Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest adekwatna do jakości tej gry i tu się właśnie trzeba zastanowić. Po co kasę marnować, jak można za tę samą sumę kupić lepszy tytuł?

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych 30zł czy tam 40 to nie majątek, warto wydać i samemu się przekonać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie w Brinka nie gralem ale z doswiadczenia wiem ze niektore gry powszechnie nazywane crapami okazuja sie prawdziwymi perelkami ale to juz raczej kwestia wyrafinowanego gustu. Na przyklad gra Bladestorm pewnie niewiele wiekszosci Wam mowi, ale jest gra przegenialna i nie zaluje zadnej wydanej na nia zlotowki, a recenzje ostrzegaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z doswiadczenia wiem ze niektore gry powszechnie nazywane crapami okazuja sie prawdziwymi perelkami

w przypadku Brink'a jest odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że każda gra powinna mieć swoją wersję demo lub trial. Każdy by wtedy wiedział czy kupić grę czy jej nie kupić, a zdając się na gusta innych lub kupując grę w ciemno balansujemy na granicy ryzyka przez co później możemy być rozczarowani.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale jeśli gra kosztuje grosze to warto kupić i przekonać się samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że każda gra powinna mieć swoją wersję demo lub trial. Każdy by wtedy wiedział czy kupić grę czy jej nie kupić, a zdając się na gusta innych lub kupując grę w ciemno balansujemy na granicy ryzyka przez co później możemy być rozczarowani.

Pierwsze Uncharted posiadało demo, które skutecznie zniechęciło mnie do zakupu tytułu, który jak się później przekonałem, okazał się jednym z najlepszych w jakie dane mi było kiedykolwiek zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragons Dogma też miała demo...które było kiepskie mimo że pełna wersja okazała się jedną z najlepszych gier na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że DD warto? Bo ja właśnie należę do tych, którym demo obrzydziło tytuł, ale skoro tak, to na pewno z pełną wersją się zapoznam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keczu78 zależy jaki typ gier bardziej preferujesz ale ja z tych dwóch gier wybrałbym PES'a 13 ;)

I ja mam dylemat jaką grę najlepiej kupić wyścigową. Gra musi obsługiwać grę na kierownicy i padzie bo chce sobie z tatą pograć (on na kierownicy ja na padzie,jednocześnie). :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że DD warto? Bo ja właśnie należę do tych, którym demo obrzydziło tytuł, ale skoro tak, to na pewno z pełną wersją się zapoznam :)

Warto warto...gra jest genialna i na początku bardzo trudna...zapewnia bardzo dużo questów i zwiedzania + potężnych przeciwników.

Panowie co kupić F 1 2012 czy PES 2013 ??????

To zależy czy wolisz wyścigi czy piłkę...ponieważ podałeś dwie zupełnie inne gry...jedna to "śmigałka" a druga "gałka" więc po prostu musisz się zastanowić czy wolisz piłkę kopać czy się ścigać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co kupić F 1 2012 czy PES 2013 ??????

Jeśli lubisz wyścigi i piłkę to masz ciężki wybór, weź sobie grę która Ci się szybko nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak chcesz grać po necie to obadaj gdzie więcej ludzi gra i czy nie będzie nagłego odpływu po wydaniu kolejne wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam dylemat jaką grę najlepiej kupić wyścigową. Gra musi obsługiwać grę na kierownicy i padzie bo chce sobie z tatą pograć (on na kierownicy ja na padzie,jednocześnie). :P

Ja polecam Gran Turismo5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem nad GT5,warto ją kupić? Czy może coś nowszego typu Formula 12 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy wolisz zwykły samochód czy bolid . Ja jestem wielkim fanem GT , gram od premiery aż do teraz , zrobiłem platynę , mam ponad tysiąc aut w garażu , w ogóle mi się nie znudziła . Na jakieś tam f1 , to bym nawet nie spojrzał , ale co kto woli .

W PSS jest takie coś za 99zł do Bioshocka 2, to jest gra wraz z dodatkami czy tylko same DLCki?

A co tam ma w nawiasie napisane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inversion...ktos cos gral w toto? po reckach wyglada na sredniaka/gniota ale ciekaw jestem opini Sz.U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się wymienić NFS Hot Pursuit na Medal of Honor + dodatek Frontline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się wymienić NFS Hot Pursuit na Medal of Honor + dodatek Frontline?

W sumie zamieniasz się dając 1 grę a zyskujesz 2. Grałem w obie i Frontline jakoś zbytnio mi nie podszedł natomiast ten nowy Medal miał nader ciekawą kampanię. Ja bym się zamienił, ale wybór oczywiście należy do Ciebie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz to co tobie bardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×