Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za propozycje, coś z tego na pewno wybiorę ... plusy dla każdego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie, a mianowicie od czego byście zaczęli. Mam kilka gier i nie mam pomysłu a mianowicie :

- plusowe Just Cause 2

- plusowe Dead Space 2 ( zastanawiam się nad kupnem jedynki)

- pudełkowe Metal Gear Solid 4 (zastanawiam się nad kupnem MGS HD Col)

Ponadto mam w planach jeszcze przejście dobrą stroną Infamous 1 oraz 2 oraz mniejsze gry plusowe od Machinarium. W sumie chyba Just Cause 2 jest najdłuzszą z tych gier więc może by od niej było warto zacząć. Warto w ogołe kupować wczesniejsze cześci MGS 4 i DS 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Dead Space powiem, że pierwsza część jest lepsza niż druga, więc w tym wypadku jak najbardziej warto. Co do pozostałych nie jestem przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od Just Causa 2. Taka gra na rozluźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie, a mianowicie od czego byście zaczęli. Mam kilka gier i nie mam pomysłu a mianowicie :

- plusowe Just Cause 2

- plusowe Dead Space 2 ( zastanawiam się nad kupnem jedynki)

- pudełkowe Metal Gear Solid 4 (zastanawiam się nad kupnem MGS HD Col)

Ponadto mam w planach jeszcze przejście dobrą stroną Infamous 1 oraz 2 oraz mniejsze gry plusowe od Machinarium. W sumie chyba Just Cause 2 jest najdłuzszą z tych gier więc może by od niej było warto zacząć. Warto w ogołe kupować wczesniejsze cześci MGS 4 i DS 2 ?

Jeśli chcesz zrozumieć na czym polega fenomen serii MGS zdecydowanie powinieneś ograć wszystkie części bo to jedna z najlepszych historii w grach EVER!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie, a mianowicie od czego byście zaczęli. Mam kilka gier i nie mam pomysłu a mianowicie :

- plusowe Just Cause 2

- plusowe Dead Space 2 ( zastanawiam się nad kupnem jedynki)

- pudełkowe Metal Gear Solid 4 (zastanawiam się nad kupnem MGS HD Col)

Ponadto mam w planach jeszcze przejście dobrą stroną Infamous 1 oraz 2 oraz mniejsze gry plusowe od Machinarium. W sumie chyba Just Cause 2 jest najdłuzszą z tych gier więc może by od niej było warto zacząć. Warto w ogołe kupować wczesniejsze cześci MGS 4 i DS 2 ?

Just Cause 2, świetna gra, taka przyjemna, z lekkim klimatem i ogromnym światem na którym jest co robić, a to niezbyt częste w przypadku sandboxów (chociaż wyjątki stanowi tutaj seria GTA i z tego co słyszałem Sleeping Dogs)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RDR też jest co robić ;)

DS1 jak najbardziej warto kupić - jest dużo lepsza od drugiej części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RDR też jest co robić ;)

DS1 jak najbardziej warto kupić - jest dużo lepsza od drugiej części...

Ja RDR wynudziłem się okropnie, tylko GTAIV mnie bardziej wynudziła. W obu grach spędziłem po po 25h i żadnej nie dałem rady skończyć. Chyba sandboxy nie są dla mnie, aczkolwiek Batmany ukończyłem :P i bawiłem się wybornie, więc to raczej kwestia nudy :P

A DS 1 faktycznie klimatem lepsy od 2, jednak 2 lepsza od 1 pod względem techniki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w dwójce wreszcie słyszymy bohatera mówiącego, a nie tylko stękającego i sapiącego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja RDR wynudziłem się okropnie, tylko GTAIV mnie bardziej wynudziła. W obu grach spędziłem po po 25h i żadnej nie dałem rady skończyć. Chyba sandboxy nie są dla mnie, aczkolwiek Batmany ukończyłem :P i bawiłem się wybornie, więc to raczej kwestia nudy :P

A DS 1 faktycznie klimatem lepsy od 2, jednak 2 lepsza od 1 pod względem mechaniki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem poruszyć tą kwestię bowiem wczoraj rozważałem nad waszą propozycją. Uznałem iż Infa i cała reszta nie jest mi zbytnio do szczęścia potrzebna. Pozostały mi jedynie dwa tytuły jakimi są RDR i UFC. Grałem w GTA i gra jakoś zbytnio mnie nie porywała. Włączałem od czasu do czasu. Dopiero kiedy odpaliłem multika ponownie chciało mi się grać. Częstość włączania to około 1/2 razy na tydzień. Natomiast niedawno kupiłem WWE '12 grę typowo wrestlingową polegającą tylko i wyłącznie na toczeniu walk. Pomimo tego faktu gram w nią 3/4 razy na tydzień dodatkowo po dwie/trzy godziny. Ogólnie pomimo możliwości walczenia nie skorzystałem z innych trybów a jedynie skupiłem się na naparznaniu. I muszę przyznać, że gra mi się wybornie. Do multika jakoś mnie nie ciągnie ze względu na bardzo kiepskie serwery THQ. Więc skoro tak chętnie gram w WWE '12 a przy GTA IV byłem niekiedy lekko znudzonym to czy nie lepszym wyborem byłby UFC? Chyba, że uważacie iż powiew świeżości w postaci RDR byłby lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie czy lubisz klimat dzikiego zachodu i jesli tak to bierz RDR w ciemno. Kapitalny tytul. Tym abrdziej, ze wedlug mnie branie kolejnego wrestlingu mija sie troche z celem. To tak jakbys qpil FIFE i PES-a. Ja bralbym jednak tytul w innym klimacie, a RDR to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy sandbox tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC akurat nie jestem wrestlingiem. To bardziej w MMA a możliwość graczy na dwóch też czyni swoje ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne gatunki i ciężki wybór. RDR to sandbox- dużo misji, dużo godzin gry, i wiele do robienia po za misjami ( gry w karty itp.). UFC to dość realistyczna bijatyka- jeżeli kręci Cię MMA, to bierz UFC bo to naprawdę dobry tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dziękuje. Wybrałem UFC. Jakoś tak przypadkowo zapadła decyzja i tak już pozostanie. Kiedy nazbiera się kolejna kupka gotówki rozważę zakup RDR. Wtedy porównam co lepiej było wziąć od razu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Confas

W październiku WWE 13. Więc będziemy mogli online pomłócić jak kupisz.

BO2 czy AC3? Którąś z tych na premierę którą?

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że hurtownia zaprzyjaźnuionego przez mua sklepu osiedlowego z grami delikatnie mówiąc daje dupy i najprawdopodobniej na borderlands2, ttt2 bedę musiał poczekać do konca tygodnia zastanawiam się co z kolekcji ruszyć aby przejść przed dostaniem tych 2 premierowych tytułów (dochodzi jeszcze gdzieś za tydzień doa5 i re6...)...

Ale póki co myslę o czymś mało zobowiazującym i w miarę prostym do ogrania co znajduje już się na półce...

hasło na najblizsze 2/3 dni:

-re4 hd coll (na ps2 dawno ukonczone na ps3 prawie nie ruszone)

-oddworld

-l.a noire. (wstyd się przyznać ale nie ruszone chociaż od dnia premiery na półce leży, ale chyba to nie tytuł na maksymalnie 3 dni)

-duke nukem (kupione za 29 zł ale się boje zabierać gdyz swojego się nasłuchałem)

-quantum theory (j/w)

-dmc hd coll (kolejny faild to taki że nigdy w 3cią część nie grałem)

który z tych tytułów sprawi że przez te parę godzin wieczorami (około 3 dziennie) dobrze się pobawię przed pojawieniem się w mym sklepie nowych hitów (do około czwartku/piatku)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC HD albo Oddworld...

L.A. Noire to raczej na dłuższe posiedzenie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił L.A. Noire, ktoś kiedyś powiedział, że w taki sposób w tę produkcję gra się najlepiej tzn. 1-2 sprawy śledcze dziennie, traktując każdy kolejny dzień jako inne sprawy (mniej więcej tak to w tej grze wygląda), a gra jest dobra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że chce w coś pograć maksymalnie te 3 /4 dni aby potem zapomnieć w wtrybić się w ttt2 oraz borderów 2 a z czego słyszałem noire to tytuł zdecydowanie długi (jak wezmę grudniowy urlop aka tatowe to może wtedy się zabiorę), więc poleccie mi coś dobrego ale krótszego z tego spisu wyzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×