Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o Świętych 3? Warto zainwestować?

Jak dla mnie bardzo dobra gra, odskocznia od codziennego życia:) przegrałem w nią 43h i dalej mi się chce grać:)

Nie sugeruj się ocenami i opisami przez recenzentów bo gra jest miernie oceniana a jest przednia:P

Ja kupiłem w ciemno i nie żałuje:P

Platyna łatwa jeżeli Cię to interesuje..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Skyrim czy opłaca się go brać na PS3? A może kupić coś innego bo poszukuję gry która wciąga sprawia że nie chce się odchodzić od pada, będzie długa z dobrą fabułą. Ostatnio dopadł mnie głód Single Player. Biorę też pod uwagę FF13-2 ale jakość ostatnich fajnali nie zachwyca. Coś doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiam się nad zakupem Skyrim czy opłaca się go brać na PS3? A może kupić coś innego bo poszukuję gry która wciąga sprawia że nie chce się odchodzić od pada, będzie długa z dobrą fabułą. Ostatnio dopadł mnie głód Single Player. Biorę też pod uwagę FF13-2 ale jakość ostatnich fajnali nie zachwyca. Coś doradzicie?

Jeżeli nastawiasz się na rpg to polecam ci Dark Souls, naprawdę świetna gra na wiele godzin, chociaż fabuła nie jest jakaś zachwycająca.Jeśli chodzi o Skyrima to również jest to dobry rpg ale ja osobiście trochę się na nim zawiodłem, moim zdaniem lepiej poczekać aż cena nieco spadnie.

Edytowane przez macification

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie! To mój pierwszy post. Trafiłem na forum gdyż od tygodnia stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 <3. Mam do Was pytanie. Jaką gierkę polecicie do "nauki" strzelanek na ps3? Mam KZ2 i jestem załamany po przejściu z myszki na pad:((

Każda rada dobra odnośnie gry albo ustawień.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ2 to akurat najgorsza gra jaką można wybrać. Mimo że jestem fanem FPS nigdy jej nie skończyłem, po prostu sterowanie mnie odrzuciło.

Do nauki moim skromnym zdaniem najlepiej nadaje się seria Call of Duty, ponieważ wiele innych pozycji naśladuje sterowanie z tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co polecacie z tych tytułów dostępnych na PSS?

1. Dante's Inferno

2. GTA IV

3. Mafia II

Właściwie, to Mafię i GTA przeszedłem na PC, ale dobre są i tak sobie myślę, czy nie wziąć którejś.

Co możecie powiedzieć o Dante's Inferno? A może jakiś inny, dobry tytuł?

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Mafie II ale jeśli nie grałeś w Dante's Inferno to zdecydował bym się na to właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Kiedy można się spodziewać, że fifa 12 stanieje?

Teraz można kupić w granicach 150zł

Nie wiem czy się wstrzymać czy kupować;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150zł teraz już się nie opłaca, albo czekać na jakieś promocje albo na wersję platinum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda bo już nie wyrabiam czekać.

Konsole mam od może 2 tygodni możesz napisać co to wersja platinum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja platinum ma obrzydliwe żółto-srebrne pudełko i cenę w okolicach 90zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem fanem wszelkiej maści dobrych platformówek-przygodówek, ostatnio w oko wpadły mi takie tytuły jak FEZ lub BattleBlock Theater, jednak obie te gry są przeznaczone na xklocka. Chciałbym wiedzieć, czy są podobne, dobre tytuły na PS3? Oczywiście pomijam Raymana, bo to każdy zna. Chodzi mi bardziej o gry tzw. indie czy podobne. Żeby miło i przyjemnie się grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na ps3 podobało się LIMBO

krótka,ale zakręcona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie i Panie! To mój pierwszy post. Trafiłem na forum gdyż od tygodnia stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 <3. Mam do Was pytanie. Jaką gierkę polecicie do "nauki" strzelanek na ps3? Mam KZ2 i jestem załamany po przejściu z myszki na pad:((

Każda rada dobra odnośnie gry albo ustawień.

pzdr

Ja nie zaczynałem swojej przygody od razu z ps3 najpierw ps2 i wtedy już szło ale mniejsza z tym. KZ2 to strzelanka jak każda inna pograj troche i sam zobaczysz ze pad jest lepszy od myszki jak ja gram u kumpla to mnie ta myszka denerwuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaczynałem swojej przygody od razu z ps3 najpierw ps2 i wtedy już szło ale mniejsza z tym. KZ2 to strzelanka jak każda inna pograj troche i sam zobaczysz ze pad jest lepszy od myszki jak ja gram u kumpla to mnie ta myszka denerwuje :)

KZ2 ma, jak już ktoś napisał, dosyć specyficzne sterowanie - do nauki celowania jak znalazł będzie dla nowicjusza, polecony już, COD - dowolna część się nada - MW1 i 2 można pewnie teraz dostać za bezcen, a single przechodzi się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cholera w oczekiwaniu na Dark Souls chciałem sobie wziąć coś z PSN, ale za cholerę nie mogę się zdecydować.

Kurde, już nie wiem, czy Dante's Inferno, Mafia II, GTA IV, a może L.A.Noire?

Jeśli chodzi o L.A.Noire, to lepiej brać podstawową wersję, czy z DLC? Ahh, te wybory...

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś na zabicie czasu zanim przyjdzie Dark Souls(bo rozumiem że zamówiłeś) to bierz DI lub Mafię bo są krótsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gacek AA skonczony...rewelacja..a zatem dylemat czy drugi raz pykac w BioShocka 2 chwilowo sam sie rozwiazal i jutro wycieczka do jakiegos shopa po gacka AC

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń boże nie bierz mafi, chyba że chcesz zmarnować pieniądze =)

Mafia jest dobrą grą i nie zmarnujesz pieniędzy, świetny klimat, fabuła tylko grafika trochę kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Broń boże nie bierz mafi, chyba że chcesz zmarnować pieniądze =)

LOL... Mafia to moim ( i większości) zdaniem jedna z najlepszych gier,bardzo ciekawa i rozbudowana fabuła doprowadza do tego że w grę chce się grać.

Ma prawo ci się nie podobać ale marnowanie kasy to na pewno nie jest ;x

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra na jeden raz, także bez dlc - nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×