatybilnością wsteczną ? :D

Raczej nie powrócą. Przynajmniej nie w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jesli zamowie z usa to gwarancja nie obowiazuje w europie. straszna lipa zdecyduje sie chyba jednak na 40 wiecie ile teraz w media sie ceni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej z polski, mieszkasz w polsce to lepiej z polski ;] za malo ci usb? wykladasz 100 zeta na dwie przedluzki usb Hama czy innej firmy i masz 8 wejsc usb oczywiscie 2x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym radził poczekać do czerwca, jeśli masz cierpliwość Słyszałem o pewnej informacji od znajomego pracownika z Empiku, że podobno dostali sygnał co do możliwości wprowadzenia 80 GB na rynek polski. Możliwe, bo jedna z sieci w UK dostała taki sam sygnał. Jeśli już to pewnie będą to Bundle Packi z MGS4/GTA IV. Proszę traktować to jako plotkę, ale kto wie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście bym radził poczekać do czerwca, jeśli masz cierpliwość Słyszałem o pewnej informacji od znajomego pracownika z Empiku, że podobno dostali sygnał co do możliwości wprowadzenia 80 GB na rynek polski. Możliwe, bo jedna z sieci w UK dostała taki sam sygnał. Jeśli już to pewnie będą to Bundle Packi z MGS4/GTA IV. Proszę traktować to jako plotkę, ale kto wie ...

byłoby miło, tylko nie rozumiem - skoro mają wprowadzić 80GB to po co likwidowali 60GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłoby miło, tylko nie rozumiem - skoro mają wprowadzić 80GB to po co likwidowali 60GB ?

Może dlatego, że SCEE dało jakieś informacje o znacznym zapotrzebowaniu ta wsteczną kompatybilność przez klientów? Nie wiem dokładnie, może uznali, że popełnili błąd zostawiając tylko 40 GB na rynku nie dając klientowi wyboru zakup. Zobaczymy, bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprowadzanie konsoli z zagranicy nie ważne skąd miał by tylko sens gdybyś naprawdę sporo zaoszczędził (np. gdybyś miał możliwość kupienia sprawnej używanej konsoli ze sprawdzonego źródła czy coś za jakieś grosze ) to wtedy tak ale jeśli tak na prawdę zaoszczędzisz tylko na tym że będziesz miał dodatkowego pada(150zl i tak można kupić taniej ale ja mam 2 i z nich nie korzystam bo mam tylko 3 gry na 2 osoby) i 2 gry (jeszcze zależy jakie bo jak motorstorm i RFoM to sie zupełnie nie opłaca bo te gry razem są warte może z 150zl) to chyba lepiej kupić w Polsce nawet tą 40 która według mnie nie jest taka zła sam mam taka i jakoś nie korzystam z tych 2 portów. Co do kompatybilności wstecznej to chyba Ps3 kupujesz dla nowych gier co prawda wielu chce pograć w stare gry ale gdybyś sprowadził konsole z USA to i tak byś nie miał tej możliwości. A co najważniejsze to GWARANCJA jak pójdzie ci napęd a on chyba psuje się najczęściej to twoja oszczędność już w ogóle nie wypali ... A tak poza tym w Polsce możesz dokupić sobie dodatkową gwarancje (ubezpieczenie) na 3 lata która działa w całej europie za 150zl i nawet możesz wrzucić ps3 do wanny a oni ci ja wymienią (z tą wanną to taki żart ale ubezpieczenie odda ci nową konsole jak np wylejesz na nią picie czy coś i konsola sie popsuje ) może i zapłacisz trochę więcej za całą konsole ale będziesz mógł grać spokojnie bez stresu że ci się coś popsuje. Wiec według mnie kupuj konsole w Polsce bo takie oszczędności mogą wcale nie wyjść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał na twoim miejscu 40gb nawet że w perspektywie jakiś rzut 80gb trafi do Polski.

1 Nie będzie problemów z ewentualną wymianą

2 Dużo niższa cena za różnicę możesz kupić spokojnie PS2 jeśli zależy ci na kompatybilności.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zalezy mi na niej kupilem nowy tv po to aby cieszyc sie jakoscia full hd tylko kupuje po to aby grac w gry nowej generacji':)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem tu nowy i mam jedno pytanie :

Czy gwarancja europejska na PS3 jest uznawana w Polsce ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowy i mam jedno pytanie :

Czy gwarancja europejska na PS3 jest uznawana w Polsce ?

Pozdrawiam.

Teoretycznie powinna być. Najlepiej zadzwoń do "Centrum Sony" i tam spytaj czy honorują taką gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowy i mam jedno pytanie :

Czy gwarancja europejska na PS3 jest uznawana w Polsce ?

Pozdrawiam.

Nie teoretycznie, a praktycznie Gwarancja europejska oznacza, że masz prawo oddać sprzęt w dowolnym kraju Europy na podstawie odpowiednich dokumentów. Sklepy w UK sprzedają PS3 dając klientowi paragon, który jest podstawą przy reklamacji. Teoretycznie w sklepie nie dostaniesz karty gwarancyjnej, jak było to popularne kiedyś przy kupowaniu sprzętu elektronicznego. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby udać się z takim paragonem do centrum Sony i poprosić o wystawienie odpowiedniej karty gwarancyjnej, konkretnej w danym kraju, lub europejskiej. Jeśli konsola Ci padnie, absolutnie wykluczam jakiekolwiek problemy z jej naprawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral z polski szybciej, latwiej, pewniej zawsze mozna zadzwonic do serwisu porozmawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzieki za odpowiedzi. Przejde sie do centrum sony i zapytam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie odnośnie PS3, ale nie tylko. Otóż przeprowadziłem niezwykle zaawansowaną kalkulację i wyszło mi, że nie opłaca się kupować PS3 w Polandii. Planuję zatem zakup w Kanadzie. Za 1880 złotych dostanę PS3, PSP (edycja specjalna z God of War i filmem) oraz Wii - wszystko nówki prosto ze sklepu Tylko tutaj rodzi się pytanie - czy to wszystko będzie u nas działać? Czy gry na te konsole zakupione u nas będą mi działać? Pochwalcie się wiedzą na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie odnośnie PS3, ale nie tylko. Otóż przeprowadziłem niezwykle zaawansowaną kalkulację i wyszło mi, że nie opłaca się kupować PS3 w Polandii. Planuję zatem zakup w Kanadzie. Za 1880 złotych dostanę PS3, PSP (edycja specjalna z God of War i filmem) oraz Wii - wszystko nówki prosto ze sklepu Tylko tutaj rodzi się pytanie - czy to wszystko będzie u nas działać? Czy gry na te konsole zakupione u nas będą mi działać? Pochwalcie się wiedzą na ten temat.

Na playstation bedziesz mogl grac we wszystkie gry, ale filmy bedziesz musial miec z USA/Kanady w NTSC, z PSP chyba nie ma problemow a na Wii niektore gry z Polski beda chodzic a niektore nie, czyli trzeba bedzie gry NTSC kupowac ew poszukac listy w necie gier PAL ktore da sie na konsoli NTSC odpalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na playstation bedziesz mogl grac we wszystkie gry, ale filmy bedziesz musial miec z USA/Kanady w NTSC, z PSP chyba nie ma problemow a na Wii niektore gry z Polski beda chodzic a niektore nie, czyli trzeba bedzie gry NTSC kupowac ew poszukac listy w necie gier PAL ktore da sie na konsoli NTSC odpalic.

Witam. Mam takie pytanie: skoro aktualnie każdy TV obsługuje NTSC, to czy mając konsolę PS3 sprowadzoną z USA będę mógł oglądać filmy na BluRay zakupione w Polsce? Czy jest nadal jakaś regionalizacja, która by powodowała problemy? Ewentualnie, gdzie można by to sprawdzić?

I druga sprawa: jak jest z zasilaniem? Czy montowane są zasilacze unowersalne (100-230 V) czy potrzebny jest przetwornik?

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×