Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oczywiście że nie warto. Jedyny plus tej gry to pare interesujących akcji w fabule, ale nic poza tym nie oferuje. Imo kompletnie zmarnowane pieniądze, sam żałuje zakupu. Ale jeśli ktoś się napalił to niech kupuje.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jak ktoś kupi mafię nie będzie zawiedziony bo gra jest jedną z lepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FIFY 12 to stanieje gdzieś około kwietnia i zostanie wydana w wersji platinum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie warto. Jedyny plus tej gry to pare interesujących akcji w fabule, ale nic poza tym nie oferuje. Imo kompletnie zmarnowane pieniądze, sam żałuje zakupu. Ale jeśli ktoś się napalił to niech kupuje.

Napewno jak ktoś kupi mafię nie będzie zawiedziony bo gra jest jedną z lepszych.

Ja bym się przychylał do wypowiedzi owNeD.bY.NeVA. Nazywanie tej gry "jedną z lepszych" to moim zdaniem ostre przegięcie. Owszem fabuła jest spoko i zakończenie bardzo intrygujące, ale to nie wystarczy. Po prostu po jakimś czasie wieje nudą. Do tego dochodzi średnia oprawa graficzna. Ja nie polecam tej gry - opłaca się zagrać tylko wtedy, gdy grę się wymieni lub kupi używkę w jakiejś okazyjnej cenie. Kupowanie nówki to, jak owNeD.bY.NeVA napisał, kompletne marnotrawstwo pieniędzy, jak i czasu, bo jest tyle innych, lepszych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzęki za odpowiedzi!! Zacznę jak już wcześniej pisałem od COD:)

Jeszcze jedno pytanie..jakie gierki polecicie dla 2 graczy(w sensie by ze sobą rywalizować)? Wszelakiego rodzaju. Na pewno będę brał Fife 12( jak pojdzie w dół)! Figh Night Champions, Tekken 6, Virtua Fighter, Mortal Kombat, UFC...GT5, jakiś NFS, DIRT?

Obecnie gram w GOW i gniecie mnie gra:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie fps z co-op do 100-120 zł

miałem na oku kz3 i cod mw 3, bf3 odpada mam na pc

Bierz Killzone 3, fajny do coopa jest też Army Of Two tylko że tam masz widok TPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Batman: Arkham Asylum czy od razu skoczyć do Arkham City?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman:AA jest rewelacyjny, a AC jeszcze lepszy (podobno, bo jeszcze nie miałem okazji się zapoznać). Więc niezłym pomysłem wg mnie będzie teraz wzięcie tańszego AA, a potem zakup kontynuacji po trochę niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej pisze najlepiej zagrać najpierw w tańszą pierwszą część, a jak klimat ci spasuje to wymienić na drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman AA jest rewelacyjny, po co zaczynać zabawę od drugiej części ? Później będzie Ci się mniej chcialo grać w AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman:AA jest rewelacyjny, a AC jeszcze lepszy (podobno, bo jeszcze nie miałem okazji się zapoznać). Więc niezłym pomysłem wg mnie będzie teraz wzięcie tańszego AA, a potem zakup kontynuacji po trochę niższej cenie.

Dokładnie - po co sobie życie utrudniać - raz że będziesz miał historię po kolei, dwa że zaoszczędzisz - AC zdąży trochę stanieć. Obie gry są fenomenalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killzone 3 czy call of duty mw 3 ????

Obie gry są rewelacyjne, MW3 ma lepsze multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym KZ3. Szczególnie po niedawnym patchu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killzone 3 czy call of duty mw 3 ????

Obie gry dobre ale MW 3 moim zdaniem lepszy. Ma swój klimat. Singiel jest pełny akcji i na nudy tam nie można narzekać. Również MW3 ma lepsze multi niż KZ3

Chociaż uważam iż KZ3 jest także świetną grą, lepszy klimat jest w MW3 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka, bo sam się zdecydować nie mogę :P

U3 czy Saint's Row The Third? Wymieniać zalet i wad nie musicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka, bo sam się zdecydować nie mogę :P

U3 czy Saint's Row The Third? Wymieniać zalet i wad nie musicie.

Zdecydowanie U3.

SR3 mam na pc i mimo wszystko u3 uważam za lepszą grę.

Tymbardziej jeśli mieszkasz niedaleko salonu euro,gdzie jest jeszcze u3 za skromne 99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka, bo sam się zdecydować nie mogę :P

U3 czy Saint's Row The Third? Wymieniać zalet i wad nie musicie.

Skoro zalet i wad podawać nie trzeba, wystarczy napisać tylko Uncharted 3

Dość dziwne porównanie, seria Uncharted po prostu miażdży ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 jest jedną z najlepszych gier zeszłego roku. w moim prywatnym rankingu chyba jedynie Batman AC mógłby wyjść zwycięsko z takiego dylematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Chcę kupić prezent dla kuzyna w wieku 15 lat, ale nie wiem czy lepiej Batman AA czy może U2? PS3 ma od niedawna i jedyna gra jaką ma to Fifa, więc chcę mu kupić przygodówkę. Czy jest Batman AA w języku PL, a jeśli nie to czy język angielski piętnastolatka podoła zrozumieniu fabuły?

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Chcę kupić prezent dla kuzyna w wieku 15 lat, ale nie wiem czy lepiej Batman AA czy może U2? PS3 ma od niedawna i jedyna gra jaką ma to Fifa, więc chcę mu kupić przygodówkę. Czy jest Batman AA w języku PL, a jeśli nie to czy język angielski piętnastolatka podoła zrozumieniu fabuły?

Pozdrawiam ;)

Z tego co mi wiadomo nie ma AA w wersji PL, aczkolwiek wydaje mi się że ze zrozumieniem fabuły nie powinno być problemów. Gra jest naprawdę ciekawą przygodówką.

Jeśli chodzi o U2 jest język PL i jest kapitalna przygoda... ;) Bardzo ładna oprawa graficzna, dobry multiplayer no i ta wciągająca historia... ;)

Ja bym kupił Uncharted 2, nawet ładniejsza okładka jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×