Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Szukam gry z dobrą fabułą taką przygodówkę akcji. Zastanawiałem się nad Batman Arkham City ale mile widziane inne propozycje

Z góry dzięki

Uncharted 2 lub 3, Batman: AA albo AC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 2 vs.Darkness 2 ?

Co bardziej polecacie,liczy się klimat,fabuła,akcja?

Nie grałem w Darkness 1,Bioshocka 1 skończyłem na PC, i dla mnie takie mocne 7/10.

P.S Jets polecam Batmana AA w szczególności i jeżeli nie grałeś to Heavy Rain-To tak na szybko;)

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption vs Heavy Rain ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz sandboxy to RDR a jak grę z naciskiem na fabułę i filmowe doznania to HR..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption vs Heavy Rain ?

Obie koniecznie

Bioshock 2 vs.Darkness 2 ?

Co bardziej polecacie,liczy się klimat,fabuła,akcja?

Nie grałem w Darkness 1,Bioshocka 1 skończyłem na PC, i dla mnie takie mocne 7/10.

The Darkness II, Bioshock 2 jest słabszy od jedynki a skoro jedynka dla CIebie to 7/10 to dwójka będzie jeszcze niżej a The Darkness II to krótka aczkolwiek bardzo ciekawa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest dla Ciebie ważne na jak długo starcza gra, to zdecydowanie Red Dead Redemption. Jeśli cenisz sobie wrażenia, fabułę, soundtrack i nastrój, to obie produkcje są wybitne. Gatunkowo nie da się ich porównać na żadnej płaszczyźnie. Ograłem obie wzdłuż i wszerz i miałbym ciężki orzech do zgryzienia, jeśli miałbym z którejś zrezygnować. Zainwestuj w obie, a kolejność dowolna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również podtrzymuje zdanie kolegi wyżej. Obie produkcje do tej pory przyniosły mi najwięcej funu. Heavy Rain to dla mnie objawienie natomiast RDR to sandbox idealny w każdym calu. Obie gry zasługują na twój czas. Także nie możesz nic innego zrobić jak tylko kupić obie ;-)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, Red Dead Redemption to "GTA na Dzikim Zachodzie". Jeśli wolisz grę z naciskiem na fabułę, coś w stylu interaktywnego filmu to Heavy Rain. Wybór należy do ciebie, jednak i tak polecam zainwestować w obie gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mi w stanie ktoś polecić jaką kolwiek gre w świecie marvela która jest warta uwagi i nie jest crapem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR to gra na dlugie godziny dobrej zabawy, u mnie na regale zajmuje stale miejsce i pomimo ogrania jej na 100% odsprzedac jej nie chce - pozycja godna polecenia.

HR hmmm w zasadzie pomimo 18 roznych rozwiazan historii to w pewnym momencie moze byc monotonna, aczkolwiek grafika, grywalnosc, caloksztalt super.

Osobiscie postawil bym wpierw na RDR a pozniej HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie grałeś to mogę polecić ci to X-Men Origins: Wolverin. Wydaje mi się, że to jest chyba najlepsza marvelowska gra, ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shuji: Marvel Ultimate Alliance 1 i 2 - nie jestem 100% pewny czy jedynka wyszła na PS3, dlatego będę pisał tylko o dwójce. Jest to napieprzanka z elementami RPG (dobieranie ekwipunku, pakowanie w skille po zdobyciu levela, etc) z postaciami z Marvela. Jest ich około 20 do wyboru, jeśli dobrze pamiętam i każdą z nich gra się inaczej. Gra bardzo dobra na coopa, można pykać nawet do 4 osób na jednej konsoli. Kampania trwa około 15 godzin. Dużo jest smaczków i nawiązań do całego uniwersum z Marvela ale jako że nie jestem zbyt wielkim fanem uniwersum Marvela, to wszystkiego nie wyłapałem.

Co do HR czy RDR, to zależy od tego czego szukasz - Heavy Rain to jedno z tych "przeżyć" których można doświadczyć tylko na PS3. Kampania starczy na jakieś 10 godzin, ale po tutorialu cały czas trzyma w napięciu. RDR zaś to gra Rockstara - tyle be wystarczyło powiedzieć, ale jeszcze się rozpiszę :P. Single player trwa jakieś 20 godzin + parę godzin pobocznych zajęć i dobry multiplayer (mnie osobiście nie wciągnął). Obie gry to jedne z najlepszych w które grałem, ale jeśli masz ograniczony budżet, to poleciłbym RDR, gra starczy Ci po prostu na dłużej. A zaraz potem weź Heavy Raina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak RDR ograj bo będziesz bawił sie miodnie równie dobrze w multi. Dzisiaj platyna mi wpadła z tej zacnej gry i satysfakcja gwarantowana. Mi ogólnie platynowanie zajęło wraz z 100% ok 60 h wiec bierz śmiało a muzyka i fabuła genialna a widoki zapierają dech w piersiach. :D

Co do HR nie grałem ale mam zamiar tylko ze HR to interaktywny film i może nie przypaść ci do gustu jeżeli chcesz trochę akcji

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :D A jeżeli chodzi o grę online w RDR to kupując używkę też można grać, czy jest online pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie gry, RDR fajny ale nie na dłuższy czas. Natomiast Heavy Rain to wg. mnie must have, najlepsza gra w jaką w życiu grałem (to tylko moje subiektywne zdanie). Jak miewasz rozkminy w stylu "co by było a nie jest" to w HR się odnajdziesz. Jeśli masz move'a to tym bardziej, dużo przynajmniej mi się na gałce grało niż na padzie. Ubolewam tylko, że ostatnio mam tak mało czasu żeby platynke zrobić:? Podsumowując: w obie gry trzeba zagrać ale na pierwszym miejscu polecam właśnie HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Fight Night Champion bez kodu online, dostanę Batman: Arkham City PL z niewykorzystanym kodem na ten dodatek z kobietą kot, brać?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×