Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dead island brałeś pod uwagę?

 

Trailer, ten pierwszy z rodziną, świetny, ale jeżeli chodzi o gameplay troszkę boję się o klimat, takie masowe ciachanie zombie, bez myślenia. Czy jednak się mylę i gra jest naprawdę miodna?  A jak tam Left 4 dead, Dead rising, warte uwagi ? (porównojąc do Zombie cod)

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dead Rising raczej nie uświadczysz tego klimatu którego oczekujesz. Ale możesz za to zmontować sobie multum dziwacznych broni do zabijania zombie. Z tego co pamiętam to tam każdą misje wykonujemy na czas i pkt. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising to ciachanie zombie tak samo jak Dead Island...widok tylko inny ale zabawa równie wielka.

 

No i Dead Rising ma ograniczenie czasowe i jest troche wymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam właśnie Demon's Souls i już wiem, że chcę więcej :) Planuję zakup Dark Souls i tu pojawia się moje pytanie. W podobnej cenie mogę kupić edycję limitowaną z artbookiem, soundtrackiem i making of oraz Prepare to Die Edition, która zawiera DLC. Którą z wersji polecacie wybrać? DLC jest warte zachodu?

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PTD wg. mnie...całą resztę masz na necie do obejrzenia via ytb itp itd...chyba że chcesz pamiątkę to wtedy drugą wersję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :)

Czy ktoś może mi powiedzieć które części MGS wyszły na PS3, a które zostały przeniesione z PS2 na PS3 ?

Bo chciałbym kupić te z PS2 w HD i te które zostały wydane z myślą o PS3

# na PS3 zostało wydane MSG 4?

Edytowane przez Aerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 100zł w Store. Co ciekawego kupić? PS+ przedłużyć (koniec w lipcu) czy coś innego, a plusa potem od razu na rok? :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Child Of Light wychodzi niedługo, więc warto poczekać dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Child Of Light wychodzi niedługo, więc warto poczekać dwa dni.

 

Z tego co widziałem to jest też wersja w pudełku, co znaczy, że wolałbym ją mieć właśnie w nim :)

@edit, wersja pudełkowa zawiera kod do ściągnięcia. Damn it! :D

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to jest też wersja w pudełku, co znaczy, że wolałbym ją mieć właśnie w nim :)

@edit, wersja pudełkowa zawiera kod do ściągnięcia. Damn it! :biggrin:

 

To spójrz raz jeszcze - w pudełku masz tylko kod na grę do pobrania - karton ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pudełko 89zł a cyfra podobno będzie za 59zł ;D

 

 Żaden szanujący się cebulak nie da takiej kasy za cyfrówkę - składka ze szwagrem, jak nic (@fryderyk - kartonem możecie się dzielić co weekend i święta).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka sorki,że pisze tutaj ale jakimś cudem nigdzie nie moge dodać nowego tematu.


''Witam  :biggrin:


Chcę kupić w miare przyjemną gre wyścigową,zastanawiam sie nad Gt5, Dirt3 i motorstorm apocalypse.


Za czasów dzieciństwa grałem trochę w Nfs most wanted , undeground i gt4.NIe jestem jakimś wielkim fanem i maniakem gier wyścigowych ale teraz mam ochote pościgać się ze znajomymi.


Która gra waszym zdaniem będzie lepsza i co jeszcze moglibyście mi polecić  :)


Z góry dziękuje za odpowiedź  :biggrin:


PS Najlepiej jakby gra miała funkcje podzielonego ekranu.''


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie wybierając ten temat ;)

GT6 da Ci sporo funu w online - offline to już inna bajka ale skoro piszesz że:

 

NIe jestem jakimś wielkim fanem i maniakem gier wyścigowych

to też nie będziesz się nudził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

S

Chcę kupić w miare przyjemną gre wyścigową,zastanawiam sie nad Gt5, Dirt3 i motorstorm apocalypse.

Która gra waszym zdaniem będzie lepsza i co jeszcze moglibyście mi polecić  :)

 

 

bierz albo GranTurismo6 (bo 5. za kilka dni traci online!) albo motorstom'a apokalipsę. Jak dla fanu to ja bym raczej brał motorstorma bo jest bardziej "lajtowy" ale to bardzo subiektywne spojrzenie. Generalnie jak możesz bierz obie te gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siemka sorki,że pisze tutaj ale jakimś cudem nigdzie nie moge dodać nowego tematu.

''Witam  :biggrin:

Chcę kupić w miare przyjemną gre wyścigową,zastanawiam sie nad Gt5, Dirt3 i motorstorm apocalypse.

Za czasów dzieciństwa grałem trochę w Nfs most wanted , undeground i gt4.NIe jestem jakimś wielkim fanem i maniakem gier wyścigowych ale teraz mam ochote pościgać się ze znajomymi.

Która gra waszym zdaniem będzie lepsza i co jeszcze moglibyście mi polecić  :)

Z góry dziękuje za odpowiedź  :biggrin:

PS Najlepiej jakby gra miała funkcje podzielonego ekranu.''

Jak nie zależy ci na graniu online to śmiało bierz gt5, dużo fajnych tras, aut nie do zliczenia, przy tym wciąga na długie godziny. Posiada też funkcję podzielonego ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz albo GranTurismo6 (bo 5. za kilka dni traci online!) albo motorstom'a apokalipsę. Jak dla fanu to ja bym raczej brał motorstorma bo jest bardziej "lajtowy" ale to bardzo subiektywne spojrzenie. Generalnie jak możesz bierz obie te gry 

Gralem we wszystkie i ani motorstorm ani gt5 mi nie podeszlo. GT5 lezy na polce zeby odpalic raz na rok na 2 pady, a motorstorm z plusa lezy na dysku (po zagraniu paru wyscigow nie spowodowal ze chcialo mi sie go dalej przechodzic, moze kiedys wroce do niego)

 

za to dirt3 spodobal mi sie bardzo, zwlaszcza ganiany w multi (tryb zainfekowany), lecz nie wiem czy jeszcze zyje bo gra nowa nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

 

Chcę kupić jakąś grę RPG i zastanawiam się co wybrać moje propozycje to Dark Souls 2 lub Skyrim .

Zna ktoś może jakieś inne gry podobne do tych lub jeśli nie to która gra lepsza ?

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego dział rpg na forum, zbyt wiele tego nie ma, więc szybko się z dorobkiem na ps3 zapoznasz. Z podanych przez Ciebie, to dwa różne gameplaye. Rozumiem, że Demon's Souls masz już ograne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

- Assassin's Creed IV Skull Edition

- Dark Souls 2 

- Arcania (jako rpg, nie kontynuacja serii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed IV Skull Edition...

A sama Arcania z tej trójki wypada bardzo słabo, już chyba lepszym wyborem będzie Risen 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać AC IV Skull Edition, PL, wszystkie passy itp za 100zł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×