Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupić z RPGów ale potrzebuje takiego dobrego wciągającego tytułu. Skłaniałem się ku Dark Souls lub Deus Ex HR ale nie wiem może doradzicie coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić z RPGów ale potrzebuje takiego dobrego wciągającego tytułu. Skłaniałem się ku Dark Souls lub Deus Ex HR ale nie wiem może doradzicie coś innego?

najpierw weź dark souls (polecam także demon souls, jeśli nie ograłeś), a na deser Deus Ex ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić z RPGów ale potrzebuje takiego dobrego wciągającego tytułu. Skłaniałem się ku Dark Souls lub Deus Ex HR ale nie wiem może doradzicie coś innego?

To są chyba najlepsze gry RPG ;) + jeszcze Demon's Souls nie ma się co zastanawiać, kupuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fight night round 4 czy fight night champion?

Zdecydowanie FN Champion

Po 1 dużo lepsza grafika

Po 2 dużo lepsze sterowanie - wszystkie ciosy wyprowadzasz prawą gałką i w FNR4 i w FNC ale moim zdaniem FNC bije na głowę FNR4 pod tym względem - np cios podbródkowy wykonujesz dając stica w dół a w FNR4 musisz się męczyć wykonując pół obrót - po prostu w FNC uprościli sterowanie i zadawanie ciosów, które jest teraz bardziej intuicyjnie i daję większą kontrolę i radość z gry przy okazji nie zmniejszając poziomu trudności wygrywanych walk

Po 3 cena za FNC dasz ok 30 zł więcej niż za FNR4 lecz wydaje mi się się gra jest tego warta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

2 tyg. temu kupilem playstation, moim must have było Resident Evil 5 bo gralem we wszystkie czesci poprzednie. Moja przygoda z playstation skonczyla się właściwie na PSX, na PS2 grałem tylko w wspomniane RE. Gre już kończę, więc rozglądam się za czymś nowym, dlatego proszę o pomoc :)

Nie interesują mnie gry sportowe, wojenne. Wiem, że warto rozglądać się za uncharted, batmanem i god of war, polecicie coś jeszcze? Mam możliwość kupić Assasin Creed 1, 2 i Brootherhood za 150 zł - czy warto?

Oprócz gier dla mnie przydałaby się jakaś do gry w co-op na dwóch padach z moją dziewczyną (odpadają zabijanki), mamy Big Little Planet, myślimy o Larze Croft guardian of light, ale nie wiem jak znaleść kogoś do kupienia wspólnie na 2 sloty... Możecie polecić jeszcze jakieś tytuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

2 tyg. temu kupilem playstation, moim must have było Resident Evil 5 bo gralem we wszystkie czesci poprzednie. Moja przygoda z playstation skonczyla się właściwie na PSX, na PS2 grałem tylko w wspomniane RE. Gre już kończę, więc rozglądam się za czymś nowym, dlatego proszę o pomoc :)

Nie interesują mnie gry sportowe, wojenne. Wiem, że warto rozglądać się za uncharted, batmanem i god of war, polecicie coś jeszcze? Mam możliwość kupić Assasin Creed 1, 2 i Brootherhood za 150 zł - czy warto?

Oprócz gier dla mnie przydałaby się jakaś do gry w co-op na dwóch padach z moją dziewczyną (odpadają zabijanki), mamy Big Little Planet, myślimy o Larze Croft guardian of light, ale nie wiem jak znaleść kogoś do kupienia wspólnie na 2 sloty... Możecie polecić jeszcze jakieś tytuły?

Assassyny warto, może za wyjątkiem 1 części, chociaż i ta może się spodobać.

Co Co-opa, to Lara Croft nadaje się idealnie i może Little Big Planet 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam AC:B i chciałem ściągnąć z ps store jakieś dodatki do tej gry znalazłem 2 DaVinci i kopernika ten jest darmowy czy warto je w ogóle brać i czytałem gdzieś że mogą one nie działać z moją grą dodam że mam z polskimi napisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam AC:B i chciałem ściągnąć z ps store jakieś dodatki do tej gry znalazłem 2 DaVinci i kopernika ten jest darmowy czy warto je w ogóle brać i czytałem gdzieś że mogą one nie działać z moją grą dodam że mam z polskimi napisami?

DaVinci masz płatny - nowe zadania, trofea. Dodatek Kopernik możesz sobie ściągnąć jak Cie interesuje ;)

btw. nie powinno być żadnych problemów z działaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do coopa tylko K&L2 !! strasznie niedoceniony tytuł, za to bardzo grywalny i do dostania za grosze, osobiście dałem 189zł zaraz po premierze a i tak nie żałuje pieniędzy wydanych , tylko odradzam grać razem z alkoholem lub kacem (odruchy wymiotne spowodowane kamerą w stylu filmu dokumentalnego, gwarantowane).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zapytam: Z okazji tego że niedługo premiera Journey postanowiłem zasilić konto psn o trochę pieniędzy, jako że nie mam dostępu do karty to wybiore się do sklepu po zdrapkę, ale że najmniejszy nominał to 100zł, to będę musiał coś dokupić. Więc do sedna: Mam zamiar kupić Journey i AMY. Zostanie mi wtedy mniej-więcej 15 złotych do wykorzystania, a jako że chciałbym wydać całą kwotę, to - Co możecie mi polecić z PSS? Z tego co widziałem to nie ma jakichś ciekawych rzeczy za taką kwotę, ale mogłem coś przeoczyć. Najwyżej kupię jakieś popierdółki typu avatary, jednak warto było zapytać.

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co sobie wybrac do grania zalezy mi na tym by gra wciagnela na dlugie godziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co sobie wybrac do grania zalezy mi na tym by gra wciagnela na dlugie godziny :)

Dobrym wyborem będzie Uncharted 3. Grafika jest rewelacyjna a sama widowiskowość sprawia, że porywa na długie godziny. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Jeżeli chodzi o grę, w której spędzisz długi czas to będzie SKYRIM

Edytowane przez KamPlayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurowaty

Pierwsze co rzuca mi się w oczy to chęć zakupu amy, grałem i wiem że gra może się podobać tylko totatnym masochistom i w 100% odradzam ten tytuł...

Journey zapewne też kupię a co mogę polecić w miejsce amy (w przedziale 60 zł), naprawdę dużo skoro raczej nie kupujesz gier z psnu:

-stacking

-siren (horror trzymający w napięciu cały czas a nie drętwa amy)

-flower

-flow

-lara croft

-malicious(nowszy tytuł)

-deathspank 1/2/beaconing

-trine

-shank 1 i 2

itp.itd

no multum tam tego....

kazi55

zależy na czym ci zależy:

rpg: skyrim, oblivion (za grosze), demons souls, dark souls, ff13/13-2

sandboxy: rdr, l.a.noire, infamous 1/2, batman aa/ac

multi: killzone 3, ssf4, uncharted 3, no za dużo tego..

bardziej sprecyzuj co znaczy na wiele godzin, ulubione gatunki itp... wtedy prościej będzie coś polecić...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun1983. Dzięki za opinie, fakt, czytałem o AMY że jest strasznie kiepska, ale jednak jestem fanem dobrych gier/filmów grozy a że na tej generacji dość mało tego (Taki Dead Space może straszyć 11-sto letnie dzieci, według mnie), to pomyślałem że właśnie wezmę się za ten tytuł. Grałem w demo Siren ale szczerze mówiąc średnio mi się podobało. Najwyżej przemyślę kilka razy opcję z zakupem czegoś innego zamiast AMY, ale jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe pozycje to może podać, będę wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dziwne, fabuła plus zakończenie tego tytułu sprawiały że w necie zagrzmiało od rozkmin filozoficznych itp. (podobnie jak za czasów silent hilla 2), może gameplayowo nie jest zbyt zachęcająco ale klimat + fabuła wszystko nadrobiły.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, może i tak ale jednak full game jest za 99, a tak to tylko oddzielnie po 3 chaptery za 36 zł. A ja jednak wolałbym pełny materiał niż kupować na raty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie miałem pojęcia z tą ceną (kupiłem pudło za około 50 zł lata temu), więc odradzam w takim razie.

no to reszta tytułów z poprzedniego postu: flower,trine,shank,flow,stacking są szczególnie interesujące.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem teraz po PSS i wpadło w oko mi Oddworld: Stranger's Wrath, wygląda na przyjmną gierke no i ma trofea co jest dla mnie dodatkowym plusem. Grałeś? Jak tak to się opłaca czy szukać jeszcze czegoś innego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem teraz po PSS i wpadło w oko mi Oddworld: Stranger's Wrath, wygląda na przyjmną gierke no i ma trofea co jest dla mnie dodatkowym plusem. Grałeś? Jak tak to się opłaca czy szukać jeszcze czegoś innego? :)

W Oddworld akurat Ja grałem i powiem Ci że gra jest świetna

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam, skończyłem tylko tutorial póki co (ale na xa skończone lata temu a ta wersja czeka na moje chęci), polecam chodź to remake hd, radzę zainteresować się tytułami typowo psn'owymi gdyż naprawdę super perełki tam można znaleźć. W wypadku psn tytuły starsze nie znaczy złe. Jak bardzo się zdziwiłem jak po raz pierwszy odpaliłem trine - oprawa to absolutny TOP! (piszesz że tobie na trophy zależy - gra ma platynę).

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassyny warto, może za wyjątkiem 1 części, chociaż i ta może się spodobać.

Co Co-opa, to Lara Croft nadaje się idealnie i może Little Big Planet 2.

Czyli cena 150zł za wszystkie trzy jest w porządku ?

Big planet mam obydwie części, Lara Croft zamierzam zakupić, coś jeszcze na co-op ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zacząć historie z assasynami i mam zamiar zakupić ac creed 2 bo słyszałem że 1 kiepska i mam pytanie gdzie najtaniej ją wyrwę (wersję pl ) ? I ile jest ona mniej więcej warta, żebym nie przepłacił ?

A i jeszcz jedno który dirt lepszy 2 czy 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena 150zł za wszystkie trzy jest w porządku ?

Big planet mam obydwie części, Lara Croft zamierzam zakupić, coś jeszcze na co-op ? :)

Za nówki tak, za używki to tak przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do gry Dance Star Party wie może ktoś jakie są wniej funkcje sieciowe oprócz kupowania piosenek które swoją drogą są śmiesznie drogie cała gra ponad 30utworów ok 70zł a na psn 4 utwory 26zł:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×